Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Я тисну вже на всіх, – Зеленський відреагував на звинувачення журналістів

https://24tv .ua/ya-tisnu-vzhe-vsih-zelenskiy-vidreaguvav-zvinuvachennya-garyachi-novini_n1774777

Я тисну вже на всіх, – Зеленський відреагував на звинувачення журналістів

Володимир Зеленський 20 жовтня відреагував на скандал з "UA:Перший". Напередодні телеведуча Мирослава Барчук заявив про тиск з боку Офісу Президента.

Джерело: "Сегодня"

Інцидент український лідер прокоментував під час візиту на Черкащину. Президент пообіцяв, що розбереться у справі, якщо отримає докази.

Я тисну сьогодні вже на всіх – на олігархів, на бізнес, тепер на Барчук. Якщо вона покаже, що я особисто їй щось говорив або глава Офісу – я обов'язково розберуся,
– наголосив Зеленський.

Окрім того, український лідер поцікавився, у який же спосіб він тиснув на журналістів. Представники ЗМІ заявили, що відповідальним за це є радник глави ОП Михайло Подоляк Щоправда, його назвали "Миколою".

Зеленський зауважив, що цей факт свідчить: Подоляк не надто сильно тисне на ЗМІ, якщо журналіст не знає його імені.

"Я розумію, що це – хайп"
Президент наголосив, що не розуміє, до чого тут він чи ОП. Водночас український лідер зауважив: "я розумію, що це – хайп".

Зеленський заявив, що "ми нічого не погоджуємо, ніяких списків". Глава держави нагадав: нардепи – вільні люди. Вони самі обирають, куди їм ходити.

"Але якщо потрібно, щоб я звернувся до голови фракції пана Давида Арахамії, щоб він тиснув на депутатів, вони обов'язково повинні ходити до цієї дами (Барчук), то я можу звернутися", – заявив Зеленський.

Деталі скандалу
Сергій Лещенко звинуватив токшоу "Зворотній відлік" у заангажованості. Усе тому, що в студії не було жодного представника "Слуги народу".

За словами Лещенка, у студії не мовилося про жоден баланс думок. Зокрема, не було ні представника влади, ні Слуг народу, нікого не було. Зате був Гео Лерос.
Заява Барчук
Мирослава Барчук – ведуча "Зворотного відліку" у відповідь заявила про начебто тиск із боку ОП. За словами журналістки, ОП начебто давно контролює присутність на ефірах народних депутатів від фракції "Слуга народу".

Узгоджувати кандидатів необхідно з Подоляком.

"По-друге, останнім часом ОП висуває нашій редакції умови і ставить ультиматуми щодо присутності "слуг народу" на ефірах", – заявила Барчук.

Вона також наголосила, що до ефіру, який коментував Лещенко, було 2 ультиматуми. Зокрема, щоб у студії не було Лероса.

Реакція Подоляка
Подоляк заперечив тиск ОП на "UA:Перший". Водночас політик наголосив, що команда прагне до "узгодженої інформаційної позиції".

"Незалежна редакційна політика будь-якого ЗМІ – це ключова ознака здорового суспільства і сучасної держави. Тобто пряме втручання в роботу редакцій – абсолютний нонсенс", – заявив Подоляк.

Водночас він зауважив: якщо політики бачать в ефірах того чи іншого проєкту постійну та явну заангажованість ведучих і редакції, то "можна зрозуміти невелике бажання людей йти в ефір саме цього проєкту".
   
   
токшоу "Зворотній відлік"
А кто это , очередные правдолюбы ?
И не знал что есть, и жил нормально .  Ну показали, ну поговорили, выхлоп нулевой .
   
Якщо вона покаже, що я особисто їй щось говорив або глава Офісу


 :gigi:
   

Якщо вона покаже, що я особисто їй щось говорив або глава Офісу
:gigi:
Какой таакой кошелечек ?
Не брал я ничего.

   
Узурпатор :X

Лероса в президенты,если Петро откажется!
   
Тиск на журналістів, темники (в сусідній гілці про це)...
Зє-придурок загрався, велосипедист-безкортежник зєлєний.  (td)
   
Уряяяя" У Зеленского сразу целая куча зрад!!!! (tu)  (tu)
   
Какая только лядь не называет себя журналистом. Срал Редко вот тоже "журналист" или прости Господи даже полоумный гаврик
   
від такої реакціїї....клован ще смішніше тепер виглядає :laugh:
   
Примитивный клоун
   
https://24tv .ua/ya-tisnu-vzhe-vsih-zelenskiy-vidreaguvav-zvinuvachennya-garyachi-novini_n1774777

Я тисну вже на всіх, – Зеленський відреагував на звинувачення журналістів

Володимир Зеленський 20 жовтня відреагував на скандал з "UA:Перший". Напередодні телеведуча Мирослава Барчук заявив про тиск з боку Офісу Президента.

Джерело: "Сегодня"

Інцидент український лідер прокоментував під час візиту на Черкащину. Президент пообіцяв, що розбереться у справі, якщо отримає докази.

Я тисну сьогодні вже на всіх – на олігархів, на бізнес, тепер на Барчук. Якщо вона покаже, що я особисто їй щось говорив або глава Офісу – я обов'язково розберуся,
– наголосив Зеленський.

Окрім того, український лідер поцікавився, у який же спосіб він тиснув на журналістів. Представники ЗМІ заявили, що відповідальним за це є радник глави ОП Михайло Подоляк Щоправда, його назвали "Миколою".

Зеленський зауважив, що цей факт свідчить: Подоляк не надто сильно тисне на ЗМІ, якщо журналіст не знає його імені.

"Я розумію, що це – хайп"
Президент наголосив, що не розуміє, до чого тут він чи ОП. Водночас український лідер зауважив: "я розумію, що це – хайп".

Зеленський заявив, що "ми нічого не погоджуємо, ніяких списків". Глава держави нагадав: нардепи – вільні люди. Вони самі обирають, куди їм ходити.

"Але якщо потрібно, щоб я звернувся до голови фракції пана Давида Арахамії, щоб він тиснув на депутатів, вони обов'язково повинні ходити до цієї дами (Барчук), то я можу звернутися", – заявив Зеленський.

Деталі скандалу
Сергій Лещенко звинуватив токшоу "Зворотній відлік" у заангажованості. Усе тому, що в студії не було жодного представника "Слуги народу".

За словами Лещенка, у студії не мовилося про жоден баланс думок. Зокрема, не було ні представника влади, ні Слуг народу, нікого не було. Зате був Гео Лерос.
Заява Барчук
Мирослава Барчук – ведуча "Зворотного відліку" у відповідь заявила про начебто тиск із боку ОП. За словами журналістки, ОП начебто давно контролює присутність на ефірах народних депутатів від фракції "Слуга народу".

Узгоджувати кандидатів необхідно з Подоляком.

"По-друге, останнім часом ОП висуває нашій редакції умови і ставить ультиматуми щодо присутності "слуг народу" на ефірах", – заявила Барчук.

Вона також наголосила, що до ефіру, який коментував Лещенко, було 2 ультиматуми. Зокрема, щоб у студії не було Лероса.

Реакція Подоляка
Подоляк заперечив тиск ОП на "UA:Перший". Водночас політик наголосив, що команда прагне до "узгодженої інформаційної позиції".

"Незалежна редакційна політика будь-якого ЗМІ – це ключова ознака здорового суспільства і сучасної держави. Тобто пряме втручання в роботу редакцій – абсолютний нонсенс", – заявив Подоляк.

Водночас він зауважив: якщо політики бачать в ефірах того чи іншого проєкту постійну та явну заангажованість ведучих і редакції, то "можна зрозуміти невелике бажання людей йти в ефір саме цього проєкту".
да журношлюхи все породажные и работают на олигархов и номенклатуру. пример первый   

https://ukranews.com/news/790076-zarplata-leshhenko-v-ukrzaliznytse-v-iyune-sostavila-332-tys-griven



привер второй


Останнє редагування: 21 жовтня 2021 03:52:17 від Старик
   
Я тисну сьогодні вже на всіх – на олігархів, на бізнес, тепер на Барчук. Якщо вона покаже, що я особисто їй щось говорив або глава Офісу – я обов'язково розберуся,
– наголосив Зеленський.
От наглий брехунець.
   
поодинокий випадок, коли воно не бреше..таки тисне на всих

08:33
У Шустера слідом за "Суспільним" заявили про тиск Банкової (Правий берег)
   
Це самий справжній тиск на ЗМІ.
   
Зе мабуть думає що "держава єнто я"

Тому і така реакція

П.с. гірше дурня лише ініціативний дурень
П.п.с. краще з розумним загубити ніж з дурнем знайти

Ці ефекти ми наочно  спостерігаємо
   
Лероса в президенты,если Петро откажется!
Та ну... Страшко якесь.
   


він навіть на шоколад тисне  :gigi:

   
Боже, яке воно тупеее :facepalm:
   
Та ну... Страшко якесь.
А бубрчка гарнееенький... :shuffle:
   
Огромная проблема в Украине низкий уровень журналистики - современных идеологов.

Среди 400 000 сотрудников СМИ мало кто понимает в свободе слова и что такое баланс мнений.

Откуда было взяться современному образовпнию после СССР.

Отсутствие государственных национальных СМИ в условиях войны с Россией и тотальноц зависимости убыточных СМИ от их владельцев - огромная проблема.

Если бы каждый украинец был готов как британец финансирующий BBC, дать хотя бы сто гривен в год!!!! на финансирование общественного СМИ, тогда можно было бы продолжать диспут. А пока маємо,те що маємо..

   
Володимир дави пєс дунів!
   
кстати. Какое конкретное СМИ фуповцы финансируют? УП?
   
Если бы каждый украинец был готов как британец финансирующий BBC, дать хотя бы сто гривен в год!!!!
журналісти повинні (зобов'язані) подавати інформацію як вона є, а не перекручавати, додумувати і маніпулювати

то вже пропогандисти, чому я їх маю фінансувати  8-:

   
А бубрчка гарнееенький... :shuffle:
Звідки він взявся цей критик-бабай? Ти не в курсі, чудик, хто йому плотить?
   
Я тисну сьогодні вже на всіх – на олігархів, на бізнес, тепер на Барчук. Якщо вона покаже, що я особисто їй щось говорив або глава Офісу – я обов'язково розберуся,
– наголосив Зеленський.

Окрім того, український лідер поцікавився, у який же спосіб він тиснув на журналістів. Представники ЗМІ заявили, що відповідальним за це є радник глави ОП Михайло Подоляк Щоправда, його назвали "Миколою".

Зеленський зауважив, що цей факт свідчить: Подоляк не надто сильно тисне на ЗМІ, якщо журналіст не знає його імені.

"Я розумію, що це – хайп"
Президент наголосив, що не розуміє, до чого тут він чи ОП. Водночас український лідер зауважив: "я розумію, що це – хайп".

"Але якщо потрібно, щоб я звернувся до голови фракції пана Давида Арахамії, щоб він тиснув на депутатів, вони обов'язково повинні ходити до цієї дами (Барчук), то я можу звернутися", – заявив Зеленський.


Сергій Лещенко звинуватив токшоу "Зворотній відлік" у заангажованості. Усе тому, що в студії не було жодного представника "Слуги народу".
:weep:


   
Звідки він взявся цей критик-бабай? Ти не в курсі, чудик, хто йому плотить?
може ті, хто платив критикaм попередника, чи навпаки їхні конкуренти?
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія