Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Припекло? Черги на вакцинацію.

Re: Припекло? Черги на вакцинацію.

Мінстець. Ніяких черг не має взагалі. Проколи дурнів швабівкою зупинилися на 15%  :weep:   А Сорос вимагає у зеленої нікчеми вже 3й експеремент над папуасами.
Ты йобнутый?
   
Re: Припекло? Черги на вакцинацію.

Приди в любой пункт вакцинации и посмотри шо там делается. Таки антиваксы ненормальные.
   
Re: Припекло? Черги на вакцинацію.

Ні. Ніфуя не натякає. Це тільки в світі неуків вакцина має давати 100% захист

Насправді вакцини 1) Зменшують шанс захворіти 2) Зменшують шанс здохнути якщо захворів

Та це запеклий антиваксер. Що з ним розмовляти.
Він і тут просуває тему, що ковід нікуя не страшний. Легенько перехворієте - і все!
А от вакцина, це піпець! Хто знає, що далі буде.
В мене двоє знайомих померли...(с)
   
Re: Припекло? Черги на вакцинацію.

Ты йобнутый?
А що не помітно?  :gigi:
   
Re: Припекло? Черги на вакцинацію.

Уявляєте, який буде вибух захворювання після тих черг за тиждень-два?!!!
 :facepalm:

В суперах розмітку малювали, в автобуси тільки зидячих брали, а тут - такий треш! Таки схоже на епідемію владі насрати. Головне - вакцини виколоти.
   
Re: Припекло? Черги на вакцинацію.

Та це запеклий антиваксер. Що з ним розмовляти.
Він і тут просуває тему, що ковід нікуя не страшний. Легенько перехворієте - і все!
га?
я за вакцини, і Вакцинацію

але при тому не закриваю очі, що вакцини оці слабенькі.
і чи подолають ці вакцини ковід - слідкуємо за вакцинованими країнами (британія, ірландія).
   
Re: Припекло? Черги на вакцинацію.

Уявляєте, який буде вибух захворювання після тих черг за тиждень-два?!!!
 :facepalm:
хай чекають собі на дистанції і в масках.
   
Re: Припекло? Черги на вакцинацію.

Щойно записалоася на Файзер у Космополіті. На інші вакцини черги немає - хоч сьгодні йди. Файзер до наступної середи розписаний.
Нужно было пойти в обычную поликлинику) без очереди
   
Re: Припекло? Черги на вакцинацію.

Уявляєте, який буде вибух захворювання після тих черг за тиждень-два?!!!
 :facepalm:

В суперах розмітку малювали, в автобуси тільки зидячих брали, а тут - такий треш! Таки схоже на епідемію владі насрати. Головне - вакцини виколоти.

адресна вакцинація нас спасе -- роздати баяни листоношам, нехай ходять по хатам і ширяють ВСІХ без винятку!
   
Re: Припекло? Черги на вакцинацію.

Нужно было пойти в обычную поликлинику) без очереди

 :lol:
   
Re: Припекло? Черги на вакцинацію.

В суперах розмітку малювали, в автобуси тільки зидячих брали, а тут - такий треш!

Який саме треш? Люди в масках і дотримуються відстані.
Ти - божевільна?
   
Re: Припекло? Черги на вакцинацію.

Який саме треш? Люди в масках і дотримуються відстані.
Ти - божевільна?

Де на фото Ви бачите відстань.
Це ще не наведені фото натовпів в маленьких приміщеннях поліклінік.

Через тиждень два - запалає.
   
Re: Припекло? Черги на вакцинацію.

Де на фото Ви бачите відстань.
Це ще не наведені фото натовпів в маленьких приміщеннях поліклінік.

Через тиждень два - запалає.
не гірше ніж в маршрутці чи трамваї,
так що.

   
Re: Припекло? Черги на вакцинацію.

Уявляєте, який буде вибух захворювання після тих черг за тиждень-два?!!!
 :facepalm:

В суперах розмітку малювали, в автобуси тільки зидячих брали, а тут - такий треш! Таки схоже на епідемію владі насрати. Головне - вакцини виколоти.

До чого тут влада, коли населення - бидло
   
Re: Припекло? Черги на вакцинацію.

Нужно было пойти в обычную поликлинику) без очереди

Для мене це і так трагедія: доведеться пожертвувати звичним фітнесом.
   
Re: Припекло? Черги на вакцинацію.

Та це запеклий антиваксер

Антиваксер у цьому контексті - звучить гордо. На відміну від покірного скоту, який з дебільними шуточками готовий уколотися усім чим скажуть з телеящика, безліч разів, назло антиваксерам.

Покірний скот навіть не задає питань: с чого це держава вперше за 30 років так озаботилась їх здоров'ям, що про всі хвороби забули, тільки від "ковіду" штрикають.
   
Re: Припекло? Черги на вакцинацію.

його здається резервують на освіту/медиків/поліцію/військових ?
Колють всім бажаючим.
   
Re: Припекло? Черги на вакцинацію.

Щойно записалоася на Файзер у Космополіті. На інші вакцини черги немає - хоч сьгодні йди. Файзер до наступної середи розписаний.
Як виявилось, не має значення на яку вакцину записався. В пункті вакцинації питають, яку вакцину бажаєш, не зважаючи на данні з хелсі.
   
Re: Припекло? Черги на вакцинацію.

Уявляєте, який буде вибух захворювання після тих черг за тиждень-два?!!!
 :facepalm:

В суперах розмітку малювали, в автобуси тільки зидячих брали, а тут - такий треш! Таки схоже на епідемію владі насрати. Головне - вакцини виколоти.

це бидло було бидлом в літку коли не йшло вакцинуватись

тепер то саме бидло лізе в рило іншим в черзі

до чого тут влада ?  :facepalm:
   
Re: Припекло? Черги на вакцинацію.


Щойно записалоася на Файзер у Космополіті. На інші вакцини черги немає - хоч сьгодні йди. Файзер до наступної середи розписаний.
Нужно было пойти в обычную поликлинику) без очереди

Для мене це і так трагедія: доведеться пожертвувати звичним фітнесом.
Никакой нагрузки в день вакцинации и на следующий, даже если замечательно будете чувствовать.
Знакомая таки додавила родителей и они вакцинировались. Папа - 74 . Она посидела с ним до 7 вечера , и решила , что все нормально, папа дальше спокойно отдохнет.
Пошла домой, папа тут же побежал в гараж таскать тяжести. По полной. Ночьб кровь потекла из глаз, носа , ушей . Инсульт. Еле откачали.
Я понимаю, что скажете 74. Но умерший студент был молодой и после  прививки пошел в спортзал. Потому как все было очень хорошо. Его не спасли. Не нагружайте себя после прививки !

   
Re: Припекло? Черги на вакцинацію.

Знакомая таки

Як ім'я знайомої?
   
Re: Припекло? Черги на вакцинацію.


Никакой нагрузки в день вакцинации и на следующий, даже если замечательно будете чувствовать.
Знакомая таки додавила родителей и они вакцинировались. Папа - 74 . Она посидела с ним до 7 вечера , и решила , что все нормально, папа дальше спокойно отдохнет.
Пошла домой, папа тут же побежал в гараж таскать тяжести. По полной. Ночьб кровь потекла из глаз, носа , ушей . Инсульт. Еле откачали.
Я понимаю, что скажете 74. Но умерший студент был молодой и после  прививки пошел в спортзал. Потому как все было очень хорошо. Его не спасли. Не нагружайте себя после прививки !

   
Re: Припекло? Черги на вакцинацію.


Никакой нагрузки в день вакцинации и на следующий, даже если замечательно будете чувствовать.
Знакомая таки додавила родителей и они вакцинировались. Папа - 74 . Она посидела с ним до 7 вечера , и решила , что все нормально, папа дальше спокойно отдохнет.
Пошла домой, папа тут же побежал в гараж таскать тяжести. По полной. Ночьб кровь потекла из глаз, носа , ушей . Инсульт. Еле откачали.
Я понимаю, что скажете 74. Но умерший студент был молодой и после  прививки пошел в спортзал. Потому как все было очень хорошо. Его не спасли. Не нагружайте себя после прививки !

вообще согласен, стоит поберечься. да блин вообще стоит беречься. Я лично очень за это. денек стоит сильно не нагружаться. Но думаю,  в данном тексте есть какая то неправда. кровь из носа глаз и ушей.... это что симптомы инстульта?  я не экспрт в этой страшной болезни, но как то мне кажется тут с симптомами перебор.  Насчет спортзала. уж не знаю, если на меня положат тяжелую штангу, шансы что я кончусь под ней крайне высокие и без прививки. Но все равно как то нереально выглядит ситуация. Да, еще одно, обычно во время процедуры прививки вам дают рекомендации ( мне давали), постараться денек себя не нагружать. именно тяжелый физический труд не рекомендуется.
   
Re: Припекло? Черги на вакцинацію.

Сидит маленькая девочка в песочнице  - вокруг лужа крови, волосы дыбом, глаза болтаются на нервах, ноги поломанные, в одной руке держит легкие, а в другой сердце
DmytroVorobyov подбегает и взволнованно спрашивает:
- Девочка, что случилось!
- От чихнула, так чихнула!!!
   
Re: Припекло? Черги на вакцинацію.

в мене після 2ї дози модерни,
два дні валявся в ліжку з температурою.
яка там штанга...
   
Re: Припекло? Черги на вакцинацію.

в мене після 2ї дози модерни,
два дні валявся в ліжку з температурою.
яка там штанга...

ну ты же не студент, студентам пофигу, укололся и под штангу  :)  интересно когда они учатся?
   
Re: Припекло? Черги на вакцинацію.

Зразу після ковіду зимою, вкусив "мелкій хіщнік" (поперло, так поперло), тому привився антирабічною "верораб". А там - 6 місяців ніяких прививок, 9 місяців ніякого алкоголю... Ну слава Богу, пройшло, пішов привився пфайзером в облраді (Ужгород), без черг (декларацію довше заповнював), без паспорта, наступна через 21 день (для ковішілд 14 днів). Серед знайомих десь 50/ 50 привитих, і да, серед  агресивних антиваксерів більшість вірних УПЦ МП.
   
Re: Припекло? Черги на вакцинацію.

Зразу після ковіду зимою, вкусив "мелкій хіщнік" (поперло, так поперло), тому привився антирабічною "верораб". А там - 6 місяців ніяких прививок, 9 місяців ніякого алкоголю... Ну слава Богу, пройшло, пішов привився пфайзером в облраді (Ужгород), без черг (декларацію довше заповнював), без паспорта, наступна через 21 день (для ковішілд 14 днів). Серед знайомих десь 50/ 50 привитих, і да, серед  агресивних антиваксерів більшість вірних УПЦ МП.
А хто это укусил так?

   
Re: Припекло? Черги на вакцинацію.

«Коли немає сил, а хворих все більше і більше...

COVID-реанімація переповнена в кілька разів. У 6-ліжковому відділенні знаходиться 28 вкрай важких термінальних хворих. Усі однаково дихають через апарати, не промовляючи жодного слова. Свої побажання вони висловлюють лише жестами. Тут немає VIP-палат. Є «VIP-коридор» і «VIP-куточки», де рятують життя.

Бригада хірургів прооперувала важку вагітну. З дитиною все гаразд, а мама у важкому стані. Для неї життя в реанімації, як чуже життя в чужому тілі. Свідомість не приймає.

Деяких щасливчиків переводять в ковідну терапію. Їм вдалося подолати хворобу. Для інших час страждань, болю, відчаю і сумнівів тільки починається. Діючі протоколи не завжди справляються», — поділився на своїй сторінці у фейсбуці Сергій Риженко, головний лікар Дніпровської обласної клінічної лікарні ім. Мечникова, заслужений лікар України, доктор медичних наук, професор.
   
Re: Припекло? Черги на вакцинацію.

По моим субъективным наблюдениям -- переболевшие тяжело или средней тяжести также довольно плохо переносят вакцину. Это 3-5 дней температуры и общее плохое состояние. Я перенес легко, соответственно и вакцину тоже легко. Но рука болела 1 день оба раза довольно сильно. О нагрузках даже не мечтал, слишком сильно ломило руку -- это pfizer
   
Re: Припекло? Черги на вакцинацію.

После сегодняшних цифр по Украине и Киеву Радуцкий сказал шо всьо!Он умивает рууи.
   
Re: Припекло? Черги на вакцинацію.
G0r

Да, тоже заметил в Киеве. Когда колол первую дозу месяц назад, очередь была, но небольшая, были стульчки. Пришел посидел 10 минут и на укол. А несколько дней назад - очередь раза в три больше, стульев нет, и ждать пришлось около часа. Правда очередь только на файзер, коронавак и астразенека - без очереди.
   
Re: Припекло? Черги на вакцинацію.

відносно легко. 37,2 температура, кашель трохи, головний біль.
ще хворіє. ще не здавала наступного теста.

А скіко сестрі років?

Якщо не працює - може з чистою совістю сидіти вдома.
   
Re: Припекло? Черги на вакцинацію.

моя сестра захворіла ковідом, оце в жовтні.  тест ПЛР позитивний.
пройшла вакцинацію ковішілд/АЗ (квітень-липень).

А тест сама здавала, чи лікарі призначили?

Платно чи безкоштовно?
   
Re: Припекло? Черги на вакцинацію.

То що? Робити щеплення ще й від грипу?

Бо минулого разу, ще в доковідні часи, я підхопила важкий грип, коли в супермаркеті просто мені в обличчя чихнула якась сука жіночка-танк  з червоними, мабуть, вже від хвороби, очима.

Роби!


Якщо загалом нормально себе почуваєш.

Ще ж вся зима попереду, хз, як воно буде.
   
Re: Припекло? Черги на вакцинацію.

Да, тоже заметил в Киеве. Когда колол первую дозу месяц назад, очередь была, но небольшая, были стульчки. Пришел посидел 10 минут и на укол. А несколько дней назад - очередь раза в три больше, стульев нет, и ждать пришлось около часа. Правда очередь только на файзер, коронавак и астразенека - без очереди.
осталась объяснить "антиваксерам" в чем суть выбирать  файзер.
   
Re: Припекло? Черги на вакцинацію.

Поехал сегодня в поликлинику заключить договор с семейным врачом.Всех позабирали на вакцинацию в ТЦ.Принимает медсестра.В очереди было человек 20 отборнейших бабок,а до окончания приема оставалось 40 минут.Попытаю удачу завтра.  :facepalm1:


З.Ы:Врачи говорят что сейчас с этим как с прививками.Всем было до сраки,а сейчас загорелись и везде аврал
   
Re: Припекло? Черги на вакцинацію.

А скіко сестрі років?

Якщо не працює - може з чистою совістю сидіти вдома.
та щас.
працює. наразі з дому дистанційно, бо там ьака ситуація що підміни немає.

доки тесту позитивного не було, директор її і на роботу змушував виходити. хоча і по симптомах і по самопочутті - хотіла полежати вдома.
   
Re: Припекло? Черги на вакцинацію.

По моим субъективным наблюдениям -- переболевшие тяжело или средней тяжести также довольно плохо переносят вакцину. Это 3-5 дней температуры и общее плохое состояние. Я перенес легко, соответственно и вакцину тоже легко. Но рука болела 1 день оба раза довольно сильно. О нагрузках даже не мечтал, слишком сильно ломило руку -- это pfizer

Я не болел Ковид, но после второго укола Модерной на следующий день просто на улице потерял сознание и 40 минут вылетело из памяти.
Так что тут индивидуально.
   
Re: Припекло? Черги на вакцинацію.

та щас.
працює. наразі з дому дистанційно, бо там ьака ситуація що підміни немає.

доки тесту позитивного не було, директор її і на роботу змушував виходити. хоча і по симптомах і по самопочутті - хотіла полежати вдома.

Директор хотів, щоб хвороба більше поширилась серед співробітників?
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія