Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Європі.. заблокували...

Європі.. заблокували...

https://24tv .ua/fraktsiya_poroshenka_zablokuvala_pidpisannya_zakonu_pro_impichment_n1203973

Фракція Порошенка заблокувала підписання закону про імпічмент

Народні депутати від "Європейської солідарності" зареєстрували проєкт постанови про скасування голосування за законопроект про імпічмент.

Документ надійшов до парламенту і переданий на розгляд керівництву, однак його тексту на сайті Ради наразі немає.

Це треба знати: Закон про імпічмент: що це означає і чи буде він дієвим  Закон про імпічмент: що це означає і чи буде він дієвим

Тепер голова Верховної Ради Дмитро Разумков не зможе підписати цей закон. Відповідно до регламенту,  депутати спершу мають розглянути проєкт постанови про скасування рішення.

Його підготували 13 нардепів, серед них – Ірина Геращенко, Ірина Луценко, Артур Герасимов, Ірина Фріз, Степан Кубів, Микола Княжицький та інші.

Зазначимо, нардепи Верховної Ради 9 скликання підтримали законопроєкт №1012 про імпічмент президента в цілому. Законопроєкт авторства президента Володимира Зеленського підтримали 245 депутатів Верховної Ради: 244 – з "Слуги народу" та 1 – позафракційний. Не підтримали законопроєкт – 73, ще 55 – утримались.

Напередодні у першому читанні законопроєкт підтримали 337 народних обранців.
   
Re: Європі.. заблокували...

Відповідно до регламенту,  депутати спершу мають розглянути проєкт постанови про скасування рішення.
Слуги на это потратят аж секунд 30 и не заметят. ПЕС не может привыкнуть, что теперь лишние 2-3 дня не приводят к договорнякам.
   
Re: Європі.. заблокували...

это показуха

смысл закона про импичмент должен звучать так:

граждане имеют право отозвать президента в любой момент тем же способом, каким они его выбрали

все остальные варианты будут туфтой, которая ничего не изменит
   
Re: Європі.. заблокували...

это показуха

смысл закона про импичмент должен звучать так:

граждане имеют право отозвать президента в любой момент тем же способом, каким они его выбрали
все остальные варианты будут туфтой, которая ничего не изменит
Дак у Зе через 2.5 года будет 25%, а через 4 года - 8%. С такими темпами президента нужно выбирать каждый год, а это не вариант.
   
Re: Європі.. заблокували...

Дак у Зе через 2.5 года будет 25%, а через 4 года - 8%. С такими темпами президента нужно выбирать каждый год, а это не вариант.

Рейтинг падает, поскольку демонстративно воруют и игнорируют нужды населения.
Если президент знает, что его могут отозвать в любой момент, то он будет вести себя по-другому.

   
Re: Європі.. заблокували...

Рейтинг падает, поскольку демонстративно воруют и игнорируют нужды населения.
Если президент знает, что его могут отозвать в любой момент, то он будет вести себя по-другому.
Не факт. Вот я про пороха и его схемы скинул знакомому порохоботу материал, на что мне ответили:
Цитирую:

Цитата: Порох рулил страной, по действующей на тот момент схемой, позволяя воровать другим, тем самым страна не загнулась. А ещё он потерял кучу своих активов в Крым и рашке, и потратил кучу собственных денег на свою рекламу. Если Порох и спёр с бюджета миллиард, я лично ему прощаю. А всех остальных пускай сажают и хоть расстреливают. А Сакварелидзе лошадь Карлсона.
   
Re: Європі.. заблокували...

Не факт. Вот я про пороха и его схемы скинул знакомому порохоботу материал, на что мне ответили:
Цитирую:


У Порошенко антирейтинг огромный, его бы поменяли через 2 года, максимум.
Понимая это, он попробовал бы что-то поменять в системе, хотя бы в своём поведении.
Порохоботов максимум 25%
   
Re: Європі.. заблокували...

Смысл того что заблокировали принятие закона, это не оставить зацепок отменить этот закон во время реального импичмента.
Потому если были ошибки при принятии были, это автоматом отменит его для того против кого этот закон будет применен.
Правильно делают, назвались грибами, то и в корзину полезайте по правилам.
   
Re: Європі.. заблокували...

это показуха

смысл закона про импичмент должен звучать так:

граждане имеют право отозвать президента в любой момент тем же способом, каким они его выбрали
все остальные варианты будут туфтой, которая ничего не изменит

дурня
для зміни людини на виборній посаді існують чергові вибори

імпічмент та відкликання депутатів з мерами це форс мажор який повинен застосовуватись у виключних випадках
   
Re: Європі.. заблокували...

Если президент знает, что его могут отозвать в любой момент, то он будет вести себя по-другому.
І як це вплинуло на Петра?
   
Re: Європі.. заблокували...

дурня
для зміни людини на виборній посаді існують чергові вибори

імпічмент та відкликання депутатів з мерами це форс мажор який повинен застосовуватись у виключних випадках
Такий випадок був, коли Верховний, під час війни, покинув країну і полетів на Мальдіви.
   
Re: Європі.. заблокували...

Смысл того что заблокировали принятие закона, это не оставить зацепок отменить этот закон во время реального импичмента.
Потому если были ошибки при принятии были, это автоматом отменит его для того против кого этот закон будет применен.
Правильно делают, назвались грибами, то и в корзину полезайте по правилам.
+=================================================+
Ну, я й пишу, що 3.14здіти про імпічмент можна було 5 років,
а як приняли не педрили, то треба відміняти, бо "не такий".
Явне свідотство: педрили проти України!  :K
   
Re: Європі.. заблокували...

для зміни людини на виборній посаді існують чергові вибори

Вам вже втретє царем посадили урку

Ви будете чекати 4 роки коли вам знову посадять на трон бандита?


   
Re: Європі.. заблокували...
U2

это показуха

смысл закона про импичмент должен звучать так:

граждане имеют право отозвать президента в любой момент тем же способом, каким они его выбрали
все остальные варианты будут туфтой, которая ничего не изменит
.    Ты неисправим... Кто будет фиксировать события (оформлять документы)? Или ты надеешься, что среди народа опять найдётся матрос Железняк и спросит: кто ту временные? Слазь! Да?
   
Re: Європі.. заблокували...

І як це вплинуло на Петра?

Ефект Зеленського проявився тільки за півроку до виборів.

   
Re: Європі.. заблокували...

.    Ты неисправим... Кто будет фиксировать события (оформлять документы)? Или ты надеешься, что среди народа опять найдётся матрос Железняк и спросит: кто ту временные? Слазь! Да?

А кто сейчас фиксирует события ?
Я не понимаю вопроса.
   
Re: Європі.. заблокували...

Ефект Зеленського проявився тільки за півроку до виборів.
Я впевнений, що це не "ефект", це Свинство Петра.
А хто прийшов на цій хвилі- неважливо.
   
Re: Європі.. заблокували...

Дак у Зе через 2.5 года будет 25%, а через 4 года - 8%. С такими темпами президента нужно выбирать каждый год, а это не вариант.
Чому?
Варіант
..
Бо як відомо вони починають щось робити за рік до кінця каденції і депи теж)..
По друге для країни буде дешевше проводити вибори раз на рік чим терпіти клоунаду 5 років...

   
Re: Європі.. заблокували...

Дак у Зе через 2.5 года будет 25%, а через 4 года - 8%. С такими темпами президента нужно выбирать каждый год, а это не вариант.

абыдакабы, абыдна, паымаищщ
   
Re: Європі.. заблокували...
U2

Чому?
Варіант
..
Бо як відомо вони починають щось робити за рік до кінця каденції і депи теж)..
По друге для країни буде дешевше проводити вибори раз на рік чим терпіти клоунаду 5 років...
.    Под закат ссср никто не нарекал на срок 2 года.
   
Re: Європі.. заблокували...

.    Под закат ссср никто не нарекал на срок 2 года.

Если вы говорите человеку, что у него есть 60 секунд - он придумает как украсть за 60 секунд.
Вор должен думать, что его могут остановить в любой момент.
   
Re: Європі.. заблокували...

Цитата: reuters
But opponents of Tuesday’s vote said the legislation was rushed through without proper consultation and that the law itself was so convoluted as to be meaningless.

...

“Perhaps the president was deceived, because this bill on impeachment does not really change anything. This is a collection of articles of the constitution,” said Roman Lozinsky of the Voice party.

In fact, it is only a facade of reform that does not change anything.”

Ukraine ruling party gets impeachment law through parliament
   
Re: Європі.. заблокували...
U2

meaningless.

...
    Вор должен сидеть в тюрьме (ц) а не в начальственном кресле.
   
Re: Європі.. заблокували...

    Вор должен сидеть в тюрьме (ц) а не в начальственном кресле.

А если он украл после выборов - озадаченно ждать 4 года и ругать избирателей?

Это же маразм откровенный, извините.

   
Re: Європі.. заблокували...
U2

А если он украл после выборов - озадаченно ждать 4 года и ругать избирателей?

Это же маразм откровенный, извините.
.    Я же написал - 2, и даже не 2, а меньше, и не ждать.
   
Re: Європі.. заблокували...

Все вирішать просто ливолюційні сили....досвід вже є. B-)
   
Re: Європі.. заблокували...

.    Я же написал - 2, и даже не 2, а меньше, и не ждать.

Ну хорошо, ждать 1.5 вместо 4.5, украдут в 3 раза меньше ?
Нет, будут подсовывать своих зиц-председателей почаще.
Потому что вы им гарантировали - можно спокойно красть такое-то время.
   
Re: Європі.. заблокували...
U2

Все вирішать просто ливолюційні сили....досвід вже є. B-)
.     А какими они будут: буржуазными, социалистическими, народно-освободительными?
   
Re: Європі.. заблокували...
U2

Ну хорошо, ждать 1.5 вместо 4.5, украдут в 3 раза меньше ?
Нет, будут подсовывать своих зиц-председателей почаще.
Потому что вы им гарантировали - можно спокойно красть такое-то время.
.    Я же написал - не ждать, и даже цитату привёл. А для Малюти Скуратова термин «вор» был гораздо объёмнее.
   
Re: Європі.. заблокували...

.    Я же написал - не ждать, и даже цитату привёл. А для Малюти Скуратова термин «вор» был гораздо объёмнее.

Ну так а чего делать, если не ждать?
   
Re: Європі.. заблокували...
U2

Ну так а чего делать, если не ждать?
.    Когда от меня будет зависеть, что делать, я тебе отвечу.
   
Re: Європі.. заблокували...

.     А какими они будут: буржуазными, социалистическими, народно-освободительными?
------------------------------------------------
 Якась класіфікація,до болі знайома... B-)  Мабуть народно-підсрачними, тю,АСВАБАДІТЕЛЬНИМИ.... :D  X(
   
Re: Європі.. заблокували...

.    Когда от меня будет зависеть, что делать, я тебе отвечу.

Загадочный какой.
Зачем тогда перечить другим ?


   
Re: Європі.. заблокували...

Все вирішать просто ливолюційні сили....досвід вже є. B-)
+=======================================================+
Скільки пляшок конинки потрібні для створення "ливолюційної сили"?
Трьох вистачить? Щоб волька почав майданити у себе на кухні...
   
Re: Європі.. заблокували...
U2

------------------------------------------------
 Якась класіфікація,до болі знайома... B-)  Мабуть народно-підсрачними, тю,АСВАБАДІТЕЛЬНИМИ.... :D  X(
.    Знаеш толк в извращениях!
   
Re: Європі.. заблокували...
U2

Загадочный какой.
Зачем тогда перечить другим ?
.    Сначала узнай, что значит «перечить», а потом применяй, особенно с незнакомыми людьми, которые разъясняют тебе некоторые конституционные вопросы.
   
Re: Європі.. заблокували...

Педрі Україна - корито, регіонал хрєнов...
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія