Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Меч лицаря ХРОМОВНІКА у святій землі, 900 років. :D ББС

В Україні НІХТО не знає дальше свого діда, максимум прадіда
Є якісь церковні записи в обласних архівах
Які були під совєцькою окупацією з 2018 року і німецькою окупацією 1941-1944 років, і бумагу яких не скурили на самокрутки радянські воїни під час повторної окупації
Так що там із архівів залишилось - питання до розслідувачів (можна зробити темою дисертації)
Навіть Богдан Хмельницький дальше свого діда нічого не знав

А вже про вікінгів та хрестоносців в своєму роду - то палата номер 6
Берегівський архів... Там все Закарпаття.  :facepalm1:
   
Берегівський архів... Там все Закарпаття.  :facepalm1:

Ого! Всі 3 села і Свалява?!  ;o
   
Або добував в бою
Саме так.
З палкою проти панцирного вершника.
   
Ого! Всі 3 села і Свалява?!  ;o
Ужгород теж село?

Моя баба коли треба було то в там шукала данні що працювала за Австроугорщини з відти отримувала данні.  :facepalm1:

   
В Берегові архів обласний находиться.  :facepalm1:
   
В Україні НІХТО не знає дальше свого діда, максимум прадіда
Є якісь церковні записи в обласних архівах
Які були під совєцькою окупацією з 2018 року і німецькою окупацією 1941-1944 років, і бумагу яких не скурили на самокрутки радянські воїни під час повторної окупації
Так що там із архівів залишилось - питання до розслідувачів (можна зробити темою дисертації)
Навіть Богдан Хмельницький дальше свого діда нічого не знав

А вже про вікінгів та хрестоносців в своєму роду - то палата номер 6

на ФУПі ще граф є  :) ( не Турчинофф)
   
Моя баба коли треба було то в там шукала данні що працювала за Австроугорщини з відти отримувала данні.
То мабуть в Унгварі було?
   
на ФУПі ще граф є
І козацький старшина.
   
То мабуть в Унгварі було?

Унгварош... Баба робила і за советів і за німців і за угорців і за чехів...

А архів обласний находиться в Берегові. Він всієї області... Унгвароші немає обласного архіва бо він в Берегові. :facepalm1:
   
Унгварош... Баба робила і за советів і за німців і за угорців і за чехів...

А архів обласний находиться в Берегові. Він всієї області... Унгвароші немає обласного архіва бо він в Берегові. :facepalm1:
А де я про архів писав?
   
А де я про архів писав?
Ти не читаєш що Гремлін написав? Тиж продовжив його пост фактично... :facepalm1: Ясно, егоцентрист
   
В Україні НІХТО не знає дальше свого діда, максимум прадіда
Є якісь церковні записи в обласних архівах
Які були під совєцькою окупацією з 2018 року і німецькою окупацією 1941-1944 років, і бумагу яких не скурили на самокрутки радянські воїни під час повторної окупації
Так що там із архівів залишилось - питання до розслідувачів (можна зробити темою дисертації)
Навіть Богдан Хмельницький дальше свого діда нічого не знав

А вже про вікінгів та хрестоносців в своєму роду - то палата номер 6

У речі посполитій свого часу непогано документували
Тому в тій частині України що була під поляками є можливість шось відшукати у польських архівах.
А про українські архіви згоден.
   
У речі посполитій свого часу непогано документували
Тому в тій частині України що була під поляками є можливість шось відшукати у польських архівах.
А про українські архіви згоден.

Все архивы , все монастырский записи родился хрестився все вывезли в Россию. Еще при Петре начали вывозить.
   
azh czikavo, sho vono napishet nastupnogo razu :lol: pro kontakt vzhe bulo?  :lol:
   
В Україні НІХТО не знає
У Львові окремі метричні книги з 17ст
З 1772р. більше 2млн од зберігання
...
По темі орденоносців)
Хто знає дойчь англ і має бажання поспілкуватися з живим нащадком засновників мальтійського ордена тут біля Відня в замку Кройценштайн (приватний замок) син власників сам інколи спілкується з гостями пожертвувачвми. При бажанні і через екскурсію можна зайти.
Нічого особливого.
Бург вартий уваги і без мальтійця.
З листопада по квітень закрито.
...
Про лицарордени з Єрусалиму варто знати що на територіі що контролював ссср після 45го всі хто мав хоча б якесь відношення до мальтійського або дойчерордену (той що тевтонський ) були вигнані і знищенні і нащадки і документи.
Територія польща чехія також.

Де ріттерорден ще можна побачити то це Відень і Альпи

В фрн ліві єпанашки рахують мілітаристськими структурами з відповідним ставленням

   
Все архивы , все монастырский записи родился хрестився все вывезли в Россию. Еще при Петре начали вывозить.
Без особливих проблем пересічний нативний галичанин до 1848 і навіть до 1772 може родовід пройти.
Якщо має бажання.

Велика Украіна довоєнні в провінціі знайти малореально.
Особливо райони що змінювали область
Дивно що навіть уссср повоєнні 50х заплутані і в архівах не хочуть шукати.
   
Я б не чіпав тамплієрів, нехай спочивають в мирі

   
ХРОМали вони, чи що?
Чи, може, ХРАМІВНИКА? Або Тамплієра (від лат. templum, «храм»)?
Та не, именно "хромовники".  У них  доспех был хромо- молибденовый.  Мечи с сердечником из обеденного урана, все дела. 
Матёрые ребята.
   
Андрюююха, хромовникам чеканили хромированные  именные  жетоны. Дед должен был передать тебе, как реликвию.
   
Так знахідка знахідкою, але ти єдиний на форумі храмовник.
Тому і питаю, толерантно, з повагою до ЛГБТ.

где-то мне встретились такие слова (вроде, у донны тартт) - что такое античность? это сплошные войны и гомосятина

а чем средневековье хуже?
   
Нотатки Божевільного

Довбню, ХРАМОВНИК від слова ХРАМ, а не хрОМ!  :punish:
   
Довбню, ХРАМОВНИК від слова ХРАМ, а не хрОМ!  :punish:

тамплиер иначе.
   
В Україні НІХТО не знає дальше свого діда, максимум прадіда
Є якісь церковні записи в обласних архівах
Які були під совєцькою окупацією з 2018 року і німецькою окупацією 1941-1944 років, і бумагу яких не скурили на самокрутки радянські воїни під час повторної окупації
Так що там із архівів залишилось - питання до розслідувачів (можна зробити темою дисертації)
Навіть Богдан Хмельницький дальше свого діда нічого не знав

А вже про вікінгів та хрестоносців в своєму роду - то палата номер 6
+==============================================================================================+
Хто не цікавився - той точно не знає! Сімейні легенди казали що пращур, який оселився в селі Бране Поле в 1763-у,
був відставним козачим сотником. І що був він із Західної України. в 1998-му на конференції з нейтронної фізики у
м.Познань за пляшкою я розповів це проф.Янеку, який був племінником Папи Римського Я-на-Павла-ІІ. Йому стало
цікаво і він попросив істориків місцевого Універу це перевірити, бо біля м.Познань у замку Курник зберігається
історичний архів Польши. На наступний рік я приїхав на конференцію з жінкою і проф.Янек офіційно привітав нас
як шляхту, що має давні історичні корені, та передав Папське Благословіння нам і нашій родині. В цьому році я
зробив генетичне дослідження і дійсно - походжу із Західних Слов"ян 93% та 7% - балти.
   
тамплиер иначе.
Трампплиер.
   
+==============================================================================================+
Хто не цікавився - той точно не знає! Сімейні легенди казали що пращур, який оселився в селі Бране Поле в 1763-у,
був відставним козачим сотником. І що був він із Західної України. в 1998-му на конференції з нейтронної фізики у
м.Познань за пляшкою я розповів це проф.Янеку, який був племінником Папи Римського Я-на-Павла-ІІ. Йому стало
цікаво і він попросив істориків місцевого Універу це перевірити, бо біля м.Познань у замку Курник зберігається
історичний архів Польши. На наступний рік я приїхав на конференцію з жінкою і проф.Янек офіційно привітав нас
як шляхту, що має давні історичні корені, та передав Папське Благословіння нам і нашій родині. В цьому році я
зробив генетичне дослідження і дійсно - походжу із Західних Слов"ян 93% та 7% - балти.

Адам Жоржович. А мої прєдки були дворянє. А бабина тьотка була якась фрейліна. В нєйо даже своя печать була.
Умберто Васильович. А мого дєда дядя їбав твою тьотку в жопу во время спірітіческого сєанса.
(С) ЛП
   
Я б не чіпав тамплієрів, нехай спочивають в мирі

Ти думаєш що їх орден зник? В тот момент його просто перейменували в інший, ребрендінг зробили.

Зараз це уже інший орден називається Храмовніками.
   
В тот момент його просто перейменували в інший, ребрендінг зробили.
Вирізали їх усіх під нуль.
А майно забрали.
   
Та не, именно "хромовники".  У них  доспех был хромо- молибденовый.  Мечи с сердечником из обеденного урана, все дела. 
Матёрые ребята.

Мандалорская броня
   
Вирізали їх усіх під нуль.
А майно забрали.
Вирізали тільки керівництво в Франції... Трошки там грабанули декого і то мізер... Ти просто не втемі ...
   
Вирізали тільки керівництво в Франції... Трошки там грабанули декого і то мізер... Ти просто не втемі ...
Ти в темі.
   
+==============================================================================================+
Хто не цікавився - той точно не знає! Сімейні легенди казали що пращур, який оселився в селі Бране Поле в 1763-у,
був відставним козачим сотником. І що був він із Західної України. в 1998-му на конференції з нейтронної фізики у
м.Познань за пляшкою я розповів це проф.Янеку, який був племінником Папи Римського Я-на-Павла-ІІ. Йому стало
цікаво і він попросив істориків місцевого Універу це перевірити, бо біля м.Познань у замку Курник зберігається
історичний архів Польши. На наступний рік я приїхав на конференцію з жінкою і проф.Янек офіційно привітав нас
як шляхту, що має давні історичні корені, та передав Папське Благословіння нам і нашій родині. В цьому році я
зробив генетичне дослідження і дійсно - походжу із Західних Слов"ян 93% та 7% - балти.

При всій повазі до тебе - деякі зауваження
В 1783 році не було Західної України
Сімейні легенди є легендами
Генетичне дослідження на сьогодні у всіх українців (і-мабуть жителів Московії) находить генотип нащадків прибалтів та західних словян (які нічим не відрізняються від східних, між іншим) - бо таке приємно слухати клієнту за його гроші

Нема письмових доказів, нема архітектури, нема нічого - гуд бай з вашим корінням від вікінгів чи хрестоносців
Словяни років на 500 щоменше відстають від жителів Британії - там були римські колонії (могилки, архітектура, скарби)
Ост та вестготи розвалили Римську імперію, коли словяни ще агукали в кронах дубів
   
Нема письмових доказів, нема архітектури, нема нічого - гуд бай з вашим корінням від вікінгів чи хрестоносців
Є.
   
При всій повазі до тебе - деякі зауваження
В 1783 році не було Західної України
Сімейні легенди є легендами
Генетичне дослідження на сьогодні у всіх українців (і-мабуть жителів Московії) находить генотип нащадків прибалтів та західних словян (які нічим не відрізняються від східних, між іншим) - бо таке приємно слухати клієнту за його гроші

Нема письмових доказів, нема архітектури, нема нічого - гуд бай з вашим корінням від вікінгів чи хрестоносців
Словяни років на 500 щоменше відстають від жителів Британії - там були римські колонії (могилки, архітектура, скарби)
Ост та вестготи розвалили Римську імперію, коли словяни ще агукали в кронах дубів

Забув дописати
Словяни із польських терен все-таки підробляли веслами на дракарах вікінгів - це правда
Умозрітєльная, бо письмових доказів теж нема
   
У речі посполитій свого часу непогано документували
Тому в тій частині України що була під поляками є можливість шось відшукати у польських архівах.
А про українські архіви згоден.

Виклади посилання на ці архіви - це дуже допоможе шось відшукати

   
бо письмових доказів теж нема
Ісландських саг всім вистачає.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія