Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Ніцой - (tu)

Re: Ніцой -  (tu)

звичайно, є.
але не треба змішувати докупи кацапів і російську мову, яка, так вже сталося, є рідною для багатьох українців.

повторю ще раз що написав раніше:
ніхто в жодному разі не виступає проти московоязичних громадян Україну. Всі ми знаєм історію і розуміємо факт змосковщення України і Українців.
Взагалі мова, якою людина користується в побуті, це вийнятково приватна справа кожного, справа її совісті і сумління.
Але було б не зле аби московоязичні українці мали на увазі, шо своїм московоязичієм(в умовах зовнішньої агресії Московії проти України)вони по-суті, хай і опосередковано, але таки просувають в Україні русскій мір
   
Re: Ніцой -  (tu)

Мета будь-якого патріота це єдина і сильна Україна.
З пануванням pуccкого язика з pуccкім міром в Україні, як показала практика, сильної і єдиної України побудувати просто не можливо.


Останнє редагування: 12 жовтня 2018 14:23:03 від newyo
   
Re: Ніцой -  (tu)

Більше того, загравання з прихильниками pуccкого міра і ментальна залежність частини українців від навязуваних Московією парадигм "общєй істроріі і культури" призвело до втрати частини території.
   
Re: Ніцой -  (tu)

Мета будь-якого патріота це єдина і сильна Україна.
З пануванням pуccкого язика з pуccкім міром в Україні, як показала практика, сильної і єдиної України побудувати просто не можливо.
(tu)
Тому що дві мови - два ментальні світи. Хто б що не казав.
Один світ - український, другий - рускомірний. І вони є постійними антагоністами.
Доведено тисячолітньою історією.
   
Re: Ніцой -  (tu)

Я собі сьогодні подумала: Діана стверджувала, що то приватний канал і вона має право говорити до українців кацапським язиком.
То виходить, що в кожному приватному магазині до мене можуть теж белькотіти неукраїнською? То навіщо закон про державну мову?
   
Re: Ніцой -  (tu)

Я собі сьогодні подумала: Діана стверджувала, що то приватний канал і вона має право говорити до українців кацапським язиком.
То виходить, що в кожному приватному магазині до мене можуть теж белькотіти неукраїнською? То навіщо закон про державну мову?

За твердженням Княжицького на одному з телеефірів, новий мовний закон і буде якраз спрямований на те, щоб подібного неподобства ні на телеканалах, ні в магазинах, ні в будь-якому іншому громадському/публічному місці більше не відбувалось
   
Re: Ніцой -  (tu)

Я собі сьогодні подумала: Діана стверджувала, що то приватний канал і вона має право говорити до українців кацапським язиком.
То виходить, що в кожному приватному магазині до мене можуть теж белькотіти неукраїнською? То навіщо закон про державну мову?

так, можуть. і мають повне право.
   
Re: Ніцой -  (tu)

Розумні люди не йдуть зі студії, а не йдуть в студію.
   
Re: Ніцой -  (tu)

так, можуть. і мають повне право.

не бреши коцапе, не можуть... мова обслуговуваня не залежить від власності
   
Re: Ніцой -  (tu)

Розумні люди не йдуть зі студії, а не йдуть в студію.

вона у передачі участі не брала, а висловила свою позицію...і всі розумін люди мають так робити   - прийти і  вимагати української мови інакше йти..можла спробувати підпалити
   
Re: Ніцой -  (tu)

не бреши коцапе, не можуть... мова обслуговуваня не залежить від власності
Так, не залежить - тут Ви повністю праві: вона у будь-якого власника може бути будь-якою, оскільки законом мова обслуговування не регламентується
   
Re: Ніцой -  (tu)

не бреши коцапе, не можуть... мова обслуговуваня не залежить від власності

так, нацику, не залежить. тому може бути і російською, і німецькою і китайською.
   
Re: Ніцой -  (tu)

Як на мене, то якщо в Україні хтось хоче надавати послуги людям, то якщо до нього звертаються державною мовою то він має бути зобов'язаний відповідати саме державною мовою. З іншомовними клієнтами він може розмовляти будь якою мовою, звісно якщо її знає, але першочергово він має орієнтуватись на державну мову.
   
Re: Ніцой -  (tu)

Як на мене, то якщо в Україні хтось хоче надавати послуги людям, то якщо до нього звертаються державною мовою то він має бути зобов'язаний відповідати саме державною мовою. З іншомовними клієнтами він може розмовляти будь якою мовою, звісно якщо її знає, але першочергово він має орієнтуватись на державну мову.

+1
   
Re: Ніцой -  (tu)

Так є зараз в Закарпатті. Якщо я в Берегово звертаюсь українською, то мені повинні відповісти українською. До себе мадяри можуть говорити ясна річ мадярською, то їхнє право.
   
Re: Ніцой -  (tu)

так, нацику, не залежить. тому може бути і російською, і німецькою і китайською.

ні коцапе, за новим законом всі укроси будуть змушені відповідати клієнтам українською...готуй ся
   
Re: Ніцой -  (tu)

ні коцапе, за новим законом всі укроси будуть змушені відповідати клієнтам українською...готуй ся

та мені пох, я вільно володію і українською і російською. ще й англійською на додачу.
просто спочатку треба прийняти закон, а потім вже шось пизідти.
   
Re: Ніцой -  (tu)

та мені пох, я вільно володію і українською і російською. ще й англійською на додачу.
просто спочатку треба прийняти закон, а потім вже шось пизідти.
На жаль, у нас чим дурніший закон, тим більше шансів на його прийняття.
   
Re: Ніцой -  (tu)

Так є зараз в Закарпатті. Якщо я в Берегово звертаюсь українською, то мені повинні відповісти українською. До себе мадяри можуть говорити ясна річ мадярською, то їхнє право.

I це цілком логічно.
так само як і у відповідь на українську в Одес,і чи Харкові, в сфері обслуговування, повина звучати українська.
B іншому випадку це ніщо інше як обмеження мовних прав українців в Уkраїні.

Останнє редагування: 13 жовтня 2018 04:59:29 від newyo
   
Re: Ніцой -  (tu)

так, нацику, не залежить. тому може бути і російською, і німецькою і китайською.

  "суб'єкти господарювання на території міста Києва повинні надавати послуги у сфері обслуговування (спілкування з клієнтами, меню в закладах господарського харчування тощо) першочергово українською мовою і переходити на іноземну мову виключно у випадку, коли це є прийнятним для сторін;

http://wiki.1551.gov.ua/download/attachments/27492530/166-3173.pdf?version=1&modificationDate=1509616542143&api=v2
   
Re: Ніцой -  (tu)

  "суб'єкти господарювання на території міста Києва повинні надавати послуги у сфері обслуговування (спілкування з клієнтами, меню в закладах господарського харчування тощо) першочергово українською мовою і переходити на іноземну мову виключно у випадку, коли це є прийнятним для сторін;
http://wiki.1551.gov.ua/download/attachments/27492530/166-3173.pdf?version=1&modificationDate=1509616542143&api=v2

Навіщо це лайно в черговий раз сюди тягнути???
Конституцію, мабуть, ніхто з долбодятлів читати не бажає... Хоча там все зрозумілою мовою написано:

Застосування мов в Україні гарантується Конституцією України та визначається законом.

ЗАКОНОМ, а не папірцем від міськради!!!
   
Re: Ніцой -  (tu)

Навіщо це лайно в черговий раз сюди тягнути???
Конституцію, мабуть, ніхто з долбодятлів читати не бажає... Хоча там все зрозумілою мовою написано:

Застосування мов в Україні гарантується Конституцією України та визначається законом.
ЗАКОНОМ, а не папірцем від міськради!!!

 можеш сходити в суд і оскаржити рішення міськради,

  зараз воно чинне і ведуча програми в київській студії повинна його виконувати...
   
Re: Ніцой -  (tu)

можеш сходити в суд і оскаржити рішення міськради,

  зараз воно чинне і ведуча програми в київській студії повинна його виконувати...

ведуча на тв надає послуги в сфері обслуговування?  :facepalm:
   
Re: Ніцой -  (tu)



отакої ось

"патрійотка" Ніцой вдавилася мацой і ходила кілька років на Ньюзван і єзик їй не муляв  B-)

через декілька років пригадаєте мої слова: з'ясується, що Ніцой- це проект ФСБ на заміну Фаріон, яка завонялася після вильоту з парламенту і навіть у рідному Львові всі нею гидувати почали

Останнє редагування: 13 жовтня 2018 12:27:55 від Стиви Джи
   
Re: Ніцой -  (tu)

ведуча на тв надає послуги в сфері обслуговування?  :facepalm:

  авжеж, якщо надає послуги, то повинна виконувати рішення міськради...

   а її передача виходить взагалі незрозуміло якою мовою - в програмі телепередач не вказано що ця програма йде мовою нацменшин або іноземною...

  тобто, - ведуча програми повинна користуватися українською...
   
Re: Ніцой -  (tu)

  авжеж, якщо надає послуги, то повинна виконувати рішення міськради...

   а її передача виходить взагалі незрозуміло якою мовою - в програмі телепередач не вказано що ця програма йде мовою нацменшин або іноземною...

  тобто, - ведуча програми повинна користуватися українською...

з чого ти взяв, що ведуча надає послуги?
якщо надає- то кому саме?
за яким договором?
ну і таке інше
   
Re: Ніцой -  (tu)

ні коцапе, за новим законом всі укроси будуть змушені відповідати клієнтам українською...готуй ся

Если бы их ещё кто то соблюдал.Сам же знаешь,что все закончится профанацией
   
Re: Ніцой -  (tu)

з чого ти взяв, що ведуча надає послуги?
якщо надає- то кому саме?
за яким договором?
ну і таке інше

  я ж тобі написав "якщо надає послуги, то..."

  в кількох постах тому стверджувалося, що приватники можуть надавати послуги будь-якою мовою за своїм бажанням...

   тому було посилання на це рішення міськради...
   
Re: Ніцой -  (tu)

Если бы их ещё кто то соблюдал.Сам же знаешь,что все закончится профанацией

  не будуть брати на роботу продавців, котрі не склали іспит з української...

 

 
   
Re: Ніцой -  (tu)

можеш сходити в суд і оскаржити рішення міськради,

  зараз воно чинне і ведуча програми в київській студії повинна його виконувати...

Да насрати на те рішення, яке прямо протирічить КУ.
Якщо у когось не вистачає мізків, то нехай спробує притягнути до відповідальності. Ось тоді з такого довбня можна стягувати заподіяні матеріальні та моральні збитки.
   
Re: Ніцой -  (tu)

Можна звичайно скільки завгодно розпатякувати на мовні теми тут, чи де-інде, можна і далі продовжувати вести велемовні дискурси, але у нас є два дуже показових приклади.
Прибалтика, яка поступила трішечки нетолерантно з любітєлямі pyccзкого міра і московітської мови.
І Україна, з улесливо-запопадливим(як от у декого на цьому форумі) толерування московітської мови.
В результаті:
Прибалтика - в НАТО і ЄС.
А Україна - в ....
в pуccкомy мірi.
   
Re: Ніцой -  (tu)

балтійцям свого часу вистачило розуму нетолерантно виставити московітську(а з нею і весь pуccкій мір) за двері всіх своїх державних установ і закладів.
І саме тому в значній мірі і pуccкомірних потворних явищ безпринципної брехні, потворного лицемірства, хамства, безсоромної корупції і т.д. там в рази менше не тільки на державному рівні, але й навіть на звичайному побутовому також
   
Re: Ніцой -  (tu)

Російська мова не має перспектив в Україні. Жодних.
   
Re: Ніцой -  (tu)

Як би там не було, а ведуча пришвидшила закриття каналу.
   
Re: Ніцой -  (tu)

Як би там не було, а ведуча пришвидшила закриття каналу.

Сумніваюсь що його закриють
   
Re: Ніцой -  (tu)

Можна звичайно скільки завгодно розпатякувати на мовні теми тут, чи де-інде, можна і далі продовжувати вести велемовні дискурси, але у нас є два дуже показових приклади.
Прибалтика, яка поступила трішечки нетолерантно з любітєлямі pyccзкого міра і московітської мови.
І Україна, з улесливо-запопадливим(як от у декого на цьому форумі) толерування московітської мови.
В результаті:
Прибалтика - в НАТО і ЄС.
А Україна - в ....
в pуccкомy мірi.
100%.
Але для долбоьобів  це важко зрозуміти, бо у них в голові одна ниточка вуха тримає, щоб не повідпадали...
А інші, то є запроданці (свиноруси), які гарно вміють прикидатися українцями, вивчили українську і несуть прокремлівську уйню...
Як колись готували в пітєрі убивць , які косили під УПА , так само і зараз свиноруси , які косять під українців,
але їх легко розпізнавати.
   
Re: Ніцой -  (tu)

Російська мова не має перспектив в Україні. Жодних.
Поки що має більше , ніж Українська...
   
Re: Ніцой -  (tu)

   
Re: Ніцой -  (tu)

вона у передачі участі не брала, а висловила свою позицію...і всі розумін люди мають так робити   - прийти і  вимагати української мови інакше йти..можла спробувати підпалити

Слабка позиція. Йти до ворогів, і намагатися їх в чомусь переконати.
Розумні люди, які себе поважають, не йдуть на медіа, які сіють ворожу пропаганду.
   
Re: Ніцой -  (tu)

Слабка позиція. Йти до ворогів, і намагатися їх в чомусь переконати.
Розумні люди, які себе поважають, не йдуть на медіа, які сіють ворожу пропаганду.
Треба йти всюди, де тебе почує широка аудиторія, бо інакше буде у нас а-ля РашкаТВ. Половину населення будуть обробляти кацапською ідеологією і нарід буде і тому варитися? Нє, так нізя.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія