Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Лещенко против Юли

Лещенко против Юли

   
Re: Лещенко против Юли

ждем косташу :laugh:
   
Re: Лещенко против Юли

ждем косташу :laugh:

Тест для юльков.Интересно про диджейку и квартирку будет илит только про его зарплату?  :laugh:
   
Re: Лещенко против Юли

Згадайте третій закон Ньютона: соросята проти антисоросят. Кому ще мало "благодійності"?
   
Re: Лещенко против Юли

мамка зі свинею йде на заслужене дно
20 років було достатньо.
   
Re: Лещенко против Юли

Стерненко погнав на Петра.
Сірожа погнав на Тимошонку
Рахунок 1:1
   
Re: Лещенко против Юли

мамка зі свинею йде на заслужене дно

судя по рейтингам никак не уйдут.
   
Re: Лещенко против Юли

судя по рейтингам никак не уйдут.

рейтинги конвульсують....топ тання на місті..з обов"язковим походом нижче
це як елкторат ригів...для росту вже нішо не допоможе...далі прирорднє виздихання і подальше затухання
   
Re: Лещенко против Юли

рейтинги конвульсують....топ тання на місті..з обов"язковим походом нижче
це як елкторат ригів...для росту вже нішо не допоможе...далі прирорднє виздихання і подальше затухання

нет новых политиков. посмотри кто на арене - Порошенко, Тимошенко и Бойко. и лидер тупорылый клоун. это гуано.
   
Re: Лещенко против Юли

мамка зі свинею йде на заслужене дно
20 років було достатньо.
а чого йде? 
бо український електорат самий дебільний електорат.  Увесь світ обирає мудрих,  досвідчених політиків, які  пройшли вогонь, воду та мідні труби. А ми після 73 річного комуняцького табору обираємо на на цілих 13 років тих же комуняк, які нас почали грабувати на свій карман і заклали основу держави-бандита по відношенню до своїх громадян. Але скинули, обрали ніби-то не пов'язаного зі старим режимом, але він виявився із тих, про котрих кажуть у народі "не роби із івана пана". Тай ще до того всього той пан зека приподніс на блюдечку, а ще трішки і з'явився кловун, яким уміло керують як ляльковою маріонеткою. Бл-я-а-а!!! Задрало таке життя, спасу нема. Піду картоплю підгортати
   
Re: Лещенко против Юли

нет новых политиков. посмотри кто на арене - Порошенко, Тимошенко и Бойко. и лидер тупорылый клоун. это гуано.

та ктому їх і нема шо дебіли голосують за мамку..за петра і за бойка.Це 50%
їх навіть тупорилий клован усіх робить. Бо вони вже усіх заєбли за 20 років брехнею
   
Re: Лещенко против Юли

ждем косташу :laugh:
Н-да, і що бідному робити. Хоть розкорячся...
   
Re: Лещенко против Юли

Н-да, і що бідному робити. Хоть розкорячся...

не заскочит он к нам на огонек, увы.
   
Re: Лещенко против Юли

Фантик на шпагате  :weep:
   
Re: Лещенко против Юли

"Сірьжа, якщо я тебе .... замість діджейки ти місяць не зможеш ходити"

   
Re: Лещенко против Юли

Я за те, щоб у цьому двобої насмерть перемогли обидва.
   
Re: Лещенко против Юли

Я за те, щоб у цьому двобої насмерть перемогли обидва.

Інша медведчуківська сучка зі стадом своїх зайвохромосомних сектантів і ботів теж за це. "Саавпадєніє?"  :shuffle:
   
Re: Лещенко против Юли

   
Re: Лещенко против Юли

мамка зі свинею йде на заслужене дно
20 років було достатньо.
обидві групи мають стабільне ядро, вік 55-65, тому дно буде досягнуто років за десять, не раніше
юлька має ядро вже років з 15, і воно тане повільно
   
Re: Лещенко против Юли

Шо тут ?
Лещенко говорит, что Юлька соратница Медведчука ?
Верная медведчуковская подружка ?
   
Re: Лещенко против Юли

Все просто. ЗЕ зачищає старих гравців. Лєщу дана команда ФАС. Думаю, судам - теж.

В цю ж канву інфа Спорта про "теракти від ЄС". Щоб будь-які протести по тарифах, цінах, землі і т д - списувати на руку Кремля Петра.
   
Re: Лещенко против Юли

" Кучму - геть!", " Кучму - геть !"

...«Каково же было мое удивление, когда я, приехав по указанному адресу в одном из неприметных киевских бизнес-центров на задворках Большой Васильковской улицы, недалеко от площади Льва Толстого, обнаружил офис, на входе которого висела внушительных размеров табличка, которая сообщала, что здесь находится приемная народного депутата Андрея Портнова», – рассказывает Киселев.

«Внутри этого офиса, как в матрешке, был спрятан – защищенный от возможных неприятностей депутатской неприкосновенностью Портнова – офис Медведчука», – добавил журналист.
   
Re: Лещенко против Юли

Все просто. ЗЕ зачищає старих гравців. Лєщу дана команда ФАС. Думаю, судам - теж.
цілком можливо
   
Re: Лещенко против Юли

 Народний депутат Віктор Медведчук і його дружина Оксана Марченко, а також оператор «Роснефти» з поставки дизеля в Україну зберігають свої гроші у банку родини лідери ВО «Батьківщина» Юлії Тимошенко. Про це повідомив екс-нардеп Сергій Лещенко.

Йдеться про «Укрбудінвестбанк», співвласником якого до червня 2020 року був зять Тимошенко – Артур Чечьоткін
   
Re: Лещенко против Юли

Н-да, і що бідному робити. Хоть розкорячся...
а у нього і так роздвоєння особистості-вже другий рік пробує на двох стільцях. І таких серед мамчатників до фіга- мироська хоч би,старий хлопчина ( той взагалі на трьох пробує сидіти.ще і своє совкове манкурство приставив до тих двох стільців ).

Останнє редагування: 9 червня 2021 23:50:38 від cynic
   
Re: Лещенко против Юли

Про це повідомив екс-нардеп Сергій Лещенко.
а крім нього ще хтось повідомив таке? чи це єдиний свідок?
   
Re: Лещенко против Юли

ждем косташу :laugh:
не буде косташу, ця свінособака тільки прикидається "юльоком" чи "зеленим", хиба що для підтримки легенди.
   
Re: Лещенко против Юли

а крім нього ще хтось повідомив таке? чи це єдиний свідок?
У него там тонны компромата на Юльку.
Боюсь, ему от зеленского влетит.
Потому что Юлька очень помогает зеленскому.
   
Re: Лещенко против Юли

У него там тонны компромата на Юльку.
ага, ціле видання манафортовських трудов, розширене і доповнене  ;)

Боюсь, ему от зеленского влетит.
Потому что Юлька очень помогает зеленскому.
теж за нього дуже боюсь :D
   
Re: Лещенко против Юли

У него там тонны компромата на Юльку.
Боюсь, ему от зеленского влетит.
Потому что Юлька очень помогает зеленскому.

Чем она ему помогает?  :facepalm1: Хотя забыл у кого спрашиваю и даже не надеюсь на адекватный и конкретный ответ
   
Re: Лещенко против Юли
den

Два політика сваряться
Нічого нового
   
Re: Лещенко против Юли
smx

Тест для юльков.Интересно про диджейку и квартирку будет илит только про его зарплату?  :laugh:

ну я как бывший сторонник скажу что юлька давно зашкварилась к сожалению  :(
если я верю Лещенко про пороха и медведчука, то не вижу резона не верить ему и тут

хотя я поддерживаю Юлу в моратории на продажу земли
сначала реформы судов, правовое гос-во, инфраструктуру честных аукционов и максимально публичных
а потом уже продажа земли
только в таком порядке а не наоборот
   
Re: Лещенко против Юли

Лещенко то кілер що працює по заказу за чималі гроші.
Сьогодні він по замовленю політика А вбиваєв політика Б,  а завтра заказом політика С для нього буде політик А. Нічого особистого , просто бізнес.  Підла, низька душонка.
   
Re: Лещенко против Юли
lab

щось серьога як получив копендупен з теплої кормушки різко став зливним бачком. що не відміняє того що малпа висить на гачку у хуйла, тому і не дивно що хуйло общак у неї.
   
Re: Лещенко против Юли

Лещенко то кілер що працює по заказу за чималі гроші.
Сьогодні він по замовленю політика А вбиваєв політика Б,  а завтра заказом політика С для нього буде політик А. Нічого особистого , просто бізнес.  Підла, низька душонка.

Не буде більше нікого

Він буде мочити свиню і макаку до кінця життя  :laugh:
   
Re: Лещенко против Юли
den

Не буде більше нікого

Він буде мочити свиню і макаку до кінця життя  :laugh:

За що уплачєно
То й робить
   
Re: Лещенко против Юли

мамка зі свинею йде на заслужене дно
20 років було достатньо.

Ага йде. Якби не бубочка, то кремлівська зозуля зараз була б президентом.
   
Re: Лещенко против Юли

ну я как бывший сторонник скажу что юлька давно зашкварилась к сожалению  :(
если я верю Лещенко про пороха и медведчука, то не вижу резона не верить ему и тут

хотя я поддерживаю Юлу в моратории на продажу земли
сначала реформы судов, правовое гос-во, инфраструктуру честных аукционов и максимально публичных
а потом уже продажа земли
только в таком порядке а не наоборот
:-B  :-B

Підпишуся під всім. Те саме.
   
Re: Лещенко против Юли

Народний депутат Віктор Медведчук і його дружина Оксана Марченко, а також оператор «Роснефти» з поставки дизеля в Україну зберігають свої гроші у банку родини лідери ВО «Батьківщина» Юлії Тимошенко. Про це повідомив екс-нардеп Сергій Лещенко.

Йдеться про «Укрбудінвестбанк», співвласником якого до червня 2020 року був зять Тимошенко – Артур Чечьоткін

ПЄсдючка, коли Чечьоткін став зятем Тимошенко?  :fool:
   
Re: Лещенко против Юли

а крім нього ще хтось повідомив таке? чи це єдиний свідок?

Сірьожа — відомий зливний бачок, можна довіряти. :ok:
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія