Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Меч лицаря ХРОМОВНІКА у святій землі, 900 років. :D ББС

https://www.bbc.com/news/world-middle-east-58963025?at_custom3=BBC+News&at_custom1=%5Bpost+type%5D&at_custom2=facebook_page&at_campaign=64&at_custom4=5416CEC4-3089-11EC-B271-45F139982C1E&at_medium=custom7

Цитата: ЦИТАТА
Дайвер знаходить 900-річний меч хрестоносця біля берегів Ізраїлю

Дайвер -любитель, який досліджує мілководдя біля північного Ізраїлю, знайшов меч, який, як вважають, належав лицарю -хрестоносців 900 років тому.
Однометрове лезо було виявлено Шломі Катцином на мілководді біля Хайфи.
Вважається, що меч, сильно інкрустований морськими організмами, сплив на поверхню після зсуву пісків.
Ізраїльське управління антикваріату (IAA) заявило, що після очищення та аналізу воно буде виставлено на загальний огляд.
Хрестові походи, які розпочалися у 1095 р. І тривали століттями, спричинили подорож європейських християн на Близький Схід, щоб спробувати захопити контроль над Єрусалимом та іншими частинами Святої Землі у мусульман.
Кобі Шарвіт, який очолює Відділ морської археології МАА, сказав, що узбережжя Кармеля, де було знайдено лезо, забезпечувало притулок для кораблів під час штормів протягом століть судноплавної діяльності вздовж узбережжя.
"Ці умови приваблюють торгові судна з віків, залишаючи по собі багаті археологічні знахідки", - сказав він.
Дослідники припускали, що це може бути пов’язано з цитаделью хрестоносців поблизу в Атліті, додав він.
"Він важкий через приклеєне до нього каміння, а також тому, що це [залізний меч і дуже великий ...
"Це означає, що хлопець, який тримав цей меч і [бився] з ним, був дуже сильним. Я намагаюся уявити його на полі з усією обладунком на ньому та мечем і бореться з ним.
"Він дійсно мав би мати хорошу фізичну форму, можливо, вони були сьогодні більшими за нас, але однозначно сильнішими. І це приголомшливо".







================
Нотатки Божевільного
   
У мене далекий предок був храмовником, ходив у хрестові походи і колись найнявся на службу до короля Данила і за службу були даровані землі, осів і там дав гілку роду
   
У мене далекий предок був храмовником,
Кажуть що вони ЛГБТ були...
Що дідусь розповідав про це?
   
Кажуть що вони ЛГБТ були...
Що дідусь розповідав про це?
Коли тортурами вимагають визнати брехні і не таке зізнаєшся... Питання було пограбувати орден.

Кстаті його просто перейменували, а пограбувати не змогли.
   
Коли тортурами вимагають визнати брехні і не таке зізнаєшся... Питання було пограбувати орден.

Кстаті його просто перейменували, а пограбувати не змогли.
Щей прокляття від славного лицаря  Жака де Моле на всю свою династію заробили  :-)o
   
Кажуть що вони ЛГБТ були...
Що дідусь розповідав про це?

Усних розповідей звичайно не було. Інформацію вдалося віднайти у письмених джерелах, вірогдіність якої відсотків 80, але поскільки є опосередковані індикатори тому можна приймати як вірогідну.

Щодо того що ви сказали, швидше за все могло бути платонічне лгтб, бо тілесно храмовники тримали серйозну аскезу і тд.

А ментально так, чому б і не любити братів
   
У мене далекий предок був храмовником, ходив у хрестові походи і колись найнявся на службу до короля Данила і за службу були даровані землі, осів і там дав гілку роду
:lol: chergovij pristup nepriborkanih pobrehenjok :lol:
   
У мене далекий предок був храмовником, ходив у хрестові походи і колись найнявся на службу до короля Данила і за службу були даровані землі, осів і там дав гілку роду
круто
   
Re: Меч лицаря ХРОМОВНІКА у святій землі, 900 років. :D  ББС

У мене далекий предок був храмовником, ходив у хрестові походи і колись найнявся на службу до короля Данила і за службу були даровані землі, осів і там дав гілку роду

То твій далекий предок був на службі в мого далекого предка!
   
У мене далекий предок був храмовником, ходив у хрестові походи і колись найнявся на службу до короля Данила і за службу були даровані землі, осів і там дав гілку роду

Пацанва ти зельоная. В мене далекий предок був Адамом. І якби не ота б***ь, то наш рід до сих пір жив би в раю.
   
Дайвер знаходить 900-річний меч хрестоносця біля берегів Ізраїлю
От поясніть мені. За законами жидів все що хнаходиться - надежить державі, без будь яких кмпенсацій з бюджету. Нафуя вони стаоаються? Я меркантиний галичанин (цитуючи одного відомого старікашку), однак цього не можу зрозуміти
   
Меч лицаря ХРОМОВНІКА
А що то за така цікава назва ордену - хромовніки? Вони всі кульгаві були (хромиє), чи хромові чоботи були ознакою статусу?
   
А що то за така цікава назва ордену - хромовніки? Вони всі кульгаві були (хромиє), чи хромові чоботи були ознакою статусу?

Сумасшедший, что возьмешь (с)
   
От поясніть мені. За законами жидів все що хнаходиться - надежить державі, без будь яких кмпенсацій з бюджету. Нафуя вони стаоаються? Я меркантиний галичанин (цитуючи одного відомого старікашку), однак цього не можу зрозуміти
+=======================================================================+
https://fun.24тв/dayver-znayshov-bilya-uzberezhzhya-izrayilyu-novini-izrayilyu_n1774134

За свою знахідку Шломі Кацін отримав сертифікат ізраїльтянина з активною громадянською позицією.
   
Re: Меч лицаря ХРОМОВНІКА у святій землі, 900 років. :D  ББС

+=======================================================================+
https://fun.24тв/dayver-znayshov-bilya-uzberezhzhya-izrayilyu-novini-izrayilyu_n1774134

За свою знахідку Шломі Кацін отримав сертифікат ізраїльтянина з активною громадянською позицією.

І що йому той сертифікат дає?
   
Какой то хромовник хреновый был, меч заборт уронил.  Недолугий
   
Меч лицаря ХРОМОВНІКА

ХРОМали вони, чи що?
Чи, може, ХРАМІВНИКА? Або Тамплієра (від лат. templum, «храм»)?
   
От поясніть мені. За законами жидів все що хнаходиться - надежить державі, без будь яких кмпенсацій з бюджету. Нафуя вони стаоаються? Я меркантиний галичанин (цитуючи одного відомого старікашку), однак цього не можу зрозуміти

Адреналін пошуку. Радість відкриття. Публічність та визнання.

Нематеріальні речі.
Але то ви почнете розуміти коли будете підійматися по піраміді маслоу.

Або подивіться на те з іншої сторони.
Рибаки ж ловлять рибу зазвичай не заради риби бо більше бензу спалюють ніж вартує тая риба.
   
могло бути платонічне лгтб
А могли і в сраку товктися.
Ти як, не відчуваєш чогось такого?
   
І що йому той сертифікат дає?

Ну може зара ше й нічо але як введе світовий уряд соціальний рейтинг то шось дасть)
   
все що хнаходиться - надежить державі
Але можна торгувати.
Тобто, все, що пройшло через магазин, то все законне.
   
А могли і в сраку товктися.
Ти як, не відчуваєш чогось такого?

Пан коцаб шо зразу йому видяться сраки в темі про архіологічну знахідку?
   
Пан коцаб шо зразу йому видяться сраки в темі про архіологічну знахідку?
Так знахідка знахідкою, але ти єдиний на форумі храмовник.
Тому і питаю, толерантно, з повагою до ЛГБТ.
   
Так знахідка знахідкою, але ти єдиний на форумі храмовник.
Тому і питаю, толерантно, з повагою до ЛГБТ.

А для чого тобі то знати?   ;o
   
Так знахідка знахідкою, але ти єдиний на форумі храмовник.
Тому і питаю, толерантно, з повагою до ЛГБТ.

Вперше чую про лгтб храмовників. Надай посилання на письмові згадки почитаєм
   
А для чого тобі то знати?   ;o
Цікавлюся історією, а тут такий шанс, живий храмовник, ще є на ХВУПі.
   
Вперше чую про лгтб храмовників. Надай посилання на письмові згадки почитаєм
Та ти не соромся, роби вже камінаут.
   
Вперше чую про лгтб храмовників. Надай посилання на письмові згадки почитаєм

Щойно почитав статтю, є там таке. 2 воїни позад один одного на одному коні (їхня печать) - теж неоднозначний символ.
Але їх звинувачували, виявляється, в іншому.
   
Щойно почитав статтю, є там таке. 2 воїни позад один одного на одному коні (їхня печать) - теж неоднозначний символ.
Але їх звинувачували, виявляється, в іншому.

З однієї сторони могло бути, так як такі відносини практикувалися і у греків, і у самураїв.
Були навіть елітні полки з коханців де молодий йшов попереду а старший прикривав його.

З іншої сторони всетаки агресивне християнство з пропагуванням аскези та страждання тіла..

   
Про 2 на одному коні це відображення їх показової маніфестації обіту бідності.

Кінь на ті часи вартував багато і це типу була протилежність від знатних рицарів котрі їхали на війну зі слугами і почтом.
   
це відображення їх показової маніфестації обіту бідності.
Двоє на одному коні- то вбити коня.
Який таки дійсно був дорогим.
   
Изначально считалось, что изображение символизирует бедность первых рыцарей Храма, из-за которой они имели лишь по одной лошади на каждых двух рыцарей. С другой стороны, известно, что устав ордена с самого начала не позволял рыцарям иметь более трёх лошадей, с одной стороны, а с другой — не разрешал использовать одну лошадь на двоих.

Согласно легенде, основатели Ордена — Гуго де Пейн и Годфри де Сент-Омер — были настолько бедны, что у них была одна лошадь на двоих

Не бачу ніяких протиріч.
На печаті зображені засновники з висвітленням бідності як чесноти на відміну від інших лицарів знаті
   
На печаті зображені засновники з висвітленням бідності як чесноти на відміну від інших лицарів знаті

З іншого боку, згідно статті, їх орден був нетипово багатим, ввів банківські практики, які ще й зараз використовуються банками.

The Templar Order, though its members were sworn to individual poverty, was given control of wealth beyond direct donations. A nobleman who was interested in participating in the Crusades might place all his assets under Templar management while he was away. Accumulating wealth in this manner throughout Christendom and the Outremer, the order in 1150 began generating letters of credit for pilgrims journeying to the Holy Land: pilgrims deposited their valuables with a local Templar preceptory before embarking, received a document indicating the value of their deposit, then used that document upon arrival in the Holy Land to retrieve their funds in an amount of treasure of equal value. This innovative arrangement was an early form of banking and may have been the first formal system to support the use of cheques; it improved the safety of pilgrims by making them less attractive targets for thieves, and also contributed to the Templar coffers.[6][22]

Based on this mix of donations and business dealing, the Templars established financial networks across the whole of Christendom. They acquired large tracts of land, both in Europe and the Middle East; they bought and managed farms and vineyards; they built massive stone cathedrals and castles; they were involved in manufacturing, import and export; they had their own fleet of ships; and at one point they even owned the entire island of Cyprus. The Order of the Knights Templar arguably qualifies as the world's first multinational corporation.[10][11][23]


Падоньку темний! Не дивно, що на них точили зуби!  :pooh_lol:

Останнє редагування: 20 жовтня 2021 08:29:22 від GizmoGremlin
   
На печаті зображені засновники з висвітленням бідності як чесноти на відміну від інших лицарів знаті
Сам зрозумів, що написав?
Два коня, обладунок, зброя, тренування з дитячих років.
Це не для негрів баскетбол, це хокей для білих.
   
З іншого боку, згідно статті, їх орден був нетипово багатим, ввів банківські практики, які ще й зараз використовуються банками.

The Templar Order, though its members were sworn to individual poverty, was given control of wealth beyond direct donations. A nobleman who was interested in participating in the Crusades might place all his assets under Templar management while he was away. Accumulating wealth in this manner throughout Christendom and the Outremer, the order in 1150 began generating letters of credit for pilgrims journeying to the Holy Land: pilgrims deposited their valuables with a local Templar preceptory before embarking, received a document indicating the value of their deposit, then used that document upon arrival in the Holy Land to retrieve their funds in an amount of treasure of equal value. This innovative arrangement was an early form of banking and may have been the first formal system to support the use of cheques; it improved the safety of pilgrims by making them less attractive targets for thieves, and also contributed to the Templar coffers.[6][22]
Based on this mix of donations and business dealing, the Templars established financial networks across the whole of Christendom. They acquired large tracts of land, both in Europe and the Middle East; they bought and managed farms and vineyards; they built massive stone cathedrals and castles; they were involved in manufacturing, import and export; they had their own fleet of ships; and at one point they even owned the entire island of Cyprus. The Order of the Knights Templar arguably qualifies as the world's first multinational corporation.[10][11][23]

Падоньку темний! Не дивно, що на них точили зуби!  :pooh_lol:

Тут якраз все зрозуміло. Перші християни теж були бідні а їх наступники вже володіли величезними багатствами церкви.
   
Сам зрозумів, що написав?
Два коня, обладунок, зброя, тренування з дитячих років.
Це не для негрів баскетбол, це хокей для білих.

То є різні періоди становлення ордену.

Крім того не бачу протиріч в тому шо було багатство та могутність ордену та бідність його членів які крім зброі не мали нічого і фактично постійно були на службі.

Ти ше скажи шо за совка військовий шо їздив на танку був багатим бо вартість танка висока.
   
Ти ше скажи шо за совка військовий шо їздив на танку був багатим бо вартість танка висока
В ті часи, хто бажав їздити на танку, той сам його і купував.
   
подорож європейських християн на Близький Схід


подорожі з мечами?..
автор гуморист)
   
В ті часи, хто бажав їздити на танку, той сам його і купував.

Або добував в бою
   
У мене далекий предок був храмовником, ходив у хрестові походи і колись найнявся на службу до короля Данила і за службу були даровані землі, осів і там дав гілку роду

В Україні НІХТО не знає дальше свого діда, максимум прадіда
Є якісь церковні записи в обласних архівах
Які були під совєцькою окупацією з 2018 року і німецькою окупацією 1941-1944 років, і бумагу яких не скурили на самокрутки радянські воїни під час повторної окупації
Так що там із архівів залишилось - питання до розслідувачів (можна зробити темою дисертації)
Навіть Богдан Хмельницький дальше свого діда нічого не знав

А вже про вікінгів та хрестоносців в своєму роду - то палата номер 6
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія