Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

То ж скільки вартує лікування ковідки

То ж скільки вартує лікування ковідки

«Краще сюди не потрапляти», – починає розмову Катерина Камінська.

Її чоловіка у Лікарні швидкої допомоги пролікували лиш недавно. Перебував там більше тижня. Стан чоловіка був середньої важкості, він був змушений дихати через маску. Не часто, та все ж у відділення та в палату заходила дружина. Каже, що не думала, що у львівській лікарні може бути таке.

«Пацієнти лежали і в палатах, і коридорах. Мені час до часу вдавалося заходити всередину – приносила їжу, ліки. На лікарів натрапляла нечасто, на медсестер інколи. За той час сама міряла чоловікові сатурацію, давала ліки. Їх треба було багато купувати», – веде далі Катерина.

За словами жінки, крім антибіотиків та дорогих уколів, доводилося купувати геть усе – шприци, системи для крапельниць.

«Чи то у відчаї, чи з переживання, але я купувала все, що писали. Не підраховувала ще, але точно пішло близько 40 тисяч гривень. Та це ще б нічого, бо ж самі погодились на таке лікування. У лікарні немає організованості – лікар приходив раз на день і то на хвилину, медсестер не дочекаєшся або вони грубо відповідають… Так, лікують усіх, але як?», – каже жінка.
   
Re: То ж скільки вартує лікування ковідки

Всередині вересня до Лікарні швидкої допомоги потрапила дружина і теща Леоніда Прокопчука. Це волонтер, який часто їздить на фронт. Каже, що і сам в цей час захворів на коронавірусну інфекцію, але лікувався вдома.

«У вересні в лікарні також було дуже багато хворих, хоча вільні місця ще були. А вже всередині і під кінець вересня почали доставляти ліжка… У мене складається враження, що держава відвернулася від лікування хворих. За все треба платити. Кожен лікар кожному хворому виписує цілий список препаратів, які треба купити. У лікарні є хіба що якісь вітаміни та антибіотики. Але це мізер. За тим протоколом, що є, мало кого лікують», – каже Леонід Прокопчук.

Він каже, що щодня доводилося купувати ліків на 2-3 тис. грн. Гроші йшли на антибіотики, гормональні уколи, вітаміни.

Каже, що вільно – у бахілах і масці – він заходив всередину лікарні та у відділення. Страшно не було, хоча багато що страхітливого і неприємного побачив.

«У лікарні є багато пенсіонерів, які просто не мають грошей для лікування. Їх або просто довго лікують або вони помирають. Є такі палати, де лежать по 10 людей. Самі медсестри ці палати називають чистилищем. Це вже страшно. Майже всі пацієнти в паніці – одні кричать, що помирають, інші зривають з себе маски, через які дихають», – розповідає чоловік.

Леонід каже, що поки у лікарні швидкої допомоги лікували його родину, одна медсестра обслуговувала 30 хворих. Кожному треба дати уколи, по два рази на день поставити крапельниц, тощо.
   
Re: То ж скільки вартує лікування ковідки

«У вересні в Лікарню швидкої допомоги потрапила тітка і бабуся. При тому, що туди вони приїхали самі на таксі. Бабусі не стало вже наступного дня…
Там дуже страшна ситуація. Якщо ти не маєш грошей – то лежи і помирай.

Щодня нам виписували ліків на 4-5 тисяч. Лікарі лікують, потім кажуть, що дане лікування не дає ефекту і треба його міняти. Далі пропонують купити ліки за долари.

Так, ми їх також купували – і тітці, і бабці. Але я не впевнена, що бабусі їх встигли вколоти», – розповідає Тvoemisto.tv Ірина Романчук.
   
Re: То ж скільки вартує лікування ковідки

а це уже державні кошти


«У середньому пацієнти в лікарні лежать 7-10 днів. Якщо брати важких пацієнтів, то цих коштів, які виділяє НСЗУ, а це 28 тис. грн, може вистачити на один день. Далі допомагають пацієнти і родичі за власний кошт. Наприклад, антибіотики є вітчизняні, які не такі ефективні, а є дорожчі аналоги. Лікарня не може їх собі придбати, але якщо пацієнти погоджуються, бо це дасть швидший результат одужання, тоді купують. У нас були випадки, що пацієнтам на лікування доводилося витрачати по 500 тис. грн і навіть більше. Ті люди, які не мають грошей, звісно, лікуються за гроші лікарні. Даємо ті ліки, які входять до переліку пакету НСЗУ», – каже співрозмовниця.

У серпні за лікування у стаціонарі одного пацієнта з коронавірусом з державного бюджету було оплачено в середньому майже 27 тис. грн.
   
Re: То ж скільки вартує лікування ковідки

Ну у середньому  по середньої температурі по палаті  B-)  десь 30 000 гривень, 1000 еврів.
   
Re: То ж скільки вартує лікування ковідки

Зате дороги заасфальтовані і освітлені.  :beach:
   
Re: То ж скільки вартує лікування ковідки

Ну у середньому  по середньої температурі по палаті  B-)  десь 30 000 гривень, 1000 еврів.

і гловне шо

всі ниють, ниють шо держава їм не дає грошей на лікування, шо вони тратять свої

хоча їм держава купила вакцин, два укола 20 баксів (за які їм не потрібно платити з кишені)

але то єбанатне піде купить сертифікат за 200 баксів, а потім ше доплатить 1 тис за лікування, і буде далі нити як та шмата шо держава їм шось не додалла  :facepalm:
   
Re: То ж скільки вартує лікування ковідки

Зате дороги заасфальтовані і освітлені.  :beach:

відчуй різницю між 600 грн не з власної кишені

та 40 тис уже з власної і не відомом чи виживеш
   
Re: То ж скільки вартує лікування ковідки

Тяжкий перебіг за основними засобами з протоколів десь $100 на день
   
Re: То ж скільки вартує лікування ковідки

але то єбанатне піде купить сертифікат за 200 баксів, а потім ше доплатить 1 тис за лікування

, якщо не здохне.
   
Маску правильно носить и вакцину уколоть бесплатно.
Сколько говориш, носите маску, правильно носите, уколитесь. Не, ни хрена, говорю, что очень дорого лечиться, такие деньги не реально сразу найти, не, не хотят слушать. Надеются на чудо, как их убедить, хотя бы маску носить правильно и руки дезинфицировать? Это же в силах сделать, ни чего не надо.
   
Re: То ж скільки вартує лікування ковідки

А де ковід-фонд з 80 млрд.грн?Тих грошей достатньо оплатити всі ліки і найняти не одну медсестру на відділення.
   
Re: То ж скільки вартує лікування ковідки

Зате дороги заасфальтовані і освітлені.  :beach:
-------------------------------------------------------------
Та Х....Й там! Трохи підчистили вже збудовані до Бубочки дороги, десь якусь ямку чи розв'язку, десь якісь ділянки турки добудували, через ЗЕ-лені фірми-прокладки. Чи від Голосраківки до Гнійного 30 км. зробили так нічого, а ще 90 км.як було лайно -так і залишилося. І більшість доріг залишилися лайном.До того ж все це місцеві бюджети та гроші платників податків. А ЗЕ-скот з своїм "Великим крадівництвом" лізе скрізь без мила в дупу.
   
Re: То ж скільки вартує лікування ковідки

А де ковід-фонд з 80 млрд.грн?Тих грошей достатньо оплатити всі ліки і найняти не одну медсестру на відділення.
а той фонд на далбайобів які купують сертифікати і не вакцинуються був розрахований ? не знав  :weep:
   
Re: То ж скільки вартує лікування ковідки

А де ковід-фонд з 80 млрд.грн?
:lol:
З добрим ранком!
   
Re: То ж скільки вартує лікування ковідки

відчуй різницю між 600 грн не з власної кишені

та 40 тис уже з власної і не відомом чи виживеш

У мене родичка хворіла у травні 2020. Тоді все було безкоштовно але і хворих майже не було. Житомир. Що таке платити у Київській лікарні швидкої допомоги чудово знаю.
   
Re: То ж скільки вартує лікування ковідки
Bit

пішло близько 40 тисяч гривень.
а че так дорого, это на кислород надо стока денег?
   
Re: То ж скільки вартує лікування ковідки

Год назад, Киев, средняя тяжесть, Соломенская больница. Не плаил ни копейки.
Терапия - два антибиотика, антитромбозное в живот, еще какая хрень.

В палате дед был. юзал кислородный генератор. не платил ничего
   
Re: То ж скільки вартує лікування ковідки

Колега, в понеділок,  вийшов з ковідного відділення.
За майже два тижні заплатив біля 65т.грн.
Медсестри 1 на 40/46 пацієнтів.
Зи. якщо що, то він лікар цієї лікарні.
   
Re: То ж скільки вартує лікування ковідки

Все індивідуально. Дітям нічого не коштує. Мені нічого не коштувало, дитині теж безкоштовно. Дружина якусь фігню попила на гривень 500, вона любить хоч що-небудь, але попити. А людям за 60 може коштувати життя.
   
Re: То ж скільки вартує лікування ковідки

Зате дороги заасфальтовані і освітлені.  :beach:
баби ісчьо нарожают, а дорогі останутся(сумнівно)! (с) зесекта
   
Re: То ж скільки вартує лікування ковідки

Як тут кажуть деякі, за те у людини є природньо набутий імунітет який більш надійний.
   
Re: То ж скільки вартує лікування ковідки

 :(
   
Re: То ж скільки вартує лікування ковідки

Маску правильно носить и вакцину уколоть бесплатно.
Сколько говориш, носите маску, правильно носите, уколитесь. Не, ни хрена, говорю, что очень дорого лечиться, такие деньги не реально сразу найти, не, не хотят слушать. Надеются на чудо, как их убедить, хотя бы маску носить правильно и руки дезинфицировать? Это же в силах сделать, ни чего не надо.
Щас маски прикольные есть) я не про эти цветастые или черные

Например, с эфирными маслами ) кто конечно любит ароматы. Взял себе - очень удобно. Каждая маска упакована отдельно, запах масел не сильный, приятный. И цвет с одной стороны ярко зелёный, с другой бледнее существенно - сразу понятно где какая сторона

Ещё бы чехол найти хороший. Видел такие, но отзывы не очень.
   
Re: То ж скільки вартує лікування ковідки

Все індивідуально. Дітям нічого не коштує. Мені нічого не коштувало, дитині теж безкоштовно. Дружина якусь фігню попила на гривень 500, вона любить хоч що-небудь, але попити. А людям за 60 може коштувати життя.

тут мова про лікарню
   
Re: То ж скільки вартує лікування ковідки

Например, с эфирными маслами ) кто конечно любит ароматы.
я в цьому місяці в Києві була. треба було багатенько поїздити в метрі, і то в години пік. а потім ще 4 години тусувалася в привокзальних кфс і маку. пам'ятаючи сад сторі Люкса, мастила оксоліновою маззю ніздрі. не знаю, чи воно щось допомогло, чи може я вже перехворіла на ковід, але найменшого грз/грві не було. ну і ще 1000мг віт Ц щодня п"ю.
   
Re: То ж скільки вартує лікування ковідки

Тітка хворіла взимку. Пішло десь 60-65 тис. З них половина на на ремдесивір. Спочатку її налякала ціна, ми теж не вірили в його дію, але вирішили придбати, бо, якщо недайбог, помре, то будемо мати на совісті. Плюс, тітка сама бачила, що його кололи сусідкам по палаті, і їм ставало краще, і психологічно їй ставало легше.
   
Re: То ж скільки вартує лікування ковідки

я в цьому місяці в Києві була. треба було багатенько поїздити в метрі, і то в години пік. а потім ще 4 години тусувалася в привокзальних кфс і маку. пам'ятаючи сад сторі Люкса, мастила оксоліновою маззю ніздрі. не знаю, чи воно щось допомогло, чи може я вже перехворіла на ковід, але найменшого грз/грві не було. ну і ще 1000мг віт Ц щодня п"ю.

здайте аналіз на антитіла і майте спокій
або буде відомо, що перехворіли і тоді можна робити сертифікат
або буде відомо, що треба робити щеплення
   
Влітку знайомого привезли в місцеву лікарню з харківської в безнадійному стані як кажуть. Дружина придбала на 40 тисяч імпортних ліків. Витягли з того світу майже.
   
Re: То ж скільки вартує лікування ковідки

Включая ритуальные?
   
Re: То ж скільки вартує лікування ковідки

здайте аналіз на антитіла і майте спокій
або буде відомо, що перехворіли і тоді можна робити сертифікат
або буде відомо, що треба робити щеплення
так і зроблю, бо в листопаді знов треба буде потягом скористатися.
   
Re: То ж скільки вартує лікування ковідки

Включая ритуальные?
Це реальна ціна при важкому перебігу...
   
Re: То ж скільки вартує лікування ковідки

Вчора дружина розмовляла з подругою, яка працює в тій лікарні. Там зараз катастрофічно не вистачає медперсоналу, тому що багато лікарів і медсестер хворіють, вже по другому разу. Переводяться працівники травматологічних, гінекологічних відділень у ковідне відділення. Багато людей взагалі звільняються з роботи
   
Re: То ж скільки вартує лікування ковідки

Ось минулого тижня дівчина прохала допомоги, разом з матусею були в лікарні:

"01.10 мы заболели ковидом, с понедельника мама борется с пневмонией, я сама не вытягиваю финансово уже 10й день, сейчас поменяли лечение, в день мы ее капаем на 12 тыс. грн., сколько еще это продлится - не знаю, вчера я потратила 30 тыс. грн., купила Ремдесевир и антибиотики. "

Вчора мама померла...Дівчина потроху виздоровлює...
   
Re: То ж скільки вартує лікування ковідки

Вы все врете, все бесплатно у нас, так говорит хустяшу и жопомой из Канады гризли.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія