Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Об'єднана тема біженців

Re: Об'єднана тема біженців

Не вирізняти захворювання, та годувати пігулками замість лікування то ок?
Ви будете здивовані
   
Re: Об'єднана тема біженців

Брудом?
Тобто  якщо усе життя пити лайно, яке у Маріуполі кожен рік вважали за питну воду - то ок?
Труїти українців, зводити їх у труни -ок?
Не вирізняти захворювання, та годувати пігулками замість лікування то ок?

Шановний пан опонент -то не бруд. Бруд якраз робити оте неподобство.
Та цьому усьому треба покласти край.
Я не опонент.
Моє прохання писати все те гарне, що ви змогли отримати. І не писати все те, що вам не додала Україна. Принаймні до кінця війни. Дякую.
   
Re: Об'єднана тема біженців

Я не опонент.
Моє прохання писати все те гарне, що ви змогли отримати. І не писати все те, що вам не додала Україна. Принаймні до кінця війни. Дякую.

Гей! Трошки тихіше. За воду, як і за інші послуги я платив У ПОВНОМУ ОБСЯЗІ ТА ВЧАСНО! Навіть коли я вирвався у Запоріжжя з окупації, я сплатив рахунки за послуги, хоча моє житло було знищено. Я сплачую кредит за ото майно, що його знищіли кацапи. Я сплачував податки, тому не треба мене робити невдячним прохачем, який вміє лише вимагати. Я й у Фінляндію поїхав ЛИШЕ ЗАРАДИ МАМИ. Тому що НІХТО у Львові не схотів розповісти, ДЕ я можу жити восені та взимку. Я багато про що мовчу, але це УКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ. Тому я кажу це отут, а не бігаю по Європі зі зрадою.
   
Re: Об'єднана тема біженців
Via

Гей! Трошки тихіше. За воду, як і за інші послуги я платив У ПОВНОМУ ОБСЯЗІ ТА ВЧАСНО! Навіть коли я вирвався у Запоріжжя з окупації, я сплатив рахунки за послуги, хоча моє житло було знищено. Я сплачую кредит за ото майно, що його знищіли кацапи. Я сплачував податки, тому не треба мене робити невдячним прохачем, який вміє лише вимагати. Я й у Фінляндію поїхав ЛИШЕ ЗАРАДИ МАМИ. Тому що НІХТО у Львові не схотів розповісти, ДЕ я можу жити восені та взимку. Я багато про що мовчу, але це УКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ. Тому я кажу це отут, а не бігаю по Європі зі зрадою.
Якщо тебе турбує зараз лише якість води в Маріуполі, то ти таки непогано влаштувався і інших проблем катма.
Ніхто тобі нічого не винен, звикай і живи, сподіваючись на себе.
Хоча Європа приємно дивує, всебічна підтримка для біженців. Чого ти скиглиш, не розумію. Війна.
   
Re: Об'єднана тема біженців

Якщо тебе турбує зараз лише якість води в Маріуполі, то ти таки непогано влаштувався і інших проблем катма.
Ніхто тобі нічого не винен, звикай і живи, сподіваючись на себе.
Хоча Європа приємно дивує, всебічна підтримка для біженців. Чого ти скиглиш, не розумію. Війна.

1. Мене турбує здоров'я мами.
2. Я ніколи не скиглив
3. В мене багато турбот, проблеми з власним здоров'ям, але див. п.2
І наостанок. Не треба війною прикривати ганебну практику влади. Якщо “ніхто тобі нічого не винен“, то оцим закидом ви ставите під сумнів існування держави. Тому, що якраз у державі ми повинні виконувати обов“язки, та навпаки. Якщо ж ви пропонуєте тезу “я вам ничего не должен“, то вибачте, але він ще не Україна. На щастя.
   
Re: Об'єднана тема біженців

За воду, як і за інші послуги я платив У ПОВНОМУ ОБСЯЗІ ТА ВЧАСНО
Трохи офтопу.  Чиста джерельна вона коштує ДОФІГА, так само як і інші послуги. Я до війни був спитав жителів Маріуполя, якого вони там сидять на пенсії? Це ж можна переїхати в умовне село на Вінничині і шикарно жити.  Ох мене і обмазали лайном тут  :facepalm:
   
Re: Об'єднана тема біженців

Трохи офтопу.  Чиста джерельна вона коштує ДОФІГА, так само як і інші послуги. Я до війни був спитав жителів Маріуполя, якого вони там сидять на пенсії? Це ж можна переїхати в умовне село на Вінничині і шикарно жити.  Ох мене і обмазали лайном тут  :facepalm:

Спробую відповісти
1. Тому, що родинні зв“язки. Спілкування.
2. Тому, що майно. У 65+ важко їхати та будувати щось з нуля. А жити в чужой хаті - ворогу не прбажаєш. Навкруги усе інакше, ніж ти звик.
3. Тому, що ти адаптувався до клімату. Наприклад, я не знаю, як моя мама буде зимою. Одно втішає - я поруч.
   
Re: Об'єднана тема біженців
Via

1. Мене турбує здоров'я мами.
2. Я ніколи не скиглив
3. В мене багато турбот, проблеми з власним здоров'ям, але див. п.2
І наостанок. Не треба війною прикривати ганебну практику влади. Якщо “ніхто тобі нічого не винен“, то оцим закидом ви ставите під сумнів існування держави. Тому, що якраз у державі ми повинні виконувати обов“язки, та навпаки. Якщо ж ви пропонуєте тезу “я вам ничего не должен“, то вибачте, але він ще не Україна. На щастя.
Війна в Україні, мля!!!! І твої скиглення про якість води в зруйнованому вщент окупованому Маріуполі викликають огиду.
Відволічися на поточні проблеми, більше толку буде.
Зараз ми всі, українці, винні Україні, ти цього ніяк не втямиш??? Ми в біженстві зобов'язані утримувати себе, заробляти і частину коштів надсилати тим, хто на фронті, біля фронту у скруті і навіть в окупації.
А не ти ще будеш щось хотіти, сидячи в теплі і добрі в Європі.
Нема слів :(
   
Re: Об'єднана тема біженців

Спробую відповісти
1. Тому, що родинні зв“язки. Спілкування.
2. Тому, що майно. У 65+ важко їхати та будувати щось з нуля. А жити в чужой хаті - ворогу не прбажаєш. Навкруги усе інакше, ніж ти звик.
3. Тому, що ти адаптувався до клімату. Наприклад, я не знаю, як моя мама буде зимою. Одно втішає - я поруч.

Ви не відповіли, що зробили лікарі з камнем 7мм.

Десь до 2000 такі камні у мене дробили у Києві. Зараз намагаються уникнути дробління у нирці безпосередньо.
   
Re: Об'єднана тема біженців

Пля,людині вода болить  :facepalm1:
   
Re: Об'єднана тема біженців

Тому, що майно. У 65+ важко їхати та будувати щось з нуля. А жити в чужой хаті - ворогу не прбажаєш. Навкруги усе інакше, ніж ти звик.
Це все туфта. В цивілізації людина постійно міняє житло.
   
Re: Об'єднана тема біженців

Війна в Україні, мля!!!! І твої скиглення про якість води в зруйнованому вщент окупованому Маріуполі викликають огиду.
Відволічися на поточні проблеми, більше толку буде.
Зараз ми всі, українці, винні Україні, ти цього ніяк не втямиш??? Ми в біженстві зобов'язані утримувати себе, заробляти і частину коштів надсилати тим, хто на фронті, біля фронту у скруті і навіть в окупації.
А не ти ще будеш щось хотіти, сидячи в теплі і добрі в Європі.
Нема слів :(

Стоп!
Знову маніпуляції.
1. На першому місці в мене мама. Не Україна. Отак. Якщо хтось вважає державу (не країну, а саме державу) важливішою за родину, за здоров'я та життя близьких - мої співчуття.
2. У Європі я 9 діб. З них 5 у лікарні з мамою. Тут звичайно кацапи ракетами не б“ють . Але я не отримував ще ні фінансів, ні житла постійного. Навпаки, витрачаю те, що маю. Тому трохи дивно чути від тебе, як мені тут добре. Подивимось, що та як буде далі. Але медичними послугами я вражений. Приємно.
Далі. Я не люблю згадувати про зруйнований Маріуполь. Тому, що я вже розповідав отут про питання до влади. За що був забанений. Тому не треба провокувати мене знов. Та й не тобі мене Маріуполем штрикати. Я там був. Я вижив. Та навіть не отримав жодної подряпини (ось так буває, я не ховався особливо, просто така вдача). Те, що я бачив, та через що пройшов - не хочу згадувати. Та майже кожну ніч бачу ото знов. Уві сні. Та годі про це.

Про свої обов'язки перед країною я пам'ятаю, не переймайся. Я не з тих, хто питає, чи можна вивозити 10к євро на родину, чи на персону...
Не там зраду шукаємо, пані Via.

PS я теж був у окупації. Тому знаю, що та як.

Останнє редагування: 6 липня 2022 08:50:42 від проходямимо
   
Re: Об'єднана тема біженців

Ви не відповіли, що зробили лікарі з камнем 7мм.

Десь до 2000 такі камні у мене дробили у Києві. Зараз намагаються уникнути дробління у нирці безпосередньо.

Щось встановили. Хочуть отой камінець вивести звичайним шляхом. Або зменшити його всередині терапевтичним шляхом. Деталі не зрозумів, лікар не дуже спілкується англійською, фінську не знаю я. А перекладачу Гугла після “пудінгу з жаб“ я не дуже вірю.

Тільки що зайшов доктор. Після чергового КТ (4го за оці дні). Маму виписують, камня вже нема. Вони сканували її ДУЖЕ РЕТЕЛЬНО. Тому сьогодні їдемо з лікарні до табору для біженців, де буду розмовляти про житло. У таборі розмовляють російською та багатенько вати. Ото б пані Via сюди..

Останнє редагування: 6 липня 2022 09:14:47 від проходямимо
   
Re: Об'єднана тема біженців

Це все туфта. В цивілізації людина постійно міняє житло.

Хтось полюбляє оце. Хтось ні.. я не суддя
   
Re: Об'єднана тема біженців

Доброго дня всім!
Прочитала останні 3 сторінкі.
Цікаво як ви там пристосовуєтесь.
 Я в Харкові , не зовсім вдома бо в квартире дітей, а мій будинок за 40 хвилин пішкі. В огороді троянди 16 кущів , огірки, помідоркі....
   Вчора по місту 3 вбитих, 28 поранених. Тримайтесь люди ! Рада що вам на голову не впаде . Важливо вижити.
  Як буду зимувати не знаю. Можливо прийдеться їхати до Німеччини, там онук та невістка. Тягнути коток та тхориків. Мені тяжко відриватись від свого та ще сина залишати.
Всім тяжко особливо хлопцям на фронті. Хай ім Бог допомогае! Ми всі виживемо завдяки ЗСУ!
 Пищить ваши новини бо це
цікаво читати.
Щасти всім!
   
Re: Об'єднана тема біженців

Звертаюсь до тих, хто більш потребує від держави допомоги, ніж може Україні дати.

Поміркуйте як ви можете зняти державну допомогу в цей важкий час.

Ми вирішили поїхати закордон і цим перекласти гуманітарну допомогу на інші країни.

Ми вкрай вдячні урядам та народам Польші та Щвейцарії за допомогу нам.

Перш за медичну допомогу.

Окрім отримання усіх необхідних ліків, ми отримали медичне обстеження.

А головне - в Женеві в мене видалили ракову пухлину, а майже сліпу  85 річну матусю прооперували і вона вже почала щось бачити, чого раніше не могла бачити.
Пса теж безкоштовно вилікували від бабізіозу.у Польші.

Так шо огірки та помідори на городі це добре. Але якщо ви нічим не допомагаєте фронту внаслідок свого стану здоров'я та віку, то краще поїхати закордон.

   
Re: Об'єднана тема біженців

А головне - в Женеві
Почалось  :facepalm: Для 99.99% Женева недоступна.
   
Re: Об'єднана тема біженців

Для 99.99% Женева недоступна.

Лондон, до речі, теж
   
Re: Об'єднана тема біженців

Лондон, до речі, теж
Англія без проблем, усі хто хотів - заїхали. Звісно шо в столицю важко. Але в Швейцарію взагалі ніяк.
   
Re: Об'єднана тема біженців

Війна в Україні, мля!!!! І твої скиглення про якість води в зруйнованому вщент окупованому Маріуполі викликають огиду.
Відволічися на поточні проблеми, більше толку буде.
Зараз ми всі, українці, винні Україні, ти цього ніяк не втямиш??? Ми в біженстві зобов'язані утримувати себе, заробляти і частину коштів надсилати тим, хто на фронті, біля фронту у скруті і навіть в окупації.
А не ти ще будеш щось хотіти, сидячи в теплі і добрі в Європі.
Нема слів :(

А ти що, біженка?!
   
Re: Об'єднана тема біженців

Звертаюсь до тих, хто більш потребує від держави допомоги, ніж може Україні дати.

Поміркуйте як ви можете зняти державну допомогу в цей важкий час.

Ми вирішили поїхати закордон і цим перекласти гуманітарну допомогу на інші країни.

Ми вкрай вдячні урядам та народам Польші та Щвейцарії за допомогу нам.

Перш за медичну допомогу.

Окрім отримання усіх необхідних ліків, ми отримали медичне обстеження.

А головне - в Женеві в мене видалили ракову пухлину, а майже сліпу  85 річну матусю прооперували і вона вже почала щось бачити, чого раніше не могла бачити.
Пса теж безкоштовно вилікували від бабізіозу.у Польші.

Так шо огірки та помідори на городі це добре. Але якщо ви нічим не допомагаєте фронту внаслідок свого стану здоров'я та віку, то краще поїхати закордон.

 Вас можна зрозуміти, якщо Ваше житло зруйноване.Але європейські країни вже не можуть приймати більше українців, ніж вже виїхали. І багато українців, житло яких зруйноване війною і які дійсно потребують допомоги, вже не мають можливості влаштуватись за кордоном.
   
Re: Об'єднана тема біженців
Via

А ти що, біженка?!
Ага. В Німеччині я зараз, біля Гамбурга.
   
Re: Об'єднана тема біженців

No space left in State accommodation for those fleeing war

https://www.rte.ie/news/2022/0713/1310086-accommodation-ukrainian-refugees/

В ирландии с жильём напряг... Если кто ещё планирует сюда, заблаговременно связывайтесь с IPAS.
   
Re: Об'єднана тема біженців

No space left in State accommodation for those fleeing war

https://www.rte.ie/news/2022/0713/1310086-accommodation-ukrainian-refugees/

В ирландии с жильём напряг... Если кто ещё планирует сюда, заблаговременно связывайтесь с IPAS.

в Германии пишут тоже напряг :(
 
   
Re: Об'єднана тема біженців

Вас можна зрозуміти, якщо Ваше житло зруйноване.Але європейські країни вже не можуть приймати більше українців, ніж вже виїхали. І багато українців, житло яких зруйноване війною і які дійсно потребують допомоги, вже не мають можливості влаштуватись за кордоном.

Писав українською, але Ви ніц не зрозуміли.

Я писав, що потрібно виїзжати українцям  закордон які потрібують більш допомоги та захисту в порівнянні що вони здатні дати Україні.

Наприклад. Якщо я був у доброму стані здоров'я і в мене зруйнували рашисти рідну хату чи не зруйнували хату, то я би  у віці +65 поїхав на фронт, а не  до Польші або Швейцарії.





Останнє редагування: 14 липня 2022 16:14:19 від oleg kievsky
   
Re: Об'єднана тема біженців

в Германии пишут тоже напряг :(

В Швейцарии с самого начала была проблема с размещением беженцев.

Мы поехали потому что имели настойчивое приглашение. А многие из тех, кто поехал без приглашения находятся в общежитиях.

К примеру, в женевском Palexpo больше 2 месяцев живут украинцы в комнатах по 6-8 человек. Кухонь нет, а туалет в общем коридоре. Кушают то, что дают.

Общался с мамой с 7 детьми. Ее разместили в каком то общежитии за 40 км от Женевы с туалетом на улице...

Так она уже поехала назад в Украину. Благо трем девочкам больше 16 лет.

Швейцарцы неохотно помогают многодетным. А также пожилым и с животными - таким как мы

Поэтому пожилых уехало в Швейцарию очень мало - только те, кто имел гарантию проживания у швейцарцев.
   
Re: Об'єднана тема біженців

Але європейські країни вже не можуть приймати більше українців, ніж вже виїхали. І багато українців, житло яких зруйноване війною і які дійсно потребують допомоги, вже не мають можливості влаштуватись за кордоном.

Меня это очень злит... К нам приехало поначалу много тех, кто до этого жил легально или нет в польшах, болгариях и прочих германиях... Очень много с западной Украины... И только последние три-четыре недели начали приезжать харьковчане и херсонцы... а тут все... мест нет...

Знаю тех, кто (не скрывая, замечу) сдают свои дома на западной за бабло и живут в Радисоне в Лимерике на всем готовом плюс бабло в карман...

Ну да ладно... То издержки...

С государственным жильем напряг у нас... Но места есть и будут... Сколько надо, столько создадим... Потеснимся...
   
Re: Об'єднана тема біженців

Кстати. О животных. Швейцарцы без проблем впускают всех здоровых на условии чипизации и вакцинации до регистрации.

Благо мы сделали вакцинацию в Польше за 30 злотых. но если в Польше лечение было бесплатным, то Швейцарии за общий анализ крови у пса захотели 285 франков.

Так что надо хорошо взвесить при поездке заграницу фактор домашнего питомца.

Мясной замороженный  корм для собаки - 5.5 франка за кило. Дешевле не бывает.
   
Re: Об'єднана тема біженців

и с животными - таким как мы

В понедельник жена пошла забирать из лагеря для детей украинцев сына дочери друзей, которые живут с нами... Пошла с собагеном нашим... бо он с нами на работе всегда...

Реакция собравшихся мамочек-беженок была улет... "Во, бля, еще и собаку с собой притащили"...  :lol:  :facepalm1:
   
Re: Об'єднана тема біженців

Мясной замороженный  корм для собаки - 5.5 франка за кило. Дешевле не бывает.

Мой живет на сухом. 60 - 80 евро за 12 кг. Хватает на три недели де-то...
   
Re: Об'єднана тема біженців

Меня это очень злит... К нам приехало поначалу много тех, кто до этого жил легально или нет в польшах, болгариях и прочих германиях... Очень много с западной Украины... И только последние три-четыре недели начали приезжать харьковчане и херсонцы... а тут все... мест нет...

Знаю тех, кто (не скрывая, замечу) сдают свои дома на западной за бабло и живут в Радисоне в Лимерике на всем готовом плюс бабло в карман...

Ну да ладно... То издержки...

С государственным жильем напряг у нас... Но места есть и будут... Сколько надо, столько создадим... Потеснимся...

Это меня тоже злит.

90% мужчин моложе 60 лет. Из них только некоторые имеют больше трех детей

Основная масса находилась до 24 февраля вне Украины. Но только поляки требуют показать штамп с датой пересечения границы. Причем только польско-украинской границы.

Но когда два здоровых 20летних балбеса колесят по Европе уже год, скрываясь от призыва, и получают статус беженца в Швейцарии (оплата проживания, пребывания, транспорта, связи, мединской страховки, ...) это вызывает возмущение.




   
Re: Об'єднана тема біженців

Мой живет на сухом. 60 - 80 евро за 12 кг. Хватает на три недели де-то...

Моему надо минимум 20 кг
   
Re: Об'єднана тема біженців

В понедельник жена пошла забирать из лагеря для детей украинцев сына дочери друзей, которые живут с нами... Пошла с собагеном нашим... бо он с нами на работе всегда...

Реакция собравшихся мамочек-беженок была улет... "Во, бля, еще и собаку с собой притащили"...  :lol:  :facepalm1:

Добавлю

В Швейцарии на порядок больше домашних собак чем в Украине.

В основном мелкие. Но до чих пор не видел ни одного случая обгавкивания. Практически все на поводке. Все убирают за собаками дерьмо в красные мешочки, которые всегда висят на стопбах
   
Re: Об'єднана тема біженців

https://www.rte.ie/news/2022/0714/1310131-accommodation-refugees-asylum-seekers/

В понедельник наши запускают Горманстон для украинцев... Не бог весть что, но хоть что-то...
   
Re: Об'єднана тема біженців

Это меня тоже злит.

90% мужчин моложе 60 лет. Из них только некоторые имеют больше трех детей

Основная масса находилась до 24 февраля вне Украины. Но только поляки требуют показать штамп с датой пересечения границы. Причем только польско-украинской границы.

Но когда два здоровых 20летних балбеса колесят по Европе уже год, скрываясь от призыва, и получают статус беженца в Швейцарии (оплата проживания, пребывания, транспорта, связи, мединской страховки, ...) это вызывает возмущение.
Просто охренеть, что тебя возмущает. Двацатилетние должны жить и потом восстанавливать демографию, а не гибнуть сейчас на войне.
   
Re: Об'єднана тема біженців

Просто охренеть, что тебя возмущает. Двацатилетние должны жить и потом восстанавливать демографию, а не гибнуть сейчас на войне.

Это твою нацию пусть восстанавливают ссыкуны, трясущиеся за свою жизнь. Еслм бы так рассуждали украинцы, то Украины бы давно не было. А эти ссыкуны уже повышают демографию Швейцарии.
   
Re: Об'єднана тема біженців

Это твою нацию пусть восстанавливают ссыкуны, трясущиеся за свою жизнь. Еслм бы так рассуждали украинцы, то Украины бы давно не было. А эти ссыкуны уже повышают демографию Швейцарии.
Хамло и нытик. Сиди в своей Швейцарии и не выеживайся.
   
Re: Об'єднана тема біженців

Вас можна зрозуміти, якщо Ваше житло зруйноване.Але європейські країни вже не можуть приймати більше українців, ніж вже виїхали. І багато українців, житло яких зруйноване війною і які дійсно потребують допомоги, вже не мають можливості влаштуватись за кордоном.
А чому це Європа вже не може приймати?
Адже багато наших вже повернулись - отже, звільнились місця..
Та й звідки особисто Ви взяли інфу, що не може?
   
Re: Об'єднана тема біженців

Ще 2,4 млрд євро Німеччина виділяє на біженців з України, — міністр праці Хубертус Хайль.

"Близько 800 000 людей з України вже знайшли притулок у Німеччині, 30% з яких молодше 14 років", — повідомив він.

За його словами, на сьогодні в системі соціального забезпечення Німеччини зареєстровано близько 360 000 українців, з яких 260 000 перебувають у пошуках роботи.
   
Re: Об'єднана тема біженців

Не зовсім зрозуміла про Німеччину. 800 тисяч до них заїхало, з них тільки 360 тис. скористалися соцдопомогою. Хто ті 400 тис., яким допомога не потрібна?
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія