Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Ви зацінили як демкратія на раз перетворюєцця на фашизм?

В принципі воно зрозуміло: люди які підтримують фашизм одночасно називаючи себе демократами не можуть не бути шизофрениками.
   
А ви знаєте що кожного року з 2001, 14 вересня Президент США поновлює надзвичайний стан у звязку з терористичною загрозою? Зараз ще додався надзвичайний епідемічний стан. Ще здається є надзвичайний кліматологічний стан.

І це буде тривати вічно бо алєні ковтають це гімно з присмоком.

Так и я о том же...
Аленей кормят говном с лопаты, и пипл хавает...
А если есть спрос, то будет и предложение... и эта пестня будет вечной...
   
Ты дурак, потому не понял...
Там не про социопатов и преступников, а про волю выбора...

на цьому відправляєшся до ігнору
   
Так и я о том же...
Аленей кормят говном с лопаты, и пипл хавает...
А если есть спрос, то будет и предложение... и эта пестня будет вечной...

Так, головне утримувати стадо в стані перманентного переляку.

Як не тероризм, то зміни клімату, як не зміни клімату, то ковід і т.п.
   
Питання звісно дебільне, але як для тебе відповім - ні, я не вколотий генною терапією і не буду неї вколотий, а тих, хто буде примушувати отримуають від мене щеплення свинцем.

Так пойнятно?
Ні, я задаю пряме питання, чи маєш ти щеплення від COVID-19?
Хочу відповідь "так" чи "ні"
   
Так, головне утримувати стадо в стані перманентного переляку.

Як не тероризм, то зміни клімату, як не зміни клімату, то ковід і т.п.

Ты просто overreacted
   
Ні, я задаю пряме питання, чи маєш ти щеплення від COVID-19?
Хочу відповідь "так" чи "ні"

Ти таки реально їбанута, чи як?  :laugh:
   
Ти таки реально їбанута, чи як?  :laugh:
Ти всіляко уникаєш відповіді, що виглядає дуже смішно
На просте питання, чи маєш ти щеплення від COVID-19?
Можеш дати нормальну відповідь?
Так чи ні
   
Ты просто overreacted

А прєз Штатів кожноро року підписує що? Екзекутивні overreactions?
   
Re: Ви зацінили як демкратія на раз перетворюєцця на фашизм?

а де пункт що ТС тупий даун?

   
Вакцинуті демократи фашисти усвідомлюють що роблять?
   
Петро, так ти вакцинований?
   
Так ввели сучасний Ahnenpaß  але не для стримування пандемії а для стимуляції невакцинованих :(

Якби хотіли зупинити пандемію, вона б вже давно закінчилась там де почалась.
   
Соплезуб, ти як там? "Гардішся"?

В тому, що Україна зараз 4-а за смертністю від ковід є і твій посильний вклад.
   
Вакцинуті демократи фашисти усвідомлюють що роблять?

Усвідомлюєм, а шо..
А ти усвідомлюєш шо ти робиш?
   
Не баись Саблезубый, тебя не больно уколят, раз и ты вакцинутый.  :laugh:
   
Соплезуб, ти як там? "Гардішся"?

В тому, що Україна зараз 4-а за смертністю від ковід є і твій посильний вклад.

З якої соросяцької дупи тебе дістали, їбанько?
   
Ви зацінили як демкратія на раз перетворюєцця на фашизм?
А виявляється антивакцинатори є ще і антифошиздами. Совпадєніє?
   
Вакцинуті демократи фашисти усвідомлюють що роблять?

Ну, що там? Втік таки від санітарів?
   
Ти таки реально їбанута, чи як?  :laugh:

 :)

Що, так тяжко сказати "так"?

Не будь такий злий, жінки люблять задавати прямі питання, інколи in the wrong place at the wrong time, але ми їх все одно любим.

   
пока есть возможность манипулировать демократией, пока нужна определённый элемент диктатуры, что ли? Просто ми потомки козакив и этим всё сказано
   
пока нужна определённый элемент диктатуры, что ли? Просто ми потомки козакив и этим всё сказано

Звучать, как потомка Улуг-Бея, однако.
   
Борьба с фашизмом.... все вокруг фашисты... хм где же я это слышал... Ах да, раша, русский мир. Антиваксеры палитесь.
   
Звучать, как потомка Улуг-Бея, однако.
Бо коли не слідувати певним законодавчим обмеженням, то будемо, як у 17 віці шаблями голови незгодним стинати і на списи очільниців кидати? Недаремно, деякі дослідники називають козаків бандитами, які замість того, щоб працювати, віддавали перевагу розбійницьким заволодінням чужим скарбом?
   
Так и я о том же...
Аленей кормят говном с лопаты, и пипл хавает...
А если есть спрос, то будет и предложение... и эта пестня будет вечной...
коли молодий безбашений мужик проти локдаунів і карантинів, то можна зрозуміти. Але коли він одночасно проти вакцинації, яка зменшує обмежувальні заходи, то це незрозуміло.
   
коли молодий безбашений мужик проти локдаунів і карантинів, то можна зрозуміти. Але коли він одночасно проти вакцинації, яка зменшує обмежувальні заходи, то це незрозуміло.

якщо безбашений то проти всього, і коли молодий, і коли постарів
   
Як писав один історикер спроба визначити фашизм подібна до спроби прибити желе до стіни

Це слово ріже слух в контексті його звязків з імітацією фашизму в райху в пізніший час.
І якось забувається що перші фашисти (спілкарі/бундівці) носили також і пятикутну зірку

...
ТС має певне раціо.
Якщо тему не звужувати до срачу ваксери-антиваксери

Останні глобальні події (не тільки ковідні)  показують що  фашистська риторика (я знаю що робити а всі інші є вороги або зрадники) досить популярна в політиці по всьому світу.
Накину ци від антифашиста) що писав ще до ковіду)) про небезпеку "нормалізаціі^ фашистськоі політики:

"Те, що робить нормалізація - це перетворення в моралі надзвичайного на звичайне.
Це дозволяє нам терпіти те що колись було нестерпним через створення враження що ніби ці речі були завжди

It makes us able to tolerate what was once intolerable by making it seem as if this is the way things have always been".

Jason Stanley
How Fascism Works
2018



Останнє редагування: 21 жовтня 2021 09:08:03 від Lemberg.AT
   
В тебе архаїчні знання про фашизм яким вже скоро 100 років у четвер. Фашизмові не обов'язково бути нацизмом.

Но фашизм дожен быть государственным тоталитаризмом. Так как государственный тоталитаризм подчинил себе ВСЕ области общественной деятельности? ФУП тоже управляется фашистами?  :punish:
   
Нацию ваксьоров... B-)
Эти 15% ваксеров уже весь форум засрали. Медом им тут намазано что ли?
   
Як писав один історикер спроба визначити фашизм подібна до спроби прибити желе до стіни

Це слово ріже слух в контексті його звязків з імітацією фашизму в райху в пізніший час.
І якось забувається що перші фашисти (спілкарі/бундівці) носили також і пятикутну зірку

...
ТС має певне раціо.
Якщо тему не звужувати до срачу ваксери-антиваксери

Останні глобальні події (не тільки ковідні)  показують що  фашистська риторика (я знаю що робити а всі інші є вороги або зрадники) досить популярна в політиці по всьому світу.
Накину ци від антифашиста) що писав ще до ковіду)) про небезпеку "нормалізаціі^ фашистськоі політики:

"Те, що робить нормалізація - це перетворення в моралі надзвичайного на звичайне.
Це дозволяє нам терпіти те що колись було нестерпним через створення враження що ніби ці речі були завжди
It makes us able to tolerate what was once intolerable by making it seem as if this is the way things have always been".

Jason Stanley
How Fascism Works
2018


Нет абсолютной демократии, тоталитаризма, космополитизма или нацизма. Между людьми все относительно, т.е..сравнительно. Как только Вы сравните уровень демократии и тоталитаризма в Украине и в России, и посмотрите динамику изменения соотношения тоталитаризма и демократии в Украине и Россиии, то поймете куда движется Украина.

О фашизме в Украине просто глупо рассуждать, так как государственный тоталитаризм не то что преобладает, но отсутствует поактически во всех областях человеческой деятельности.

Особенно смешно выглядят потуги рашистов оправдывающих свою агрессию противсУкраины.

Идиоты одновременно обвинчют Украину в фашизме, т.е. в государственном тоталитаризме, но при этом голосят о недогосударстве, об отсутствии государственности Украины.  :tease:



   
Эти 15% ваксеров уже весь форум засрали. Медом им тут намазано что ли?

Они перепутали демократию с анархией и любую попытку государства уменьшить беспорядок будут называть фашизмом.

Не тот форум дурдомом назвали.
   
Цікаво що в 20-ті і 30-ті роки плебс теж массово підтримував фашиків. І так само радів утискам і порушенням прав співгромадян заради розкрученою пропагандистами істерики.
   
пока есть возможность манипулировать демократией, пока нужна определённый элемент диктатуры, что ли? Просто ми потомки козакив и этим всё сказано

В этом коренное различие между украинцами и россиянами. Если козацкая вольница, или воля никому не подчиняться, т.е анархия, у нас в крове, то у россиян на все воля государева, т.е. наместника всевышнего в России.

Если украинцы двигаются в своем развитии от анархии к демократии, то россияне быстро восстановили после распада СССР идеологию тоталитаризма посредством государства и практически Россия стала фашистским государством

   
отакі петрушки  - врагі народа
для їх ліквідації і потрібна диктатура
інакше хаос
   
В Украине массово запрещаются неправительственные организации, государство монополизирует все отрасли экономики, государство ликвидировало все негосударственные СМИ???

О каком фашизме в Украине может вообще идти речь???

   
отакі петрушки  - врагі народа
для їх ліквідації і потрібна диктатура
інакше хаос

Им нужен развал государства Украина,  чтобы оказаться в ином государстве. И я знаю в каком государстве эти "антифашисты" хотят оказаться - в фашистской России.

Не тот форум дурдомом назвали...
   
коли молодий безбашений мужик проти локдаунів і карантинів, то можна зрозуміти. Але коли він одночасно проти вакцинації, яка зменшує обмежувальні заходи, то це незрозуміло.

 Яким чином?
 Розкажіть на прикладі Ізраїлю.
   
Щеплений Спутніком Петро продовжує ганити Файзер  :lol:
   
Як писав один історикер спроба визначити фашизм подібна до спроби прибити желе до стіни

Це слово ріже слух в контексті його звязків з імітацією фашизму в райху в пізніший час.
І якось забувається що перші фашисти (спілкарі/бундівці) носили також і пятикутну зірку

...
ТС має певне раціо.
Якщо тему не звужувати до срачу ваксери-антиваксери

Останні глобальні події (не тільки ковідні)  показують що  фашистська риторика (я знаю що робити а всі інші є вороги або зрадники) досить популярна в політиці по всьому світу.
Накину ци від антифашиста) що писав ще до ковіду)) про небезпеку "нормалізаціі^ фашистськоі політики:

"Те, що робить нормалізація - це перетворення в моралі надзвичайного на звичайне.
Це дозволяє нам терпіти те що колись було нестерпним через створення враження що ніби ці речі були завжди
It makes us able to tolerate what was once intolerable by making it seem as if this is the way things have always been".

Jason Stanley
How Fascism Works
2018



Плюс фашики та коміки люблять підміняти поняття. Подивіцця скільки медичних визначень вже перекосойобили.
   
Так ввели сучасний Ahnenpaß  але не для стримування пандемії а для стимуляції невакцинованих :(

Якби хотіли зупинити пандемію, вона б вже давно закінчилась там де почалась.
мені подобаєтсья як епідемії зупинять в Голівуді, операція зачистка... Прилітає ракета з напалмом чи атомною бомбою.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія