Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Вакцинироваться или переболеть - что безопаснее? :S

Люди після вакцинації хворіють, ось недавно Колін Пауел помер від коронавірусу. Повність вакцинований між іншим.
Йому було 84 роки
   
Люди після вакцинації хворіють, ось недавно Колін Пауел помер від коронавірусу. Повність вакцинований між іншим.
шо ж вы такой упоротый.
84 года + рак крови
   
Ничего что он болел онкологией?
Так он от рака умер или от ковида? Потому как онкобольніх ковид не всегда убивает...хотя это тоже недостаточно изучено. но по идее, ковид мог ускорить онкопроцессы? А какой основной диагноз, от которого он умер?
   
тогда как моя двоюродная сестра, не верившая в опасность Ковида, в результате оказалась в ковидной реанимации районной клиники, где пролежала под ШВЛ 1.5 месяца
от чего и потеряла те 15% памяти
   
шо ж вы такой упоротый.
84 года + рак крови
а все мировые СМИ написали от ослжнений ковида. Мне им не верить?
я тебе гарантирую, у 90% умерших можно обнаружить диабет в силу применяемого регламента лечения.
   
шо ж вы такой упоротый.
84 года + рак крови


Ну так, можна вмерти в 84 від раку, від ковіду, але ні в якому випадку не від вакцини. Релігія не дозволяє.
   
Я перехворів важко, тому раджу краще вакцинуватись якщо не хворіли.
Але в мене тепер питання: чи треба вакцинуватись якщо вже перехворів?
До півроку - імунітет, а потім знову можна заразитись, тож краще вакцинуватись....Пр инаймі, я перехворів в квітні, а в вересні вакцинувався
   
И вопрос о сроке действия вакцины остаётся для меня открытым, какой у ней срок действия? :S
   
И вопрос о сроке действия вакцины остаётся для меня открытым, какой у ней срок действия? :S

Вона безстрокова, але ефективність її знижується з часом, який пройшов після вакцинації. Наскільки швидко - індивідуально.
   
И вопрос о сроке действия вакцины остаётся для меня открытым, какой у ней срок действия? :S
==================================
Очень долгий,вааще-то. НО... есть как ба три линии обороны у организмуса. 1.Антитела их уровень.(Они не дают в принципе заразиться, ну очень хорошо защищают) Но их уровень (титр) со временем падает. 2. Т-клетки 3. В-клетки ( или наоборот,забыл),не важно, эти "помнят" вирус и знают,что делать. Те же антитела начинают вырабатываться почти мгновенно. Но все же,при сильной вирусной нагрузке, скажем при "обмене жидкостями" с КОВИДНОЙ ДЕВОЙ, или какими еще "контактами третьего рода", кажем у кого-то с nik(ом) -анальным, или не помыть помидорчик в Сельпо, после того как его ощупала ковидная бабка, плюнув и раскрыв пакет перед этим и т.п. вирус может успеть несколько прорваться. Но его быстро начнут уничтожать антитела. То есть вы заболеете, но либо легко,либо хочь не помрётИ.

 Но все же лучше не заражаться и немного беречься хоть и вакцинированные.
   
Ну так, можна вмерти в 84 від раку, від ковіду, але ні в якому випадку не від вакцини. Релігія не дозволяє.
В 84 можна померти від будь якої болячки
   
Вот бачите, сначала вакцина действовала пол года и против одно штам. Потом год, а теперь и навсегда и против всех штамов. Просто чудо. А у переболевших через 6 месяцев хрясь.. И вырубился иммунитет.
   
==================================
Очень долгий,вааще-то. НО... есть как ба три линии обороны у организмуса. 1.Антитела их уровень.(Они не дают в принципе заразиться, ну очень хорошо защищают) Но их уровень (титр) со временем падает. 2. Т-клетки 3. В-клетки ( или наоборот,забыл),не важно, эти "помнят" вирус и знают,что делать. Те же антитела начинают вырабатываться почти мгновенно. Но все же,при сильной вирусной нагрузке, скажем при "обмене жидкостями" с КОВИДНОЙ ДЕВОЙ, или какими еще "контактами третьего рода", кажем у кого-то с nik(ом) -анальным, или не помыть помидорчик в Сельпо, после того как его ощупала ковидная бабка, плюнув и раскрыв пакет перед этим и т.п. вирус может успеть несколько прорваться. Но его быстро начнут уничтожать антитела. То есть вы заболеете, но либо легко,либо хочь не помрётИ.

 Но все же лучше не заражаться и немного беречься хоть и вакцинированные.
Спасибо за обстоятельное разъяснение (tu)
   
Вот бачите, сначала вакцина действовала пол года и против одно штам. Потом год, а теперь и навсегда и против всех штамов. Просто чудо. А у переболевших через 6 месяцев хрясь.. И вырубился иммунитет.
Ну, те що вакцинуватись краще - вже зрозуміло, тепер уточнюю, як часто це слід робити, чи один раз на все життя вистачить? :S
   
Вона безстрокова, але ефективність її знижується з часом, який пройшов після вакцинації. Наскільки швидко - індивідуально.
от і питання, наскільки часто в подальшому слід буде додатково вакцинуватись, бо вже ходять чутки, що від Дельти окремо, третій раз слід буде прививатись? :nea:
   
бо вже ходять чутки, що від Дельти окремо,
Все як з грипом, вакцина від одного штаму не рятує від іншого.
Але щепитися проти трьох одночасно не можна.
   
Все як з грипом, вакцина від одного штаму не рятує від іншого.
Але щепитися проти трьох одночасно не можна.
Так отож....просто хочеться узнати, як скоро після цього щеплення - знову вакцинуватись? Через 3, 5, 19 років, а ніхто не каже..
   
Re: Вакцинироваться или переболеть - что безопаснее? :S

Можна не морочитись з отими вакцинуваннями, два, три  чи скільки разів.
А просто один раз померти від ковіду, як розумна і вільна людина!
І більше ніколи не хвилюватись.
   
   
Так отож....просто хочеться узнати, як скоро після цього щеплення - знову вакцинуватись? Через 3, 5, 19 років, а ніхто не каже..
По грипу- раз на рік.
   
от і питання, наскільки часто в подальшому слід буде додатково вакцинуватись, бо вже ходять чутки, що від Дельти окремо, третій раз слід буде прививатись?

Якщо здоров'я міцне а вік не пенсійний, то може і не треба буде бустеру взагалі.
Хіба з'явиться абсолюно не чутливий до вакцини варіант вірусу, але тоді усім по новому, і перехворівшим і вакцинованим.
   
В чем опасность от прививки кто то внятно может пояснить?  :facepalm1:
   
В чем опасность от прививки кто то внятно может пояснить?

Психологічний фактор, на фоні роздутої істерії.
   
По грипу- раз на рік.
Так то по грипу, тут раз навіть треба двічі прививатись, і все одно хворіють...і де гарантія, що вакцина при частому використанні (раз на рік) буде беспечною?
   
В чем опасность от прививки кто то внятно может пояснить?  :facepalm1:
Так мы тут это и выясняем, потому как от прививки ещё никто не умер, а от последствий частого повторного вакцинирования (раз в полгода-год-два) - х.з.? 8-)
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія