Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Докази того, що українці і росіяни не є одним, єдиним народом :dopovid:


Коли я адептам "общерусской идеи" говорю, що у світі існують набагато близькіші та спорідненіші народи ніж українці і росіяни, то їх відразу затикає і вони нічим не можуть заперечити. Наприклад, чехи і словаки, серби і хорвати, румуни і молдавани, турки і айзербайжанці, німецькомовні германці Європи, іспаномовні латиноси є набагато близькіші та спорідненіші між собою, ніж українці та росіяни і їх вважають окремими народами. І вони не виставляють один одному дурних  претензій об'єднатися чи зіллятися в якийсь один, єдиний народ, про який повторює путлєр у випадку ситуації з українцями росіянами. Відповідно тих самих критеріїв щодо вище перечислених народів, які вважаються окремими народами, але які є більше близькішими та спорідненішими ніж українці та росіяни, очевидно, що українці та росіяни є зовсім окремими народами, а НЕ одним, єдиним народом.

Насправді за так званою "общерусскою идеею" стоїть бажання шовіністичних росіян русифікувати українців і перетворити їх у таких же самих росіян, які проживають в Росії. Для росіян українська мова є чужою, вони її історично всіляко гнобили і забороняли. Як свідчать останні історичні події, пов'язані з анексією Криму та війною в Донбасі, росіяни в переважній більшості вороже налаштовані до українців. Вони разом зі своєю "общерусскою идеею" розглядають українців виключно як витратний матеріал, який можна зрусифікувати і перетворити в таких же самих росіян, які проживають в Росії. З тих же самих причин не можна вважати росіян і українців ні братніми, ні дружніми народами. Очевидно, що ні друг, ні брат не буде забирати територію в свого друга чи брата і розв'язувати війну проти свого друга чи брата. Аджеж ідеологічно анексія Криму та війна в Донбасі базувалися на ненависті до України і українців. Так звані "гополченци Донбаса" взяли зброю в руки через те, що, як вони самі виражаються,  їх будуть в складі України примушувати говорити українською мовою. В окупованому Донбасі навчання в школах ведеться виключно російською мовою, хоча в окупованому Донбасі проживає приблизно половина українців. Всі дискурси росіян про один, єдиний народ з українцями та їхньою одночасною ненавистю до українців пояснюється двоєдуманням ( двоємыслием -- російською мовою) , коли росіяни мають в голові
двоє протилежних за змістом думок. Це стосуються не всіх, а переважної більшості росіян.
   
Чехи і словаки жили в одній державі Чехословаччині, а пізніше розділилися в почали жити а двох окремих державах -- Чехії та Словаччині. В чехів і словаків є одна мова і культура і при цьому вони себе вважають окремими народами без дебільної претензії один до одного об'єднатися і зіллятися в якийсь один, єдиний народ. Якщо чехи в словаки з одною мовою та культурою є окремими народами, то українці та росіяни з різними мовами і культурами тим більше є окремими народами.
   
я би порадив модеру ковбасників одразу зносити у "вільне спілкування"
без відносно про шо пост.
   
у чехів і словаків одна мова і культура???

   
а що, досі хтось шукає навіщось докази? для чого? це ж може бути потрібним тільки, якщо досі ведеш з кацапами якісь дискусії з цього питання. але знов таки, для чого їх вести? це якісь комплекси, чи фантомні болі за «братами», чи що це :S
   
у чехів і словаків одна мова і культура???
А хіба не так?
   

Коли я адептам "общерусской идеи" говорю, що у світі існують набагато близькіші та спорідненіші народи ніж українці і росіяни, то їх відразу затикає і вони нічим не можуть заперечити. Наприклад, чехи і словаки, серби і хорвати, румуни і молдавани, турки і айзербайжанці, німецькомовні германці Європи, іспаномовні латиноси є набагато близькіші та спорідненіші між собою, ніж українці та росіяни і їх вважають окремими народами. І вони не виставляють один одному дурних  претензій об'єднатися чи зіллятися в якийсь один, єдиний народ, про який повторює путлєр у випадку ситуації з українцями росіянами. Відповідно тих самих критеріїв щодо вище перечислених народів, які вважаються окремими народами, але які є більше близькішими та спорідненішими ніж українці та росіяни, очевидно, що українці та росіяни є зовсім окремими народами, а НЕ одним, єдиним народом.

Насправді за так званою "общерусскою идеею" стоїть бажання шовіністичних росіян русифікувати українців і перетворити їх у таких же самих росіян, які проживають в Росії. Для росіян українська мова є чужою, вони її історично всіляко гнобили і забороняли. Як свідчать останні історичні події, пов'язані з анексією Криму та війною в Донбасі, росіяни в переважній більшості вороже налаштовані до українців. Вони разом зі своєю "общерусскою идеею" розглядають українців виключно як витратний матеріал, який можна зрусифікувати і перетворити в таких же самих росіян, які проживають в Росії. З тих же самих причин не можна вважати росіян і українців ні братніми, ні дружніми народами. Очевидно, що ні друг, ні брат не буде забирати територію в свого друга чи брата і розв'язувати війну проти свого друга чи брата. Аджеж ідеологічно анексія Криму та війна в Донбасі базувалися на ненависті до України і українців. Так звані "гополченци Донбаса" взяли зброю в руки через те, що, як вони самі виражаються,  їх будуть в складі України примушувати говорити українською мовою. В окупованому Донбасі навчання в школах ведеться виключно російською мовою, хоча в окупованому Донбасі проживає приблизно половина українців. Всі дискурси росіян про один, єдиний народ з українцями та їхньою одночасною ненавистю до українців пояснюється двоєдуманням ( двоємыслием -- російською мовою) , коли росіяни мають в голові
двоє протилежних за змістом думок. Це стосуються не всіх, а переважної більшості росіян.
КОЛЫ, шо тех обокрали коммуночекисты, шо этих. Кто им доктор шо дэбилы?
   
Українці і кацапи навіть близько не є спорідненими народами. Українці - слов'яни, кацапи - фіно-угорці, що прикидаються слАв'янами. Причому так погано прикидаються, що навіть не розуміють, в чому суть спільноти слов'ян  8-)
   
А хіба не так?
+=================================================+
Мені, українцю, легше зрозуміти словака ніж чеху - словака.
Чехи більше 400 років онімечували.
   
Так, Руссю не є ні українці, ні кацапи. Але українці хоча б є слов'янами. Кацапи не є ні Руссю, ні слов'янами  8-)
   
Власне, сама Русь не були слов'янами, про що нам чітко говорить Руська Правда Ярослава  8-)
   
про яку спорідненість мова: генетичну, мовну, культурну, світоглядну?
   
про яку спорідненість мова: генетичну, мовну, культурну, світоглядну?

Мовну та культурну спорідненість. Про генетичну та світоглядну спорідненість -- важко говорити.
   
Мовну та культурну спорідненість. Про генетичну та світоглядну спорідненість -- важко говорити.


а українці дуже споріднені мовно і культурно?
   
+=================================================+
Мені, українцю, легше зрозуміти словака ніж чеху - словака.
Чехи більше 400 років онімечували.

Але наскільки чеська та словацька мови є подібними?
   
про яку спорідненість мова: генетичну, мовну, культурну, світоглядну?

Та власне відповідь дуже проста - немає абсолютно ніякої  :gigi: Навіть з ацтеками в нас набагато більше спільного - вишивка, День мертвих тощо  :gigi:
   

Коли я адептам "общерусской идеи" говорю, що у світі існують набагато близькіші та спорідненіші народи ніж українці і росіяни, то їх відразу затикає і вони нічим не можуть заперечити. Наприклад, чехи і словаки, серби і хорвати, румуни і молдавани, турки і айзербайжанці, німецькомовні германці Європи, іспаномовні латиноси є набагато близькіші та спорідненіші між собою, ніж українці та росіяни і їх вважають окремими народами. І вони не виставляють один одному дурних  претензій об'єднатися чи зіллятися в якийсь один, єдиний народ, про який повторює путлєр у випадку ситуації з українцями росіянами. Відповідно тих самих критеріїв щодо вище перечислених народів, які вважаються окремими народами, але які є більше близькішими та спорідненішими ніж українці та росіяни, очевидно, що українці та росіяни є зовсім окремими народами, а НЕ одним, єдиним народом.

Насправді за так званою "общерусскою идеею" стоїть бажання шовіністичних росіян русифікувати українців і перетворити їх у таких же самих росіян, які проживають в Росії. Для росіян українська мова є чужою, вони її історично всіляко гнобили і забороняли. Як свідчать останні історичні події, пов'язані з анексією Криму та війною в Донбасі, росіяни в переважній більшості вороже налаштовані до українців. Вони разом зі своєю "общерусскою идеею" розглядають українців виключно як витратний матеріал, який можна зрусифікувати і перетворити в таких же самих росіян, які проживають в Росії. З тих же самих причин не можна вважати росіян і українців ні братніми, ні дружніми народами. Очевидно, що ні друг, ні брат не буде забирати територію в свого друга чи брата і розв'язувати війну проти свого друга чи брата. Аджеж ідеологічно анексія Криму та війна в Донбасі базувалися на ненависті до України і українців. Так звані "гополченци Донбаса" взяли зброю в руки через те, що, як вони самі виражаються,  їх будуть в складі України примушувати говорити українською мовою. В окупованому Донбасі навчання в школах ведеться виключно російською мовою, хоча в окупованому Донбасі проживає приблизно половина українців. Всі дискурси росіян про один, єдиний народ з українцями та їхньою одночасною ненавистю до українців пояснюється двоєдуманням ( двоємыслием -- російською мовою) , коли росіяни мають в голові
двоє протилежних за змістом думок. Це стосуються не всіх, а переважної більшості росіян.

Дрищ з тобою не згоден... 



У нас общая история, ми можем говорить об общих славянських корнях, культурє і язикє...

Ти з Дрищом незгоден?   :-)o   
   
Хто там вважав Дрища найкращим припіздєнтом?  :-)o
   
а українці дуже споріднені мовно і культурно?

В тому і справа, що українці та росіяни, наприклад, є значно менше споріднені ніж деякі інші народи з набагато спорідненішими мовами та культурами. І ніхто ці інші народи не вважає одним, єдиним народом.
   
Хто там вважав Дрища найкращим припіздєнтом?  :-)o

Я завжди казав, що  в Дрища  і Пороха є багато недоліків. Але в жулі мошонки недоліків є набагато більше. Жуля мошонка лизала сраку путлєру.
   
В тому і справа, що українці та росіяни, наприклад, є значно менше споріднені ніж деякі інші народи з набагато спорідненішими мовами та культурами. І ніхто ці інші народи не вважає одним, єдиним народом.

тут треба чітко розуміти термінологію, звичайно кацапи не вважають мене із собою одним народом, я для них бєндєравєц.

Коли вони говорять "украінєц" то мають на увазі малоросів з центру та сходу України. От з ними в кацапів відмінностей небагато. Це майже один народ. Язик матєрі, ненависть до Бандери, вживання слова "украінізация"  ітд
   
Але наскільки чеська та словацька мови є подібними?

так як українська і сербська
   
а що, досі хтось шукає навіщось докази? для чого? це ж може бути потрібним тільки, якщо досі ведеш з кацапами якісь дискусії з цього питання. але знов таки, для чого їх вести? це якісь комплекси, чи фантомні болі за «братами», чи що це :S

Треба всім українцям роз'яснювати, що українці і моцкалі не є одним, єдиним народом. Треба ідейно боротись проти "абщерусской идеи".
   
так як українська і сербська

Якщо це так, то чому ж вони тоді в певні історичні періоди вважали себе одним народом?
   
тут треба чітко розуміти термінологію, звичайно кацапи не вважають мене із собою одним народом, я для них бєндєравєц.

Коли вони говорять "украінєц" то мають на увазі малоросів з центру та сходу України. От з ними в кацапів відмінностей небагато. Це майже один народ. Язик матєрі, ненависть до Бандери, вживання слова "украінізация"  ітд

Малороси -- це не українці, малороси -- це частина російського народу. Малороси майже не вживають української мови.

Ненависть до Бандери може бути і в деяких західних українців.
   
Малороси -- це не українці, малороси -- це частина російського народу. Малороси майже не вживають української мови.

Ненависть до Бандери може бути і в деяких західних українців.

Малороси майже не вживають української мови. - от саме з ними кацапи і хочуть об'єднатися, а малороси населяють половину території неньки

Ненависть до Бандери може бути і в деяких західних українців. - не знаю таких, хоча після 2014го сюди багато малоросів повтікало
   
Малороси майже не вживають української мови. - от саме з ними кацапи і хочуть об'єднатися, а малороси населяють половину території неньки

Ненависть до Бандери може бути і в деяких західних українців. - не знаю таких, хоча після 2014го сюди багато малоросів повтікало

Родичі деяких українців загинули від рук бандерівців. Опитування показали, що в ЗУ героїзацію ОУН та УПА підтримують 70-80 відсотків українців, не всі сто.
   
так як українська і сербська

https://www.google.com/search?q=%D0%BD%D0%B0%D1%81%D0%BA%D0%BE%D0%BB%D1%8C%D0%BA%D0%BE+%D0%BF%D0%BE%D1%85%D0%BE%D0%B6%D0%B8+%D1%87%D0%B5%D1%88%D1%81%D0%BA%D0%B8%D0%B9+%D0%B8+%D1%81%D0%BB%D0%BE%D0%B2%D0%B0%D1%86%D0%BA%D0%B8%D0%B9+%D1%8F%D0%B7%D1%8B%D0%BA%D0%B8&sxsrf=APq-WBuC9FxaHHiwjV13uBbxNoNedIHslw%3A1644702714558&source=hp&ei=-isIYpHsHb-10PEPycqVuA0&oq=%D0%BD%D0%B0%D1%81%D0%BA%D0%BE%D0%BB%D1%8C%D0%BA%D0%BE+%D1%87%D0%B5%D1%88%D1%81%D0%BA%D0%B8%D0%B9+%D0%B8+&gs_lcp=ChFtb2JpbGUtZ3dzLXdpei1ocBABGAAyBggAEBYQHjIGCAAQFhAeOgcIIxDqAhAnOgcILhDqAhAnOgYIIxAnEBM6BAgjECc6BAguECc6CwgAEIAEELEDEIMBOgUILhCABDoUCC4QgAQQsQMQgwEQxwEQ0QMQ1AI6CAguEIAEELEDOggILhCABBDUAjoLCC4QgAQQsQMQgwE6DgguEIAEELEDEIMBENQCOgUIABCABDoFCAAQywE6BwgAEAoQywE6BQguEMsBOgUIIRCgAToHCCEQChCgAToECAAQEzoKCAAQCBANEB4QEzoFCCEQqwJQn0JYrJsCYIWsAmgDcAB4AIABuASIAY0jkgEKMC4yMS4yLjUtMZgBAKABAbABDw&sclient=mobile-gws-wiz-hp



https://www.languages-study.com/cesky-slovencina.html

Чехи і словаки без проблем розуміють один одного. Я не думаю, що так само українці і серби розуміють один одного без проблем.

Останнє редагування: 13 лютого 2022 00:01:14 від Slawv
   
Малороси майже не вживають української мови. - от саме з ними кацапи і хочуть об'єднатися, а малороси населяють половину території неньки

Ненависть до Бандери може бути і в деяких західних українців. - не знаю таких, хоча після 2014го сюди багато малоросів повтікало

В західних регіонах визнання ОУН і УПА підтримує 66 відсотків населення:

https://ua.interfax.com.ua/news/political/455380.html

Ще інше опитування:

https://www.google.com/amp/s/www.pravda.com.ua/news/2021/05/7/7292752/index.amp

Далеко не сто відсотків людей в ЗУ позитивно ставиться до Бандери.

Останнє редагування: 13 лютого 2022 00:25:38 від Slawv
   
Я завжди казав, що  в Дрища  і Пороха є багато недоліків. Але в жулі мошонки недоліків є набагато більше. Жуля мошонка лизала сраку путлєру.

Це ти з сраки Путлєра спостерігав?  :bueee:
   
Це ти з сраки Путлєра спостерігав?  :bueee:

Я її і тебе в сраці путлєра спостерігав. :)
   
Я її і тебе в сраці путлєра спостерігав. :)

Ти з сраки Хуйла не вилазиш...  :bueee:
   
Ти з сраки Хуйла не вилазиш...  :bueee:

Я стою на певній відстані від сраки путлєра і тебе разом з твоєю коханою жулею мошонкою там бачу у сраці путлєра.
   
В тому і справа, що українці та росіяни, наприклад, є значно менше споріднені ніж деякі інші народи з набагато спорідненішими мовами та культурами. І ніхто ці інші народи не вважає одним, єдиним народом.

про один народ давно уже мова не іде
тим більше що у чечен чи чукчів із жителями смоленська значно більше відмінностей ніж тими ж жителями Смоленська і Херсона наприклад

але тим не менше чукчі і смоленці - росіяни

Росія це імперія. папа турок, мама грек, а я русскій чєловєк.

По Україні їх позиція що ЧАСТИНА російського народу випадково опинилась у кордонах України. Тому вони вимагають або дати їм регіональну автономію або вони їх приєднають військовим шляхом.
   
Дрищ з тобою не згоден... 

Показати зображення...
У нас общая история, ми можем говорить об общих славянських корнях, культурє і язикє...
Ти з Дрищом незгоден?   :-)o 
А як Шморкля не согласна!
   
про один народ давно уже мова не іде
тим більше що у чечен чи чукчів із жителями смоленська значно більше відмінностей ніж тими ж жителями Смоленська і Херсона наприклад

але тим не менше чукчі і смоленці - росіяни

Росія це імперія. папа турок, мама грек, а я русскій чєловєк.

По Україні їх позиція що ЧАСТИНА російського народу випадково опинилась у кордонах України. Тому вони вимагають або дати їм регіональну автономію або вони їх приєднають військовим шляхом.

Як мова не йде? Путлєр постійно повторює, що українці та росіяни -- це один, єдиний народ.

Скільки мільйонів становлять частину цього російського народу? В якому компактному регіоні України вони проживають?
   

Коли я адептам "общерусской идеи" говорю, що у світі існують набагато близькіші та спорідненіші народи ніж українці і росіяни, то їх відразу затикає і вони нічим не можуть заперечити. Наприклад, чехи і словаки, серби і хорвати, румуни і молдавани, турки і айзербайжанці, німецькомовні германці Європи, іспаномовні латиноси є набагато близькіші та спорідненіші між собою, ніж українці та росіяни і їх вважають окремими народами.
Політичними націями. У сьогоднішньому світі "народна" спорідненість рівним чином ніфіга не значить. Фундаментальним для нормального глобального функціонування фінансової, економічної, юридичної, політичної і т.д. світової структури, а, отже, взагалі людства на цьому етапі розвитку являється стабільність держ.утворень на основі цих політичних націй. Щось по кропалю зможе пережувати світ, типу якусь область туди, чи сюди, якщо це було у рамках договорів, але щось більш кардинальне, та ще й насильно - вже ні.
Насправді на кону набагато більше, ніж Україна, зараз, хоч це може прозвучати наприємно.
   
Політичними націями. У сьогоднішньому світі "народна" спорідненість рівним чином ніфіга не значить. Фундаментальним для нормального глобального функціонування фінансової, економічної, юридичної, політичної і т.д. світової структури, а, отже, взагалі людства на цьому етапі розвитку являється стабільність держ.утворень на основі цих політичних націй. Щось по кропалю зможе пережувати світ, типу якусь область туди, чи сюди, якщо це було у рамках договорів, але щось більш кардинальне, та ще й насильно - вже ні.
Насправді на кону набагато більше, ніж Україна, зараз, хоч це може прозвучати наприємно.

Я не про нації говорю,  про історичні народи. Нації можуть складатися з різних народів.

Мова в цій темі про те, що українці та росіяни не є одним, єдиним народом. Питання про нації тут нідочого.
   
А як Шморкля не согласна!



А Педріла згоден?

   
Якщо це так, то чому ж вони тоді в певні історичні періоди вважали себе одним народом?

Та ніколи.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія