Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Акція на ФУПі. "Бан за баян" X(

Акція на ФУПі. "Бан за баян"  X(

Опитування
Як ви вважаєте, чи треба банити тих користувачів, які дублюють теми, коли вжє створені актуальні?
Всього проголосувало: 86
Так, короткий бан 1-3 дня  21 
 
 24% 
Так, середній бан 7-10 днів  7 
 
 8% 
Так, довгий бан, місяць+  3 
 
 4% 
Так, банити навічно  5 
 
 6% 
Ні, нехай все буде як є  50 
 
 58% 




Відповідаємо, будь ласка, по темі.
   
Re: Акція на ФУПі. "Бан за баян"  X(

Пан Амід, у нас тут один юзер засрав увесь форум.  Можна це якось пофіксати?

Щодо баянів - є ж скрипт Вєні що приховує теми блокованих юзерів. Тому бан явно не в тему.
   
Re: Акція на ФУПі. "Бан за баян"  X(

При наявності модера склеїти гілку не було проблем.
А при його відсутності проблема забанити бояніста.

Опитування не має сенсу.
   
Re: Акція на ФУПі. "Бан за баян"  X(

Пан Амід, у нас тут один юзер засрав увесь форум.  Можна це якось пофіксати?

Щодо баянів - є ж скрипт Вєні що приховує теми блокованих юзерів. Тому бан явно не в тему.
люто підтримую бан юзеру З.
   
Re: Акція на ФУПі. "Бан за баян"  X(

При наявності модера склеїти гілку не було проблем.
А при його відсутності проблема забанити бояніста.

Опитування не має сенсу.

Можу банити, це ефективніше ніж склеювати кожну гілку, на загальних засадах модерувати я не хочу.
   
Re: Акція на ФУПі. "Бан за баян"  X(

При наявності модера склеїти гілку не було проблем.
А при його відсутності проблема забанити бояніста.

Опитування не має сенсу.
(tu)
   
Re: Акція на ФУПі. "Бан за баян"  X(

Відповідаємо, будь ласка, по темі.

Admin - завжди правий . (с)

))
   
Re: Акція на ФУПі. "Бан за баян"  X(

за баяни є сенс банити коли баяни є джерелом засмічування форуму
чи є баяни джерелом засмічування форуму, коли є Сметани і Нумерні Сєрьожі? звичайно що баяни на їх фоні - це фігня, бо баяни саморегулються, а Сметані і нумерному ніхто не заборонить піднімати свої гілки які засмічують форум

тому банити за баяни не має ніякого сенсу поки не усунили більш значні джерела засмічування

хіба що класифікувати їх гілки як баяни (а вони в принципі такі і є, бо у них одна ідея - "подивіться який я красівий і умний", те саме стосується ваксерів-антиваксерів)
   
Re: Акція на ФУПі. "Бан за баян"  X(

за баяни є сенс банити коли баяни є джерелом засмічування форуму
чи є баяни джерелом засмічування форуму, коли є Сметани і Нумерні Сєрьожі? звичайно що баяни на їх фоні - це фігня, бо баяни саморегулються, а Сметані і нумерному ніхто не заборонить піднімати свої гілки які засмічують форум

тому банити за баяни не має ніякого сенсу поки не усунили більш значні джерела засмічування
Це до речі гарне питання, особисто я в ті гілки не заходжу і якщо більшість буде за, перенесу їх у вільне спілкування.
   
Re: Акція на ФУПі. "Бан за баян"  X(

за баяни є сенс банити коли баяни є джерелом засмічування форуму
чи є баяни джерелом засмічування форуму, коли є Сметани і Нумерні Сєрьожі? звичайно що баяни на їх фоні - це фігня, бо баяни саморегулються, а Сметані і нумерному ніхто не заборонить піднімати свої гілки які засмічують форум

тому банити за баяни не має ніякого сенсу поки не усунили більш значні джерела засмічування

хіба що класифікувати їх гілки як баяни (а вони в принципі такі і є, бо у них одна ідея - "подивіться який я красівий і умний", те саме стосується ваксерів-антиваксерів)
о, і тобі люто плюсону за проблему з юзером З.
   
Re: Акція на ФУПі. "Бан за баян"  X(

Акція на ФУПі. "Бан за баян"
вот хорошо, что мне нельзя открывать ветки!
нет ветки - нет проблемы X(
   
Можу банити, це ефективніше ніж склеювати кожну гілку, на загальних засадах модерувати я не хочу.

Баян баяну рознь, это очевидно. Бывает, шо была тема два-три дня тому, она уже утонула. Бывает, шо автор темы так её обзовет, что пока туда не зайдешь - не узнаешь об чем она. Это неумышленный, так сказать баян, нештрафуемый, на мой взгляд. Достаточно просто снести "дубель".
А бывает вот, висит тема на первой странице, третья сверху, и заголовок информативный, но пофигу - я хочу свою тему открыть и баста. Таких "аффторов" надо учить, конечно.
   
Re: Акція на ФУПі. "Бан за баян"  X(

Це до речі гарне питання, особисто я в ті гілки не заходжу і якщо більшість буде за, перенесу їх у вільне спілкування.
а що заважає вже ЗАРАЗ їх перенести? Що для цього треба?
   
стосується ваксерів-антиваксерів

Отут люто поддержу, бо задрали. Создайте одну тему и отлюбите там друг другу мозги до потери пульса. Но нет, надо сто тридцать девять тем про одно и тоже.
   
Re: Акція на ФУПі. "Бан за баян"  X(

Що адміністрація нікому з ФУПчиків не довіряє можливість склеювати гілки?

Сьогодні я пошукав тему, але незміг найти її, а вона була, просто там не заголовок що тиск на СМІ а згада журналістики що його написала була. Я по іменам не знаю всіх журналістів щоб так найти тему і вийшов баян.
   
Re: Акція на ФУПі. "Бан за баян"  X(

Бывают баяны несознательные ( большинство)

Поэтому- против
   
Re: Акція на ФУПі. "Бан за баян"  X(

вот хорошо, что мне нельзя открывать ветки!
нет ветки - нет проблемы X(
вже можна
   
Re: Акція на ФУПі. "Бан за баян"  X(

а що заважає вже ЗАРАЗ їх перенести? Що для цього треба?

рішення більшості, на себе не хочу караючу функцію брати, нехай буде колегіальне
   
Re: Акція на ФУПі. "Бан за баян"  X(

   
Re: Акція на ФУПі. "Бан за баян"  X(

Що адміністрація нікому з ФУПчиків не довіряє можливість склеювати гілки?

Сьогодні я пошукав тему, але незміг найти її, а вона була, просто там не заголовок що тиск на СМІ а згада журналістики що його написала була. Я по іменам не знаю всіх журналістів щоб так найти тему і вийшов баян.

хочеш склеювати?
   
Бывают баяны несознательные ( большинство)

Поэтому- против

Во-во, когда я писал про желающих именно свою тему открыть, то это как раз про тебя. Есть у тебя такой грешок. Причём, зачастую и тема уже есть, и понятно про что она, но - нiт, ты желаешь сам быть автором.
   
Re: Акція на ФУПі. "Бан за баян"  X(

хочеш склеювати?
Не впевнений, що - це принесе щастя... ))))
   
Re: Акція на ФУПі. "Бан за баян"  X(

X(
:(  а мені ще можна?...
Присягають - я не буду так робити...як от таке та сьогодні зранку:



   
Re: Акція на ФУПі. "Бан за баян"  X(

Присягають - я не буду так робити...як от таке та сьогодні зранку:
Вхавр - прихильники певної політсили на пайці. Йому треба заборонити створювати теми, там один копіпаст.
   
Re: Акція на ФУПі. "Бан за баян"  X(

Вхавр - прихильники певної політсили на пайці. Йому треба заборонити створювати теми, там один копіпаст.
Він дуже старий ФУПчик, який раніше любив канал Зік, а тепер вата24 любить)))))
   
Re: Акція на ФУПі. "Бан за баян"  X(

:(  а мені ще можна?...

можна
   
Re: Акція на ФУПі. "Бан за баян"  X(

Лучше за спам некропостингами и одинаковыми сообщениями.
   
Re: Акція на ФУПі. "Бан за баян"  X(

Перепрошую, а коли востаннє тут когось банили?  :S
   
Re: Акція на ФУПі. "Бан за баян"  X(

Можу банити, це ефективніше ніж склеювати кожну гілку, на загальних засадах модерувати я не хочу.
Ті баяни - не найбільше лихо. Гірше, коли у дописувачів явно психічні розлади.
Бо якщо з баяни- це катастрофа, то тоді ФУП виключно для ботів, які сидять тут зраня до вечора і усі гілки напам'ять знають.
   
Re: Акція на ФУПі. "Бан за баян"  X(

можна
О бардзо дженькую, щиро дякую...та як його- сенкс..
О! Я вже і голосувати можу.
Проголосував....
   
Re: Акція на ФУПі. "Бан за баян"  X(

Як на мене ці інструменти обмеження прав на створення тем чи голосування дуже важко адмініструвати, забанив користувача спочатку на 3 дні, за рецидив на 10, потім на 30 і т.д. Відсидів і вже поводишься на свій розсуд, хочеш річний бан, вперед.
   
Re: Акція на ФУПі. "Бан за баян"  X(

Це до речі гарне питання, особисто я в ті гілки не заходжу і якщо більшість буде за, перенесу їх у вільне спілкування.

Більшість буде гарячо ЗА.

Про це вже не один раз писали.

Чому на першій сторінці Політичного Форуму безкінечно висять гілочки "Я і Шопінг", "Я і шикарні кросовочки", "Я і шикарнюча футболочка" у той час, коли більш змістовні гілки давно перенесені у "Вільне"?


Тим більше, що автор гілок не раз похвалявся, що намагається монетизувати свій Ютюб-канал, і для того викладає всі ті відосики на форумі, щоб читачі потім переходили на Ютюб та підписувалися на нього.

То чому тут банять продажників за єдину згадку поо якийсь сайт, який вони рекламують, а Сергію дозволяють рекламувати свій канал?


Останнє редагування: 20 жовтня 2021 17:58:37 від шуша
   
Re: Акція на ФУПі. "Бан за баян"  X(

рішення більшості, на себе не хочу караючу функцію брати, нехай буде колегіальне
то шо, галасувалку для цього завести?

Тут питання ж не в тому, що він засирає своїми лисими бошками фуп, а в тому, що використовує фуп з метою отримання вигоди - монетизації свого ютуб-каналу. І за менші провини банили в ніколи. Того ж Чамбалу, а тут ще якесь колективне рішення потрібне. Вже скоро фуп стане придатком Сікгєєвого ютуб-каналу.
   
Re: Акція на ФУПі. "Бан за баян"  X(

то шо, галасувалку для цього завести?

Тут питання ж не в тому, що він засирає своїми лисими бошками фуп, а в тому, що використовує фуп з метою отримання вигоди - монетизації свого ютуб-каналу. І за менші провини банили в ніколи. Того ж Чамбалу, а тут ще якесь колективне рішення потрібне. Вже скоро фуп стане придатком Сікгєєвого ютуб-каналу.

Так, давайте опитування.
   
Re: Акція на ФУПі. "Бан за баян"  X(

то шо, галасувалку для цього завести?

Тут питання ж не в тому, що він засирає своїми лисими бошками фуп, а в тому, що використовує фуп з метою отримання вигоди - монетизації свого ютуб-каналу. І за менші провини банили в ніколи. Того ж Чамбалу, а тут ще якесь колективне рішення потрібне. Вже скоро фуп стане придатком Сікгєєвого ютуб-каналу.

Сумно, але я думаю чамбала якось по іншому нагрубив і тому пішов в бан. Формально за ті силки його забанили. ((( Важка він був людина.

Щоб монетизувати Ютуб канал треба мати пару десятків тисяч активних глядачів... Сумніваюсь що він їх має.
   
Re: Акція на ФУПі. "Бан за баян"  X(

Вхавр - прихильники певної політсили на пайці. Йому треба заборонити створювати теми, там один копіпаст.
і  всім  порошкоботам на  пайці петюні,  а  їх  тут багато
   
Re: Акція на ФУПі. "Бан за баян"  X(

Більшість буде гарячо ЗА.

Про це вже не один раз писали.

Чому на першій сторінці Політичного Форуму безкінечно висять гілочки "Я і Шопінг", "Я і шикарні кросовочки", "Я і шикарнюча футболочка" у той час, коли більш змістовні гілки давно перенесені у "Вільне"?


Тим більше, що автор гілок не раз похвалявся, що намагається монетизувати свій Ютюб-канал, і для того викладає всі ті відосики на форумі, щоб читачі потім переходили на Ютюб та підписувалися на нього.

То чому тут банять продажників за єдину згадку поо якийсь сайт, який вони рекламують, а Сергію дозволяють рекламувати свій канал?
+ мільйон. Вже замахало то бачити перед очима. А нарід підіймає ті гілки іпідіймає. За це треба банити.
   
Re: Акція на ФУПі. "Бан за баян"  X(

і  всім  порошкоботам на  пайці петюні,  а  їх  тут багато
агласітє пжлста вєсь спісак :)
   
Re: Акція на ФУПі. "Бан за баян"  X(

Банити треба за 3 речі:
антиукраїнські дописи;
матюки;
і хамство.
   
Re: Акція на ФУПі. "Бан за баян"  X(

Банити треба за 3 речі:
антиукраїнські дописи;
матюки;
і хамство.

якщо банить за хамство, то для чого тоді банить за матюки без хамства?
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія