Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Офіцер все мені чоколядку приносив

Офіцер все мені чоколядку приносив

ну що кацапчики, фас  :laugh:

   
Re: Офіцер все мені чоколядку приносив

ну що кацапчики, фас  :laugh:

https://www.youtube.com/watch?v=b04rTn7g5SY

Типова історія про типову ситуацію.
   
Re: Офіцер все мені чоколядку приносив

Чув подібні за змістом розповіді від батька та діда по материнській лінії
   
Re: Офіцер все мені чоколядку приносив

А можно краткое содержание?
   
Re: Офіцер все мені чоколядку приносив

Чув подібні за змістом розповіді від батька та діда по материнській лінії
Расскажите, пожалуйста.
   
Re: Офіцер все мені чоколядку приносив

Расскажите, пожалуйста.
на жаль, деталей вже не пригадую, тому що вони ділилися своїми дитячими спогадами зі мною, коли я ще сам був дитиною. Але робили це неодноразово, тому основні їх емоційні  враження в моїй пам’яті збереглися, тобто більшою мірою я пам’ятаю емоційну оцінку моіх предків, ніж якийсь фактаж. Німці входили в села (це Рівненська і Волинська області), жодного насильства, мародерства. До них, дітей, привітне ставлення. Шоколад!))). Порядок!))). Я чітко пригадую, що в розповідях діда і тата щодо німців була повага. А щодо савєтів, які також заходили в іхні села, звучала зневага
   
Re: Офіцер все мені чоколядку приносив

Немцы конечно были более гуманными, чем краснопузые
 Поэтому ничего удивительного

Настоящая история сильно отличается от того, что было показано в совецких фильмах


Давно нужно снять фильм про то, как краснопузые взорвали ДнепроГЭС, показать как под водой погибли старики и дети, какие мучения им пришлось пережить

Давно пора снять фильм про Голодомор, в стиле "ужасы". Показать как обычные люди, мирные селяне сходили с ума и пожирали друг друга

Немцы по сравнению с краснопузыми покажутся ангелами
   
Re: Офіцер все мені чоколядку приносив

Під час окупації у хаті моєї бабусі, татової матері, жив німець. Працював на пекарні. Кожен день приносив свіжу хлібину и клав на підвіконня у веранді. Бабі показував, щоб забрала. Батько мого тата був на фронті в той час.

В хаті моєї бабусі по матері теж жили німці. Бабусю  з дітьми з хати вигнали. Вони жили у сараї. Але мій прадід йти з власної хати відмовився та жив у сінях.

Це все було в одному місті в один час.
   
Re: Офіцер все мені чоколядку приносив

Під час окупації у хаті моєї бабусі, татової матері, жив німець. Працював на пекарні. Кожен день приносив свіжу хлібину и клав на підвіконня у веранді. Бабі показував, щоб забрала. Батько мого тата був на фронті в той час.

В хаті моєї бабусі по матері теж жили німці. Бабусю  з дітьми з хати вигнали. Вони жили у сараї. Але мій прадід йти з власної хати відмовився та жив у сінях.

Це все було в одному місті в один час.

Кацапи з попередніми власниками чинили інакше.

   
Re: Офіцер все мені чоколядку приносив

Кацапи з попередніми власниками чинили інакше.

Показати зображення...
Так, а потім ці понаєхі розказували, як за них влада турбувалася, що навіть каша в кастрюльке на плиті тепла була.
   
Re: Офіцер все мені чоколядку приносив
a49

Так, а потім ці понаєхі розказували, як за них влада турбувалася, що навіть каша в кастрюльке на плиті тепла була.
Тепер ціх понаехів і захищають кацапо-довбні!
   
Re: Офіцер все мені чоколядку приносив
AI

Дід (ідейний комуніст) розповідав, що німці в селі все поремонтували. Найбільше селян вразило, що туалети типу "дірка в будці" переробили на сидячі.
Прадіду, який був сільським ковалем, подарували крутезний набір німецьких інструментів (бо без майстра нікому й підводу полагодити).
   
Кацапи з попередніми власниками чинили інакше.

Показати зображення...

Да хватит .уйню рассказывать. Семья въехала в новую квартиру. И нет никакой "теплой каши на плите".
   
Компенсаційний механізм, а саме  стокгольмський синдром.
Нічого нового.
   
Re: Офіцер все мені чоколядку приносив

Типова історія про типову ситуацію.
+

теж бабця і прабабця багато розказували, в них в хаті німці жили.
а дідусю по другій лінії німці операцію на стегні зробили(їхній шпиталь був в сусідньому селі). виявився туберкульоз кістки. а в 33 році він ледве не помер з голоду.
   
Re: Офіцер все мені чоколядку приносив

Компенсаційний механізм, а саме  стокгольмський синдром.
Нічого нового.
не знаю звідки ця бабця, а в нас на Поділлі селяни не вважали німців окупантами.
   
Re: Офіцер все мені чоколядку приносив

Компенсаційний механізм, а саме  стокгольмський синдром.
Нічого нового.
Стокгольмский - идти служить краснопузым, которые всю семью голодом убили

Если бы пришлось выбирать, я бы пошел за немцев, просто чтобы вырезать комиссаров
   
не знаю звідки ця бабця, а в нас на Поділлі селяни не вважали німців окупантами.
Мабуть так само як на Донбасі не вважають окупантами росіянчегів. Незважаючи на принесені нещастя та руйнування, авансуючи вдячність за очікуванні наступні нештяки.
   
Re: Офіцер все мені чоколядку приносив

Давно нужно снять фильм про то
Не помню ни одного фильма про жизнь на оккупированой территории. Ведь люди жили, где-то работали, что-то ели, покупали, женились, рожали детей. В фильмах только партизаны, расстрелы. После сообщений о 2000 убитых градом в спящем Цхинвали я всему этому неверю.
   
что-то ели, покупали, женились, рожали детей
Ходили на вибори.
Що за маячня взагалі?
   
Кацапи з попередніми власниками чинили інакше.
Ця картинка трохи не з тих часів, то вже 50-ті роки.
Типа бабі дали нову квартиру - "сталінку" й вона з собою понатягувала туди барахла ))
Навіть радіола ніфуова в баби.
   
Re: Офіцер все мені чоколядку приносив

Ходили на вибори.
Що за маячня взагалі?
Нє, на вибори ходили тільки при совєтах. :pooh_lol:
   
Не помню ни одного фильма про жизнь на оккупированой территории. Ведь люди жили, где-то работали, что-то ели, покупали, женились, рожали детей. В фильмах только партизаны, расстрелы. После сообщений о 2000 убитых градом в спящем Цхинвали я всему этому неверю.

Як мінімум з свіжого згадується Поводир про кобзарів. Якраз у час голодомору.Непогано як для відчизняного кінематографу
   
Re: Офіцер все мені чоколядку приносив

Не помню ни одного фильма про жизнь на оккупированой территории. Ведь люди жили, где-то работали, что-то ели, покупали, женились, рожали детей. В фильмах только партизаны, расстрелы. После сообщений о 2000 убитых градом в спящем Цхинвали я всему этому неверю.
Да
Конечно и там были трагичные моменты

В нашей семье - дедушка, которому на тот момент 20 лет. Вышел из окружения и плена. Дошел пешком из днепропетровской области в уманский район.

Пришел в село. Помог посадить огород весной. Потом немцы угнали на работы в Германию

С одной стороны - печально. С другой стороны - остался жив, благодаря этому. Потому что красные к таким пацанам относились как к животным - палку в руки и на немецкие окопы в качестве пушечного мяса
   
Re: Офіцер все мені чоколядку приносив

не знаю звідки ця бабця, а в нас на Поділлі селяни не вважали німців окупантами.

а ким вважали, аднім народом?
   
Re: Офіцер все мені чоколядку приносив

Як мінімум з свіжого згадується Поводир про кобзарів. Якраз у час голодомору.Непогано як для відчизняного кінематографу
Це про голодомор. А от про те чи німці пригощали шоколадом? Якась історія кохання на окупованій території, чи щось подібне. От скажімо Тіхій Дон - можна зробити висновок, як жили люди в громадянську війну. А щось подібне про окуповані території в другу світову.
   
Re: Офіцер все мені чоколядку приносив

Мабуть так само як на Донбасі не вважають окупантами росіянчегів. Незважаючи на принесені нещастя та руйнування, авансуючи вдячність за очікуванні наступні нештяки.
можливо. але поділські селяни сприймали реальність більш об'єктивно - їх перестала влада тероризувати, боїв в нашій місцевості не було, поки були німці голоду не було. взагалі нормальне спокійне життя було. тільки прийшли асвабадітєлі, знов лободу почали їсти в 1946р.
   
Re: Офіцер все мені чоколядку приносив

а ким вважали, аднім народом?
черговими "панами", але не кровожерливими - "можна жити".
   
можливо. але поділські селяни сприймали реальність більш обєктивно - їх перестала влада тероризувати, боїв в нашій місцевості не було, поки були німці голоду не було.
Подільські - поняття неоднозначне.
Якшо потрапляли до Трансністрії, в зону румунської окупації, як половина Вінничини,  то не все так було шоколадно.
Румуни ще ті скотиняки, порівняно з німцями.
   
Re: Офіцер все мені чоколядку приносив

батько пацаном був в окупації
пригадую - казав як німецький кухар їх, дітлахів підгодовував
але сильно не любив крадіжок...
але кухарі, мабуть всі такі
   
Re: Офіцер все мені чоколядку приносив

Подільські - поняття неоднозначне.
Якшо потрапляли до Трансністрії, в зону румунської окупації, як половина Вінничини,  то не все так було шоколадно.
Румуни ще ті скотиняки, порівняно з німцями.
можливо. я переказую те, що мої розказували.
   
Re: Офіцер все мені чоколядку приносив

але сильно не любив крадіжок...
але кухарі, мабуть всі такі

Так-так, лише німецькі кухарі не люблять крадіжок. У всіх решти красти можна!  (tu)
Найкраще - в німецьких урядів.
   
Re: Офіцер все мені чоколядку приносив

Да хватит .уйню рассказывать. Семья въехала в новую квартиру. И нет никакой "теплой каши на плите".

смішно
   
Re: Офіцер все мені чоколядку приносив

Компенсаційний механізм, а саме  стокгольмський синдром.
Нічого нового.


це трохи інше
не заручники, а слуги. худоба і господар

москалі зараз чому погані? тому що совок розвалився, привели до краху і стали погані. Виявились поганими господарями. Але якщо цей господар поганий, то десь має ж бути хороший господар, який за вухом чухає і миску дає.
От німці були таким хорошим господарем.
заручник не по своїй волі заручник, а ці по своїй бо худоба. Вони по своїй волі завжди господаря шукають.
я в сусідній гілці наводив приклад із ОУН у Києві.  у вересні 41 вони допомагали німцям євреїв розстрілювати, бо німці ОУНівців на всі хлібні посади порозставляли. А коли німці устаткувались і їм уже ОУН не була потрібна, у лютому 42 вони верхівку ОУН розстріляли. При чому в тому самому Бабиному Яру. Присипали євреїв тоненьким шаром землі і зверху поклали "невдалих арійців".

а що німці добрі господарі то питань немає, який же хазяїн буде погано доглядати худобу, чим жирніша тим більше сала потім натопити можна.
   
Re: Офіцер все мені чоколядку приносив

черговими "панами", але не кровожерливими - "можна жити".

зі спогадів батька - миска цукру від німців-квартирантів і гумова кишка він німців, як інструмент дисципліни, переховування від вивезення в Німеччину у ямі під купою гною,
зі спогадів матері - подорож пішки з Летичівського району до Кам'янця з голодухи, це діти 11-14 років,
зі спогадів бабусі дружини - половина спаленого села за вбитого німця, вже з пожитками стояли чекали коли і їх хату спалять, та приїхав інший офіцер припинив

жити можна, якщо виживеш, при всіх панах


   
Re: Офіцер все мені чоколядку приносив

Навіть радіола ніфуова в баби.

От прямо так, позаду відкритих дверей, радіолу і виставили! А вже потім кота занесли.
А пацан заніс портрет Сталіна і робить вигляд, що його вперше побачив!  :pooh_lol:
   
Re: Офіцер все мені чоколядку приносив

   
Re: Офіцер все мені чоколядку приносив

це трохи інше
не заручники, а слуги. худоба і господар

москалі зараз чому погані? тому що совок розвалився, привели до краху і стали погані. Виявились поганими господарями. Але якщо цей господар поганий, то десь має ж бути хороший господар, який за вухом чухає і миску дає.
От німці були таким хорошим господарем.
заручник не по своїй волі заручник, а ці по своїй бо худоба. Вони по своїй волі завжди господаря шукають.
я в сусідній гілці наводив приклад із ОУН у Києві.  у вересні 41 вони допомагали німцям євреїв розстрілювати, бо німці ОУНівців на всі хлібні посади порозставляли. А коли німці устаткувались і їм уже ОУН не була потрібна, у лютому 42 вони верхівку ОУН розстріляли. При чому в тому самому Бабиному Яру. Присипали євреїв тоненьким шаром землі і зверху поклали "невдалих арійців".

а що німці добрі господарі то питань немає, який же хазяїн буде погано доглядати худобу, чим жирніша тим більше сала потім натопити можна.

 :facepalm1:
Все як завжди: Рустемчик без погонича життя не уявляє .
   
Re: Офіцер все мені чоколядку приносив

Присипали євреїв тоненьким шаром землі і зверху поклали "невдалих арійців".

А як твої предки вижили?
   
Re: Офіцер все мені чоколядку приносив

на жаль, деталей вже не пригадую, тому що вони ділилися своїми дитячими спогадами зі мною, коли я ще сам був дитиною. Але робили це неодноразово, тому основні їх емоційні  враження в моїй пам’яті збереглися, тобто більшою мірою я пам’ятаю емоційну оцінку моіх предків, ніж якийсь фактаж. Німці входили в села (це Рівненська і Волинська області), жодного насильства, мародерства. До них, дітей, привітне ставлення. Шоколад!))). Порядок!))). Я чітко пригадую, що в розповідях діда і тата щодо німців була повага. А щодо савєтів, які також заходили в іхні села, звучала зневага

Моя бабка тоже рассказывала (Черниговская область) только то, говорит были мадяры и румыны...
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія