Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Від якого з салатів найбільше тхне совком і москальщиною?

Мені все одно совок чи не совок, я просто не люблю салати, не розумію цієї мішаніни. Мені потрібно просто шмат м’яса або риби та овочі окремо.
   
Ну если уже под жратву подводить идеологическую базу, то шо тогда "не совок"? :facepalm:
-----------------
Чесно кажучи,вже дістали товпойопи-борцуни з олівє.
Ті що проти совка,але "до основанья а затем". :facepalm1:
Борцуни з совком совковими ж методами. :facepalm:
   
Мені все одно совок чи не совок, я просто не люблю салати, не розумію цієї мішаніни. Мені потрібно просто шмат м’яса або риби та овочі окремо.
Так о том и разговор - у всех разные вкусы, и бороться с чужими вкусами по меньшей мере странно. У меня брат любит пить молоко с черным хлебом и зубчиком чеснока.
Как оно сочетается - хз.
   
Так о том и разговор - у всех разные вкусы, и бороться с чужими вкусами по меньшей мере странно. У меня брат любит пить молоко с черным хлебом и зубчиком чеснока.
Как оно сочетается - хз.

чорний хліб з молоком норм
а от часник... до речі молоко ефективно гасить гостроту, хоч перцю хоч часнику
може тому й таке поєднання
   
Шо за Дністер ?? вперше чую...
   
чорний хліб з молоком норм
а от часник... до речі молоко ефективно гасить гостроту, хоч перцю хоч часнику
може тому й таке поєднання
Он говорит шо часнык раскрывает вкус холодного молока. :)
   
Он говорит шо часнык раскрывает вкус холодного молока. :)

тре спробувати  :D
   
Мені все одно совок чи не совок, я просто не люблю салати, не розумію цієї мішаніни. Мені потрібно просто шмат м’яса або риби та овочі окремо.
==============


Це- совок і з ним треба рішуче повести боротьбу.





Останнє редагування: 9 лютого 2020 00:13:17 від Blokh
   
тре спробувати  :D
Ну я молоко не пью, только кофе, потому проверить не могу. ;)
   
==============

https://images.app.goo.gl/2SuQKwTJuKtoaDXD6

Це- совок і з ним треба рішуче повести боротьбу.



Путем поедания.
   
==============

https://images.app.goo.gl/2SuQKwTJuKtoaDXD6

Це- совок і з ним треба рішуче повести боротьбу.



ага, спробуй відібрати мою їжу))
   
Отличное блюдо в жару. Просто бомба!
Скрєпна кацапська окрошка робиться на квасу.
Причому каци робили її на бочковому квасі, який з цукром.
Один раз довелося скуштувати  :bueee:
А ось вже наші з окрошки зробили дійсно бомбу.
   
Скрєпна кацапська окрошка робиться на квасу.
Причому каци робили її на бочковому квасі, який з цукром.
Один раз довелося скуштувати  :bueee:
А ось вже наші з окрошки зробили дійсно бомбу.
от точно чого не розумію, так то окрошку, Олів’є з квасом  :bueee:
   
ага, спробуй відібрати мою їжу))
=================


Ти на таке натякаєш? :gigi:
Я б навпаки ще якихось смаколиків додав від себе.. B-)
Ти ж знаєш.

Останнє редагування: 9 лютого 2020 00:16:57 від Blokh
   
от точно чого не розумію, так то окрошку, Олів’є з квасом  :bueee:
У нас ніхто на квасі не робить, ідеально виходить на молочній сиворотці,
на крайняк на нежирному кефірі і обов‘язково гірчиця.
   
Шо за Дністер ?? вперше чую...
================
І я теж... :shuffle:  :blush2:
   
У нас ніхто на квасі не робить, ідеально виходить на молочній сиворотці,
на крайняк на нежирному кефірі і обов‘язково гірчиця.
все одно  :bueee:
   
все одно  :bueee:
Как говорил об окрошке мой товарищ - "то ты ее не пробовала в июле с похмелья". :gigi:
   
окрошка охуенна в жару на это как его... тан айране!
   
Блін, безнадійно "відстав" від совка: вперше чую про салат Дністер.  Хоча сам з західної України...  Для мене олів'є - совок  :(
   
Нет, бля... Тут нет настоящих москалив. Кроме Хайнца Гудериана.

Про окрошку никто не скажет.  :rotate:

А окрошка - єто такая хуета, шо даже я её есть не мог. :pooh_lol:
:gigi: та бльо, я її абажаю.  :cray:

А попробувала вперше в 10 років, а наступного разу ось вже років 6 тому, як свекруня дала рецепт. І тепер щороку разів 8 її роблю. Благо, огірки свіжі і редька чи редиска є весь рік.
   
Кароффка, ты вкусно готовишь? Только не выйобуйся, правду кажи.
   
Разумеется Оливье. Это классика. В куче стран, в частности Болгария, Португалия оно так и называется - "Русский салат" и продается под таким названием в магазинах.
   
Турч, ти як комуняки в 1918му - хоч заперечити все, що при царі було. Ідеологія ідеологією, а кухня - кухнею. Смак страви не залежить від влади, не треба її заперечувати.
   
:gigi: та бльо, я її абажаю.  :cray:

А попробувала вперше в 10 років, а наступного разу ось вже років 6 тому, як свекруня дала рецепт. І тепер щороку разів 8 її роблю. Благо, огірки свіжі і редька чи редиска є весь рік.

Я вперше спробував років десь 60 тому..
На хлібному квасі. Білому не солодкому.
Ти гірчицю додаєш?  :-)o
   
================
Цезар!
Він духовно-скрепний от уже років 15. :lol:

А грецький?  :-B
   
Кароффка, ты вкусно готовишь? Только не выйобуйся, правду кажи.
Да, вкусно, але ж і вибаглива у їжі - не каждої хазяйки буду жерти шо попало. Єда должна бить очєнь вкусной. Іначє вона вся буде на голові у хазяйки.  :gigi:
   
Хоча кажуть, що томати з огірками не треба одночасно їсти.
Це дуже шкідливо.  :facepalm:
   
що таке "дністер" навіть не знаю - ніколи й не чув про таке.

для мене найогидніше - шуба, бачив таке пару разів, від одного вигляду ригати хочеться  :bueee:
   
Я вперше спробував років десь 60 тому..
На хлібному квасі. Білому не солодкому.
Ти гірчицю додаєш?  :-)o
Не-не-не, я її роблю на сироватці з кефіром. Спочатку робила на сироватці зі сметаною, а вже потім вирішила робити на сироватці із кефіром, щоб не таке калорійне було.
Кажеш, треба гірчицю додавати?  :umnik2:  Спробую. Ніколи не чула про грічицю. Чесс.
   
Дністр вперше в житті чую . Тому не тхне . Шуба , олів'є  рівнознчні по силі . А ще була мімоза , але це типу " декаданс " .
Ставлю на олів'є .
   
Хоча кажуть, що томати з огірками не треба одночасно їсти.
Це дуже шкідливо.  :facepalm:
:gigi: Ти чіво? Салат томати з огірками і часничком, та ще й трішки оцту і олійки - за вухи не відтягнеш від такого салату.
   
в справжньому салаті майонезу чи сметани не повинно бути за визначенням
   
в справжньому салаті майонезу чи сметани не повинно бути за визначенням
Ну, це ти будеш своїм китаянкам-лаоскам-кампучійкам-венесуелкам-колумбійкам-бразилійкам-.... розказувати, чого і де не повинно бути, а ми будемо їсти так, як воно нам смакує.  :beee:
   
Не-не-не, я її роблю на сироватці з кефіром. Спочатку робила на сироватці зі сметаною, а вже потім вирішила робити на сироватці із кефіром, щоб не таке калорійне було.
Кажеш, треба гірчицю додавати?  :umnik2:  Спробую. Ніколи не чула про грічицю. Чесс.
На порядок смак краще.
І ти просто не пробувала з квасом.
Дуже давно з бочок продавали саме такий білий хлібний квас, несолодкий.
А зараз його можна тільки самому зробити з хліба і дріжджів.  :-)o
   
:gigi: Ти чіво? Салат томати з огірками і часничком, та ще й трішки оцту і олійки - за вухи не відтягнеш від такого салату.

Не все, що смачне, корисне.

Огірки і помідори.
Це несумісні продукти. Огірки за своїм складом відносяться до лужних продуктів, а помідори — до кислого. При їх поєднанні утворюються солі.

Огірки і помідори по-різному засвоюються нашим організмом. І коли у шлунку виділяється кислота, щоб переварити огірки, помідори, тим часом, починають бродити. Саме тому велика порція улюбленого салату з огірків і помідорів нерідко призводить до здуття живота і підвищеному газоутворенню.  :-)o
   
На порядок смак краще.
І ти просто не пробувала з квасом.
Дуже давно з бочок продавали саме такий білий хлібний квас, несолодкий.
А зараз його можна тільки самому зробити з хліба і дріжджів.  :-)o
Нє, з квасом я пробувала - свекруня готувала. Мені не сподобалося. Я і її перетягла на сироватку.

А от із гірчицею спробую.  (tu)
   
Не все, що смачне, корисне.

Огірки і помідори.
Це несумісні продукти. Огірки за своїм складом відносяться до лужних продуктів, а помідори — до кислого. При їх поєднанні утворюються солі.

Огірки і помідори по-різному засвоюються нашим організмом. І коли у шлунку виділяється кислота, щоб переварити огірки, помідори, тим часом, починають бродити. Саме тому велика порція улюбленого салату з огірків і помідорів нерідко призводить до здуття живота і підвищеному газоутворенню.  :-)o
То треба його з мняском тоді їсти - зайва кислота піде на перетравлення мняска. А часник саме для того і додається, щоб здуття нейтралізувати.
   
Ну, це ти будеш своїм китаянкам-лаоскам-кампучійкам-венесуелкам-колумбійкам-бразилійкам-.... розказувати, чого і де не повинно бути, а ми будемо їсти так, як воно нам смакує.  :beee:

Гониш. Немає питаннь смакувати може навіть " докторская. З цибулею, але модне іноземне слово " салат " до цієї вишуканої страви вживати не могі .
Набодяжила в циберці кіло горошку з майонезом і маслай собі , ніхто ж не проти , але це не " салат " і не " меню де жур " і " не сардини з лимоном .
   
Гониш. Немає питаннь смакувати може навіть " докторская. З цибулею, але модне іноземне слово " салат " до цієї вишуканої страви вживати не могі .
Набодяжила в циберці кіло горошку з майонезом і маслай собі , ніхто ж не проти , але це не " салат " і не " меню де жур " і " не сардини з лимоном .
Ти коли останній раз у ресторанах замовляв салати, шо мені тут виказуєш, наче своїй дружині?  :punish:
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія