Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Іншого літа у нас уже не буде

Re: Іншого літа у нас уже не буде

радійте спекі
наступний тиждень -дощі :(
   
Re: Іншого літа у нас уже не буде

ну...ос воно і почалось
літо...
курва!
   
Re: Іншого літа у нас уже не буде

Температура повітря влітку може сягати 40 градусів.
В гейропе еще больше значит будет.
   
Re: Іншого літа у нас уже не буде

радійте спекі
наступний тиждень -дощі :(

скоріш би вже
   
Re: Іншого літа у нас уже не буде
smx

скоріш би вже

 (tu)  (tu)
   
Re: Іншого літа у нас уже не буде

скоріш би вже
:-B
   
Re: Іншого літа у нас уже не буде

ну...ос воно і почалось
літо...

+ 32 зразу
   
Re: Іншого літа у нас уже не буде

Я дивлюся у вікно - давно вже не було такого паскудного холодного літа.
   
Re: Іншого літа у нас уже не буде

В неділю полечу відігріватися на море.  :beach:
   
Re: Іншого літа у нас уже не буде

23 червня у Києві середньодобова температура повітря повторила рекорд цього дня у 1954 році, а найвища – побила рекорд 1946 року.

Джерело: Центральна геофізична обсерваторія імені Бориса Срезневського

Дослівно: "За даними спостережень метеостанції 23 червня у Києві середньодобова температура повітря становила +27,0°С. Таким чином стовпчик термометра  повторив рекордне значення температури для цього дня у 1954 році".

Деталі: Проте от максимальна температура повітря після полудня у столиці піднялась до +33,7°С, перевищивши попередній рекорд для цього дня у 1946 році на 0,6°С.

УП
   
Re: Іншого літа у нас уже не буде

Ну що

здається не збрехав Микола Іванович
   
Re: Іншого літа у нас уже не буде

Підняти зарплатню йому, однозначно
   
Re: Іншого літа у нас уже не буде

Температура повітря влітку може сягати 40 градусів.
Джерело: директор "Укргідрометцентру" Микола Кульбіда у коментарі Радіо Свобода

Пряма мова: "Якщо проаналізувати стан погоди в літній період за останні років двадцять, то виходить, що не може бути літо зараз холодним… Починаючи з червня, а особливо липень і серпень – це температура повітря, яка буде значно вищою за норму, і велику кількість днів вона досягатиме 30-35, а в окремі дні, навіть до 40 градусів, тому літо може бути тільки спекотним. Іншого літа у нас уже не буде".

Деталі: За словами Кульбіди, температура повітря суттєво підвищиться після першої декади червня.

УП
Що цікаво, вже третє літо в нас (Центр України) зовсім не спекотне. Самі спекотні були 2007 рік і 2010 рік.
   
Re: Іншого літа у нас уже не буде

В Англії все, як завжди. Цього року дуже м‘яке літо. Було з тиждень спеки 27-30 градусів.  І все.
Зараз 21-22 вже давно. І на наступні 2 тижні у прогнозі стоїть так само.
1995 і 2005 року були набагато спекотніші літні сезони.
1995 взагалі липень-серпень-вересень були під 30 градусів.
І тоді теж усі писали, що через 10-20 років настане глобальний капець.
Ми ще не досягли рівня кліматичних оптимумів давнього світу.
Набагато гірше буде, якщо маятник хитнеться в інший бік і клімат різко похолодає і волога в атмосфері буде виморожуватися.
Отоді і дізнаємося, що таке спражні посухи.
   
Re: Іншого літа у нас уже не буде

Решила глянуть в сторону озера Свитязь
Украинская Швейцария, знаменитый курорт и так далее
Ночью 14, днем 20 градусов, дожди, и так всю дорогу
Как они там живут? ;o
   
Re: Іншого літа у нас уже не буде

40 градусів не було
так що гнати Кульбіду в шию!
   
Re: Іншого літа у нас уже не буде

Я про себя.. простите..
Ехал пять дней назад в поезде плацкарт с Шевченко в Виницу.. 45 не меньше в вагоне.. окна кое где настеж..
Потом ночью 26 в машине в Немиров.. окна настеж.. потом спать свалился под кондиционер...
Короче.. сегодня вообще пистец.. голова сердце.. чих чих.. сопли ручьем.. глаза вытекли от слез.. так херово ну просто волком вой.. простудище. Я так в 16 году в феврале умирал - а сейчас летом..
Ну суко :(
Ну и лето мне...
   
Re: Іншого літа у нас уже не буде

Я про себя.. простите..
Ехал пять дней назад в поезде плацкарт с Шевченко в Виницу.. 45 не меньше в вагоне.. окна кое где настеж..
Потом ночью 26 в машине в Немиров.. окна настеж.. потом спать свалился под кондиционер...
Короче.. сегодня вообще пистец.. голова сердце.. чих чих.. сопли ручьем.. глаза вытекли от слез.. так херово ну просто волком вой.. простудище. Я так в 16 году в феврале умирал - а сейчас летом..
Ну суко :(
Ну и лето мне...
це тобі клоун постарався.Віддячує за вибір. (по мотивах тут прихильники певної політсили тицьнути в кожну гілку щось про пецю). :)
   
Re: Іншого літа у нас уже не буде

Решила глянуть в сторону озера Свитязь
Украинская Швейцария, знаменитый курорт и так далее
Ночью 14, днем 20 градусов, дожди, и так всю дорогу
Как они там живут? ;o
Там Рай без кацапів, тому навіть не дивіться в ту сторону. Щороку відпочиваю саме на Шацьких озерах.
   
Re: Іншого літа у нас уже не буде

це тобі клоун постарався.Віддячує за вибір. (по мотивах тут прихильники певної політсили тицьнути в кожну гілку щось про пецю). :)

:(
Наверное...

Ну теперь все.. я понял..
Только строго за петро!
И еще соседа с агитирую строго за петро
   
Re: Іншого літа у нас уже не буде

Решила глянуть в сторону озера Свитязь
Украинская Швейцария, знаменитый курорт и так далее
Ночью 14, днем 20 градусов, дожди, и так всю дорогу
Как они там живут? ;o

Сама нормальна погода... Все що більше +25 С вже дуже важко... В моєму дитинстві 25-27+ вже вважалось страшенною спекою, а десь у лютому -27 С - нормальною погодою щоб цілий день з друзями гратись на ВДНГ або десь у лісі... :) І то не вважалось дуже холодно.

Особисто мені бажалося б від +3 до +10 С - цілий рік  :-B Колись чекали літо, тепер щиро чекаємо зиму... 
   
Re: Іншого літа у нас уже не буде

Там Рай без кацапів, тому навіть не дивіться в ту сторону.
Рай - это когда дураков поблизости нет
Я в классе была единственная украинка
Про это в школьном журнале было написано
   
Re: Іншого літа у нас уже не буде

Особисто мені бажалося б від +3 до +10 С - цілий рік
такая температура и дождь - то для мокрецов как у Стругацких :)
   
Re: Іншого літа у нас уже не буде

національна служба погоди США, маючи дані з добуя сателітів, радарів аеропортів та ін (онлайн!!!!) більш ніж на 3 доби не видасть +/-50%.
а от екстрасенс кульбіда - на 3 місяці наперед дає 99,7%!
цуко, у нього онлайн з небесною канцелярією?
на 3 доби в них 95 так шо нінада....
   
Re: Іншого літа у нас уже не буде

Сама нормальна погода... Все що більше +25 С вже дуже важко... В моєму дитинстві 25-27+ вже вважалось страшенною спекою, а десь у лютому -27 С - нормальною погодою щоб цілий день з друзями гратись на ВДНГ або десь у лісі... :) І то не вважалось дуже холодно.

Особисто мені бажалося б від +3 до +10 С - цілий рік  :-B Колись чекали літо, тепер щиро чекаємо зиму... 
то ти просто жиру менше мав в дитинстві. А температури не помінялись аж настільки.
   
Re: Іншого літа у нас уже не буде

Ще не забувайте про день і ніч. Якщо вдень 22, то ввечері 16, а зранку 9. Це холодно.
   
Re: Іншого літа у нас уже не буде

Ще не забувайте про день і ніч. Якщо вдень 22, то ввечері 16, а зранку 9. Це холодно.
це прекрасно!
   
Re: Іншого літа у нас уже не буде

це прекрасно!
В конце ноября? Прекрасно :)
Хотелось бы большей четкости между сезонами
А то если летом плюс 9 и зимой плюс 9 то какое-то однообразие имеем
   
Re: Іншого літа у нас уже не буде

Протягом липня в Києві встановлено чотири температурних рекорди. Кліматологи відмітили 17 днів, коли максимальна температура повітря підіймалася вище +30 градусів за Цельсієм. Про це повідомляє Центральна геофізична обсерваторія імені Бориса Срезневського.

Середньомісячна температура повітря у липні склала +24,6°С, що на 3,3°С вище за кліматичну норму.

Найспекотнішим днем було 29 липня, коли максимальна температура після полудня піднялась до +32,6°С. Найхолодніше було 23 липня, коли мінімальна температура під ранок опустилася до +15°С,

На метеостанції на проспекті Науки зафіксували 63 мм опадів, що становить 93% кліматичної норми.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія