Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

У бІгуса знову зашквар і брехня, уже він проти Зелених гонить. Підозрюю що воно на РФ працює. :X

Коли біда ти кпуєш по тій ціні по якій пропонують щоб перебити пропозицію... І ніхто тобі не винний продавати по собівартості.

Те саме  про завищення ціни в ЄС верещать ліваки, що не підкормі Кремля, те саме у нас верещить Бігус, співпадіння ? Не думаю. Цей наркоша само закоханий заслуговує горіти в пеклі, від його дій державі більше шкоди ніж від Війни, що шабунько що бігус є ворогами України.

https://www.pravda.com.ua/news/2021/10/20/7311036/

Цитата: Цитата
Десятки мільярдів із "ковідних" коштів пішли "наліво" – Bihus.Info

Крім цього, експерти регулярно фіксували факти суттєвих переплат.

Зокрема, в один і той самий період одні й ті ж китайські концентратори OLV-10 купували і по 30 і по 60 тис. грн.



=================
Нотатки Божевільного
   
До чого тут собівартість. Кошти на дороги теж брали з ковідного фонду.

Бігус гамно і точно кремлівська підстилка, але там не про собівартість.
   
До чого тут собівартість. Кошти на дороги теж брали з ковідного фонду.

Бігус гамно і точно кремлівська підстилка, але там не про собівартість.
Фон ковідний це назва, вони створили фонд щоб в ручному режимі керувати коштами що раніше не дозволяв бюджетний кодекс.

Про це не раз казали, що фонд невдало назвали, він до ковіда ніякого відношення немав...

Це чисто задля розуміння, так само би робили в цій ситуація і при Янику))))

Як можна вірити Бігусу?  :(
   
Фон ковідний це назва, вони створили фонд щоб в ручному режимі керувати коштами що раніше не дозволяв бюджетний кодекс.

Про це не раз казали, що фонд невдало назвали, він до ковіда ніякого відношення немав...

Це чисто задля розуміння, так само би робили в цій ситуація і при Янику))))

Як можна вірити Бігусу?  :(
А до чого тут Бігус ? Він навів цифри і факти .Ти можеш вказати де конкретно він збрехав ? Не можеш ? Тоді заткнись .
 https://dozorro.org/blog/cinovi-paradoksi-v-zakupivlyah-kisnevih-koncentratoriv-olv-10
   
А до чого тут Бігус ? Він навів цифри і факти .Ти можеш вказати де конкретно він збрехав ? Не можеш ? Тоді заткнись .
 https://dozorro.org/blog/cinovi-paradoksi-v-zakupivlyah-kisnevih-koncentratoriv-olv-10
Я написав у першому пості де воно збрехало... Читай уважініше.
   
Як можна вірити Бігусу?
можна,  якщо наводить  факти
   
можна,  якщо наводить  факти
Вибачай в чому факти? Що нам продали в двічі дорче концентратори? ЩО там без совісні у Китаю бізнисюки?

Так вибачай це факти, але воно на змовлення чи з перепою чи в нарко угарі пише що це умисел а це наклеп і ворожа пропаганада, як мініму просто непрофісіоналізм...  :facepalm1:

Коли цеж закидали Юльці, я казав, що не можна садити за те що ти купив дороже хліба... Все інше туфта. Якщо не було зговору а його не було то БІгусятник просто працює на розвал країни.
   
плівки мудачука не  туфта
   
плівки мудачука не  туфта



І концентратори за 60 тисяч які коштували 30 тисяч коли є нужда... Звичайно є люди що хочуть нажитись на чужому горі. Якби виготовляли в нас на державних заводах можна казати про проблему. АБо зговір...Але коли це робиться в китаї і хто привозить диктує ціну... :(
   
ну справедливости ради они и сейчас на хотлайне 29-45 тыс стоят

https://hotline.ua/krasota-kislorodnye-koncentratory/heaco-olive-olv-10/

может был пик волны и загоняли за 60, от наших торговцев такое может быть запросто
   
Приклад з його останньої статті. У людини зламався кран і тече вода, там було зроблено з шиком і треба поставити таке саме інакше будуть переробляти буде дорого. Такий кран є тільки в одному магазині в місті а замовляти його по ціні нижчій чекати 2 тижні, а кран треба зараз ремонтувати, то ти два тижні будеш без крана ? Ти купиш по якій є.

Нажаль тут було тоді саме така ситуація.
   
Ковідний фонд це схематоз.
Там трошки почитати і очі починають на лоба вилазити.
Осьо, навскидку.

ЗАТВЕРДЖЕНО постановою Кабінету Міністрів України від 22 квітня 2020 р. № 302
ПОРЯДОК  використання коштів фонду боротьби з гострою респіраторною хворобою COVID-19, спричиненою коронавірусом SARS-CoV-2, та її наслідками.
1. Цей Порядок визначає механізм використання коштів фонду боротьби з гострою респіраторною хворобою COVID-19, спричиненою коронавірусом SARS-CoV-2, та її наслідками (далі - фонд), який створюється у складі державного бюджету на період дії карантину, встановленого Кабінетом Міністрів України з метою запобігання поширенню на території України зазначеної хвороби, та протягом 30 днів з дня відміни дії карантину.
2. Кошти фонду спрямовуються на:
заходи, спрямовані на запобігання виникненню та поширенню, локалізацію та ліквідацію спалахів, епідемій та пандемій гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, та на боротьбу з її наслідками, зокрема на закупівлю товарів, робіт і послуг, необхідних для здійснення зазначених заходів,..
і так далєє.

Це наші кошти які просто вивели із законодавчого поля ловкім двіженієм рукі. А Генпрокурори ДеБеЕри і прочі структури цього не бачать чомусь.

Мені незрозумілий оцей прикол:
та протягом 30 днів з дня відміни дії карантину
Це щоб розікрати що не встигли чи щоб дирки позакривати.
   
Ковідний фонд це схематоз.
Там трошки почитати і очі починають на лоба вилазити.
Осьо, навскидку.

ЗАТВЕРДЖЕНО постановою Кабінету Міністрів України від 22 квітня 2020 р. № 302
ПОРЯДОК  використання коштів фонду боротьби з гострою респіраторною хворобою COVID-19, спричиненою коронавірусом SARS-CoV-2, та її наслідками.
1. Цей Порядок визначає механізм використання коштів фонду боротьби з гострою респіраторною хворобою COVID-19, спричиненою коронавірусом SARS-CoV-2, та її наслідками (далі - фонд), який створюється у складі державного бюджету на період дії карантину, встановленого Кабінетом Міністрів України з метою запобігання поширенню на території України зазначеної хвороби, та протягом 30 днів з дня відміни дії карантину.
2. Кошти фонду спрямовуються на:
заходи, спрямовані на запобігання виникненню та поширенню, локалізацію та ліквідацію спалахів, епідемій та пандемій гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, та на боротьбу з її наслідками, зокрема на закупівлю товарів, робіт і послуг, необхідних для здійснення зазначених заходів,..
і так далєє.

Це наші кошти які просто вивели із законодавчого поля ловкім двіженієм рукі. А Генпрокурори ДеБеЕри і прочі структури цього не бачать чомусь.

Мені незрозумілий оцей прикол:
та протягом 30 днів з дня відміни дії карантину
Це щоб розікрати що не встигли чи щоб дирки позакривати.

Так ніхто і не скривав що це схаматоз, і що треба було кошти в ручному управлінні використовувати... А фонд це дозволяє робити законно.

Це казали самі урядовці і що це через авральний режим через ковід і проблеми в економіці.

Тут якраз порушення вроді немає. А от самі записи показуть на непрофесійність того хто їх складав, помічника.
   
 :X злить коли пробують під факти вигадати історію...
   
А фонд це дозволяє робити законно.
Не погоджусь. Я зрозумію коли на місяць. Це також незаконно, але можна дискутувати, думали про людей, життя спасали. Ну на два місяці. А коли створили на півтора роки і роблять дороги, купляють корм для собак, то я законного тут нічого не бачу.
От давайте начальник якоїсь Бердичівської податкової створить ковідний фонд у себе з бюджетних бабок і накупить для працівників податкової шпріців, концентраторів, і кормів для собак. І асфальт гарний зробить навколо податкової. Треба? Канєшно треба. Справа хороша.
   
Вибачай в чому факти? Що нам продали в двічі дорче концентратори? ЩО там без совісні у Китаю бізнисюки?

Так вибачай це факти, але воно на змовлення чи з перепою чи в нарко угарі пише що це умисел а це наклеп і ворожа пропаганада, як мініму просто непрофісіоналізм...  :facepalm1:

Коли цеж закидали Юльці, я казав, що не можна садити за те що ти купив дороже хліба... Все інше туфта. Якщо не було зговору а його не було то БІгусятник просто працює на розвал країни.
Не китайські безсовісні, а наші. Купували китайський товар через фірми прокладки по завищеній ціні, різницю собі в карман
   
Не погоджусь. Я зрозумію коли на місяць. Це також незаконно, але можна дискутувати, думали про людей, життя спасали. Ну на два місяці. А коли створили на півтора роки і роблять дороги, купляють корм для собак, то я законного тут нічого не бачу.
От давайте начальник якоїсь Бердичівської податкової створить ковідний фонд у себе з бюджетних бабок і накупить для працівників податкової шпріців, концентраторів, і кормів для собак. І асфальт гарний зробить навколо податкової.

Є різниця між закон дозволяє хоч 10 років. І більше місяця треба мати совість.

Є моральна і політична відповідальність а є перед законом.

В мене велика підозра, що стан економіки такий що поки не можна інакше ніж в ручному режимі керувати... Так було з 14 року, те що нам відомо...




   
Тіпа пофіг той Регламент, головне вирішувати завдання яке нам довірив народ. Так Верещук каже.
   
Не китайські безсовісні, а наші. Купували китайський товар через фірми прокладки по завищеній ціні, різницю собі в карман
І це теж, людина викупила раніше і втюхала дорожче...

А держава мала можливість по іншому придбати? Срочно і зараз. Я бачу що ні...

Ну і тут фактично робиться те в чому звинувачували Гладковського.  :gigi:

Досить схожа ситуація ...
   
Тіпа пофіг той Регламент, головне вирішувати завдання яке нам довірив народ. Так Верещук каже.

Чесно кажучи, я не собираюсь судити, бо не маю повної інфи... Не думаю що ситуація після енергетичної кризи дозволяє собі планувати щось більше ніж 2 роки а треба щоб була можливість прогнозувати 5 -10 років.
   
І це теж, людина викупила раніше і втюхала дорожче...

А держава мала можливість по іншому придбати? Срочно і зараз. Я бачу що ні...

Ну і тут фактично робиться те в чому звинувачували Гладковського.  :gigi:

Досить схожа ситуація ...
Ніхто нічого не викупав, у вас немає пам’яті. Коли проводили ці закупки сказали що китайці не хочуть свіпрацювати з бюджетом і будуть продавать тільки через фірму прокладку. Під час розслідування виявилося  що фірма прокладка наближена до родини президента і кварталу, а китайці самі здивувалися такій своїй вимозі.
   
Шановна, Агні я розумію що у Вас болить серце... Мені теж не приємна така ситуація.

Китайцям вірити ще менше ніж нашим треба. У них розстрілюють за корупцію і нічого не міняється.  :(

Наші розслідувачі бачать те що їм хочеться, що Україна це цент корупції у світі...

У нас є великі проблеми з корупцією, але її часто бачать там де її немає, бо там де вона є вона настільки нагла що в неї не віриться.
   
Це було на ФУПі
Я помню... Але я Китайцям так само не вірю...
   
А що таке? ЗЕлень тут цитувала "чеснєйшего" Бігуса в его брехні про Пороха. А зараз хозяї Бігуса,а ми знаємо що це за хозяї, вже пілюнули на Бубочку. І Бігус видав про ЗЕ-скот. Тепер Бігус вжє БРЕШЕ? А про Пороха виходить, теж брехав? :D  X(  Що,ЗЕ-скот,не подобається,коли вас їпуть в усі отвори?

 А що до Бубочки,то ми все і більшість українців,за виключенням наріків та екзальтованих мірось, ну може ще зовсім маргіналів,які нічого не вирішують, і без Бігусів знаємо що відбувається. :fuck:
   
Чесно кажучи, я не собираюсь судити, бо не маю повної інфи... Не думаю що ситуація після енергетичної кризи дозволяє собі планувати щось більше ніж 2 роки а треба щоб була можливість прогнозувати 5 -10 років.
ОК. Десь те саме. Не спец по Бюджетному кодексу України. Але припускаю, що кошти Держбюджету визначаються і розподіляються Верховною Радою України. В Законі України "Про Державний бюджет України на 2021 рік" є цікава стаття 36, яку монобільшість протягнула для себе:
Стаття 36. Установити, що, як виняток з положень статті 23 Бюджетного кодексу України:
розподіл бюджетних призначень загального та спеціального фондів державного бюджету за бюджетною програмою "Заходи, пов’язані з боротьбою з гострою респіраторною хворобою COVID-19, спричиненою коронавірусом SARS-CoV-2, та її наслідками" (код 3511380) здійснюється на заходи, пов’язані з вакцинацією населення, запобіганням виникненню і поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19...
Кабінет Міністрів України може приймати рішення за погодженням з Комітетом Верховної Ради України з питань бюджету щодо скорочення видатків державного бюджету і надання кредитів з державного бюджету та їх спрямування на бюджетну програму "Заходи, пов’язані з боротьбою з гострою респіраторною хворобою COVID-19, спричиненою коронавірусом SARS-CoV-2, та її наслідками" (код 3511380).

Але. Знову ж, про корм для собак і дороги в статті 36 ніфіга немає, мова про боротьбу з короною. І мови про фонд немає, про якусь програму, невідомо яку.
Розумієте, є Бюджетний кодекс України. І є Закон про держбюджет на 2021 рік, який каже що Кабміну пофіг на Бюджетний кодекс.

Останнє редагування: 20 жовтня 2021 19:22:24 від Rocket_Ua
   
Доки що Бігус молодець, доки не  продався  (tu)
   
Я написав у першому пості де воно збрехало... Читай уважініше.
Ти не в темі .Нічого він не збрехав .Описав дерібан та схематоз на закупівлях .Навар на закупівлі 100% це вже верх цинізму .
Я впевнений ,що більша частина навару від цих закупівель пішла в Офіс Президента  на партійні видатки та корм для худоби ,пардон ,для зелених депутатів .
   
А що таке? ЗЕлень тут цитувала "чеснєйшего" Бігуса в его брехні про Пороха. А зараз хозяї Бігуса,а ми знаємо що це за хозяї, вже пілюнули на Бубочку. І Бігус видав про ЗЕ-скот. Тепер Бігус вжє БРЕШЕ? А про Пороха виходить, теж брехав? :D  X(  Що,ЗЕ-скот,не подобається,коли вас їпуть в усі отвори?

 А що до Бубочки,то ми все і більшість українців,за виключенням наріків та екзальтованих мірось, ну може ще зовсім маргіналів,які нічого не вирішують, і без Бігусів знаємо що відбувається. :fuck:
волька в порыве праведного гнева решил сам себя в рот выеб@ть
   
верещить Бігус, співпадіння ?

Бігус - Порохобот  :lol:
   
У бІгуса знову зашквар і брехня, уже він проти Зелених гонить. Підозрюю що воно на РФ працює.
Тобто, якщо проти зелених і проти поросят, то тільки на РФ. :facepalm1: А може він просто розповідає правду?
   
Тобто, якщо проти зелених і проти поросят, то тільки на РФ. :facepalm1: А може він просто розповідає правду?

Давай не приписуй мені свою логіку?

Даже Лещенко і той інколи казав правду. Цей тупо маніпулю фактами викидуючи з ланцюжка ті що йому не зручні...

За бІшуса, я ше не бачив жодного слова правди.

Його записи нагадують розмову шістки, яка іншим шісткам тупим розповідає що там на верху вигадали їх керівники, вишче рівня фантазій шістки він не піднявся. Ну людям тупим його дурня заходить, тому його не трогають, реально тупе напищене хамло він і нічого більше, в репортажах тупо викидає факти які не лягають в його конспірологічні теорії.

Думаю його як злив використовує або СБУ або МВД, але зливи дуже примітивні, а бІгуса немає розуму зрозуміти, бо вважає себе сами розмним.
   
Бігус - Порохобот  :lol:
нажаль просто дурак з конспірологічними теоріями.
   
І концентратори за 60 тисяч які коштували 30 тисяч коли є нужда... Звичайно є люди що хочуть нажитись на чужому горі. Якби виготовляли в нас на державних заводах можна казати про проблему. АБо зговір...Але коли це робиться в китаї і хто привозить диктує ціну... :(

Ну поди на завод, изготовь. Им же денег не дали? У Китая ж купили?
   
Давай не приписуй мені свою логіку?

Даже Лещенко і той інколи казав правду. Цей тупо маніпулю фактами викидуючи з ланцюжка ті що йому не зручні...

За бІшуса, я ше не бачив жодного слова правди.

Його записи нагадують розмову шістки, яка іншим шісткам тупим розповідає що там на верху вигадали їх керівники, вишче рівня фантазій шістки він не піднявся. Ну людям тупим його дурня заходить, тому його не трогають, реально тупе напищене хамло він і нічого більше, в репортажах тупо викидає факти які не лягають в його конспірологічні теорії.

Думаю його як злив використовує або СБУ або МВД, але зливи дуже примітивні, а бІгуса немає розуму зрозуміти, бо вважає себе сами розмним.
Це в тебе логіка абсолютно відсутня . Ти звинувачуєш Бігуса ,але не в змозі навести хоча б один конкретний приклад його брехні .І ще одне питання .Які факти викидає Бігус ? Наведи приклад . А то
складається враження ,що ти сам нажився на закупівлі цих концентраторів .
   
ТС довбень. Навпаки чудово що сопливі сентименти до Клоуна скінчилися.

Якби ще й УП почала мочити Блазня - було б супер.
   
 Бігус працює на кацапів,а вони собаку з'їли на дезі. В цьому їм нема рівних. Працюють гибридненько, комбіновано, беруть щось реальне,правдиве, нарізають,комбінують,вставляють власні коментарі, трохи перебільшать, поміняють послідовність, прибрешуть,вставлять "свою особливу думку", то що. І виходить практична брехня.

 Ну як з плівками Мудачука. Чи возили вугілля у 2014 та 2015-му в Україну з ОРДЛО? Возили, в тому числі і по вРоттердам+. Купували на біржі в Роттердамі,а йшов він до нас з Донбасу. Це неприємна ситуація,але досить законна,тим більше у безвихідь. До того ж  намагалися якось тоді ще налагодити відносини певні. Не вийшло, були протести. Петро прожект закрив Указом. Це ж всі бачили,всім відомо. А що там з ОРКІВ мав Мудачук, які ТАМ у кацапів та ОРКІВ брав відкати-питайте у Мудачука. Ми чули,що "він там порешал". Може щось "ПАРЕШАЛ", може накиздів для откатів- це не справа Пороха. Там Пороха особисто не було ні слова. Ні "пів вареника" B-) 
Ось вам увесь Бігус... Куча аудіосміття,мудачуковського,сурковського,але ДЕ ТАМ ПОРОХ? І тягнуть за вуха щось таке: "це ж при Пороху було!".  Тобто що до Пороха це аудіосміття нічого не варте. Особисто мені не потрібен Бігус з його висерами навіть на Бубочку.

  Чи потрібен нам Бігус, коли ми й так бачимо зашквари Бубочки? Ні.
   
Ну поди на завод, изготовь. Им же денег не дали? У Китая ж купили?


Тиж розумна людина. завод це 4-5 роки будувати з нуля... Ну хай аврально 6 місяців, потім як закінчиться ковід куди дівати цей завод?  [ua]
   
ТС довбень. Навпаки чудово що сопливі сентименти до Клоуна скінчилися.

Якби ще й УП почала мочити Блазня - було б супер.
Притащилось зелене яке рвало дупу за і пупа за зеленого і вчить інших жити... :facepalm1:

Бігус просто брехло і шістка на побігеньках СБУ транслює конспірологію і не трогає реальні схеми і реальні проблеми, тиражує вигадані як в даному випадку.
   
Притащилось зелене яке рвало дупу за і пупа за зеленого і вчить інших жити... :facepalm1:

Бігус просто брехло і шістка на побігеньках СБУ транслює конспірологію і не трогає реальні схеми і реальні проблеми, тиражує вигадані як в даному випадку.
Якщо ти називаєш людину брехлом і не можеш надати приклади цієї брехні ,то брехуном є  ти сам . Думаю ,що ні про які реальні схеми ти не знаєш .
Ти звичайний зелений балабол .
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія