Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Зелепупіки, так що там і скільки вкрав Порошенко?

Зелепупіки, так що там і скільки вкрав Порошенко?

Конкретно! Бо зaїбaли вже.
Кажеш їм, всі аудити вже чітко встановили, що збіднів Педро за роки президентства, а вони все - тату, а де море?
   
Ну так и по Овощу ничего не доказали. Как по-твоему воруют, по ночам тырят деньги из казначейства мешками? Так конечно никто не делает.
   
Re: Зелепупіки, так що там і скільки вкрав Порошенко?

Ну так и по Овощу ничего не доказали. Как по-твоему воруют, по ночам тырят деньги из казначейства мешками? Так конечно никто не делает.

С Овощем сложнее. Он не является и никогда не являлся бизнесменом и, тем более, миллиардером (по крайней мере, официально), а значит, не находился под прицелом всякоразных международных аудиторских компаний и фондов. Да и не о нем сейчас речь. Есть четко озвученная инфа, что вот есть такой Порошенко, официальный миллиардер, который за годы президентства превратился в миллионера. Какого хера дальше выставлять себя долбоебами и кудахтать про свинарчуке, на крови, наворовался и прочую хню нести?
   
Маніторє ??  8-)
Ех, підняти б зараз ті двадцять гілочок з вакханалією зєсрані...
   
Re: Зелепупіки, так що там і скільки вкрав Порошенко?

Ну так и по Овощу ничего не доказали. Как по-твоему воруют, по ночам тырят деньги из казначейства мешками? Так конечно никто не делает.
С овощем как раз ясно - на счету казначейства был 0
   
Re: Зелепупіки, так що там і скільки вкрав Порошенко?

Маніторє ??  8-)
Ех, підняти б зараз ті двадцять гілочок з вакханалією зєсрані...

Навіщо? В їхніх тупорилих макітрах ніц не змінилося - вони несуть ту ж саму маячню, нічого нового.
   
Та у Чугуния было куча бабла еще и налом. Он нал вертолётами вывозил и грузовиками. Тому есть свидетели. Это был довольно большой объём груза. Ну банковские были тоже, конечно, на кеша было дофигища. Выехал миллиардером. Правда кацапы все там у него переполовинили. Жаловался. А чо? Даром только кошки родяться.
   
всі аудити вже чітко встановили, що збіднів Педро за роки президентства
Гроші, виведені до оффшорів (а ми всі стали свідками діяльності петро по облаштуванню одного з таких оффшорів - дарма, що відбувалося це під час розстрілу наших під Іловайськом), враховувалися аудитами при підрахунку?
   
Гроші, виведені до оффшорів (а ми всі стали свідками діяльності петро по облаштуванню одного з таких оффшорів - дарма, що відбувалося це під час розстрілу наших під Іловайськом), враховувалися аудитами при підрахунку?
===============================
 То була фірма з іноземною реестрацією для саме сліпого траста. Там були гроші з яких він сплатив податки в Україні. Тупа ти курка.
   
Re: Зелепупіки, так що там і скільки вкрав Порошенко?

Гроші, виведені до оффшорів (а ми всі стали свідками діяльності петро по облаштуванню одного з таких оффшорів - дарма, що відбувалося це під час розстрілу наших під Іловайськом), враховувалися аудитами при підрахунку?

скільки в офшорі його грошей?
   
скільки в офшорі його грошей?
Ну той посєклі, срач влаштували на весь світ, довелося занедбати.
А скільки не посєклі? Страшно подумати.
Ця людина ВСЕ ЖИТТЯ у різні способи з застосуванням різних засобів, схем тощо збагачувалася, часто не гребуючи і приниженнями, необхідністю плазувати перед "вищими". Все це очевидно спостерігалося і під час його президентства.
   
скільки в офшорі його грошей?
Цифры, числа... Это все оскорбляет чувства верующих в пропажу мониторов и параллельное существование правильных и неправильных оффшоров
   
То була фірма з іноземною реестрацією для саме сліпого траста. Там були гроші з яких він сплатив податки в Україні. Тупа ти курка.
Розумний, доведи факт сплати податків в Україні. Чи ти маєш на увазі ті нещасні тисячу чи дві американських гривень, які було покладено при відкритті рахунку?
Сліпий траст - це найобка дурнувато-довірливого манюпаса.
   
Re: Зелепупіки, так що там і скільки вкрав Порошенко?

Ну той посєклі, срач влаштували на весь світ, довелося занедбати.
А скільки не посєклі? Страшно подумати.
Ця людина ВСЕ ЖИТТЯ у різні способи з застосуванням різних засобів, схем тощо збагачувалася, часто не гребуючи і приниженнями, необхідністю плазувати перед "вищими". Все це очевидно спостерігалося і під час його президентства.

Ну ось чия б тут корова зараз про офшори патякала...
   
Ну ось чия б тут корова зараз про офшори патякала...
Ти про що? У мене нема оффшорів
   


всі аудити вже чітко встановили, що збіднів Педро за роки президентства
Гроші, виведені до оффшорів (а ми всі стали свідками діяльності петро по облаштуванню одного з таких оффшорів - дарма, що відбувалося це під час розстрілу наших під Іловайськом), враховувалися аудитами при підрахунку?
===============================
 То була фірма з іноземною реестрацією для саме сліпого траста. Там були гроші з яких він сплатив податки в Україні. Тупа ти курка.
Ну зачем с ней спорить, там эмоциональная прошивка на Порошенко .  Инашли специалиста по оффшорам.  У человека своего бизнеса никогда не быво.  Она понятия не имеет , что и как работает.
   
Re: Зелепупіки, так що там і скільки вкрав Порошенко?



Ну зачем с ней спорить, там эмоциональная прошивка на Порошенко .  Инашли специалиста по оффшорам.  У человека своего бизнеса никогда не быво.  Она понятия не имеет , что и как работает.

А может, она просто дура?!
   
Скільки вкрав Овоч? Конкретно! Де гроші? Бо Юра ГП казав щось про 40 ярдів, де вони скількі повернули?
   


Ну зачем с ней спорить, там эмоциональная прошивка на Порошенко .  Инашли специалиста по оффшорам.  У человека своего бизнеса никогда не быво.  Она понятия не имеет , что и как работает.
Нє быво.
Зате я маю змогу і право (голосування на виборах) для оцінки руйнівної діяльності цього надміру зажерливого цинічного вилупка протягом десятиліть його ошивання у політикумі, і на відразу від його плазувань перед Кучмом, Янучаром і Хуйлом. І всі ті плазування були аж ніяк не заради України.
   
До речі, а Кучмо - злодій? А Янучара? І скільки вкрали, якщо так?
   
Конкретно! Бо зaїбaли вже.
Кажеш їм, всі аудити вже чітко встановили, що збіднів Педро за роки президентства, а вони все - тату, а де море?
Недоношенный, сколько украл сивочолый пидарас будет доказывать следователь, виновен или нет суд. А я только буду приводить смертный приговор в исполнение.
   
Недоношенный, сколько украл сивочолый пидарас будет доказывать следователь, виновен или нет суд. А я только буду приводить смертный приговор в исполнение.

Соплі зелені підітри, пріводільщік  :lol:
p.s. ще й смєтун  :weep:
   
Порошенко, официальный миллиардер, который за годы президентства превратился в миллионера.
Тільки от у списках українських мільярдерів за 2020-2021 Порошенко завжди посідав 6-7 місце з 1,5-1,6 мільярдами
   
До речі, а Кучмо - злодій? А Янучара? І скільки вкрали, якщо так?

А Косата ?  :shuffle:
   
А Косата ?  :shuffle:
Правильно, Бякусю! І Косата теж! Скільки вкрала?
   
Правильно, Бякусю! І Косата теж! Скільки вкрала?

Так я в тебе питаю, Мирко !  :D
Ти ж все знаєш: скільки Жидоромбаро вкрав, скільки Косата. Знаєш же ?
   
Так я в тебе питаю, Мирко !  :D
Ти ж все знаєш: скільки Жидоромбаро вкрав, скільки Косата. Знаєш же ?
Та де?! :weep:  Я навіть не знаю, скільки вкрав Янучара! Але таки крав, нє?
   
А может, она просто дура?!



Просто Вона (тут) працює  :K
   
Соплі зелені підітри, пріводільщік  :lol:
p.s. ще й смєтун  :weep:
враження, що слабИх на голову стає все більше і більше, зокрема тут.
   
Так я в тебе питаю, Мирко !  :D
Ти ж все знаєш: скільки Жидоромбаро вкрав, скільки Косата. Знаєш же ?
а Юлька то точно знає подробиці про Петрові шахер-махери, якщо були, так само як і Петро про її. тому мовчать обоюдно.
   
  Най спочатку порохаті розкажуть, як радянська людина могла чесно(і за чесну ціну) купити завод(хай навіть зовсім маленький).
  Ніяк.
  Тільки обдурить і вкрасти.
  Вже тридцять років нам розказують про "чесних бізнесменів"(почистив мандаринку, продав, купив дві мандаринки, почистив, продав, купив ...коротше у попа була собака, піп купив завод) - але крім огиди усі ці  "зворушливі" історії нічого не визивають.
  Крадії без честі, крадії на крові - ось генеза українського "бізнесу".
  Бо не було ні нормального акціонування, ні законодавства, ні чесних виплат державі.
  І старттопік виглядає саме так, наче шахрай звертається до обуреної жертви:
  - а ти докажи? не можеш? значить я чесний! (td)
 
   
Украв 5 років життя своєю брехньою детально з 7 червня 2014 по 20 травня 2019, решта так дрібнички.
   
А скільки вкрав Янукович, заїпали, ну пощастило розбагатіти працюючи на державу плюс діти талановиті.
   
а Юлька то точно знає подробиці про Петрові шахер-махери, якщо були, так само як і Петро про її. тому мовчать обоюдно.
А Фірташ зна? А Петро про Фірташа зна?
   
Най спочатку порохаті розкажуть, як радянська людина могла чесно(і за чесну ціну) купити завод(хай навіть зовсім маленький).
могла, але це малоймовірно, треба було все одно якісь прихвaти мати, хоча б на районному рівні. так само не просто неймовірно, а точно неможливо було чесній людині влізти в газові схеми на потоки, як Юлька.
   
А скільки вкрав Янукович, заїпали, ну пощастило розбагатіти працюючи на державу плюс діти талановиті.
:S Це в кого діти талановиті з одночасною працею на державу?  :S
   
А Фірташ зна? А Петро про Фірташа зна?
на тому рівні, старожили всі про всіх все знають. ще раз нагадаю, що Фірташу нова чесна влада не менше 2 мільярдів доларів боргів за газ в лині списала.
   
могла, але це малоймовірно, треба було все одно якісь прихвaти мати, хоча б на районному рівні. так само не просто неймовірно, а точно неможливо було чесній людині влізти в газові схеми на потоки, як Юлька.
І ви навіть можете довести правдивість цього свого твердження?
Зокрема, що завод купити можна було чесній людині, а очолити газову компанію - ні?
   
могла, але це малоймовірно, треба було все одно якісь прихвaти мати, хоча б на районному рівні. так само не просто неймовірно, а точно неможливо було чесній людині влізти в газові схеми на потоки, як Юлька.

  Я цей цирк на власні очі бачив, а Ви мені байки травите.
  Балансову вартість заводику(самого примітивного, на двісті робітників) уявляєте?
  І скільки грошей мав "цеховик" у самому кращому випадку?

  ... А розкрадено було таки усе.
  І самі "успішні" взагалі нічого не платили, а навіть навпаки.
  І тільки самі "простодушні" можуть ляпнути "могла".
  Бо з'їли б того "праведника" ще до оформлення документів.
  Без ЖОДНОГО шансу.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія