Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Реально почну поважати ЗЕленського!

Re: Реально почну поважати ЗЕленського!

добровільне самовбивтсво

а шо САМОвбивство може бути НЕ добровільним?
   
Re: Реально почну поважати ЗЕленського!

Ну хіба то життя?  А поплавати з дедьфінчиками у червоному морі, з'їсти бограчу на Закарпатті,  шопського салату у Болгарії, риби у Хорватії, форелі у Карпатах у сауні?

Не під час пандемії.

Бенкету під час чуми не має бути! Краще ці гроші витратити на допомогу людям, які в локдаунах і на розробку ліків проти хвороби.
   
Re: Реально почну поважати ЗЕленського!

а шо САМОвбивство може бути НЕ добровільним?

Так.

Стаття 120. Доведення до самогубства
1. Доведення особи до самогубства або до замаху на самогубство, що є наслідком жорстокого з нею поводження, шантажу, систематичного приниження її людської гідності або систематичного протиправного примусу до дій, що суперечать її волі, схиляння до самогубства, а також інших дій, що сприяють вчиненню самогубства, - караються обмеженням волі на строк до трьох років або позбавленням волі на той самий строк.
   
Re: Реально почну поважати ЗЕленського!
Bmx

Ще більше почнуть поважати Зеленського, якщо людям, які знаходяться на ізоляції і локдаунах буде підтримка з боку держави.  (tu)
Підтримка є, Президент у зверненнях підбадьорює співвітчизників. Чи вам тре бабло на халяву?
   
Re: Реально почну поважати ЗЕленського!

Боюсь добровільної вакцинації.
Самовбивство - важкий гріх.
Бачу шо московські попи працюють на славу, тільки от вони будуть лікуватися в приватних лікарнях а паства в трунах.
Кажеш самовбиство? А скільки вмерло від вакцини і від ковіду, ковід не добровільний? Пан не пішов жити в ліс а добровільно продовжує грати в рулєтку
Наче як паша мерседес зайшов на фуп
   
Re: Реально почну поважати ЗЕленського!

Підтримка є, Президент у зверненнях підбадьорює співвітчизників. Чи вам тре бабло на халяву?

   
Re: Реально почну поважати ЗЕленського!
Bmx

Не під час пандемії.

Бенкету під час чуми не має бути! Краще ці гроші витратити на допомогу людям, які в локдаунах і на розробку ліків проти хвороби.
Я свої зароблені гроші буду витрачати, як вважаю за потрібне.
   
Re: Реально почну поважати ЗЕленського!

якщо в Україні не буде жодних обмежень для невакцинованих і вакцинація буде добровільною.

 Чі слід продатись , за можливість ..?
 - За панський дозвіл на розваги ..?
 Чі варто лиш спостерігати ..?
 Не привертаючи уваги .

 Та мабуть , що - найкраще буде ,
 Кампутєр ліпше не вмикати ,
 І вже як наслідок , тоді ,
 Дурню Чуже , на ХвУП-і не читати . ))
 
   
Re: Реально почну поважати ЗЕленського!

Кажеш самовбиство? А скільки вмерло від вакцини і від ковіду, ковід не добровільний?

Я дотримуюсь усіх протиепідеміологічн их рекомендацій і навіть вакцинувався, якби була нормальна вакцина.
А якщо хтось бенкетує під час пандемії і буде мене заражати, то я не винен. Це я не добровільно захворів.

У багатьох людей відсутні правила гігієни.
   
Re: Реально почну поважати ЗЕленського!
Bmx

Показати зображення...
Норм, все наглядно. Безкоштовно нічого вже не буде, як у совку. Тре працювати..
   
Re: Реально почну поважати ЗЕленського!

Я свої зароблені гроші буду витрачати, як вважаю за потрібне.

Я своїм тілом хочу розпоряджатися так, як вважаю за потрібне а не колоти в нього різний шмурдяк.
   
Re: Реально почну поважати ЗЕленського!

Норм, все наглядно. Безкоштовно нічого вже не буде, як у совку.

А вакцину від ковід безкоштовну зробили. Чи то вже совок прийшов чи то бізнес план а не вакцина?
   
Re: Реально почну поважати ЗЕленського!

Я дотримуюсь усіх протиепідеміологічн их рекомендацій і навіть вакцинувався, якби була нормальна вакцина.
А якщо хтось бенкетує під час пандемії і буде мене заражати, то я не винен. Це я не добровільно захворів.

У багатьох людей відсутні правила гігієни.
Чим файзер та модерна не подобається? Чи пан визнає тільки спутнік ?
   
Re: Реально почну поважати ЗЕленського!
Bmx

Я дотримуюсь усіх протиепідеміологічн их рекомендацій і навіть вакцинувався, якби була нормальна вакцина.
А якщо хтось бенкетує під час пандемії і буде мене заражати, то я не винен. Це я не добровільно захворів.

У багатьох людей відсутні правила гігієни.
Ніхто вас не буде заражати. Загаряйте літом на балконі, їжу замовляйте, баби є гумові зараз.. і т.д.
   
Re: Реально почну поважати ЗЕленського!
Bmx

А вакцину від ковід безкоштовну зробили. Чи то вже совок прийшов чи то бізнес план а не вакцина?
Це за ваші податки, якщо ви їх сплачуєте.
   
Re: Реально почну поважати ЗЕленського!

Ще більше почнуть поважати Зеленського, якщо людям, які знаходяться на ізоляції і локдаунах буде підтримка з боку держави.  (tu)

Сергію. Ось ти правильно порівнював Йорданію з Ізраїлем. Чудова демонстрація як вакцина підсилила заражуваність. Доказ графіком.

А де ти взяв дані, що локдаун щось комусь допомагає? Може є якась точка на графіку, де локдауну не було, ввели - і раптом вщухло? Я просто знаю тільки протилежні точки. Я поміняю погляди, якщо наведеш.
   
Re: Реально почну поважати ЗЕленського!

Чим файзер та модерна не подобається? Чи пан визнає тільки спутнік ?

Ви не читали мої пости?

1. Немає жодної вакцини, яка б дала захист не заразитись ковідом.
2. Немає жодної вакцини, яка б дала захист не бути госпыталізованим з ковідом.
3. Немає жодної вакцини, яка б дала захист не померти від ковіду.
4. Навіщо прийняли Закон, який захищає виробників вакцин від ковід за наслідки від щеплень?
5. Навіщо колотись кожні пів року рік? Це тепер завжди так буде?
   
Re: Реально почну поважати ЗЕленського!

Сергію. Ось ти правильно порівнював Йорданію з Ізраїлем. Чудова демонстрація як вакцина підсилила заражуваність. Доказ графіком.

А де ти взяв дані, що локдаун щось комусь допомагає? Може є якась точка на графіку, де локдауну не було, ввели - і раптом вщухло? Я просто знаю тільки протилежні точки. Я поміняю погляди, якщо наведеш.

Тут вже питання віри :)

В статистику Китаю вірите?
   
Re: Реально почну поважати ЗЕленського!

Тут вже питання віри :)

В статистику Китаю вірите?

в них чиновників карають за погану статистику. Там зрозуміло.
   
Re: Реально почну поважати ЗЕленського!

Ви не читали мої пости?

1. Немає жодної вакцини, яка б дала захист не заразитись ковідом.
2. Немає жодної вакцини, яка б дала захист не бути госпыталізованим з ковідом.
3. Немає жодної вакцини, яка б дала захист не померти від ковіду.
4. Навіщо прийняли Закон, який захищає виробників вакцин від ковід за наслідки від щеплень?
5. Навіщо колотись кожні пів року рік? Це тепер завжди так буде?
1. Я пану більше скажу, нема в світі взагалі вакцини щоб захищала від чогось, всі вакцини дають час на те щоб вірус зник, за хист на якийс час, якісь краще якісь слібіші
2. Брехня, здебільшого короткий період і доволі легкий та й не всі хворіють
3. Брехня, відсоток малий дуже
4. Не вкурсі, я не резидент
5. А навіщо колять дітям другі вакцини кілька разів? Тваринам деякі колять раз в рік або пів року, якщо хочеш щоб друг був поряд довго

   
Re: Реально почну поважати ЗЕленського!

якщо в Україні не буде жодних обмежень для невакцинованих і вакцинація буде добровільною.
можеш вже зневажати і витирати об пірвану зелену шмату ноги - вчителів/викладачів змушують вакцинуватися, в школу запускають лише вколотих, за прогули звільнення.
   
Re: Реально почну поважати ЗЕленського!

тут є плутанина між локдауном та різними азійськими діджитальними штучками, коли тебе по блютусу смартфон попередить, що поруч блютус ковідника.
   
Re: Реально почну поважати ЗЕленського!

Врачи в гневе: большинство аппаратов ЭКМО занимают молодые непривитые пациенты с коронавирусом.
Аппарат ЭКМО – последняя надежда для «тяжелых» больных с коронавирусом. К нему прибегают, когда аппарата ИВЛ не хватает, чтобы спасти жизнь человека. По сути, ЭКМО  – это искусственное «сердце» и «легкое», которые гонят кровь по артериям и насыщают ее кислородам, когда собственные органы человека не справляются.

Сложно в это поверить, но большинство аппаратов ЭКМО в Израиле сейчас занимают относительно молодые непривитые пациенты с коронавирусом, ранее не страдавшие хроническими заболеваниями. Иногда из-за этого лишаются надежды на спасение более пожилые люди: при выборе, кого подключать к ЭКМО, врачи вынуждены учитывать возраст пациента.

https://detaly.co.il/vrachi-v-gneve-bolshinstvo-apparatov-ekmo-zanimayut-molodye-neprivitye-patsienty-s-koronavirusom/


Прочитайте статью полностью,не поленитесь.
Для справки:в Украине всего лишь 15 аппаратов ЭКМО.
Так они же все привились  :suicide2:
   
Re: Реально почну поважати ЗЕленського!

Кажуть що Зеленський вважає якщо всіх нагне і вакцинує, то його рейтинг зросте і серед вативаксерів))))
   
Re: Реально почну поважати ЗЕленського!
Bmx

Це реально страшно навіть подумати про таке життя. Боятись вірусу, боятись вакцини,  не відходити від дому, боятись вийти у кіно, магазин.. .
   
Re: Реально почну поважати ЗЕленського!

Лікування ковідного хворого 3,5 тіки ліки на день. Без кисню і зарплати лікарів і персоналу і ремонту.

за 14 днів 1000 баксів грубо.


Хто буде з власної кишені платити?
   
Re: Реально почну поважати ЗЕленського!

я не настільки боюсь заразитись. А чому ті хто вакцинований так БОЯТЬСЯ невакцинованих?

Адже вакциновані ніби захищені?

вас дебілів ніхто не боїться, просто ви займете ліжко місця з криками дати кисень, а ті ліжка можуть знадобитись для хворих, яким потрібні операції планові
   
Re: Реально почну поважати ЗЕленського!

а шо САМОвбивство може бути НЕ добровільним?
звісно
   
Re: Реально почну поважати ЗЕленського!

Це реально страшно навіть подумати про таке життя. Боятись вірусу, боятись вакцини,  не відходити від дому, боятись вийти у кіно, магазин.. .

йобнутий вірун  :gigi:
   
Re: Реально почну поважати ЗЕленського!

1. Я пану більше скажу, нема в світі взагалі вакцини щоб захищала від чогось, всі вакцини дають час на те щоб вірус зник, за хист на якийс час, якісь краще якісь слібіші
2. Брехня, здебільшого короткий період і доволі легкий та й не всі хворіють
3. Брехня, відсоток малий дуже
4. Не вкурсі, я не резидент
5. А навіщо колять дітям другі вакцини кілька разів? Тваринам деякі колять раз в рік або пів року, якщо хочеш щоб друг був поряд довго
Иногда лучше жевать ...
1. Оспа для примера. И еще, большинство вакцин не против вирусов
2. цель вакцины - предотвратить заболевание (так было до ковида). Легкое течение, быстрая смерть, возможность воскрешения и т.д. - отмазки для умственно отсталых.
3. Есть официальные цифры? Или слушаете безумных чиновников?
4. Зачем комментировать то, о чем не в курсе?
5. Про детей лучше не пишите, Вы снова не в курсе.
   
Re: Реально почну поважати ЗЕленського!
Bmx

Боятись комп'ютерів,  проклинати дію.. тужити за паперовими довідками.. важко зараз пенсіонерам
   
Re: Реально почну поважати ЗЕленського!

Так они же все привились  :suicide2:



Кто ОНИ? ;o
Там же чёрным по белому написано - не привитые!
Почитай статью полностью.
   
Re: Реально почну поважати ЗЕленського!

Черговий день, чергова гілка з якоюсь антивексерівською маячнею.
На зарплаті, чи що?

Пане аргентинцю, цікаво хто вам платить . У вас дописів у ковідних гілках більше ніж у ТС.
Що ви в них робите ? Між нами океан. Чому вас , пардон, їбе тема ковіду в Україні ?
І деяких інших ковбасників теж.  Вам там за океаном більше робити нічого ?

Іншої мотивації ніж за гроші  я особисто не бачу. Чи ви просто ідіот ? 




   
Re: Реально почну поважати ЗЕленського!

Кто ОНИ? ;o
Там же чёрным по белому написано - не привитые!
Почитай статью полностью.
Цитата:  ежедневный прирост заражений составляет сегодня в Израиле около 650 случаев на миллион жителей, причем более половины людей с положительными тестами - полностью вакцинированные пациенты.
Источник - www.dw.com/ru/koronavirus-izrail-fiksiruet-vysokij-uroven-zashhity-posle-tretej-dozy-vakciny/a-58953146

Другими словами - привитые и нет болеют одинаково
   
Re: Реально почну поважати ЗЕленського!

Иногда лучше жевать ...
1. Оспа для примера. И еще, большинство вакцин не против вирусов
2. цель вакцины - предотвратить заболевание (так было до ковида). Легкое течение, быстрая смерть, возможность воскрешения и т.д. - отмазки для умственно отсталых.
3. Есть официальные цифры? Или слушаете безумных чиновников?
4. Зачем комментировать то, о чем не в курсе?
5. Про детей лучше не пишите, Вы не в курсе.
Так ми про віруси чи про антидоти?
Я не хочу і не буду апелювати до упоротих, вірус всіх відсортує і потім зробимо перекличку
Якщо вам цікава статистика без чинуш сходіть в інфекційне та порахуйте
Навіщо мені бути в курсі якщо є антіваксери які все знают краще інших, бо ім в інтернеті сказали
   
Re: Реально почну поважати ЗЕленського!

Цитата:  ежедневный прирост заражений составляет сегодня в Израиле около 650 случаев на миллион жителей, причем более половины людей с положительными тестами - полностью вакцинированные пациенты.
Источник - www.dw.com/ru/koronavirus-izrail-fiksiruet-vysokij-uroven-zashhity-posle-tretej-dozy-vakciny/a-58953146

Другими словами - привитые и нет болеют одинаково

точніше, заражаються приблизно однаково.
При цьому цеплені менше важко хворіють. Плюс.
І сильніше розносять заразу. Мінус.
   
Re: Реально почну поважати ЗЕленського!

Цитата:  ежедневный прирост заражений составляет сегодня в Израиле около 650 случаев на миллион жителей, причем более половины людей с положительными тестами - полностью вакцинированные пациенты.
Источник - www.dw.com/ru/koronavirus-izrail-fiksiruet-vysokij-uroven-zashhity-posle-tretej-dozy-vakciny/a-58953146

Другими словами - привитые и нет болеют одинаково


Нет,не одинаково.
Почитай статью - https://detaly.co.il/vrachi-v-gneve-bolshinstvo-apparatov-ekmo-zanimayut-molodye-neprivitye-patsienty-s-koronavirusom/
   
Re: Реально почну поважати ЗЕленського!

Лікування ковідного хворого 3,5 тіки ліки на день. Без кисню і зарплати лікарів і персоналу і ремонту.

за 14 днів 1000 баксів грубо.


Хто буде з власної кишені платити?

Тімі, ти точно з України? У нас рівність. Всі лікуються за свої.
   
Re: Реально почну поважати ЗЕленського!

Ще більше почнуть поважати Зеленського, якщо людям, які знаходяться на ізоляції і локдаунах буде підтримка з боку держави.  (tu)
Ты инопланетянин?Приветствую тебя на планете Земля,товарищ.
   
Re: Реально почну поважати ЗЕленського!

Нет,не одинаково.
Почитай статью - https://detaly.co.il/vrachi-v-gneve-bolshinstvo-apparatov-ekmo-zanimayut-molodye-neprivitye-patsienty-s-koronavirusom/
Читал давно
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія