Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Зьєлєбобіки, ну... ви зрозуміли... B-)

Зьєлєбобіки, ну... ви зрозуміли...   B-)


   
Re: Зьєлєбобіки, ну... ви зрозуміли...   B-)
nik

 :laugh:  :facepalm:  :zrada:
   
Re: Зьєлєбобіки, ну... ви зрозуміли...   B-)

 :super:  :super:  :super:














   
Re: Зьєлєбобіки, ну... ви зрозуміли...   B-)

:laugh:  :facepalm:  :zrada:
а я й не сумнівався, хто першим приповзе!  :lol:
   
Re: Зьєлєбобіки, ну... ви зрозуміли...   B-)
nik

   
Re: Зьєлєбобіки, ну... ви зрозуміли...   B-)

другим приповз  гостровухий флудераст! також прогнозовано
   
Re: Зьєлєбобіки, ну... ви зрозуміли...   B-)
nik

а я й не сумнівався, хто першим приповзе!  :lol:

естесснно...  :laugh:



шо там поярков хоче?
   
Re: Зьєлєбобіки, ну... ви зрозуміли...   B-)

другим приповз  гостровухий флудераст! також прогнозовано
мені ще можна заповзать, чи ти тут з мальчіками мальчішнік наконя собі справляєш?
   
Re: Зьєлєбобіки, ну... ви зрозуміли...   B-)

мені ще можна заповзать, чи ти тут з мальчіками мальчішнік наконя собі справляєш?
а я шо, можу тобі заборонити?
   
Re: Зьєлєбобіки, ну... ви зрозуміли...   B-)

а я шо, можу тобі заборонити?
я думала, ти вже все мені сказав, а ти в сірка очі позичив і далі мене принижуєш. Мовчки сидів би вже, чи що, щоб хоч за розумного зійти... :facepalm:

Кста, заткни ту свою йобнуту тальнівську суку, бо шось вона розгавкалася сьогодні на мене, ніби у неї тєчька.
   
Re: Зьєлєбобіки, ну... ви зрозуміли...   B-)

я думала, ти вже все мені сказав, а ти в сірка очі позичив і далі мене принижуєш. Мовчки сидів би вже, чи що, щоб хоч за розумного зійти... :facepalm:

Кста, заткни ту свою йобнуту тальнівську суку, бо шось вона розгавкалася сьогодні на мене, ніби у неї тєчька.
;o
   
Re: Зьєлєбобіки, ну... ви зрозуміли...   B-)

;o
мндааа...
Не коси під дурачка. Пєсдуй по холодку, готуйся до загсу.
Твій отой вереск, що ти не ідіот - тупа брехня.

Я все сказала тобі, що хотіла. Тепер постарайся не писати в моїх гілках, не цитувати моїх постів і не згадувати мій нік, поки не вибачишся за те, що образив.

І за тальнівською пєсдою не забувай присматрювать, бо заябала вже своїм серлинням під кожним моїм постом.
   
Re: Зьєлєбобіки, ну... ви зрозуміли...   B-)

До речі, хуйло особисто просив ТСа передати пояркову подяку


   
Re: Зьєлєбобіки, ну... ви зрозуміли...   B-)

Писи. Аффтар, там твоя тальнівська манда вивалила во всєуслишаньє, шо вона дуже хоче посмоктати твою цуцюрку. Ти вже роби з нею щось - заткни їй рота вже хоч чим-небудь.

Зара скажу, в якій гілці вона на рівному місці полоще твій нік.
   
Re: Зьєлєбобіки, ну... ви зрозуміли...   B-)

В Амідовій гілці про бани, в 3 часа ночі їй захотілося твоєї цуцюрки.

Недорабатуєш ти в плані сексу - неудовлєтворьонна вона у тебе якась та твоя тальнівська брехлива манда - на всіх підряд кидається, особливо на жінок - он шушу з Асті обгавкала, а про себе я вже взагалі мовчу - вона взагалі і не переставала на мене гавкать.

Слаббак.
   
Re: Зьєлєбобіки, ну... ви зрозуміли...   B-)

а я шо, можу тобі заборонити?
Какая же у тебя ебанутого морда противная, как тебя еще ютуб не забанил. Фу.
   
Re: Зьєлєбобіки, ну... ви зрозуміли...   B-)

Какая же у тебя ебанутого морда противная, как тебя еще ютуб не забанил. Фу.
при всій моїй неповазі до нього, ти шото путаєш. Він тут тільки передастом підрабатує, не більше. :D

Чи це ти ним передаєш пожеланія самому підаркову лічьно? А, ну, тоді понядно...
   
Re: Зьєлєбобіки, ну... ви зрозуміли...   B-)

при всій моїй неповазі до нього, ти шото путаєш. Він тут тільки передастом підрабатує, не більше. :D

Чи це ти ним передаєш пожеланія самому підаркову лічьно? А, ну, тоді понядно...
Так только он тянет этого мудозвона сюда, так что можно заподозрить.
   
Re: Зьєлєбобіки, ну... ви зрозуміли...   B-)

Так только он тянет этого мудозвона сюда, так что можно заподозрить.
та нє, нічого не заподозріть. Це сільський хлопчина десь із тернопільських єбєнєй, а підарков живе в межах Києва. Це трішки різні люди, хоч і не менш чудакуваті.
   
Re: Зьєлєбобіки, ну... ви зрозуміли...   B-)

Какая же у тебя ебанутого морда противная, как тебя еще ютуб не забанил. Фу.
зьєлєбобів попердолило, і це -  (tu)
   
Re: Зьєлєбобіки, ну... ви зрозуміли...   B-)

апять в хід пішла бінарна логіка....  B-)
е нє, слизький котику, спілкуватися зі мною  ти будеш тільки там, де я захочу, тоді, коли я захочу і про те, про що я дозволю тобі говорити. Своє право вільної розмови зі мною ти проябав, коли зіганув зачьоркнуто бінгонув в моїй присутності отій тальнівській бляді. Ти своїми руками з її поміччю спалив собі сарай, а тепер твою хату палити буду я і горітиме вона у тебе дуже довго й нудно, бо дровішки тепер підкидати буду я, а не твоя ота тальнівська цнотлива бльядь, на якій вже і клейма немає де поставити.

Так от, спілкуватися ти зі мною будеш лише у цій гілочці, якщо я вважатиму за потрібне тобі відповідати.

Що стосується бінарної льогіки, то чія б карова мичяла, а твоя то точно помалкувала б після того, як ти отаку легку задачку на логіку з двома невідомими не зміг розв'язати. А ще інженером він себе мнить.

Ну, мни, мни... до чого ти домнешся.. І да, коли будеш тій старій кашолкі інцестній робити куні, постарайся вдовбати в її тупу башку, що терпіння форумчанок не безмежне, що її серлиння може болюче вдарити і по твоїй репутації, як вже вдарило по репутації СєкГєя Тєвновтси.
Не припиниш з нею сюсюкатись - підеш дорогою Залупи. Ти й так вже однією ногою на ній.
   
Re: Зьєлєбобіки, ну... ви зрозуміли...   B-)

побачила на заставці відео фейс пацієнта стаціонару психлікарні і не змогла себе змусити відкрити відео.
   
Re: Зьєлєбобіки, ну... ви зрозуміли...   B-)

е нє, слизький котику, спілкуватися зі мною  ти будеш тільки там, де я захочу, тоді, коли я захочу і про те, про що я дозволю тобі говорити. Своє право вільної розмови зі мною ти проябав, коли зіганув зачьоркнуто бінгонув в моїй присутності отій тальнівській бляді. Ти своїми руками з її поміччю спалив собі сарай, а тепер твою хату палити буду я і горітиме вона у тебе дуже довго й нудно, бо дровішки тепер підкидати буду я, а не твоя ота тальнівська цнотлива бльядь, на якій вже і клейма немає де поставити.

Так от, спілкуватися ти зі мною будеш лише у цій гілочці, якщо я вважатиму за потрібне тобі відповідати.

Що стосується бінарної льогіки, то чія б карова мичяла, а твоя то точно помалкувала б після того, як ти отаку легку задачку на логіку з двома невідомими не зміг розв'язати. А ще інженером він себе мнить.

Ну, мни, мни... до чого ти домнешся.. І да, коли будеш тій старій кашолкі інцестній робити куні, постарайся вдовбати в її тупу башку, що терпіння форумчанок не безмежне, що її серлиння може болюче вдарити і по твоїй репутації, як вже вдарило по репутації СєкГєя Тєвновтси.
Не припиниш з нею сюсюкатись - підеш дорогою Залупи. Ти й так вже однією ногою на ній.
цього я тобі заборонити не можу
   
Re: Зьєлєбобіки, ну... ви зрозуміли...   B-)

   
Re: Зьєлєбобіки, ну... ви зрозуміли...   B-)

цього я тобі заборонити не можу
:D правильно, мичать нє врєдно, тому нехай.

п.с. дякую за об"єктивність в фотожабному обговоренні :friends:
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія