Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Припекло? Черги на вакцинацію.

Re: Припекло? Черги на вакцинацію.

Насправді вакцини 1) Зменшують шанс захворіти 2) Зменшують шанс здохнути якщо захворів

Свого часу, коли я тримав кролів то, коли була епідемія міксоматозу, в сусіда який "не труїв кролів хімією" вмерли всі, штук так 30. В мене 2 з 12, в 3 були симптоми і вони легко перенесли. Бо вакцини вони діють.

Є 2 категорії людей, які розумово НЕ ЗДАТНІ оцінити подібні ризики: 1. повні неуки (слово "відсоток" або "ймовірність" їм ні про що не каже) 2. люди з психічними розладами типу параної або шизофренії. Що перших, що других навколо - набагато більше, ніж нам здається, бо ні оцінки зі шкільного табелю, ні виписка діагнозу від лікаря-психіатра в них на чолі не написана, а в розмовах про ціни на помідори вони можуть навіть видатися нормальними людьми.
   
Re: Припекло? Черги на вакцинацію.

после любой вакцинации иммунитет просаживается.
это совершенно бессмысленная с медицинской точки зрения фраза
точно так же как "иммунитет усиливается/повышается"
   
Re: Припекло? Черги на вакцинацію.

відносно легко. 37,2 температура, кашель трохи, головний біль.

В мене був головний біль після другої дози (майже весь день) і підвищена температура (3-4 години тривала).
Я б не назвав це навіть симптомами, але звертав увагу - то й зауважив.
   
Re: Припекло? Черги на вакцинацію.

О, да, как приходишь а там кладбище. Как щас помню, загнали на неделю в чугуев. Хозяевааа! Кролики есть? И штрык штрык ушки. Тогда не было этой шизы про не травить химией.
   
Re: Припекло? Черги на вакцинацію.

Ні. Ніфуя не натякає. Це тільки в світі неуків вакцина має давати 100% захист

Насправді вакцини 1) Зменшують шанс захворіти 2) Зменшують шанс здохнути якщо захворі
ок, згідний.
тільки чомусь вакцини від тифу/гепатиту/поліо діють значно надійнше ніж оці ковідні.

нагадаю, рік тому уряди оптимістично трубили в труби про вакцини які дадуть могутній захист і покінчать з вірусом. а вийшов пшик.

я наііть на свою модерну не особливо покладаюся,
може краща ніж АЗ але підозрюю що всі ці ковідні вакцини - не дуже надійні.
   
Re: Припекло? Черги на вакцинацію.

В мене був головний біль після другої дози (майже весь день) і підвищена температура (3-4 години тривала).
Я б не назвав це навіть симптомами, але звертав увагу - то й зауважив.
я тобі про одне а ти про інше
   
Re: Припекло? Черги на вакцинацію.

я тобі про одне а ти про інше

Та я зрозумів. Але твій випадок з дружиною варто порівнювати з симптомами хвороби людини того ж віку, статі, стилю життя і медичної історії, яка б НЕ БУЛА провакцинована, - якщо ти хочеш бути настільки дотошним.
   
Re: Припекло? Черги на вакцинацію.

гадаю буде
але будуть місцеві локдауни+ маски+обмеження тай грип не настільки заразний

То що? Робити щеплення ще й від грипу?

Бо минулого разу, ще в доковідні часи, я підхопила важкий грип, коли в супермаркеті просто мені в обличчя чихнула якась сука жіночка-танк  з червоними, мабуть, вже від хвороби, очима.
   
Re: Припекло? Черги на вакцинацію.

То що? Робити щеплення ще й від грипу?

Бо минулого разу, ще в доковідні часи, я підхопила важкий грип, коли в супермаркеті просто мені в обличчя чихнула якась сука жіночка-танк  з червоними, мабуть, вже від хвороби, очима.

Робіть, щоб не пчихали.
   
Re: Припекло? Черги на вакцинацію.

Ща я розповім лєдєнящу душу історію.

Наша сусідка, яка влітку отримала повний курс Пфайзера, вже другий тиждень знаходиться в лікарні з ковідом.

До того тиждень хворіла дома, поки на пішло різке погіршення.

Але. Їі син, який живе разом з нею в одній квартирі, весь той тиждень, коли хворіла та жіночка, сидів на стакані та пив горілку. Вдома. Зранку похмелявся, ввечері бухав конкретно. Наступного ранку...ну, ви зрозуміли.

так ось, він не захворів взагалі. :lol:

 Хоча нещеплений, бо теж начитався антиваксерів.
   
Re: Припекло? Черги на вакцинацію.

Наша сусідка, яка влітку отримала повний курс Пфайзера, вже другий тиждень знаходиться в лікарні з ковідом.

До того тиждень хворіла дома, поки на пішло різке погіршення.
...
о, чим далі тим більше випадків ковіду, від якого вакцина не захистила. навіть пфайзер!
   
Re: Припекло? Черги на вакцинацію.

Але. Їі син, який живе разом з нею в одній квартирі, весь той тиждень, коли хворіла та жіночка, сидів на стакані та пив горілку. Вдома. Зранку похмелявся, ввечері бухав конкретно. Наступного ранку...ну, ви зрозуміли.

Яка чудова історія!  (tu)
   
Re: Припекло? Черги на вакцинацію.

Але. Їі син, який живе разом з нею в одній квартирі, весь той тиждень, коли хворіла та жіночка, сидів на стакані та пив горілку. Вдома. Зранку похмелявся, ввечері бухав конкретно. Наступного ранку...ну, ви зрозуміли.

так ось, він не захворів взагалі. :lol:
з ковідом таке є.
мій товариш лікар від якого я вхопив ковід в червні 2020р, дружина його так і не заразилася.
   
Re: Припекло? Черги на вакцинацію.

Ща я розповім лєдєнящу душу історію.

Наша сусідка, яка влітку отримала повний курс Пфайзера, вже другий тиждень знаходиться в лікарні з ковідом.

До того тиждень хворіла дома, поки на пішло різке погіршення.

Але. Їі син, який живе разом з нею в одній квартирі, весь той тиждень, коли хворіла та жіночка, сидів на стакані та пив горілку. Вдома. Зранку похмелявся, ввечері бухав конкретно. Наступного ранку...ну, ви зрозуміли.

так ось, він не захворів взагалі. :lol:

 Хоча нещеплений, бо теж начитався антиваксерів.

Мій колега минулого року взагалі не заразився від дружини. Без усіляких вакцин. Воно якось індивідуально.
   
Re: Припекло? Черги на вакцинацію.

ок, згідний.
тільки чомусь вакцини від тифу/гепатиту/поліо діють значно надійнше ніж оці ковідні.

нагадаю, рік тому уряди оптимістично трубили в труби про вакцини які дадуть могутній захист і покінчать з вірусом. а вийшов пшик.

я наііть на свою модерну не особливо покладаюся,
може краща ніж АЗ але підозрюю що всі ці ковідні вакцини - не дуже надійні.

Чомусь? Та не чомусь а через те що пройшов час в їх розробці. Перші були не дуже

The Salk vaccine had been 60–70% effective against PV1 (poliovirus type 1), over 90% effective against PV2 and PV3, and 94% effective against the development of bulbar polio. Soon after Salk's vaccine was licensed in 1955, children's vaccination campaigns were launched.

Та і в сучасних ніякими 100% не пахне. Ось наукова праця по вакцині від Тифу в африці. https://www.nejm.org/doi/full/10.1056/NEJMoa2035916

The intention-to-treat analysis included 28,130 children, of whom 14,069 were assigned to receive Vi-TCV and 14,061 were assigned to receive the MenA vaccine. Blood culture–confirmed typhoid fever occurred in 12 children in the Vi-TCV group (46.9 cases per 100,000 person-years) and in 62 children in the MenA group (243.2 cases per 100,000 person-years). Overall, the efficacy of Vi-TCV was 80.7% (95% confidence interval [CI], 64.2 to 89.6) in the intention-to-treat analysis and 83.7% (95% CI, 68.1 to 91.6) in the per-protocol analysis. In total, 130 serious adverse events occurred in the first 6 months after vaccination (52 in the Vi-TCV group and 78 in the MenA group), including 6 deaths (all in the MenA group). No serious adverse events were considered by the investigators to be related to vaccination.



   
Re: Припекло? Черги на вакцинацію.

Мій колега минулого року взагалі не заразився від дружини. Без усіляких вакцин. Воно якось індивідуально.

жена заболела в феврале, условно на пушистом хвосте проскочила, три дня слабость и 37. Я никак не проявился... Сделал пфайзер летом дважды...
   
Re: Припекло? Черги на вакцинацію.

Та я зрозумів. Але твій випадок з дружиною варто порівнювати з симптомами хвороби людини того ж віку, статі, стилю життя і медичної історії, яка б НЕ БУЛА провакцинована, - якщо ти хочеш бути настільки дотошним.
це сестра.

порівнювати можна хіба що статистично.
проблема в тому що легкі випадки (як невакцинованих так і вакц) переважно не попадають в статистику. Бо хворіють вдома, або й на ногах, і не тестуються. Тим більше, кому воно треьа той позитивний тест, тільки більше головняка собі і всім навколо.

Останнє редагування: 21 жовтня 2021 00:54:28 від T.Blair.
   
Re: Припекло? Черги на вакцинацію.

Сегодня привился Пфайзером в ТЦ.Все заняло в районе часа с учетом сидения минут 15-20 после прививки на стуле и тупняков бабки,которая меня не могла найти в helsi.me,потому что у меня нету семейного врача.В итоге подошел к девушке, у которой регалась моя жена ,у которой его тоже не было и она мне все сделала,но лишнего времени это отняло еще минут 10-15.Правда сказали чтобы мои данные не потерялись в течении 3 дней заключить договор (или как там оно назывется) с семейным врачом.Хотя сейчас зашел на сайт и там все мои данные и записано во сколько я был и чем привился.

Тупой пистешь
Без декларации с семейником не вакцинируют в Одессе
Что взять с тупого зепитара?

ЗЫ. Тупорылый зечидар не в курсе, что ни в какую хэлси его не могли ни внести ни найти без декларации с семейником. И соответственно привить.
Очередной чиздешь неоднократно обоссаного  тупорылого зебота

Останнє редагування: 21 жовтня 2021 01:13:25 від Десантник
   
Re: Припекло? Черги на вакцинацію.

Это значит поставили людей в безвыходное положение.
   
Re: Припекло? Черги на вакцинацію.

Это значит поставили людей в безвыходное положение.
комбінація батога і пряника.
а, і ще страх.

все як останні 10тис років. нічого нового.
   
Re: Припекло? Черги на вакцинацію.

Ось я вам зараз розкажу ще одну лєдєнящу душу історію.

Маємо друзів, сімейну пару, людей самдостатніх та дуже оптимістичних. З тих, з якими можна кілька годин захопленно розмовляти ні про шо і розійтись з дуже гарним настроєм і потім згадувати з пріємністю ту зустріч.

Вони весною перехворіли ковідом, практично разом, з інтервалом в кілька днів, тоді ще були не щеплені.

Хворіли вдома, але важко, місяць потім ще відходили від хвороби і у обох сталася різка переміна настрою, про що частенько пишуть люди, які перехворіли на ковід. настрій був дуже поганий, настільки гнітющий, що вони, самодостатні люди, ловили себе на думках про самогубство та ніякий сенс життя. Хоча обидва розуміли, що це - хвороба і намагалися витягнути один одного з тієї депресії.

Потім влітку вони зробили щеплення і недавно сказали меня, що, як тільки буде оголошено про третю, бустерну дозу, першими помчать її робити, бо не хочуть ще раз пережити той жах.

Останнє редагування: 21 жовтня 2021 02:09:07 від шуша
   
Re: Припекло? Черги на вакцинацію.

а, і ще страх.

А що, боятися нема чого?
   
Re: Припекло? Черги на вакцинацію.

это совершенно бессмысленная с медицинской точки зрения фраза
точно так же как "иммунитет усиливается/повышается"

вы отрицаете возможность снижения иммунного ответа на заразу? как и возможность усиления такого ответа?
   
Re: Припекло? Черги на вакцинацію.

ок, згідний.
тільки чомусь вакцини від тифу/гепатиту/поліо діють значно надійнше ніж оці ковідні.

нагадаю, рік тому уряди оптимістично трубили в труби про вакцини які дадуть могутній захист і покінчать з вірусом. а вийшов пшик.

я наііть на свою модерну не особливо покладаюся,
може краща ніж АЗ але підозрюю що всі ці ковідні вакцини - не дуже надійні.

плтому, что их лепили на скорую руку. это не столько вакцина, столько затычка. нормальная вакцина с классической точки зрения возможно совсем невозможна для этой заразы. не знаю.
   
Re: Припекло? Черги на вакцинацію.

Показати зображення...
Посмотрел на фото. Немношко задумался и вспомнил притчу:

Входите тесными вратами, потому что широки врата и пространен путь, ведущие в погибель, и многие идут ими;
потому что тесны врата и узок путь, ведущие в жизнь, и немногие находят их.


Так и сделаю. Подожду настоящую вакцину, а этим pfizer-овским шмурдяком, пусть колятся евреи.
Если им гравится быть подопытной крысой, экспериментировать со своим здоровьем, то я ничего против не имею.
   
Re: Припекло? Черги на вакцинацію.

Ось я вам зараз розкажу ще одну лєдєнящу душу історію.

Маємо друзів, сімейну пару, людей самдостатніх та дуже оптимістичних. З тих, з якими можна кілька годин захопленно розмовляти ні про шо і розійтись з дуже гарним настроєм і потім згадувати з пріємністю ту зустріч.

Вони весною перехворіли ковідом, практично разом, з інтервалом в кілька днів, тоді ще були не щеплені.

Хворіли вдома, але важко, місяць потім ще відходили від хвороби і у обох сталася різка переміна настрою, про що частенько пишуть люди, які перехворіли на ковід. настрій був дуже поганий, настільки гнітющий, що вони, самодостатні люди, ловили себе на думках про самогубство та ніякий сенс життя. Хоча обидва розуміли, що це - хвороба і намагалися витягнути один одного з тієї депресії.

Потім влітку вони зробили щеплення і недавно сказали меня, що, як тільки буде оголошено про третю, бустерну дозу, першими помчать її робити, бо не хочуть ще раз пережити той жах.
я переболел с этим ковид, в очень тяжелой форме. Это было нечто, ни счем не сравнимо.

Пишете что выздоровев у них была сильнейшея депрессия.
От чего?
Во время болезни были уверены, что умрут, но выжили и из-за этого хотели на себя наложить руки?

В общем, слабую историю вы выдумали. Переделайте немношко, чтоб она была более правдоподобна.

   
Re: Припекло? Черги на вакцинацію.

я переболел с этим ковид, в очень тяжелой форме. Это было нечто, ни счем не сравнимо.

Пишете что выздоровев у них была сильнейшея депрессия.
От чего?
Во время болезни были уверены, что умрут, но выжили и из-за этого хотели на себя наложить руки?

В общем, слабую историю вы выдумали. Переделайте немношко, чтоб она была более правдоподобна.

 :facepalm1:  :fool:
   
Re: Припекло? Черги на вакцинацію.

То що? Робити щеплення ще й від грипу?

Бо минулого разу, ще в доковідні часи, я підхопила важкий грип, коли в супермаркеті просто мені в обличчя чихнула якась сука жіночка-танк  з червоними, мабуть, вже від хвороби, очима.
Сейчас по идее все в масках. Спасает

   
Re: Припекло? Черги на вакцинацію.

Тупой пистешь
Без декларации с семейником не вакцинируют в Одессе
Что взять с тупого зепитара?

ЗЫ. Тупорылый зечидар не в курсе, что ни в какую хэлси его не могли ни внести ни найти без декларации с семейником. И соответственно привить.
Очередной чиздешь неоднократно обоссаного  тупорылого зебота
Насчёт зебота соглашусь

Насчёт друго - нет
У меня тоже нет семейного, но информация в хелси присутствует

Тоже советовали до второй прививки подписать декларацию. Но я не подписал. На второй прививке даже паспорт не просили.

Но это Киев. Может, в Одессе строже
   
Re: Припекло? Черги на вакцинацію.

і це  я так поняв колять астру і коронавак?

аж ніяк не модерну і файзер  :facepalm1:

Головне, що не шпутніком.
   
Re: Припекло? Черги на вакцинацію.

вы отрицаете возможность снижения иммунного ответа на заразу? как и возможность усиления такого ответа?
да, именно так. если взять какой-то контрольный антиген, имунный ответ конкретного организма не будет зависить от того была ли сделана вакцина.
Ну и никакими доступными аптечными препаратами , не говоря а травках, бадах и витаминах, вы не "усилите" этот ответ
   
Re: Припекло? Черги на вакцинацію.

В епіку на теремах черга з середини вересня  постійно була
Сьодні стояв дві З половиною години

П.с. сам пункт в епіцентрі відкрився в серпні здається

я в берковецькому епіку теж перший раз ширнувся -- взагалі черги не було. хвилин 10 зайняло, другий раз -- 40 хвилин бо в черзі 7 був, і то черга через відсутність інету була. теж початок-середина вересня
   
Re: Припекло? Черги на вакцинацію.

В Україні одразу два антирекорди: 22 415 хворих на Covid, 546 померлих за добу.

Антивакси - наволоч.
У нас та "дельта" шириться серед дебілів-невакцинованих і мабуть же захоплює всіх інших (
   
Re: Припекло? Черги на вакцинацію.

Насчёт зебота соглашусь

Насчёт друго - нет
У меня тоже нет семейного, но информация в хелси присутствует

Тоже советовали до второй прививки подписать декларацию. Но я не подписал. На второй прививке даже паспорт не просили.

Но это Киев. Может, в Одессе строже

да, в Киеве у меня точно так же было... пох наличие семейного врача.
   
Re: Припекло? Черги на вакцинацію.

у всех в Дии сразу вторая прививка засветилась? у меня сцуко не показывает вторую  :X 
   
Re: Припекло? Черги на вакцинацію.

Тупой пистешь
Без декларации с семейником не вакцинируют в Одессе
Что взять с тупого зепитара?

ЗЫ. Тупорылый зечидар не в курсе, что ни в какую хэлси его не могли ни внести ни найти без декларации с семейником. И соответственно привить.
Очередной чиздешь неоднократно обоссаного  тупорылого зебота

вакцинируют всех, спрашивают есть ли декларация с семейным, ни фамилии , ни клиники не спрашивают. Это черкассы. Про Одесу ничего не знаю. Но не уверен, что в сегодняшних условиях кому то не вколят вакцину, если нет декларации с семейным
   
Re: Припекло? Черги на вакцинацію.

Щойно записалоася на Файзер у Космополіті. На інші вакцини черги немає - хоч сьгодні йди. Файзер до наступної середи розписаний.
   
Re: Припекло? Черги на вакцинацію.

Мінстець. Ніяких черг не має взагалі. Проколи дурнів швабівкою зупинилися на 15%  :weep:   А Сорос вимагає у зеленої нікчеми вже 3й експеремент над папуасами.
   
Re: Припекло? Черги на вакцинацію.

Мінстець. Ніяких черг не має взагалі. Проколи дурнів швабівкою зупинилися на 15%  :weep:   А Сорос вимагає у зеленої нікчеми вже 3й експеремент над папуасами.

це ти зараз євреїв папуасами назвав ?  :facepalm1:

черги на файзер, на інші реально черг немає
   
Re: Припекло? Черги на вакцинацію.

Мінстець. Ніяких черг не має взагалі. Проколи дурнів швабівкою зупинилися на 15%  :weep:   А Сорос вимагає у зеленої нікчеми вже 3й експеремент над папуасами.

 :facepalm:

   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія