Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Невменяшка ФУПа)))

Re: Невменяшка ФУПа)))

пане дуже хітровиебаний експерт. Шановний, я ніщо, вітер вздовж піску, дійте. Нажаль, вам не допоможу.
Вибачте, але якщо Ваш спіч до мене, то я Вам відповім. Я не експерт по залупам а в особливості по кінським ( це Вам до Пані К.). просто живу я в Херсонщині й бував в Асканії-Новій, де й в дитинстві бачив той феномен зебри.. Помню ще, шо наші однокласниці-піонерки чомусь (чому?) дуже хі-хікали.. :D
   
Re: Невменяшка ФУПа)))

звідки ці космічні висновки?
зокрема про сотні юзерів ФУПу, яких ти не знаєш.

так і про Серьогу, який є работягою і важко працює і, не сумніваюся, чогось таки досяг,
але це не те саме що "достойна і порядна" , для цього людину треба знати довше в реалі. щоб так впевнено заявляти.

Ото ж... Мабуть в них кохання в реалі... Нажаль іншої аргументації в мене нема... Якщо шукати інші причини ТАКОЇ підписки за реального дєбіла- може тупо луснути башка... Тому підемо по простішому шляху- №+А=Кохання...
   
Re: Невменяшка ФУПа)))

варто було б Сергієві написати у пабліку щось на кшталт "Кадро, вже в печінках сидить ваше нескінченне скиглення по всіх гілках про те, як вас ганяли ганчірками по Дурдому", як Турчиноффу можна було б займати місце у першому ряду глядацької зали і мовчки спостерігати, як Кадра люто публічно ненавидітиме Сергія нумерного - регулярно, нав"язливо, огидно.
Сергій такого ніколи не напише бо то наклеп :punish:
   
Re: Невменяшка ФУПа)))

Ну... Кадра( якщо не помиляюсь) й так Сєрьоньці дала мем "Кінська залупа"...
:facepalm:
   
Re: Невменяшка ФУПа)))

Ні, не Кадра. Кадра плаче весь час просто, що гітлера цькують. Це не Кадра. Кіньська залупа, здаеться авторства Турча.
   
Re: Невменяшка ФУПа)))

Ні, не Кадра. Кадра плаче весь час просто, що гітлера цькують. Це не Кадра. Кіньська залупа, здаеться авторства Турча.
нє не Турчинофф. то хтось у відповідь на 100500 одноманітних фото лисої голови в різних ракурсах і різних шкарах не стримався "та хвате вже цієї залупи", і так закрутилося.

п.с. фотошопів оцих от я не схвалюю, все ж. Як би там не відноситися до юзера, його зовнішньості, контенту і соціальних навичок. Шмагання повинне бути хай і сильне (якщо заслужив), але коректне і вигадливе.
   
Re: Невменяшка ФУПа)))

Порядність
Був активістом ммм. Далі продовжувати?
   
Re: Невменяшка ФУПа)))

Ні, не Кадра. Кадра плаче весь час просто, що гітлера цькують. Це не Кадра. Кіньська залупа, здаеться авторства Турча.
ні, здається  то юзеркиня тидищ.
   
Re: Невменяшка ФУПа)))

О холоп пришел на фуп. Выходи челядь… время вечерней порки, дружочек!
   
Re: Невменяшка ФУПа)))

ні, здається  то юзеркиня тидищ.

Пані тидищ в гілці 45+ просто написала : а можна більше не бачити цю ....
Кадра розшарила цей мем. Медведилло зробив іотожабу.
Вуаля.
   
Re: Невменяшка ФУПа)))

О холоп пришел на фуп. Выходи челядь… время вечерней порки, дружочек!

Я увімкнув кнопку ігнор на цей нік.
Ну вас нафіг чорти форумні. :)
Без нас пліз у нас нестабільна психіка.
   
Re: Невменяшка ФУПа)))

Я увімкнув кнопку ігнор на цей нік.
Ну вас нафіг чорти форумні. :)
Без нас пліз у нас нестабільна психіка.

 :laugh:

Бро, это уже вечерняя традиция - лысого гонять!
Примерно как, приходим с работы, затапливаем камин, укрываемся пледом, берем планшет открываем ФУП и…. Наслаждаемся поркой лысой собаки  :laugh:
   
Re: Невменяшка ФУПа)))

Xyйня постная. Кризис жанра. Все по десятому кругу. Срач из веселья превратился в ляпанье говнами третьей свежести. даже по диагонали читать не цикаво.  B-)
   
Re: Невменяшка ФУПа)))

:laugh:

Бро, это уже вечерняя традиция - лысого гонять!
Примерно как, приходим с работы, затапливаем камин, укрываемся пледом, берем планшет открываем ФУП и…. Наслаждаемся поркой лысой собаки  :laugh:

Ну вас навіг чорти форумні ;)
   
Re: Невменяшка ФУПа)))

Xyйня постная. Кризис жанра. Все по десятому кругу. Срач из веселья превратился в ляпанье говнами третьей свежести. даже по диагонали читать не цикаво.  B-)

Ашмодей опариш вилізь з гімна в якому ти сидиш.
Подивись на небо.
Можеш ?
   
Re: Невменяшка ФУПа)))

Опа, свыноеп решил оживить дискуссию рассказом "как свыня видит небо". :lol: Незачет.  Уныл и глуп. Ты еще тупей чем черти шо тут срутся. твои говна даже не третьей свежести.
   
Re: Невменяшка ФУПа)))

Ну...где эта залупа?
Залупа давай бегом на порку!

Подглядиваєт отріхтованним глазом
   
Re: Невменяшка ФУПа)))

по рєзультатам конкурса пріз ушол #ЗАЛУПЄ  :laugh:
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія