Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Вакцинироваться или переболеть - что безопаснее? :S

Опитування
вакцинироаться или переболеть?
Всього проголосувало: 96
Переболеть, вакцинироваться опаснее  14 
 
 15% 
Вакцинироваться, переболеть ковидом опаснее  60 
 
 63% 
Придерживаться мер безопасности (не болеть и не вакцинироваться, а предохраняться)  6 
 
 6% 
Переболеть и потом вакцинироваться - так надёжнее  7 
 
 7% 
Не знаю/ не определился  5 
 
 5% 
Таки вакцинироваться. а потом переболеть  4 
 
 4% 




А вот это - настоящий вопрос!

Потому как ответить на него может только и переболевший, и привитый гражданин, остальные оперируют только домыслами...

Не знаю, кто как, но мне кажется, что вакцинация менее опасное мероприятие, чем приобретение иммунитета путём заболевания Короной. Как переболевший и привитый могу  казать, что осложнения после Короны гораздо более сильные и устойчивые, чем об этом горят...и более распространены, имхо. А именно, страдает "короткая" память человека, у перенесших его, Ковид съедает около 10-15% памяти, а может и более, которая не восстанавливается в течение года (пока что).... И это я говорю о лёгкой форме, тогда как моя двоюродная сестра, не верившая в опасность Ковида, в результате оказалась в ковидной реанимации районной клиники, где пролежала под ШВЛ 1.5 месяца, с поражением 90% лёгких, до сих пор ходит с концентратором, не восстановилась, а прошёл почти год

А так же Корона, поражает нервные окончания в суставах и ты временами ходишь, как робот, на несгибающихся коленях. Не знаю, как оно у молодых, но вот у людей 50+ могут наблюдаться постоянные мигрирующие боли в коленях, подъёмах ног, плечах, запястье, шее. На все вопросы, насколько это серьёзно, врачи отвечают, что побочки от Ковида мало изучены и они не могут ничего прогнозировать на далёкую перспективу, так сказать...Поэтому, думаю, что мы как всегда, должны сами, на своих ошибках приобретать ДОКАЗАТЕЛЬНЫЙ опыт, а не руководствоваться наветами параноиков из интернета....

Поэтому и хочу попросить тех, кто переболел и вакцинировался поделиться своими впечатлениями и опытом от перенесенного Ковида и вакцинации, что по вашему мнению более опасно -- сам Ковид или вакцинация? Потому как тут разносятся какие то апокалиптические слухи о вакцинации. тогда как ни одного ДОКАЗАННОГО смертельного случая от вакцины пока не отмечено....
   
Re: Вакцинироваться или переболеть - что безопаснее? :S

Краще не хворіти і не викцинуватись.  (tu)

Я не хворів, поки мене не вакцинували. А як буде зараз - незнаю :(
   
Краще не хворіти і не викцинуватись.  (tu)

Я не хворів, поки мене не вакцинували. А як буде зараз - незнаю :(

Шотакое? Антидоты оказались несвежими? Набор по отсосу не сработал?  :D
   
Краще не хворіти і не викцинуватись.  (tu)

Я не хворів, поки мене не вакцинували. А як буде зараз - незнаю :(
От і напишете сюди пізніше про власний досвід, як пройшло....тому що в мене після вакцинації трошки попершило горлоЮ трохи недомогання на 3 дні, потім пройшло...але базові проблеми, викликані Ковідом трохи є...
   
А именно, страдает "короткая" память человека, у перенесших его, Ковид съедает около 10-15% памяти, а может и более, которая не восстанавливается в течение года (пока что)....

Хм
Я 2 тижні як перехворів, без вакцинації, і можу сказати що відбулося, а що ні.
Коротка пам'ять залишилася, як і була, додаткових болей в суглобах не помічено.
Я тут вже писав, що в мене захворювання почалось з больових відчутів в області туберкуломи.
Туберкулома  з'явилась на місці пневмонії 20 років тому і через деякий час діагностувалась рентгеном.
Після пневмонії там ніщо не боліло, на операції не наполягали, а я сам не активував цей процес.
Так от це місце туберкуломи відчувається, а температура цілодобово нормальна.
Почекаю пару тижнів, а потім ще раз в лікарню, якщо буде можливо потрапити на звичайний прийом, а не як ковідний.
АЛЕ!!
В мене відчуття, що ковідом я перехворів не вперше!
2 роки тому, в жовтні 2019-го я простудився, але простуда відбувалась якось незвично, не по звичному протоколу.
Я ще й дружині на це вказав, а тут і пандемія підіспіла :)
Так от- ТОДІ ТАКИ ВІДБУЛОСЬ ПОГІРШЕННЯ короткої пам'яті і залишається й на даний час.
Я це відніс до вікових змін(60+), але хто знає? :S
   
А главное, что основное сопротивление, как ношению масок и соблюдению дистанции в прошлом, так и вакцинации сейчас - исходит от адептов религиозных культов, не до конца понимаю почему? Наверное, религия видит в Коронавирусе конкурента их трактовке "божественного", новый массовый культ! А значит, и доходам от отправления этих культов, вот и выдумывают разные небілицы, чтобы сдержать росту приверженцев "церкви коронавируса"? :angel: 
   
Судите сами, вчера 538 человек умерли от вируса и ни одного от вакцины.
   
Хм
Я 2 тижні як перехворів, без вакцинації, і можу сказати що відбулося, а що ні.
Коротка пам'ять залишилася, як і була, додаткових болей в суглобах не помічено.
Я тут вже писав, що в мене захворювання почалось з больових відчутів в області туберкуломи.
Туберкулома  з'явилась на місці пневмонії 20 років тому і через деякий час діагностувалась рентгеном.
Після пневмонії там ніщо не боліло, на операції не наполягали, а я сам не активував цей процес.
Так от це місце туберкуломи відчувається, а температура цілодобово нормальна.
Почекаю пару тижнів, а потім ще раз в лікарню, якщо буде можливо потрапити на звичайний прийом, а не як ковідний.
АЛЕ!!
В мене відчуття, що ковідом я перехворів не вперше!
2 роки тому, в жовтні 2019-го я простудився, але простуда відбувалась якось незвично, не по звичному протоколу.
Я ще й дружині на це вказав, а тут і пандемія підіспіла :)
Так от- ТОДІ ТАКИ ВІДБУЛОСЬ ПОГІРШЕННЯ короткої пам'яті і залишається й на даний час.
Я це відніс до вікових змін(60+), але хто знає? :S
От-от, десь за півроку до появи Корони в Україні спалахнула епідемія пневмонії, в мене брат перехворів, пізніше, коли прийшла Корона,  здав тест на Корону, але вона не підтвердилася,, то таки пневмонія була....

І таки дійсно, помітив що Ковід б'є по застарілих захворюваннях, які виникли до цього, принаймі тих, де задіяні чутливі нервові закінчення, із-за надмірної ваги є проблеми із суглобами колін та підйомів, от відчуваю, що по ним Ковід  і вдарив...

А починалося захворювання із млявості і безсилля, грішив на грип, але через тиждень десь пропав смак і нюх, тоді й здав тест, що підтвердив Корону...


Останнє редагування: 19 жовтня 2021 08:49:33 від Компанійська варта
   
Судите сами, вчера 538 человек умерли от вируса и ни одного от вакцины.
Так отож... в профильых "врачебных" группах на ФБ есть боянистые темы про вакцинацию...И таки точно, никто не подтверждает случаев смерти родственников, знакоміх от вакцині, максимум - лёгкое или среднее недомогание :not_i:

Останнє редагування: 19 жовтня 2021 09:05:12 від Компанійська варта
   
Перш ніж використовувати вакцини для щеплення людей, їх ретельно випробовують на безпечність.
Перед використанням вакцин у будь-якій країні, вони проходять ретельні випробування.
Провідні лікарі та вчені вирішують, чи схвалювати вакцину для щеплення людей, дотримуючись суворих міжнародних стандартів.
Як і всі ліки, вакцини можуть викликати побічні ефекти, зазвичай незначні та тимчасові.
Серйозні побічні ефекти розвиваються надзвичайно рідко.

Люди з більшою ймовірністю можуть отримати значну шкоду від хвороби, ніж від вакцини проти цієї хвороби.

Джерело: Всесвітня організація охорони здоров'я
   
Імовірність серйозних наслідків від COVID-19 набагато вища, ніж від вакцин

Доведено, що вакцини безпечні та ефективні. ,
Вони допомагають захистити вас і ваших близьких від серйозного захворювання або навіть смерті.
Без вакцин буде більше хворих і смертей.

Джерело: Всесвітня організація охорони здоров'я
   
Переболела, вакцинирована. Однозначно, лучще вакцинироваться.
   
Я збирався вакцинуватись.
Але все літо в селі, ото приїхали в місто, де одним з пунків була вакцинація, але не встиг..
Перехворіла й дружина, не знаю як буде з наслідками, але хворіла тяжче, ніж я.
Так от в неї негативне ставлення до вакцинації не змінилось і я так розумію найближчий час після хвороби розмови про вакцинацію можна не починати :(
   
Імовірність серйозних наслідків від COVID-19 набагато вища, ніж від вакцин

Доведено, що вакцини безпечні та ефективні. ,
Вони допомагають захистити вас і ваших близьких від серйозного захворювання або навіть смерті.
Без вакцин буде більше хворих і смертей.

Джерело: Всесвітня організація охорони здоров'я
та мабуть, просто лікарі занадто часто, думаю, виражають розгубленість у коментуванні тих чи інших наслідків та побочок Ковіду, от і довіра до лікарняних коментарів зазвичай, падає, принаймі. у нас...Бо я пару раз стикався, при проханні прокоментувати той чи інший симптом Корони або побочку, з відповіддю, що ця хвороба мало вивчена ще, тому вони не знають....От звідси і нарождується недовіра та ростуть "теорії змов", думаю? :dance:
   
Переболела, вакцинирована. Однозначно, лучще вакцинироваться.
Багато часу пройшло?Цікаво...
   
Краще не хворіти і не викцинуватись.  (tu)

Я не хворів, поки мене не вакцинували. А як буде зараз - незнаю :(
ти з дєтства хворий
   
Я збирався вакцинуватись.
Але все літо в селі, ото приїхали в місто, де одним з пунків була вакцинація, але не встиг..
Перехворіла й дружина, не знаю як буде з наслідками, але хворіла тяжче, ніж я.
Так от в неї негативне ставлення до вакцинації не змінилось і я так розумію найближчий час після хвороби розмови про вакцинацію можна не починати :(
Півроку, потім є випадки повторного зараження, принаймі, так лікарі кажуть... Доречі, моя дружина не заразилася від мене, хоч ми і контактували без масок, поки в мене Корону не діагностували, в неї корону так і не виявили, хоч тест і здала...он як
   
Перехворіла на ковід рік тому у важкій формі (госпіталізація під кисень, але без швл).

Влітку вакцинувалась.

Постковідні наслідки маю досі.

Краще вакцинуватись, ніж перехворіти.
   
Є ще варіант вакцинуватися а потім перехворіти... :) Як раз мій випадок
   
Передолев, можно:

 1.Откинуть копыта

 2.Выздороветь,но помереть в течении месяца от тромбов.

 3.Выздороветь,  но получить тяжелейшие осложнения в виде  потери части лёгких, что приведет к ранним заболеваниям сердца, фатальном ухудшении качества жизни, обструктивному заболеванию лёгких пожизненно, поврежденные почки, печень,но есть плюс: жить вы будете плохо,но не долго.

 4.Выздороветь и может быть избежать тяжелых осложнений, но лежать под кислородом эдак с месяцок. Не хило,да?

 5. Выздороветь в принципе и получить устойчивый иммунитет, но болеть уже нужно Дельтой, те,кто переболели Альфой должны бустеризоваться хотя бы одним уколом вакцины.

 Привиться:
1. Не заболеть.

2. Заболеть,но практически этого не ощутить.

3.Заболеть,протемпературить, но выздороветь как от обычной простуды.

4.Крайне маловероятно, до почти невероятно, заболеть до реанимации и почти невероятно,чтобы помереть.

 Где-то так.
   
Тут начеб-то тільки самі пердуни за 40. Тобто, вчились у совку чи в 90-ті. Тобто, в школі проходили основи теорверу, а може навіть хтось ретельно ботанив теорвер у вишах. Тому що прі Стаілнє било луччє.

Вакцинація ЗМЕНШУЄ ймовірність тяжкого перебігу хвороби та смерті, а НЕ ГАРАНТУЄ, що їх не буде в тебе конкретного.
   
Багато часу пройшло?Цікаво...
Болела в середине июня прошлого года, вакцинировалась в то же время этого года.
   
Передолев, можно:

 1.Откинуть копыта

 2.Выздороветь,но помереть в течении месяца от тромбов.

 3.Выздороветь,  но получить тяжелейшие осложнения в виде  потери части лёгких, что приведет к ранним заболеваниям сердца, фатальном ухудшении качества жизни, обструктивному заболеванию лёгких пожизненно, поврежденные почки, печень,но есть плюс: жить вы будете плохо,но не долго.

 4.Выздороветь и может быть избежать тяжелых осложнений, но лежать под кислородом эдак с месяцок. Не хило,да?

 5. Выздороветь в принципе и получить устойчивый иммунитет, но болеть уже нужно Дельтой, те,кто переболели Альфой должны бустеризоваться хотя бы одним уколом вакцины.

 Привиться:
1. Не заболеть.

2. Заболеть,но практически этого не ощутить.

3.Заболеть,протемпературить, но выздороветь как от обычной простуды.

4.Крайне маловероятно, до почти невероятно, заболеть до реанимации и почти невероятно,чтобы помереть.

 Где-то так.
Вот и собираем подтверждения от реально прошедших эти "круги", каково их мнение после всех дел... :patsak:
   
Тут начеб-то тільки самі пердуни за 40. Тобто, вчились у совку чи в 90-ті. Тобто, в школі проходили основи теорверу, а може навіть хтось ретельно ботанив теорвер у вишах. Тому що прі Стаілнє било луччє.

Вакцинація ЗМЕНШУЄ ймовірність тяжкого перебігу хвороби та смерті, а НЕ ГАРАНТУЄ, що їх не буде в тебе конкретного.
Ну, тільки "старі пердуни" на це й звертають увагу, молодим воно якось пофігу, перехворів - і забув, якщо вижив....Я 50+ але Сталіна не застав, слава богу) :laugh:
   
Болела в середине июня прошлого года, вакцинировалась в то же время этого года.
яі як відчуття зараз? Все пройшло без ускладнень?
   
Согласно опросу, приверженцев масочного режима, чтобі не заболеть и не вакцинироваться - нет!

ПРИКОЛЬНО! :dance:
   
яі як відчуття зараз? Все пройшло без ускладнень?
Да, я болела дома, относительно легко, осложнений не было.
https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=1079048.msg24191620#msg24191620

Тут все есть, от начала. Вспомнила, не много болели почки, не придала значения, месяц после ковида пила уролесан. Так же было после второй прививки, но может неделю. А, еще выпадали волосы, но это фигня по сравнению..

Останнє редагування: 19 жовтня 2021 09:24:49 від Микроба
   
Да, я болела дома, относительно легко, осложнений не было.
https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=1079048.msg24191620#msg24191620

Тут все есть, от начала. Вспомнила, не много болели почки, не придала значения, месяц после ковида пила уролесан. Так же было после второй прививки, но может неделю.
169 страниц...ниасилю пока... насчёт побочек на застарелые болезни - есть такое, в общем...
   
Є ще варіант вакцинуватися а потім перехворіти... :) Як раз мій випадок
А через скільки часу захворіли після прививки? ну і як пройшло? :S
   
А главное, что основное сопротивление, как ношению масок и соблюдению дистанции в прошлом, так и вакцинации сейчас - исходит от адептов религиозных культов, не до конца понимаю почему? Наверное, религия видит в Коронавирусе конкурента их трактовке "божественного", новый массовый культ! А значит, и доходам от отправления этих культов, вот и выдумывают разные небілицы, чтобы сдержать росту приверженцев "церкви коронавируса"? :angel: 
Це просто - всі спроби запобігти зараженню чи спроби лікування є втручанням  людини у "божий промисел".
Доречі , з точки зору необхідності природного відбору для виживання популяції  такий підхід цілком логічний (хоч і цинічний і людиноненависницьки й).  :-)o
   
Це просто - всі спроби запобігти зараженню чи спроби лікування є втручанням  людини у "божий промисел".
Доречі , з точки зору необхідності природного відбору для виживання популяції  такий підхід цілком логічний (хоч і цинічний і людиноненависницьки й).  :-)o
Ну, якщо брати за основу постулат "людина від народження грішна" і "вона повинна спокутувати первородний гріх", то так, ні лікуванння, ні вакцинування не потрібне - помер - і ладно, значить "на те божа воля"..., тим паче, коли забороняється ходити до церкви й нести пожертви... :nea:
   
Ну, якщо брати за основу постулат "людина від народження грішна" і "вона повинна спокутувати первородний гріх", то так, ні лікуванння, ні вакцинування не потрібне - помер - і ладно, значить "на те божа воля"..., тим паче, коли забороняється ходити до церкви й нести пожертви... :nea:
Своїх "вірних" бог і так захистить, якщо хто з "вірних" помре то, або був недостатньо "вірний" і "все правильно", або (якщо мова йде про "авторитет" чи "невинне дитя") бог його "покликав до себе, щоб служив йому" і теж "все правильно".  :-)o 
   
Як раз десь на другий тиждень після другої дози Астри. Один день температура близько 37.4, трохи кашляв. Пропав нюх. ПЛР тест був позитивний.
   
Re: Вакцинироваться или переболеть - что безопаснее? :S

питання в іншому - скільки повторних ковідхвороб у перехворівших але не вакцинованих
   
Краще не хворіти і не викцинуватись.

приєднуюсь. Однозначно найкращий варіант.
   
молодим воно якось пофігу, перехворів - і забув

"Она жить собиралась". Как молодые и здоровые умирают от коронавируса

Але головне, що молодий забув, а його організм - ні, і старість та смерть тепер з чималою ймовірністю настануть на 5-10-15 років раніше за всіх інших рівних умов.
   
Re: Вакцинироваться или переболеть - что безопаснее? :S

Шотакое? Антидоты оказались несвежими? Набор по отсосу не сработал?  :D

Люди після вакцинації хворіють, ось недавно Колін Пауел помер від коронавірусу. Повність вакцинований між іншим.
   
Re: Вакцинироваться или переболеть - что безопаснее? :S

приєднуюсь. Однозначно найкращий варіант.

 (tu)
   
приєднуюсь. Однозначно найкращий варіант.
З точки зори психологычного стану выд постыйногоносыння маски ы тертя антисептиками - не дуже, можна параноъком стати?
   
питання в іншому - скільки повторних ковідхвороб у перехворівших але не вакцинованих
Із точно відомого мені то коллега дружини (вік до 40) - хворіла двічі з інтервалом ~півроку, обидва рази тяжко , другий закінчився смертю (майже місяць на кисні)  :(
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія