Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Ви палите цигарки?

Re: Ви палите цигарки?

Батько до смерті палив, думаю така ж моя доля. Яка різниця? Who wants to be 80 anyway? (c, South Park)
   
Re: Ви палите цигарки?

власне не палю, не вставляє
на всяе випадок нагадую власну трагедію, мати померла від раку легень в 51 рік
жодної сигарети за все життя
паління і рак легень ніяк не пов*язані
до того ж 90% онко починаються з шлунку або кишківника, все інше вже метастазування
про це не дуже охоче розказують фахівці, бо гроші...
Є певні мутації у невеликої кількості людей, які викликають РЛ. Крім того, є вплив інших факторів, наприклад, асбесту.
Паління і РЛ пов'язані безпосередньо, у 85-90%, це дані фахівців 2021 р.
Рак шлунка в нас аж на 4 здається місці за зустрічуваністю, після молочної залози, легенів, шийки матки і простати. При гістологічному дослідженні все видно - походження пухлини, звідки вона
   
Re: Ви палите цигарки?

Батько до смерті палив, думаю така ж моя доля. Яка різниця? Who wants to be 80 anyway? (c, South Park)
Why are you speaking so lightly about your exciting life? :umnik2:
   
Re: Ви палите цигарки?

а цигарки з чим?) :)

А із оцим -

 

))

Трішечки "епатажу" , чі як його тамечки обзивають . ))
   
Re: Ви палите цигарки?

А із оцим -

 Показати зображення...
))

Трішечки "епатажу" , чі як його тамечки обзивають . ))
а що це за сміття? Веселе хочь?
   
Re: Ви палите цигарки?

Батько до смерті палив, думаю така ж моя доля. Яка різниця? Who wants to be 80 anyway? (c, South Park)

сейчас сигареты такая дрянь, как можно их курить?
если бы вернули старые сигареты фулл флейвор из 80х и я бы снова закурил
   
Re: Ви палите цигарки?

а що це за сміття?

Ну то як хтось , переглядаючи світлину , не здатне визначити , що бачить , то і відповіді не отримає , бо схоже курець - віртуальний , як і власник безкоштовних штанців . ))
   
Re: Ви палите цигарки?

сейчас сигареты такая дрянь, как можно их курить?
если бы вернули старые сигареты фулл флейвор из 80х и я бы снова закурил
Це тому, що все робиться в Україні.
То ти ще європейських цигарок не палив. От де справжній, реальний кал.
За ціною 6-11 ойро.
   
Re: Ви палите цигарки?

   
Re: Ви палите цигарки?

Ну то як хтось , переглядаючи світлину , не здатне визначити , що бачить , то і відповіді не отримає , бо схоже курець - віртуальний , як і власник безкоштовних штанців . ))
реальна людина отримала штані. Підтверджено. Про шмаль різну нічого не знаю . як це щось незаконне, то я проти. От і все.
   
Re: Ви палите цигарки?

А ви , Стасеку, обісрались вд же двічи
   
Re: Ви палите цигарки?

реальна людина отримала штані.

Реальні люде - у фізичному світі лише існують , а на веб-сторінці - нік-нейми та тексти , бува що і з картинками , як ото вище . ))

Реальні люде , хоч намагаючись щось продати , хоч і безкоштовно віддати - користають відповідні сайти надаючи спершу самі , власні контактні дані .

Ото десь так - з побутової точки зору . ))
   
Re: Ви палите цигарки?

Реальні люде - у фізичному світі лише існують , а на веб-сторінці - нік-нейми та тексти , бува що і з картинками , як ото вище . ))

Реальні люде , хоч намагаючись щось продати , хоч і безкоштовно віддати - користають відповідні сайти надаючи спершу самі , власні контактні дані .

Ото десь так - з побутової точки зору . ))
ви мене обливаете брудом. Ви - хуйло. Є людина, з якою можете зписписатися та все вияснити. Вам це не цікаво. Ви уйобок, насправді.
   
Re: Ви палите цигарки?

Це тому, що все робиться в Україні.
То ти ще європейських цигарок не палив. От де справжній, реальний кал.
За ціною 6-11 ойро.

в америке та же история. Сигареты стали на один вкус лет 10-15 назад. Перестали соусировать фирмеными соусами или делали чуть чуть.
Долго перебирал марками, первуми стали делать дрянь мой любимый Кемел, потом, Марлборо, последними сдались Парламент.

Бросил курить не потому шо ЗОЖ, а просто стало не вкусно, никакого удовольствия.
   
Re: Ви палите цигарки?

Ну чо? ДавидоФФ еще совсем неплох!
   
Re: Ви палите цигарки?

Є певні мутації у невеликої кількості людей, які викликають РЛ. Крім того, є вплив інших факторів, наприклад, асбесту.
Паління і РЛ пов'язані безпосередньо, у 85-90%, це дані фахівців 2021 р.
Рак шлунка в нас аж на 4 здається місці за зустрічуваністю, після молочної залози, легенів, шийки матки і простати. При гістологічному дослідженні все видно - походження пухлини, звідки вона
Мій прадід палив по дві пачки на добу і помер майже в 90 від старості.
Принаймні онко в нього не було точно.
Тому вся ця статистика сипеться на конкретних прикладах.
І це не той випадок, коли виключення підтверджують загальні випадки.
Бо тих виключень хоч греблю гати.
   
Re: Ви палите цигарки?

говорят еще китайсы делают очень хорошие сигареты, но жутко дорогие, 20 или даже 25 долларов за пачку. И японцы вроде для себя делают всё еще по старой технологии
   
Re: Ви палите цигарки?

:
   
Re: Ви палите цигарки?

Ну чо? ДавидоФФ еще совсем неплох!

новая марка , подержат качество, приучат клиента , потом будет как всё
   
Re: Ви палите цигарки?


ферментований, надіюсь?
   
Re: Ви палите цигарки?

в америке та же история. Сигареты стали на один вкус лет 10-15 назад. Перестали соусировать фирмеными соусами или делали чуть чуть.
Долго перебирал марками, первуми стали делать дрянь мой любимый Кемел, потом, Марлборо, последними сдались Парламент.

Бросил курить не потому шо ЗОЖ, а просто стало не вкусно, никакого удовольствия.
найбільше жалкую за оригінальним кемелом. далі- вінстон. тепер курю власний. сам ферментую, сам забиваю гільзи. кайф. але кемел....  :( ех....
   
Re: Ви палите цигарки?

Ну чо? ДавидоФФ еще совсем неплох!

какой-то он ватный как по мне...

парламент карат вроде не совсем дрянь еще

хотя дрянь конечно

куак вспомню джон плейер спешл черный или хотя бы 555

а ротменс какой был... Эх...
   
Re: Ви палите цигарки?

Мій прадід палив по дві пачки на добу і помер майже в 90 від старості.
Принаймні онко в нього не було точно.
Тому вся ця статистика сипеться на конкретних прикладах.
І це не той випадок, коли виключення підтверджують загальні випадки.
Бо тих виключень хоч греблю гати.

Діагнозу "від старості" не існує  :)
Завжди є конкретна причина
Статистика вперта річ, не варто ігнорувати
   
Re: Ви палите цигарки?

Скільки на день викурюєте?
+============+
Анахрєна???
   
Re: Ви палите цигарки?

я бросила, но если перенервничаю тянет. покупаю винстон суперслим короткие накурюсь и попускает)))

это очччень редко бывает
   
Re: Ви палите цигарки?

Бросил, курил 15 лет.
   
Re: Ви палите цигарки?

найбільше жалкую за оригінальним кемелом. далі- вінстон. тепер курю власний. сам ферментую, сам забиваю гільзи. кайф. але кемел....  :( ех....

А пробовал соусировать свой табак Кемел соусами? 
   
Re: Ви палите цигарки?

какой-то он ватный как по мне...

парламент карат вроде не совсем дрянь еще

хотя дрянь конечно

куак вспомню джон плейер спешл черный или хотя бы 555

а ротменс какой был... Эх...
Зара в Україні з імпортних цигарок тільки Данхілл.
   
Re: Ви палите цигарки?

А пробовал соусировать свой табак Кемел соусами? 
до цього ще не дійшов. але обов"язково спробую. скажу таке- після ферментації нарешті відчувається смак і запах справжнього тютюну, сигарети нижнього і середнього цінового сегменту близько не валялись. але є ще над чим працювати
   
Re: Ви палите цигарки?

до цього ще не дійшов. але обов"язково спробую. скажу таке- після ферментації нарешті відчувається смак і запах справжнього тютюну, сигарети нижнього і середнього цінового сегменту близько не валялись. але є ще над чим працювати

Селитрой подрываешь распушиваешь табак?
   
Re: Ви палите цигарки?

після ферментації нарешті відчувається смак і запах справжнього тютюну
але є ще над чим працювати

Авжеж-авжеж - винахідливість у самообдурюванні , мабуть безмежна і якшо вже шось , то не тра друкувати - "та я не в затяжку" (с) . ))
   
Re: Ви палите цигарки?

Авжеж-авжеж - винахідливість у самообдурюванні , мабуть безмежна і якшо вже шось , то не тра друкувати - "та я не в затяжку" (с) . ))

Если шото сделали люди,  значит люди могут повторить. Надо просто следовать технологическом процессу как на рейнолдс тобако
   
Re: Ви палите цигарки?

Если шото сделали люди,  значит люди могут повторить

Тобто , якшо хтось пішли топитись , то тра мавпувати ..? ))

Але то так - "ліричне" . ))

А вище , стосовно самообдурювання , малось на увазі , що діюча на мозок речовина - нікотин , вона однакова , що у запашному тютюнцеві , що у смердючому , то якого буя витрачати час та себе смаками та пахощами задурювати ..? )
   
Re: Ви палите цигарки?

Тобто , якшо хтось пішли топитись , то тра мавпувати ..? ))

Але то так - "ліричне" . ))

А вище , стосовно самообдурювання , малось на увазі , що діюча на мозок речовина - нікотин , вона однакова , що у запашному тютюнцеві , що у смердючому , то якого буя витрачати час та себе смаками та пахощами задурювати ..? )

Я бросил курить потому шо сигареты стали дрянь. Как вата без вкуса и аромата, да ещё и за дурнни гроши . Если бы сейчас стали делать старый добрый кемел , я бы снова закурил. Это было вкусно. Молодёжь вайпы курит потому шо им вкусно 
   
Re: Ви палите цигарки?

Віяра фуярить пачку на день?
Піздець, яке в бапці  потужне здоров'я, й ще є трохи зайвого бабла на цю дурну забавку ))
При чому агітаторша проти щеплень, прикиньте
   
Re: Ви палите цигарки?

 Дома я айкосы курю. Дрянь,конечно, но пообещал дочери,а енто уже дело такое. Отцам дочерей нельзя обманывать никак. А на улице или в каких заведениях, когда на отдыхе и не в помещении, курю Давидов-еще ничего и Капитан Блек (но его достать уже становится проблемой).
   
Re: Ви палите цигарки?

Я бросил курить потому шо сигареты стали дрянь.

І таке можливе , бо і залежність , як і будь-яка інша фороба , може протікати неоднаково і , як колись читав , у 5% відсотків курців , взагалі не виникати .

Такшошож , мо і дійсно - тютюн , лише смаколик кому .

Але ж і 95-ть , воно трішечки більше ніж п'ять , а тому і всілякі ймовірності , відповідного розподіла матимуть . Мабуть . ))
   
Re: Ви палите цигарки?

І таке можливе , бо і залежність , як і будь-яка інша фороба , може протікати неоднаково і , як колись читав , у 5% відсотків курців , взагалі не виникати .

Такшошож , мо і дійсно - тютюн , лише смаколик кому .

Але ж і 95-ть , воно трішечки більше ніж п'ять , а тому і всілякі ймовірності , відповідного розподіла матимуть . Мабуть . ))

Ты просто не курил и не совсем понимаешь предмет разговора о качестве табака и вкусе  сигарет.
   
Re: Ви палите цигарки?

Дома я айкосы курю. Дрянь,конечно, но пообещал дочери,а енто уже дело такое. Отцам дочерей нельзя обманывать никак. А на улице или в каких заведениях, когда на отдыхе и не в помещении, курю Давидов-еще ничего и Капитан Блек (но его достать уже становится проблемой).

Так Блек это вроде сигариллы, а не сигареты
   
Re: Ви палите цигарки?

Селитрой подрываешь распушиваешь табак?
нє-а. і так непогано горить. два рази через лапшорізку- вздовж і впоперек, отримав порізку, ідентичну фабричній. в результаті - шось типу тих самих мак барена чи капітана блека для самокруток неароматизованих. трохи прорізуються сигарні нотки, трохи відчуття люльки.... але не кемел...  :gigi:  випаде вільна хвилинка- озадачусь соусами
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія