Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

:gigi: Голосування:хто є брехливішим:Юля Тимошенко чи Петро Порошенко ? :gigi: :gigi:

Але зараз це не настільки аж важливо. Це минуле, це історія.Хто бреше зараз?

Жуля може взяти реванш. І це буде значно гірше ніж Зеля чи Порох при владі.

Останнє редагування: 19 жовтня 2021 06:01:37 від Slawv
   
До цього моменту дочитала - далі немає сенсу
До влади зека привели меморандуми-універсали з бандюками, до яких посилено штовхав Дрища саме петро
До того ж треба мати коротку пам"ять щоб забути що саме призвело до розпаду помаранчевої команди
серед ваших посилань, сподіваюся, є лінк на пресконференцію Зінченка?
ні? А що так?
А коли презом таки став Янучара, нагадати вам, хто на напівзігнутих побіг до нього на поклон задля отримання місця в уряді свого давнього дружка Азірова, чи й сам згадаєте?
Я на цей ваш допис відповів вище. Ще додам лінк щодо прес-конференції Зінченка:
http://farysei.narod.ru/farysei.html#b7
   
Я особисто вважаю, що нема більшої брехливості у світі ніж Юля Тимошенко, а Гебельс у порінянні з жулею -- це мала дитина, яка ще не вміє говорити і ходити.

Не погоджуюсь. Вона просто брехуха. А її форумні прихильники - навіжені брехуни.
   
2 однакові брехливі суки
   
Не погоджуюсь. Вона просто брехуха. А її форумні прихильники - навіжені брехуни.

Ви візьміть до уваги масштабність брехливості жулі.
   
Зеленський за допомогою суцільної цинічної брехні спромігся видряпатися на давно омріяне крісло
щоправда вдруге цей трюк у нього може не спрацювати
тут справа в масштабах
людина, яка ненавидить, зневажає Україну, її історію, спромоглася обдурити 75% виборців, прикинувшись мало не патріотом-націоналістом
то яке порівняння?
Тре ще казати за допомогою сценарістів від ФСБ  у фільмі хуйлобородько (td)
Це "голосування" від ЗЕ- болванов - як їх літцо (td)
   
А де пункт Зеленський самим брехливий? Він забуває навіть що брехав минулого разу
   
А де пункт Зеленський самим брехливий? Він забуває навіть що брехав минулого разу

Тема про Пороха і жулю, назву якої я вже не можу змінити. Якщо ще мене будуть просити, я добавлю такий пункт, хоча, я вважаю, для цього треба створити нову тему з відповідною назвою.
   
Жуля може взяти реванш. І це буде значно гірше ніж Зеля чи Порох при владі.

Я бачу, що ти вже всрався піддорас дрищепедрільний.

Повні труси наваляв.
Напевно є причини...  :fool:
   
Я бачу, що ти вже всрався піддорас дрищепедрільний.

Повні труси наваляв.
Напевно є причини...  :fool:

Йди на xyй, сраколизник жулі.:)
   
   
  кошлатий
жидоромбаро
 Дрищара
 Кнурятина


"головне, що Я ЗНАЮ, ЩО ЦЕ ТАК"(© Миросрака)
   
Те, що по кількості брехливості не можна порівнювати Юльку з будь ким - то безперечний факт. Ніхто не дорівняє ніколи.
Стаж - десятиліття.
Але по значущості - Зеленський уже наближається, бо якщо Юльку розпізнала більшість населення, то в полоні брехні Зеленського перебуває ще велика частина людей.
Його брехня нам може дуже дорого обійтися. Великою кров'ю.
   
Залізна брехня кремлівського агента з позивним "Вона"


   
Есхіл Пауло Коельо



Останнє редагування: 19 жовтня 2021 11:35:33 від medved
   
Найбрехливішою є шлюха
   
у міня нє то на суфльорє  :weep:

   
Те, що по кількості брехливості не можна порівнювати Юльку з будь ким - то безперечний факт. Ніхто не дорівняє ніколи.
Стаж - десятиліття.
Але по значущості - Зеленський уже наближається, бо якщо Юльку розпізнала більшість населення, то в полоні брехні Зеленського перебуває ще велика частина людей.
Його брехня нам може дуже дорого обійтися. Великою кров'ю.


Але Зелю ще не зловили на великій корупції і злодійстві. Чи не так?
   



Maкaка побєждаєт досрочно во всєх номінаціях на найбрехливішу потвору
   
Вони політики - а значить брехуни  :-)o 
   
Але Зелю ще не зловили на великій корупції і злодійстві. Чи не так?
Як можна говорити про корупцію, коли ВОНИ у  нас державу відбирають: швидко і нагло. Юлька теж тим займалася і займається за кацапським сценарієм, але тоді ще було багато притомних людей, котрі її викрили.
А тепер -  :facepalm:  Вже за двома сценаріями...і вашим, і нашим...
Але ні один з них не є проукраїнським.
   
https://www.pravda.com.ua/photo-video/2014/04/19/7023028/

Кандидат у президенти Петро Порошенко не пам'ятає своєї обіцянки, яку він дав зі сцени на Майдані - щодо "відновлення бруківки на вул.Грушевського та стадіону Динамо протягом одного дня після перемоги Майдану".

Це випливає з відповіді політика журналістам.

"Я обіцяю, що після нашої перемоги ми відновимо бруківку на Грушевського та стадіон "Динамо" за одну добу", - заявляв Порошенко.

У сюжеті ж йдеться про те, що стадіон вже майже відновили за рахунок футбольного клубу. Разом з тим Порошенко виправдовується тим, що ремонту заважали барикади.
   
За поточного преЗЕдента дана  тема не є аж такою "важливою і актуальною" :)
НМСД, звичайно
   
Треба було все прочитати, щоб робити висновки.
НАВІЩО???
Зтикнувшись (і то було вже не вперше у тому вашому дописі) з очевидною маячнею, мені варто було далі витрачати час на читання і аналіз???
То ви ЧОБОТА дурнуватого запропонували в якості "аргументації"???
О, боже!..
   
А ви бачили не брехливих політиків?
   
Жуля може взяти реванш. І це буде значно гірше ніж Зеля чи Порох при владі.
Ах, як переконливо! Просто здуріти можна!  :facepalm1:  :facepalm:
Ваш "порох" є агентом ФСБ, і цим ВСЕ сказано.
За інших умов Хуйло не дозволив би йому розвинути такий потужний бізнес у паРаші.
А як Свин вміє плазувати перед "сильними міру сєго", ми мали наочну змогу стократ переконатися ще до його так званого "президентства України".
   
Полижи сраку жулі і собі, всеуйобіщне уйобіще.
Вам самому не соромно так затято вилизувати ганебну задницю ганебної Хуйлової маріонетки жмуруку-абнімаю?
   
Частина звинувачень є відверто брехливою.
То навіщо ви їх нагородили?
Чобіт!  :facepalm1:  :facepalm: маммма дарагая!!!
   
Юля успешно побеждает в гонке за звание самого отпетого лжеца.

Плюс к этому она еще и главный политический лузер за всю историю. Столько раз пролететь мимо президентской табуретки -- это надо иметь талант.
   
Юля успешно побеждает в гонке за звание самого отпетого лжеца.

Плюс к этому она еще и главный политический лузер за всю историю. Столько раз пролететь мимо президентской табуретки -- это надо иметь талант.
Юля  - лузер "па жизні"
Чи є сенс констатувати відомий хвакт?
   
Весьма похоже на то,что Тимошенко заранее чернят и топят, чтобы она на следующих выборах не стала конкурентом Зеленскому.
 Как это делали  раньше много раз перед очередными президентскими выборами.
 
 Похоже Зеленский не понимает, что быть ему следующим президентом или не быть, зависит ТОЛЬКО ОТ НЕГО САМОГО и ОТ ТОГО,ЧТО ОН СДЕЛАЕТ ВАЖНОГО,ЗНАЧИМОГО И ПОЛЕЗНОГО для  простых украинцев и Украины в целом!
 А не от степени очернения его конкурентов на следующих выборах..
Иначе он повторит судьбу Порошенко!
   
Зтикнувшись
Пишеться через С - стикатися. Правило літер к п т ф х. Перез ними пишеться префікс С, а не З.  :)
   
Пишеться через С - стикатися. Правило літер к п т ф х. Перез ними пишеться префікс С, а не З.  :)
угу
А краще писати
"зІткнувшись"
   
Юля успешно побеждает в гонке за звание самого отпетого лжеца.

Плюс к этому она еще и главный политический лузер за всю историю. Столько раз пролететь мимо президентской табуретки -- это надо иметь талант.
А можна було 10 років чемно мити підлоги у Ющенковому штабі і ву а ля - наступні 10 років -- президентша. Не получилося. Заглупа. :shuffle:
   
Пишеться через С - стикатися. Правило літер к п т ф х. Перез ними пишеться префікс С, а не З.  :)
дякую, ЛАРТО
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія