Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

А почему вата не пистует в Мордор?

А почему вата не пистует в Мордор?

Вот обожоет человек рфию надрачивает на Хуйла с ху:и бы не поехать в мордор и быть счастливым?
   
Re: А почему вата не пистует в Мордор?

а кому она там нужна?
   
Re: А почему вата не пистует в Мордор?

а кому она там нужна?
аха, вам, жабенятам  і тут добре B-)
   
Re: А почему вата не пистует в Мордор?

Тому ще є люди, хто будуть тут відкривати гілку мовою вати. Є.

То ж xулі не пистувати?
   
Re: А почему вата не пистует в Мордор?

Вот обожоет человек рфию надрачивает на Хуйла с ху:и бы не поехать в мордор и быть счастливым?

це генетичне
600 років селекції виду московітусвульгаріс
   
Re: А почему вата не пистует в Мордор?

Там холодно і навколо дикі кацапи. 

З Донбасу в 2014 сдриснули в рашу сотні тисяч ватанів. Їхали до родаків і на землю пращурів. Але мало хто там залишився - расія-матушка одразу їх в такі єбєня заслала, що ватани швидко згадали про комфорт і тепло в Україні.

Їх тепер в рашу і не заманиш ніяк. Тепер ще більше хочуть щоб у нас з'явився рюське мір - і жити комфортно і свої при владі.
   
Re: А почему вата не пистует в Мордор?

Родина там где жопа в тепле (с)
   
Re: А почему вата не пистует в Мордор?
van

Родина там где жопа в тепле (с)
принципе верно ,но  это касается   не  всех . Я бы не смог свалить  мне и тут хорошо  а Европу можно ездить отдыхать что и делаю  хватает впечатлений на год.
   
Re: А почему вата не пистует в Мордор?

аха, вам, жабенятам  і тут добре B-)

Лучше чем тебе однозначно
   
Re: А почему вата не пистует в Мордор?

Я продумую варіант переїхати на Балі. Може в наступному році.
   
Re: А почему вата не пистует в Мордор?

Я продумую варіант переїхати на Балі. Може в наступному році.

декілька місяців назад, мені youtube підсунув цей ролик
готуй зразу $50.000 і це гроші "на вітер + витрати на переїзд

   
Re: А почему вата не пистует в Мордор?

Я продумую варіант переїхати на Балі. Може в наступному році.
   
Re: А почему вата не пистует в Мордор?

Добре, а які ще варіанти ? Вьєтнам, камбоджа.

З еквадору вернувся 4,5 років назад бо кінчились гроші
   
Re: А почему вата не пистует в Мордор?

А почему еолбаски сраные патриоты, у которых за неньку и за мову болыть день и ночь не возвращаются?
Вата она ж хитрожопая, в тепле, на шее народа, мудаки короче..
А патриоты что?
Они же с фупа не с ходят, извелись, болыть, пальцы в кровь от клавы
Что не едут?
   
Re: А почему вата не пистует в Мордор?

це генетичне
600 років селекції виду московітусвульгаріс
загадочная скрепная душа
   
Re: А почему вата не пистует в Мордор?

потому шо там холодно и много неруssких
   
Re: А почему вата не пистует в Мордор?

потому шо там холодно
такое
   
Re: А почему вата не пистует в Мордор?

И хоть бы один местный мега-ватан отметился и обьяснил сей удивительный феномен
   
Re: А почему вата не пистует в Мордор?

Сидіти в Ірландії, кацапським нарєчієм писати на українському форумі, питаючи про вату яка не їде в Мордор. Оце виверти долі.
   
Re: А почему вата не пистует в Мордор?

И хоть бы один местный мега-ватан отметился и обьяснил сей удивительный феномен
не пояснять, бо там до нудоти все банально. не поїде звідти, де комфортно. ні 3 шататів, ні з європи, ні з прибалтики і україни.
а от з чечні, кавказу, середньоазійських республік звалювали, покидаючи житло і майно.
   
Re: А почему вата не пистует в Мордор?

Сидіти в Ірландії, кацапським нарєчієм писати на українському форумі, питаючи про вату яка не їде в Мордор. Оце виверти долі.
А по теме? Если вы уж перешли на личности в чем вы видите противоречие? Если мне интересно пожить в США я живу в США если мне интересно пожить в Ирландии я живу в Ирландии если бы я был ватаном и дрочил на Ху:ла то жил бы в москве.
   
Re: А почему вата не пистует в Мордор?

Знаю бабу в Києві, по батькові - кацапка.
" русскіє - харошиє люді, вот у меня атєц русскій!"
Питала в неї : хочете в Росію? - Нєт, Кієф - мая родіна, і русскіє атсюда пашлі, а січас наєхалі біндєравци , не люблю іх!"
Отак. Вони тут, в Україні, хочуть Расєю .
   
Re: А почему вата не пистует в Мордор?

А по теме? Если вы уж перешли на личности в чем вы видите противоречие? Если мне интересно пожить в США я живу в США если мне интересно пожить в Ирландии я живу в Ирландии если бы я был ватаном и дрочил на Ху:ла то жил бы в москве.
так. такі питання не задають ваті з білорусі, казахстана чи китаю. там зрозуміло. а жити в державах серед тих націй, яких вважаєш ворогами чи/і ненавидиш, то збочення.
   
Re: А почему вата не пистует в Мордор?

От 800 тысяч до миллиона жителей Донбасса переехали в Россию. ...
   
Re: А почему вата не пистует в Мордор?

От 800 тысяч до миллиона жителей Донбасса переехали в Россию
Это как раз загадка почему жители свободолюбивых республик здрыснули в РФ а ватаны из "окупированных" Бандеровцами городов сидят на месте.
   
Re: А почему вата не пистует в Мордор?

Это как раз загадка почему жители свободолюбивых республик здрыснули в РФ а ватаны из "окупированных" Бандеровцами городов сидят на месте.
Да.интересный вопрос!Но его можно разрешить просто-так предложить некоторой категории пророссийской ваты переехать на Россию,что они не смогут отказаться.
   
Re: А почему вата не пистует в Мордор?

Потому что у них гражданство украинское. В Рашке можно находиться только 90 дней.
   
Re: А почему вата не пистует в Мордор?

Вот обожоет человек рфию надрачивает на Хуйла с ху:и бы не поехать в мордор и быть счастливым?

Відповідь на поверхні - отой умовний чєлавєк , вважає Україну частиною ерехвії , а українців неприємною "несподіванкою" , що взалась невідомо звідки .
   
Re: А почему вата не пистует в Мордор?

Потому что у них гражданство украинское. В Рашке можно находиться только 90 дней.
жителів узбекистанів і туркменістанів це не зупиняло.
   
Re: А почему вата не пистует в Мордор?

вважає Україну частиною ерехвії
да но блин тут же Бандеровцы зачем страдать ведь есть же рай на земле москва
   
Re: А почему вата не пистует в Мордор?

Потому что у них гражданство украинское. В Рашке можно находиться только 90 дней.
Делается отметка в паспорте и вносится в базу данных,закрывающую возвращение в Украину,переводится на нейтральную полосу и предлагается идти в сторону российской территории . 
 А дальше все проблемы изгнанных из Украины  больше не касаются Украины. В том числе и пенсии от Украины. Что с ними будет через 90 дней тоже. Возвращение в Украину для них закрыто.
 Несколько десятков таких действий с оповещением в СМИ,а также в профилактических беседах компетентных органов с пропагандистами пророссийскими ватниками, мгновенно поставит их в стойло,где они будут вести себя тихо- тихо!
   
Re: А почему вата не пистует в Мордор?

да но блин тут же Бандеровцы зачем страдать ведь есть же рай на земле москва

Або - позбавлятись від бандєровцев , тобто і від мене , бо ж , до речі , черешня така як під Мелітополем , біля Тамбова не росте .

Тобто я вважаю , що здатен "зрозуміти" "логіку" тих хто мріє про "путєн ввєді" , ніж самим по під ноги путєна плазувати .
   
Re: А почему вата не пистует в Мордор?

Поки у всіх каців і пр.рускагаварящіх є сподівання на повернення до стану в УРСР, коли вони автоматично ставали елітою, першим сортом, а українці "аборигени" з їх мовою вважались тупими селюками/жлобами, коли не можна було ні вивчитись ні зробити кар'єру будь-де без вільного володіння рус.яз. - нікуди вони не виїдуть

І поки на побутовому рівні ситуація радикально не зміниться і кацапомовні не почнуть відчувати себе тут чужими і тупими, бо не здатні оволодіти державною мовою, а це принижуватиме їх вочах всіх українців - нікуди вони не поїдуть

Чітке розділення "свій-чужий" і відповідне ставлення, простимулюють рух в сторону матушкі расії.

Чому каци і прочіє "ярусскіє" так массово зриснули з середньої азії і Кавказа?  Бо там на побутовому рівні народ одразу виділив їх з "еліти" до "понаєхов", які не могли вже бути там начальством і робити кар'єру - всі одразу перетворились на маргіналів.

І це стосувалось всіх кацапомовних - від верхівки до самого низу. Залишали дорогі квартири і садиби, драпали з чемоданами - бо їх не сприймали там абсолютно всі.

А поки у нас вбивця-студент ПЕДАГОГІЧНОГО коледжу вимагає перекладача, бо "не знає" мови, ніяких чемоданів не буде
   
Re: А почему вата не пистует в Мордор?

жителів узбекистанів і туркменістанів це не зупиняло.
Мешканці Узбекистану мабуть у 90- ті до росії подалися.
Зараз і їх просто так не приймуть. Змінилися правила отримання рашкованского громадянства.
   
Re: А почему вата не пистует в Мордор?

Змінилися правила отримання рашкованского громадянства

То не має відношення. Вони тури сидять там роками нелегально. Без громадянства та жодних дозволів. Підгодовують дільничних :)

Якщо їх депортують - просто міняють паспорт на інше прізвище, і - вперед...

Питання і полягає в тому, чому наша вата не така настирна є...
   
Re: А почему вата не пистует в Мордор?

Бо для москалів навіть кримці - хахли-салоїди.
А ваті й драну шкарпетку не довірять.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія