Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Про москворотих

Re: Про москворотих

Принципова розбіжність між нами полягає у тому, що ви вважаєте російську мову в Україні нативною, а я вважаю її інсургентною, мовою метрополії. Не історична справедливість, а історична реальність полягає у тому, що є Україна - екс-колонія, і є РФ - нащадок РІ, з імперськими ж цілями і політикою щодо екс-колоній.

Ну вы можете считать английский в США тоже не найтивным. Это предмет всего лишь идеологических дискуссов, но уж никак не повод для наезда на своих же граждан.

Есть такая научная деятельность - филология. Задача научного работника - изучать законы природы и законы общественного развития. Помимо того, что научный работник должен искать и открывать эти законы, в его деятельность так же входит доносить до общественности результаты своей научной работы. Очень бы хотелось послушать филологов о том, какова лингвистическая картина Украины, что на нее может влиять, а что является профанацией. К сожалению, мне про таких филологов ничего не известно. Есть одна, моя любимая, которая кафедру перепутала с трибуной, и занимается агитационной деятельностью в угоду одной из политических сил, но это такое.

Если вы считаете, что лингвистический баланс в Украине должна быть такой, какой вы себе ее представляете (а это политический взгляд), и хотите заняться ее изменением,  то вы либо делаете то, что может его изменить в рамках законов природы, либо занимаетесь комиссарством и большевизмом (т.е. профанацией), что никогда не даст декларируемого результата, ибо построено на идеологическом символизме.

PS И да, молодое государство рф, которое напало на меня, на мой дом и на мой народ, уж никак не является монопольным владельцем ни русского языка, ни хозяином всех людей, которые используют русский язык, например, для написания сообщений на фупе... Но с этим не согласен хуйло, и, возможно, вы.
   
Re: Про москворотих

Якщо ви повагу будете демонструвати "сугубо по бажанню", то й у відповідь отримаєте те саме "сугубо".
Я же объяснил выше, что рагулям я вовсе не собираюсь "демонструвати повагу". Потому что ее у меня для них нет.
   
Re: Про москворотих

Ну вы можете считать английский в США тоже не найтивным. Это предмет всего лишь идеологических дискуссов, но уж никак не повод для наезда на своих же граждан.

Есть такая научная деятельность - филология. Задача научного работника - изучать законы природы и законы общественного развития. Помимо того, что научный работник должен искать и открывать эти законы, в его деятельность так же входит доносить до общественности результаты своей научной работы. Очень бы хотелось послушать филологов о том, какова лингвистическая картина Украины, что на нее может влиять, а что является профанацией. К сожалению, мне про таких филологов ничего не известно. Есть одна, моя любимая, которая кафедру перепутала с трибуной, и занимается агитационной деятельностью в угоду одной из политических сил, но это такое.

Если вы считаете, что лингвистический баланс в Украине должна быть такой, какой вы себе ее представляете (а это политический взгляд), и хотите заняться ее изменением,  то вы либо делаете то, что может его изменить в рамках законов природы, либо занимаетесь комиссарством и большевизмом (т.е. профанацией), что никогда не даст декларируемого результата, ибо построено на идеологическом символизме.

PS И да, молодое государство рф, которое напало на меня, на мой дом и на мой народ, уж никак не является монопольным владельцем ни русского языка, ни хозяином всех людей, которые используют русский язык, например, для написания сообщений на фупе... Но с этим не согласен хуйло, и, возможно, вы.
(tu)
   
Re: Про москворотих

Ну вы можете считать английский в США тоже не найтивным

США - країна, створена переселенцями. На момент проголошення незалежності найбільша кількість тих переселенців була англомовною. Тому штати мають англійську за державну, з двома-трьома винятками по штатам.

Нативні прото-країни індіанців не витримали конкуренції та зникли. Але й при цьому в штатах нативні американці мають торбу пільг та субсидій, окремі закони щодо них та державні школи, де вивчаються локальні мови тих племен. В РФ нема жодної української школи, наскільки мені відомо - що дивно якраз в контексті тої самої німецької в СРСР.

Есть одна, моя любимая,
І моє ставлення до її висловлюваннь вам відоме.
Если вы считаете, что лингвистический баланс в Украине должна быть такой, какой вы себе ее представляете
А тут вже, схоже, ви не зрозуміли, про що кажу я.
   
Re: Про москворотих

уж никак не повод для наезда на своих же граждан
Таки не зрозуміли. Як можна бажання спілкуватися українською мовою в Україні вважати наїздом на громадянина України?
   
Re: Про москворотих

А тут вже, схоже, ви не зрозуміли, про що кажу я.

Это был ответ не лично вам, а вам в форуме, т.е. к обобщенному собеседнику.

А про уважение... Читаем:
Цитувати
Повага, також респект — означає шанування або пошану, яку людина має (або отримує від) когось або чогось через свої якості, досягнення чи навички.

А мы с вами, по большому счету, как бы вообще не знакомы...

Но вот с собеседником можно быть вежливым. Ну или можно хамить, оскорблять собеседника, как это принято на фупе.
   
Re: Про москворотих

Мені, наприклад, коле очі кацапська мова на ФУП.
мається на увазі російська чи якийсь діалект орків? :umnik2:
   
Re: Про москворотих

Я ни вас, ни еще кого-либо, НИКОГДА не просил требовал оказывать уважение ко мне в форме перехода на русский (который вы знаете) или мой родной (который вы вряд ли знаете) языки. И уж тем более, не хамил на основе того, что вы пишете на том языке, на каком вам хочется (я надеюсь, что это ваше желание, а не попытка "быть в струе", т.е. кон'юнктурщина).

Поэтому пока-что навязчиво вы навязываете свое "видение" того, как ВАМ должны оказывать уважение разные украинцы "второго сорта".

А "политическая позиция" потому, что это позиция одной политической партии, которая оказалась не интересной украинцам, и идеология которой предусматривает создание в Украине диктаторского режима. Я просто вам подскажу, что шовинистические идеи очень хорошо принимаются народонаселением, особенно, когда оно находится на "правильной" стороне.

Це працює так тільки в тому випадку якщо ти до української мови відчуваєш таку саму відразу як я до російської, тоді ти можеш вважати, що ти комусь щось "оказиваєш" і тобі щось "навязивают".
   
Re: Про москворотих

Таки не зрозуміли. Як можна бажання спілкуватися українською мовою в Україні вважати наїздом на громадянина України?

Чуток недокрутили. Наездами является хамство и оскорбление тех, чьи желание никак не укладывается в рамки руководящих документов партии и правительства чьих-то политических взглядов. Даже если бы их придерживались 99% граждан. Обычно это называется шовинизмом.

PS Нормально, это когда человек сам желает что-то делать, или не желает. Не нормально (совок) когда кто-то начинает желать за других.
   
Re: Про москворотих

якщо ти до української мови відчуваєш таку саму відразу як я до російської
  ;o як можна відчувати відразу до якоїсь мови?
адже будь-якою мовою в світі
розмовляють як негідники та злочинці,
так і порядні прекрасні люди.
   
Re: Про москворотих

  ;o як можна відчувати відразу до якоїсь мови?
адже будь-якою мовою в світі
розмовляють як негідники та злочинці,
так і порядні прекрасні люди.

Можете вважати це ПТСР на фоні того, що відбувається.
   
Re: Про москворотих

А мы с вами, по большому счету, как бы вообще не знакомы...

Но вот с собеседником можно быть вежливым. Ну или можно хамить, оскорблять собеседника, как это принято на фупе.

Аби бути ввічливим та проявляти повагу - не треба бути знайомим.
Промовляти до незнайомого англійською в Британії (німецькою в Німеччині, російською в Росії ... українською в Україні) - прояв поваги до державної мови і громадян і норма цивілізованого спілкування.

Вибачитися при тому, що не володієш на достатньому рівні локальною мовою, і попросити спілкуватися зручною для обох мовою - теж норма цивілізованого спілкування і нічого образливого в тому немає.

Український форум в цьому плані нічим не відрізняється.

Моє бажання (не вимога, бо у мене таких прав нема - вимагати) - аби до мене зверталися та зі мною спілкувалися на цьому форумі українською мовою - є для вас образливим чи проявом неповаги? Чи якимось чином порушує ваші права та свободи?
   
Re: Про москворотих

Моє бажання (не вимога, бо у мене таких прав нема - вимагати) - аби до мене зверталися та зі мною спілкувалися на цьому форумі українською мовою - є для вас образливим чи проявом неповаги? Чи якимось чином порушує ваші права та свободи?

Если бы я считал, что вы относитесь ко мне оскорбительно, я бы с вами не общался, а просто прошел мимо.

Про уважительное отношение. Вот есть у нас тут дядя Толик, он же Анатоль "про укросов". Вот вы можете соглашаться с его мнением, или нет. Вы можете быть вообще противником его точки зрения, считать ее вредной или дурацкой... Но дядя Толик приложил много усилий, сформировал свои взгляды в вите текстовых изданий, опубликовал их и предлагает их почитать. Он проделал довольно большую работу, что бы оформить свои взгляды, а не так просто размахивает языком, как это делает подавляющее большинство присутствующих. Вот он достоин уважения, при полном неприятии его точки зрения.

Я бы тоже много чего хотел. Но вот как раз хотение, что бы кто-то что-то для вас сделал - это уже посягательство на чужие права и свободу.

PS Когда я был ребенком, и жил в Ивано-Франковской области в совковые годы, то я думал, что украинцы не знают русского языка. По крайней мере, у меня не было ни одного украинского друга, который бы разговаривал на русском языке. Ну я же не догадывался, что тогда притеснялось "все украинское" :)
   
Re: Про москворотих

на фоні того, що відбувається.
відбувається моральний злочин -
агенти хуйло потужно роздмухують
ворожнечу між громадянами України
спекулюючи на мовному питанні,
бо добре знають що для величезної маси українців
російська мова є рідною, вони нею думають,
так склалось історично.
   
Re: Про москворотих

Моє бажання (не вимога, бо у мене таких прав нема - вимагати) - аби до мене зверталися та зі мною спілкувалися на цьому форумі українською мовою
А у мене бажання аби українці не сварилися між собою взагалі,
зокрема через мови, тому я залюбки вислухаю людину
яка розмовляє російською, якщо вона висловлюється без хамства і брехні.
І легко можу відповісти російською, з поваги до співбесідника,
адже ми всі добре знаємо російську мову і ставати в позу
провокуючи конфлікт на порожньому місці то непофеншую.
   
Re: Про москворотих

Про уважительное отношение. Вот есть у нас тут дядя Толик, он же Анатоль "про укросов". Вот вы можете соглашаться с его мнением, или нет. Вы можете быть вообще противником его точки зрения, считать ее вредной или дурацкой... Но дядя Толик приложил много усилий, сформировал свои взгляды в вите текстовых изданий, опубликовал их и предлагает их почитать. Он проделал довольно большую работу, что бы оформить свои взгляды, а не так просто размахивает языком, как это делает подавляющее большинство присутствующих. Вот он достоин уважения, при полном неприятии его точки зрения.

Цікава точка зору.
Виходить - Гітлер вартий поваги, бо він ретельно і послідовно аргументував, чому гебреїв треба знищувати. Зробив велику теоретичну та практичну працю. Сталін вартий поваги, бо зморив голодом та в гулагах купу власних громадян але придбав станки і наклепав купу танків. Зробив велику працю. А у кого якихось звершень та досягненнь нема або вони не відомі - поваги не заслуговує. Так?

Той, хто окуповує чужі території - вартий поваги, бо це досягнення: у агресора стає більше територій. А той хто захищає своє, але втрачає - поваги не вартий, бо лузер. Так?

Но вот как раз хотение, что бы кто-то что-то для вас сделал - это уже посягательство на чужие права и свободу.
Ви, дуже вірогідно, маєте бажання приходити саме на цей форум і тут висловлювати свої думки, коментарі та точки зору - бо інакше тут не було б від вас повідомленнь. Вочевидь, робите це не просто так, а через бажання, щоб вас прочитали, прокоментували, звернули увагу на вашу точку зору. Чи є оте бажання - згідно вашої пардигми - зазіханням на чужі права та свободи?
   
Re: Про москворотих

Сама по собі російська мова не краща і не гірша за інші. Але, оскільки Хуйло та кацапи використовують російську мову для обгрунтування війни (вигаданий нарратив про захист російськомовних та їх культури), то публічне використання російської мови в Україні надає ворогу інформаційну та ідеологічну зброю. 
Тому публічне використання російської мови в Україні є шкідливим.
Тому, якщо ви хочете допомгти Україні - переходьте на українську.
Тому не треба роздмухувати мовне питання, зловживати адміністративними засобами та надавати факти про утиски російськомовних.
Так, треба переходити на українську мову, але робити це треба без публічних конфліктів та галасу.
Тобто це той випадок, коли не всі засоби досягнення стратегічної мети (позбутись російської мови в Україні, щоб назавжди позбавити кацапів цієї ідеологічної зброї) можуть застосовуватись. Не всі тактики сприйяють стратегії.

Також треба врахувати, що збройний захист України є набагато більш важливим та актуальним, ніж мовний. Тому будь які мовні конфлікти з військовими неприйнятні.
Якщо ж хтось каже що всі засоби боротьби з російською мовою в Україні доречні, хочу нагадати їм одну цитату "Тактика без стратегії - метушня перед поразкою". Мовний фундаменталізм та фанатизм не наближає, а віддаляє мету.
   
Re: Про москворотих

Сама по собі російська мова не краща і не гірша за інші. Але, оскільки Хуйло та кацапи використовують російську мову для обгрунтування війни (вигаданий нарратив про захист російськомовних та їх культури), то публічне використання російської мови в Україні надає ворогу інформаційну та ідеологічну зброю. 
Тому публічне використання російської мови в Україні є шкідливим.
Тому, якщо ви хочете допомгти Україні - переходьте на українську.
Тому не треба роздмухувати мовне питання, зловживати адміністративними засобами та надавати факти про утиски російськомовних.
Так, треба переходити на українську мову, але робити це треба без публічних конфліктів та галасу.
Тобто це той випадок, коли не всі засоби досягнення стратегічної мети (позбутись російської мови в Україні, щоб назавжди позбавити кацапів цієї ідеологічної зброї) можуть застосовуватись. Не всі тактики сприйяють стратегії.

Також треба врахувати, що збройний захист України є набагато більш важливим та актуальним, ніж мовний. Тому будь які мовні конфлікти з військовими неприйнятні.
Якщо ж хтось каже що всі засоби боротьби з російською мовою в Україні доречні, хочу нагадати їм одну цитату "Тактика без стратегії - метушня перед поразкою". Мовний фундаменталізм та фанатизм не наближає, а віддаляє мету.
(tu)
   
Re: Про москворотих
dig

Всі, хто тут наїжджає на своїх співгромадян, які говорять іншою мовою - вносять в наше суспільство розбрат. А отже, в нинішній ситуації, під час війни  - працюють на Путлера напряму! Безоплатно (по своїй дурісті) або за гроші. 
   
Re: Про москворотих

Нарешті, в переважно російськомовних містах, можно спокійно розмовляти українською, хоч з помилками, хоч ні. Всіма сприймається спокійно, із розумінням.
   
Re: Про москворотих

Нарешті, в переважно російськомовних містах, можно спокійно розмовляти українською, хоч з помилками, хоч ні. Всіма сприймається спокійно, із розумінням.
є останні спроби 95 кварталу глузувати з таких людей. Але реакція суспільства показова і миттєва
   
Re: Про москворотих

Вмикаємо аргументацію від зворотного.
Якщо усі російськомовні - вороги, то хто друзі?
Усі україномовні?
Приклади україномовних гнід загальновідомі...

 Отже, головне не ЯК говорити, а ЩО казати та робити.
   
Re: Про москворотих

Автор этого срача кацапобот уже называет ЗСУ "конвеером по утилизации граждан". Не кацапскую армию, не шторм зет, не вагнеровцев - ЗСУ...
   
Re: Про москворотих

Автор этого срача кацапобот уже называет ЗСУ "конвеером по утилизации граждан". Не кацапскую армию, не шторм зет, не вагнеровцев - ЗСУ...
Справедливости ради это она МБ цитирует. Зачем лишнее придумывать?
   
Re: Про москворотих
slp

(tu)

+
   
Re: Про москворотих
slp

Нарешті, в переважно російськомовних містах, можно спокійно розмовляти українською, хоч з помилками, хоч ні. Всіма сприймається спокійно, із розумінням.
+
   
Re: Про москворотих
slp

Всі, хто тут наїжджає на своїх співгромадян, які говорять іншою мовою - вносять в наше суспільство розбрат. А отже, в нинішній ситуації, під час війни  - працюють на Путлера напряму! Безоплатно (по своїй дурісті) або за гроші. 

+
   
Re: Про москворотих

Але тьідьіщ один пень наша!
Ваша, ваша, навіть не сумнівайтеся.
Працює наполегливо і цілеспрямовано у заданому напрямку.
Її постійно банять (це коли ще банили) за антиукраїнську діяльність, ВАШІ кидаються відбивати, відіб"ють, вилізе - і снова в бой зі ще більшим завзяттям, покой нам только снітся.
ашопоробиш - робота така.
   
Re: Про москворотих

Вмикаємо аргументацію від зворотного.
Якщо усі російськомовні - вороги, то хто друзі?
Усі україномовні?
Приклади україномовних гнід загальновідомі...
це неправильний підхід
Українська мова повинна набувати все більшого значення та вжитку в Україні, от і все.
Шляхи?
   
Re: Про москворотих

Яку новину обговорюємо? 8-)
   
Re: Про москворотих

Якщо ж хтось каже що всі засоби боротьби з російською мовою в Україні доречні, хочу нагадати їм одну цитату "Тактика без стратегії - метушня перед поразкою". Мовний фундаменталізм та фанатизм не наближає, а віддаляє мету.

На чому й погоріла Фаріон.
Але, оскільки Хуйло та кацапи використовують російську мову для обгрунтування війни (вигаданий нарратив про захист російськомовних та їх культури), то публічне використання російської мови в Україні надає ворогу інформаційну та ідеологічну зброю.

Ще більшу інформаційну та ідеологічну зброю надають ті українські громадяни, хто ставить російськомовність громадян "Сходу та Півдня" їм в провину - бо це одним "дружнім" пострілом в декілька кацапських цілей: виправдання агресії, злорадство ("за шо баролісь, на то і напаролісь"), віктімблеймінг і розкол українського суспільства як результат віктімблеймінгу.

Останнє редагування: 11 січня 2024 11:53:40 від Jinx
   
Re: Про москворотих

На чому й погоріла Фаріон.
Ще більшу інформаційну та ідеологічну зброю надають ті українські громадяни, хто ставить російськомовність громадян "Сходу та Півдня" їм в провину - бо це одним "дружнім" пострілом в декілька кацапських цілей: виправдання агресії, злорадство ("за шо баролісь, на то і напаролісь"), віктімблеймінг і розкол українського суспільства як результат віктімблеймінгу.

Фаріон та Арестович погоріли на тому, що прогавили тектонічний зсув в українському суспільстві, який стався вперше за роки незалежності



https://www.pravda.com.ua/news/2022/12/8/7379895/
   
Re: Про москворотих

Через мразотних москворотих гнид Oleg Sm та Beerimor Хуйло напав на Україну, вбив та покалічив сотні тисяч українців, залишив мільйони без дому, та прирік мільйони українців на страждання відсутністю тепла, світла, води та доступу до медичної допомоги. І це кажу не я, це каже справжній патріот, найкраща людина форуму steol, я лише його цитую.

Справжній патріот та найкраща людина форуму steol справедливо стверджує, що в нападі Хуйла на Україну винуваті москвороті жителі сходу та півдня України та втікачі звідти, такі як Oleg Sm та Beerimor. У росйськомовних жителів сходу та півдня України руки по лікті у крові українців, тому що за 30 років не навчились та не розмовляють українською мовою. І це кажу не я, це каже справжній патріот, найкраща людина форуму steol, я лише його цитую.

особи, які говорілі тольки по русскі, які не бажали знати українську, коли хуйло приперся їх визволяти втікли від руського міру і тепер хоч не хоч а вчать українську.
А мали би мову знати, розмовляти, то може й хуйло не полізло б.
Гіркий урок, сміх скізь сльози

Справжній патріот та найкраща людина форуму steol справедливо запитує в москворотих кацапських гнид Oleg Sm та Beerimor, чому вони досі не розмовляють українською, чому не вивчили за 30 років? Чому з'їбали з півдня та сходу України, але все одно псують світ своїм москворотим сіськадавськом? І це кажу не я, це каже справжній патріот, найкраща людина форуму steol, я лише його цитую.

Як на мій погляд, то виникає питання: чому жіночка зі Скадовська почала намагатись розмовляти українською лише в Карпатах?
Що їй заважало в Скадовську розмовляти українською?
То може й 95 звернув на це увагу й в своїй сатиричній манері запропонував їй слідувати туди, куди оце ви направляєте?

Справжній патріот та найкраща людина форуму steol справедливо запитує в москворотих тупорилих кацапохуйників Oleg Sm та Beerimor, чому ці втікачі від окупації захищають свою москворотість, через яку Хуйло вбив та покалічив сотні тисяч Українців? Чому москвороті дебіли Oleg Sm та Beerimor за 30 років незалежності не спромоглись вивчити мову? І це кажу не я, це каже справжній патріот, найкраща людина форуму steol, я лише його цитую.

чому тут захищають героїню, яка втікла від окупації, але 8 років до цього не змогла опанувати українську?
Що їй заважало?
8 років це тільки війни, але ще й 30 років незалежності.

Справжній патріот та найкраща людина форуму Anton_au справедливо висміює москворотих нікчем Oleg Sm та Beerimor, які в своій країні народившись за 30 років не навчилися мови, тим більше враховуючи події з 2014 ріку. І це кажу не я, це каже справжній патріот, найкраща людина форуму Anton_au, я лише його цитую.

а треба висміювати нікчем які в своій країні народившись за 30 років не навчилися мови, тим більше враховуючи події з 2014 ріку
   
Re: Про москворотих

А мали би мову знати, розмовляти, то може й хуйло не полізло б.
Полізло би.
Бо мета у хуйла набагато ширша ніж там якийсь міфічний захист якихось "рускайазичних" невідомо від кого, і невідомо за чиїм покликанням.
Мета хуйла одна - знищення України як держави та знищення української ідентичності.
І цієї мети воно домагатиметься поки живе - або гібридно, поступово, за допомогою своїх ставлеників на вищих державних посадах в Україні, або коли надія на ставлеників розтане - шляхом фізичного знищення українців "на науку" тим, що залишаться. І то вже буде покірне стадо зденаціфікованих баранів, яким значною мірою були до 1991 року.
Тобто чим більш ми україномовні - тим більш сатанітиме хуйло , тобто те пекельне утворення, яке називає себе руууссскімі
   
Re: Про москворотих

Виходить - Гітлер вартий поваги...

Не выходит. Дядя Толик - украинец и ваш, в том числе, собеседник.

Сама по собі російська мова не краща і не гірша за інші. Але, оскільки Хуйло та кацапи використовують російську мову для обгрунтування війни (вигаданий нарратив про захист російськомовних та їх культури), то публічне використання російської мови в Україні надає ворогу інформаційну та ідеологічну зброю. 
Тому публічне використання російської мови в Україні є шкідливим.

Да, такое УМОЗРИТЕЛЬНОЕ мнение довольно широко распространено среди украинцев. Хотя, по факту, это признание хуйловких претензий. Причем, его ФИКТИВНЫХ претензий. В общем, хуйло достиг своей цели, натравил одних украинцев, считающих себя "титульными" на других. Которых, напомню, в Украине миллионы.
   
Re: Про москворотих

І вихід для нас лише один - знищення того потворного монстра, яке називає себе русскімі. Розбиття на складові, денацифікація, повне роззброєння.
Зрозуміло, що одній Україні, навіть з союзниками з Балтії, така задача не під силу.
Тому важливо, щоб весь світ однозначно усвідомив : паРаша, хоч з цим хуйлом на чолі, хоч з будь-яким іншим - це Зло, яке не заспокоїться поки не проковтне всіх кого зможе.
   
Re: Про москворотих

які в своій країні народившись за 30 років не навчилися мови

Дуже сумнівне твердження. Російська була перша мова, яку я опанував, бо таким було моє зросійщене оточення на момент мого зростання. Українську я вивчив тоді ж, але мав з нею справу лише в книжках. Довгий час аргументом у відмові переходу на українську я для себе бачив в тому, що важливо не те, якою мовою кажуть, а що кажуть. Ба більше - я навіть зараз виділене болдом визнаю вірним.

А от на українську я перейшов після того, як сам для себе добряче замислився та відповів на питання "Хто ти?".
   
Re: Про москворотих

Не выходит. Дядя Толик - украинец и ваш, в том числе, собеседник.

So what?
важливо не те, якою мовою кажуть, а що кажуть
Тим не менш, ви Анатоля визнали гідним поваги, якщо я вірно вас зрозумів.
   
Re: Про москворотих



Да, такое УМОЗРИТЕЛЬНОЕ мнение довольно широко распространено среди украинцев. Хотя, по факту, это признание хуйловких претензий. Причем, его ФИКТИВНЫХ претензий. В общем, хуйло достиг своей цели, натравил одних украинцев, считающих себя "титульными" на других. Которых, напомню, в Украине миллионы.

Я ніде не писав, що захист російськомовних є причиною нападу Хуйла. Я написав, що вигаданий захист російськомовних надає Хуйлу інформаційну та ідеологічну зброю. І цю зброю він використовує в інформаційній війні в основному серед інших російськомовних по всьому світу. Для того щоб їх згуртувати та пояснити за що вони воюють - "за руський мір, руську культуру та руську мову". І значна їх частина у це вірить та йде вбивати.
   
Re: Про москворотих

Ворожа мова - це мова, на якій розмовляє ворог.
А що потрібно робити з ворогом, який намагається вас вбити? Правильно.
Ворога в смертельній війні треба вбити.
Питання до ТС.

Треба вбивати усіх, хто спілкується ворожею мовою?
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія