Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Генсек ООН приїде до Львова для зустрічі з Зеленським і Ердоганом

Все, що на цій зустрічі треба зробити Зе:
- подякувати Туреччині за Байрактари
- висловити занепокоєння генсеку ООН з приводу того, що агресор та ядерний терорист досі знаходиться в Раді Безпеки
- заявити, що суверенітет України над власними територіями не є й ніколи не буде предметом переговорів
- подякувати за зусилля, приїжджайте ще.
   
Президент Туреччини Реджеп Тайіп Ердоган під час візиту в Україну обговорюватиме кроки для припинення війни Росії проти України "дипломатичним шляхом".

Джерело: Anadolu Agency

Дослівно: "Під час зустрічі обговорюватимуться кроки, які можуть бути здійснені для припинення українсько-російської війни дипломатичним шляхом, за рахунок активізації діяльності механізму, створеного для експорту українського зерна на світові ринки".

Деталі: У повідомленні управління комунікацій Туреччини повідомляють, що Ердоган відвідає Львів із одноденним робочим візитом на запрошення президента України Володимира Зеленського.

Згідно з заявою, Ердоган та Зеленський обговорять усі аспекти турецько-українських відносин на рівні стратегічного партнерства.

У рамках візиту лідери зустрінуться із генсеком ООН Гутеррішем, щоб провести тристоронню зустріч.

   
Два гандони ідуть до жертви широкомасштабної агресії, щоб поговорити про дипломатичні шляхи припинення війни
Вони ж нещодавно з хуйлом зустрічалися, про що домовились? Може, вони домовились про припинення безперервних обстрілів Харкова? Чи Миколаєва? Ні? А чому так? Могли б тоді зустрітись з Зе у Харкові, і заодно пересвідчитись у виконанні домовленостей.
Крокодил-людожер схопив своїми гнилими щелепами жертву за ногу на рівні стегна. І ці гандони пропонують вирішити «конфлікт» дипломатичним шляхом, тобто пропонують жертві віддати крокодилу власну ногу, ну можливо трохи нижче, на рівні коліна. Це так дипломатично
Нехай йдуть нахуй ці два підери зі своїми пропозиціями. Сподіваюсь, Зе і пошле їх в цьому напрямку, але, звичайно, дипломатичною мовою
   
де каву питимуть Вова з псевдосулейманом ?
 які ставки ?  :D
в Світ кави мабуть потягнуться
Садік порекомендує
   
Два гандони ідуть до жертви широкомасштабної агресії, щоб поговорити про дипломатичні шляхи припинення війни
Вони ж нещодавно з хуйлом зустрічалися, про що домовились? Може, вони домовились про припинення безперервних обстрілів Харкова? Чи Миколаєва? Ні? А чому так? Могли б тоді зустрітись з Зе у Харкові, і заодно пересвідчитись у виконанні домовленостей.
Крокодил-людожер схопив своїми гнилими щелепами жертву за ногу на рівні стегна. І ці гандони пропонують вирішити «конфлікт» дипломатичним шляхом, тобто пропонують жертві віддати крокодилу власну ногу, ну можливо трохи нижче, на рівні коліна. Це так дипломатично
Нехай йдуть нахуй ці два підери зі своїми пропозиціями. Сподіваюсь, Зе і пошле їх в цьому напрямку, але, звичайно, дипломатичною мовою
   
дас штімт. яволь !  :buba:

гішре те шо місто перекриють на цілий день.
і так корки а буде срака повна бо сміття якесь приїхало невідомо для чого.

кави попити на Площі Ринок повній біженців чи напуркуа вони їдуть ?
цікаво просто.
якщо тобі,сміттю, хєрово у Львові, можеш переїхати в Бахмут.
   
якщо тобі,сміттю, хєрово у Львові, можеш переїхати в Бахмут.
хочу звернути увагу дебілів, які до війни нарікали, що всі наєзжають у Київ, а тепер нарікають, що у Львів, Україна велика. Переїзжайте туди, де вас ніхто турбувати не буде.
   
если кацапы настойчиво засылают гонцов на переговоры значит дела у них херовые.
кацы никогда не идут на переговоры если у них всё класс
   
хочу звернути увагу дебілів, які до війни нарікали, що всі наєзжають у Київ, а тепер нарікають, що у Львів, Україна велика. Переїзжайте туди, де вас ніхто турбувати не буде.

Він же ж не біженців мав на увазі, а Гутьєріша з Ердоганом
   
Будуть святкувати події 20 вересня 1672 року  :S
   
если кацапы настойчиво засылают гонцов на переговоры значит дела у них херовые.
кацы никогда не идут на переговоры если у них всё класс

Вони і досі хочуть тільки капітуляції України.

Просто зараз вирішиои діяти дипломатичним шляхом.
   
Він же ж не біженців мав на увазі, а Гутьєріша з Ердоганом
якщо гутєреш боїться в Київ їхати, то хай хоча б у Львів їздить
   
Вони і досі хочуть тільки капітуляції України.

Просто зараз вирішиои діяти дипломатичним шляхом.
Абсолютно не изменили своих планов. Единственное что им необходимо- пару месяцев на передышку и накопление для новой атаки.
   
дипломатично, кажуть?
можна й так
- вивести банду з усіх окупованих територій;
- видати всіх злочинців на чолі з хуйлом та ін.;
- виплатити репарації;
- демілітаризація+денацифікація;
- демонтаж раші
можна обговорити терміни, але не більше тижня-двох
   
Хай Туречена на прикладі покаже дипломатію з Сирією.
   
Абсолютно не изменили своих планов. Единственное что им необходимо- пару месяцев на передышку и накопление для новой атаки.

Изменились их возможности не в лучшую сторону.. Бронетанковые войска рф исчезли как род войск. 
   
Абсолютно не изменили своих планов. Единственное что им необходимо- пару месяцев на передышку и накопление для новой атаки.
За пару місяців вони воскресять 1.5 тисячі танків, 3 тисячі БТР і 40 тисяч навчених військових?
Це ж не комп’ютерна гра

Останнє редагування: 17 серпня 2022 15:49:28 від NBA
   
За пару місяців вони воскресять 1.5 тисячі танків, 3 тисячі БТР і 40 тисяч навчених військових?
Це ж не комп’ютерна гра

Кацы уже неделю дрочат на 100 тыщ северокорейских берсерков. Вот вот доедут до фронта
   
Кацы уже неделю дрочат на 100 тыщ северокорейских берсерков. Вот вот доедут до фронта
Нехай почнуть на китайських. Там і про 10 млн можна помріяти
   
А хулі Ердоган на Сірію попер? Нехай дипломатично вирішує!
   
Нам своє робити: Зеленський в черговий раз заявить що розмови з Росією про ширші повноваження для бамбасу можливі тільки після того як лаптєцапи заберуться на кордони лютого 2022 року

Останнє редагування: 17 серпня 2022 20:09:57 від Ukulele
   
Все, що на цій зустрічі треба зробити Зе:
- подякувати Туреччині за Байрактари
- висловити занепокоєння генсеку ООН з приводу того, що агресор та ядерний терорист досі знаходиться в Раді Безпеки
- заявити, що суверенітет України над власними територіями не є й ніколи не буде предметом переговорів
- подякувати за зусилля, приїжджайте ще.

 (tu)
+ 1509
   
завтра у Львові транспортний колапс.
місто встане. наглухо. від ранку.

ну побачимо шо вийде з тої "встрєчі на Полтві"  :D
   
Ердоган привіз ультиматум від ху-ла.

Х-ло хоче закріпити за собою Крим і бомбас.
Якщо не погоджуємося - будуть хрєначити інфраструктуру...
   
Ердоган привіз ультиматум від ху-ла.

Х-ло хоче закріпити за собою Крим і бомбас.
Якщо не погоджуємося - будуть хрєначити інфраструктуру...

Та не гони, він не такий долбойоб
   
завтра у Львові транспортний колапс.
місто встане. наглухо. від ранку.

ну побачимо шо вийде з тої "встрєчі на Полтві"  :D

Сцуко, а мені завтра їхати треба
   
Ердоган привіз ультиматум від ху-ла.

Х-ло хоче закріпити за собою Крим і бомбас.
Якщо не погоджуємося - будуть хрєначити інфраструктуру...

іпать який ти розумний...
іди спи вже. аналоговлітєг.
   
та не буде колапсу, не треба паніки
генсек то точно наляканий, будуть полтвою з рогатки пробиватись до стометрівки, а там перебіжками до Андрійовича у схрон
і вже потім на каву з штрудлем
   
Сцуко, а мені завтра їхати треба

перекриють всьо .
шукай маршрут. час.
я нині 3 години їхав з півночі на південь міста і назад.
завтра - спробуй уявити шо буде  :D
   
перекриють всьо .
шукай маршрут. час.
я нині 3 години їхав з півночі на південь міста і назад.
завтра - спробуй уявити шо буде  :D

Та мені туткаво неподалік, але чую, що завтра заткає все що можна
   
та не буде колапсу, не треба паніки
генсек то точно наляканий, будуть полтвою з рогатки пробиватись до стометрівки, а там перебіжками до Андрійовича у схрон
і вже потім на каву з штрудлем

сміявсі  :D
нині срака а завтра не буде колапсу ? ти в метро їздиш у Львові чи велосипедом ?
   
ти в метро їздиш у Львові чи велосипедом ?
мені до роботи хвилин так з 10 пішки, це якщо я не поспішаю  :-)o
   
Та мені туткаво неподалік, але чую, що завтра заткає все що можна

зобачимо.  :D
   
мені до роботи хвилин так з 10 пішки, це якщо я не поспішаю  :-)o

то якого про машини і дороги умнічаєш ?

та байдуже.
   
та не буде колапсу, не треба паніки
генсек то точно наляканий, будуть полтвою з рогатки пробиватись до стометрівки, а там перебіжками до Андрійовича у схрон
і вже потім на каву з штрудлем
А шо він на рогатці робить? Я там знаю один хостел, але ж то взагалі пічаль
   
А шо він на рогатці робить? Я там знаю один хостел, але ж то взагалі пічаль
зануриться зі супроводом в приток полтви, десь там мають ще бути, і підземними шляхами гайда на перемовини
таким чином сховається від кацапської бімби та львівських корків
хоча я б його запустив через Франка в обідній час, гірше вже не буде
і по ходу вирубав живлення на трамвай
   
А шо він на рогатці робить? Я там знаю один хостел, але ж то взагалі пічаль

хто на рогатці ?  ;o
   
хто на рогатці ?  ;o

Гуттієреш. Он хлоп вище написав
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія