Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Ви палите цигарки?

Re: Ви палите цигарки?

Вія, я колись дуже любив цигарки Жетан без фільтру, в них був на диво ароматний міцний темний, практично чорний алжирський тютюн
спробуй знайти цей сорт, якщо він достигатиме в нашому кліматі
   
Re: Ви палите цигарки?

Чомусь склалося уявлення, що частина здоровья саме від паління, воно заспокоює. А всі негаразди від паління теж, бо однозначно шкідливе.



Корисно подивитися.

 :-)o
   
Re: Ви палите цигарки?
Via

Вія, я колись дуже любив цигарки Жетан без фільтру, в них був на диво ароматний міцний темний, практично чорний алжирський тютюн
спробуй знайти цей сорт, якщо він достигатиме в нашому кліматі
Якщо. Всі сорти і американські, і алжирські ростуть у нас зовсім іншими на смак.
Це як кавуни з Херсона і з Київської області. Таке, але не таке.
   
Re: Ви палите цигарки?

Оте обкурювання димом і було профілактикою вірусних захворювань.
:lol:
мабуть полоній-210 віруси вбивав альфа випроміненням  :D
   
Re: Ви палите цигарки?

З жахом зараз дивлюсь старі фільми, де герої спокійно курять вдома, біля ліжечок з дітьми, просто в кімнатах, в літаках та потягах.
Я дивився фільм  амерський 40-х років, про війну з япошками.
Фільм дуже норм, майже не чморить япошек, а головні герої здихають пачками від атак япошек на острові, шо я їпу.
Й момент типовий -  жінка, яка хоче щоб чувак її впринципі виїпав, підносить йому трубку в хавальник , ще й запалює, мовляв типа прелюдія. :gigi:

Останнє редагування: 19 жовтня 2021 18:20:55 від птах Сорока
   
Re: Ви палите цигарки?
Via

:lol:
мабуть полоній-210 віруси вбивав альфа випроміненням  :D
Хтозна, що там вбиває. Вирішили оголосити дим шкідливим. Дивимося сюжет далі.
   
Re: Ви палите цигарки?

Хтозна, що там вбиває. Вирішили оголосити дим шкідливим. Дивимося сюжет далі.
Та ви звергаєте рутину у поглядах на шкідливість тютюну! :lol:
   
Re: Ви палите цигарки?

Як мені сцикотно, то палю. А сцикотно мені весь час.
   
Re: Ви палите цигарки?
Via

Та ви звергаєте рутину у поглядах на шкідливість тютюну! :lol:
Мені навіть влом про це говорити, це я Шуші розповіла, щоб вона не сильно побивалася.
Років через 20 побалакаємо, якщо цікаво.
   
Re: Ви палите цигарки?

Я тобі зараз щось скажу, а ти вхопися за серце і краще присядь.
Оте обкурювання димом і було профілактикою вірусних захворювань.
А потім почали боротьбу з курінням в громадських місцях, у скупченні людей. Заборонили.
І тут віруси з повітряно-крапельним шляхом передачі радісно почали розповсюджуватися.
Отаке.

В мене батько курив по дві пачки в день. Прими. :gigi:

Я хворіла, аж гай шумить, за сезон  по кілька разів. Добре, що жили з бабунею, а то б мати з лікарняних не вилазила б.
   
Re: Ви палите цигарки?

Сегодня рівно 11 років ,як не палю...
А колись думав от би 11 днів протриматись! :facepalm1:
   
Re: Ви палите цигарки?

Як мені сцикотно, то палю. А сцикотно мені весь час.
Сцуко, це в меморіз...... :weep:
   
Re: Ви палите цигарки?

Палив,палю і буду палити.
   
Re: Ви палите цигарки?
nik

докурився


   
Re: Ви палите цигарки?

докурився
От скажи, нафуй ти тролиш Вольтарена його фоткою?
Він же зараз типа помірковано-толерантний, а ти його якогось фуя роздрочуєш. :-o
   
Re: Ви палите цигарки?

Сцуко, це в меморіз...... :weep:
не можу з тим щось зробити. Так є. Як може щось пійти га гірше, то станеться.
   
Re: Ви палите цигарки?

Власне, торакальним онкологам теж треба їсти, а ви їх активно підгодовуєте!   (tu)
   
Re: Ви палите цигарки?

Мені і так жити після 50 кілька років. Професія. тож, не важливо. Можу палити, сношати дівчаток, пити навіть. А можу істи чісту іжу, всмоктувати тілом чісте повітря. Та, до 60 все одне помру. Фенілендіаміни.
   
Re: Ви палите цигарки?
nik

От скажи, нафуй ти тролиш Вольтарена його фоткою?
Він же зараз типа помірковано-толерантний, а ти його якогось фуя роздрочуєш. :-o


вибачте, я бiльше не буду
   
Re: Ви палите цигарки?

Мені і так жити після 50 кілька років. Професія. тож, не важливо. Можу палити, сношати дівчаток, пити навіть. А можу істи чісту іжу, всмоктувати тілом чісте повітря. Та, до 60 все одне помру. Фенілендіаміни.
Та ладно, вони мають такі кумулятивні особливості? Ви ж якось там захищалися...
   
Re: Ви палите цигарки?

Не палю 3-й рік після 42 років стажу.
В моєму особистому випадку я коли покинув, то вже з кожною цигаркою відчував, як куріння шкодить моєму здоров'ю.
Натомість, 80-річний дідусь розповідав, що коли лежав в госпіталі, то курити йому лікарі дозволяли, на відміну від інших на тій підставі, що мовляв навіть кашель від куріння- корисна фізична вправа в його віці :)
   
Re: Ви палите цигарки?

До речі
20 років курив звичайні. Протягом цього часу постійно хворів вірусками, трахеїти-бронхіти по 3-4 рази на рік як мінімум, кожні соплі через кілька днів "лягали на груди", мінімум 1 раз на рік коловся антбіотиками, бо хрипи в бронхах.
5 років тому перейшов на айкос, потім на ґло - ні разу не було навіть ларингіту, не кажучи по всякі трахеїти і бронхіти. Не кажу, що ті айкоси цілком безпечні, але  як альтернативу класичним - рекомендую. Принаймні, хронічний боронхіт виключать.
   
Re: Ви палите цигарки?

А яка мета в цитованого запитання ..?


Просто так. Сам от рік повернувся до куріння. 13 років не палив.
Тиждень тому зхнову кинув. Але зрозхумів. що паління подобається. От тільки жаль, що наносить великої шкоди здоровю.

Коли приїзджаю за дружиною в Інтистут раку, то бачу багато медичного персоналу, що смалить цигарки. От, думаю, ви ж кожен день бачите наслідки і все одно палите...
   
Re: Ви палите цигарки?

Просто так. Сам от рік повернувся до куріння. 13 років не палив.
Тиждень тому зхнову кинув. Але зрозхумів. що паління подобається. От тільки жаль, що наносить великої шкоди здоровю.

Коли приїзджаю за дружиною в Інтистут раку, то бачу багато медичного персоналу, що смалить цигарки. От, думаю, ви ж кожен день бачите наслідки і все одно палите...
Там гірше навіть, дехто не проходить профогляди в колег. Був колись випадок смерті співробітниці від РШМ, по знайомству писали кілька років, що здорова..
   
Re: Ви палите цигарки?

до пачки
   
Re: Ви палите цигарки?

Та ладно, вони мають такі кумулятивні особливості? Ви ж якось там захищалися...
саме так. Однак, не кумулятивні, а віддалені. В кожної здоровоі людини є кілька тисяч ракових кліток. Імунна сістема то боре. В мене більше, фенілендіаміни. Тож помру значно раніше. До 60. Поганого в цьому не бачу. Я встиг багато.
   
Re: Ви палите цигарки?

пінчегу, на водохреща скупаемося?
   
Re: Ви палите цигарки?

Піне2, велике вітання вашої дружині. Золота людина, як вас, такого любить.
   
Re: Ви палите цигарки?
abg

мені важко зрозуміти мотивацію паління взагалі,
а зокрема жіночу не зрозумію ніколи.

Паління не має мотивації іншої ніж заспокоєння власної психіки без шкоди для оточуваних.
Як і алкоголізм.
   
Re: Ви палите цигарки?

Паління не має мотивації іншої ніж заспокоєння власної психіки без шкоди для оточуваних.
справді дим заспокоює? ;o
   
Re: Ви палите цигарки?

шо тут, берегиня курить як паравоз

з ким поведешся(с)

виграла приз  - алканавта і зека(с)

і tobacco addicted   неадеквата впридачу :facepalm1:
   
Re: Ви палите цигарки?

От, думаю, ви ж кожен день бачите наслідки і все одно палите...

Так працює чі іншим словом - влаштована залежність - фізіологічна + психологічна .

Колись замолоду , двічі , голковколюванням у вуха кодувався та ненадовго вистачило , бо тоді не усвідомлювалась дія бухла на мозок у усьому розмаїтті наслідків т.б.м.

Дякувати Богу , від бухла береже , а з куревом та кавою , якось вже , мабуть )) , тра доживати . ))
   
Re: Ви палите цигарки?

Так працює чі іншим словом - влаштована залежність - фізіологічна + психологічна .

Колись замолоду , двічі , голковколюванням у вуха кодувався та ненадовго вистачило , бо тоді не усвідомлювалась дія бухла на мозок у усьому розмаїтті наслідків т.б.м.

Дякувати Богу , від бухла береже , а з куревом та кавою , якось вже , мабуть )) , тра доживати . ))
здравий підхід. Будемо доживати.
   
Re: Ви палите цигарки?

а цигарки з чим?) :)
   
Re: Ви палите цигарки?

Не палю, не хочу померти від раку легенів або сечового міхура
власне не палю, не вставляє
на всяе випадок нагадую власну трагедію, мати померла від раку легень в 51 рік
жодної сигарети за все життя
паління і рак легень ніяк не пов*язані
до того ж 90% онко починаються з шлунку або кишківника, все інше вже метастазування
про це не дуже охоче розказують фахівці, бо гроші...
   
Re: Ви палите цигарки?

Палити чи ні це вибір кожного, ну чи залежність :) Пачка в день мінімум.
   
Re: Ви палите цигарки?

А потім почали боротьбу з курінням в громадських місцях, у скупченні людей. Заборонили.
І тут віруси з повітряно-крапельним шляхом передачі радісно почали розповсюджуватися.
Отаке.
Згоден на всі 100%
   
Re: Ви палите цигарки?

стаж курения около 20 лет. Были перерывы, самый большой 2 года .
Мотив - если из-за болезни в старости все равно придется бросать, какой смысл  тратить деньги и быть зависимым .
Каждый день бросания курения отдаляет от курения, тяжело , но ведь жена не курит и ей хорошо ))
   
Re: Ви палите цигарки?

Ну,все ж красивіше, ніж задихатися і харкати кров'ю кілька останніх місяців

 (tu)

В Онтаріо практично вже ніде не зустрінеш курців.
Хоча, частіше можна занюхати димок від маріхуани з двориків.
   
Re: Ви палите цигарки?

(tu)

В Онтаріо практично вже ніде не зустрінеш курців.
Хоча, частіше можна занюхати димок від маріхуани з двориків.
Не звізди, китайці палять всі. Тобто половина Канади палить гарантовано.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія