Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

КМДА готується підвищувати плату за проїзд у громадському транспорті

та чого стісняцца? 100 грн зразу, щоб точно не збитковим транспорт був!
А в кого нема - тих на 101й кілометр, не треба ніщєбродів у столиці!
100 грн нельзя. Нет объективных причин.  20 это норм цена. Для Киевлян не дохера.

   
Для того фіксується не лише вхід, а й вихід- так в багатьох містах світу
ну накупить чувак більше проїзних, та і всьо.
І групони-фуйони не залежать від входів-виходів.
   
Ну хз, я когда на Троллейбусе еду, то дофига раз видел как проверяющие штрафовали и высаживали зайцев.
Но не сомневаюсь ято вы правы. Заплатит 6.5 реально многим уродам жалко.
Ввечері немає контролерів тому майже ніхто платить.
   
Ввечері немає контролерів тому майже ніхто платить.

Ага. На роботу в 6.20 - акція від Київпастрансу - безкоштовно... :) Ніяких контролерів немає у природі. Водій зачинений у кабіні і його ніщо не цікавить :)
   
Ага. На роботу в 6.20 - акція від Київпастрансу - безкоштовно... :) Ніяких контролерів немає у природі. Водій зачинений у кабіні і його ніщо не цікавить :)
Ну тогда в Киевпастрансе полные идиоты если не видят разницу по проданным билетам с кондукторами и сейчас.
По-хорошему надо откатится обратно и думать как такой херни что бы не повторилось.
Может реально сделать турникеты на вход и выход или закрытые остановки с турникетами
   
Ну тогда в Киевпастрансе полные идиоты если не видят разницу по проданным билетам с кондукторами и сейчас.
По-хорошему надо откатится обратно и думать как такой херни что бы не повторилось.
Может реально сделать турникеты на вход и выход или закрытые остановки с турникетами

Звичайно, треба щось робити. мені 6.50 грн не напрягають... Хоча... У Львові разовий квиток вже 10 грн, а не 8... Але його хоч можна придбати в водія... Уявить не киянина, який проїхав до міста, хоче сплатити ті 8 грн а немає як... Я таких бачу щотижня. Інколи сплачую за них... Або відбиваю від контролерів :(
   
Ну тогда в Киевпастрансе полные идиоты если не видят разницу

Все они видят но идей у них пока нет.

Повысят цены до 1 Є -вообще ни копейки не получат... :)
   
Не пройшло і двох днів,як я став Нострадамусом. :lol:

Але дехто навіть зараз не зрозумів чому так вийшло,що співпали
введення ветпаспортів в магазинах і транспорті з підвищенням
вартості поки тільки проїзду.
Наступний крок буде підвищення цін на продукти та взагалі на все.
А все ж просто, якщо  аналізувати ситуацію неупереджено.

 Введення ветпаспортів призвело і призведе до падіння купівельної спроможності та до падіння відвідування як міського транспорта так і магазинів.
А це,звісно,втрати.
Я ж говорив ще позавчора,що за все заплатить манюпас,особливо той, що горлає: "Ура!!! Вхід тільки по ветпаспортам! Так їм і треба!"(ц)
Так і сталося! :(
   
Ага. На роботу в 6.20 - акція від Київпастрансу - безкоштовно... :) Ніяких контролерів немає у природі. Водій зачинений у кабіні і його ніщо не цікавить :)
===================

Нічого-запрацюють оті, скільки там 900 мобільних бригад комісарів, тьфу,контролерів-інспекторів. :weep:
Цікаво б взнати їх зарплатню. :gigi:
   
Звичайно, треба щось робити. мені 6.50 грн не напрягають... Хоча... У Львові разовий квиток вже 10 грн, а не 8... Але його хоч можна придбати в водія... Уявить не киянина, який проїхав до міста, хоче сплатити ті 8 грн а немає як... Я таких бачу щотижня. Інколи сплачую за них... Або відбиваю від контролерів :(

Та да.
Была такая ситуация недавно с родственниками, я еще офигел и как ехать не местным.
Просто, это говорит насколько низкий уровень менедж ента в Киеве, если д.. Не смогли просчитать такие кейсы
   
Громадський транспорт - дороге задоволення.
Тому в пристойних країнах або їздять на велосипедах, або платять податки біля 50%, щоб квиток на трамвай не коштував 100 гривень.
У нас зараз ближче до другого варіанта, а хочуть перший зробити.
   
В якому громадському транспорті?
В метро? В маршрутках?
   
а в чому тут провина Кличка?

у всьому, зокрема в удаваному дебілізмі
   
у всьому, зокрема в удаваному дебілізмі
От Пєдаліку засадять зараз голову КМДА, ото буде смішно.
   
Сделали дурдом, что нельзя купить билет, теперь все ездят зайцами, кондукторов поувольняли, а контролеров весь вагон посылает, понятно, что прибыли рухнули.
   
Сделали дурдом, что нельзя купить билет, теперь все ездят зайцами, кондукторов поувольняли, а контролеров весь вагон посылает, понятно, что прибыли рухнули.
Саме так.
   
Еще и за масками теперь следить некому.
   
Еще и за масками теперь следить некому.
Ото нехай той дебіл встановить валідатори в усіх маршрутках, замість бабло валізами тягать.
   
Так даже листок с QR-кодом купить невозможно - на Троещине, например, его просто  не продают. Они думают, у всех есть банковские карты и смартфоны. В других европейских столицах, показывали, свободно можно купить билет, а у нас решили впереди планеты всей как всегда не там где надо.
   
Сделали дурдом, что нельзя купить билет, теперь все ездят зайцами, кондукторов поувольняли, а контролеров весь вагон посылает, понятно, что прибыли рухнули.
Людей у которых нет ни смартфона, ни банковской карты, всё меньше. Пенсионеры в Киеве ездят на ОТ бесплатно, их это не касается.
Я думаю, прибыли рухнули по другой причине.
ОТ ездит полупустой, эпидемия, желающих всё меньше.
   
Людей у которых нет ни смартфона, ни банковской карты, всё меньше. Пенсионеры в Киеве ездят на ОТ бесплатно, их это не касается.
Я думаю, прибыли рухнули по другой причине.
ОТ ездит полупустой, эпидемия, желающих всё меньше.
Ні.
Таки пов'язано із складністю оплати.
   
Ну тогда в Киевпастрансе полные идиоты если не видят разницу по проданным билетам с кондукторами и сейчас.
По-хорошему надо откатится обратно и думать как такой херни что бы не повторилось.
Может реально сделать турникеты на вход и выход или закрытые остановки с турникетами
Та їм пох, хіба то їх гроші в трубу вилітають.
   
Ні.
Таки пов'язано із складністю оплати.
я в Праге ездил на ОТ, никаких кондукторов там нет, билеты мы покупали заранее в газетных ларьках, зато проверяют контролёры.
никто не говорит что это сложно.
   
Але ж всі,хто користується смарткард для проїзду у міському наземному транспорті поповнюють їх щомісячно на мінімум 50 поїздок. Тобто Київпастранс отримує реальні гроші вперед, а вже віртуальні поїздки списує в момент фактичного проїзду. Чи ні?
   
Але ж всі,хто користується смарткард для проїзду у міському наземному транспорті поповнюють їх щомісячно на мінімум 50 поїздок. Тобто Київпастранс отримує реальні гроші вперед, а вже віртуальні поїздки списує в момент фактичного проїзду. Чи ні?
не совсем так.
я полтора года не пользуюсь ОТ, и не пополняю свою смарткарту, у меня там осталось около 20 оплаченных поездок.
   
билеты мы покупали заранее в газетных ларьках
А в Києві так можна зробити, чи ні?
   
А в Києві так можна зробити, чи ні?
не знаю, это для меня неактуально.
почитай на сайте Киевпасстранса, там наверно есть информация где можно купить qr-коды, или что там надо...
   
А в Києві так можна зробити, чи ні?
для более-менее современного человека я не вижу сложности.
предположим, у человека нет смарткарты, она ему не нужна, или он проездом в Киеве.
поставил на смартфон приложение, привязал карточку, купил qr-код, в транспорте поднёс экран смартфона к ридеру, всё :)
приложений где можно купить qr-код вроде несколько, вроде можно даже в телеграме, но я не пробовал, для меня неактуально.
   
где можно купить qr-коды, или что там надо...
Тільки в метро.
Виключно.
І це при наявності мільйона маршруток з кешем.
   
поставил на смартфон приложение,
Заради однієї поїздки ставити на телефон спеціальну програму?
   
могли б менше красти ващето

Ел. енеогія для юриків дорожчає. Дизель і газ дорожчає. Логічно подорожчання проїзду.

Але ботофермі спустили темник - валити Клячу. Відпрацьовують.
   
Ел. енеогія для юриків дорожчає. Дизель і газ дорожчає. Логічно подорожчання проїзду.

Але ботофермі спустили темник - валити Клячу. Відпрацьовують.
А чого не повернути метрополітен в МПС/Інфраструктури?
Бо Києв не здатен утримувати метро.
   
Заради однієї поїздки ставити на телефон спеціальну програму?
да.
потом удалить, если не нужна.
разве это невыносимо трудно?
   
да.
потом удалить, если не нужна.
разве это невыносимо трудно?
В нас є мережа кіосків на зупинках ГТ.
Чому там не продавати квитки? Поруч з цигарками.
Якщо ти вимагаєш оплату, то продай квитка, згоден?
   
В нас є мережа кіосків на зупинках ГТ.
Чому там не продавати квитки? Поруч з цигарками.
Якщо ти вимагаєш оплату, то продай квитка, згоден?
згоден.
но там наверно продают?
   
Заради однієї поїздки ставити на телефон спеціальну програму?

Ціна питання 10 секунд

Оце зрадонька
   
згоден.
но там наверно продают?
В тому і справа, що ні.
Це, до речі, комунальні кіоски фактично.

Я не користуюся ГТ зазвичай, але бачив таку картину:
На кінцевій сідає нарід в автобус, в кого є картки платять, інші- ні.
Через 5 зупинок заходять котролери. Штраф 160грн.
Контролерів шлють нахрін і їдуть далі.

Водій, ігнорує оплату взагалі.

Це нормально КМДА зробила?
   
Ціна питання 10 секунд

Оце зрадонька
   
не знаю, мне по барабану, для меня неактуально.
в эпоху эпидемий общественный транспорт должен умереть.
что он и делает постепенно.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія