Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Клянусь, боялся что идиоты отменят не зимнее время а летнее !!!

та ти взагалі офуїв. Я раніше 23.00 взагалі спати не лягаю
   
 А я боюся ходити ввечері, коли темно. Зранку зовсім не так. Тому залишити назавжди літній час і додому вертатися завидна.
   
А я боюся ходити ввечері, коли темно. Зранку зовсім не так. Тому залишити назавжди літній час і додому вертатися завидна.
А дітей в школу по темноті тягнуть, ок?
   
кому нормально? зачем в 17 уже темно?
зато много людей который спят до 9 а то 10 утра, тем более сейчас многие из дому работают и таких не мало,  потому для них как раз и комфортно даже зимой
а остальным дискомфорт будет только 2 месяца зимой
Тим хто спить до 9 чи 10 пофіг що зимою що літом. Для тих хто ходить на роботу прекрасно підходить перехід на літній і зимовий час.
   
Зачем на зиму когда сокращается световой рабочий день его еще сокращать ? Зачем свет во всей Украине включать на час больше ? Утром до 8-00 60% население спит !

И какой тут еще может быть спор ?

ИДИОТЫ !!
   
Тим хто спить до 9 чи 10 пофіг що зимою що літом. Для тих хто ходить на роботу прекрасно підходить перехід на літній і зимовий час.

как подходит если не успел проснуться покушал, сел работать и уже бац темнеет в 16.00 ? так и света белого не видишь, в 6 часов даже весной уже темень будет если на зимнем

и да, меня реально яркое солнце с утра прямо в глаза будит, даже через светлые шторы и максимально темную пленку на окнах
Темные вешать не хочу совсем мрачно будет и так темнота с этим дурацким зимним временем
   
сметано-ідіоте, літній час - це нововведення, а зимовий час - це норматив
Зимовий час введений декретом совнаркома в 20 роки 20 сторіччя.
   
когда в 9-10 утра будит, то это по кайфу, а в 4утра или даже 7 утра - нах надо
   
А нічого, що природній час - якраз зимовий?
   
Вот видите, нет другого выхода - летом летнее время, зимой зимнее.  Необходимый компромис. Можно было бы ещё разок сдвигать - 1мая и 1 августа.
   
я уже закупил и установил дополнительно регулируемого smart света суммарно на 4100  люминов в комнату (аналог 2.5 х 100 вт лампочек накаливания)
надоела эта темень за окном зимой, то можно выставить что будет светло как днем но при этом мягких и рассеянный свет минимум с 5 разных источников,

 но блин естественный все равно то лучше,

   
 :weep:

Отце у вас проблема йайобу..

Шизофренічна сцука ілюзія ..
Якесь чмо проблему вигадав..
   
я уже закупил и установил дополнительно регулируемого smart света суммарно на 4100  люминов в комнату (аналог 2.5 х 100 вт лампочек накаливания)
надоела эта темень за окном зимой, то можно выставить что будет светло как днем но при этом мягких и рассеянный свет минимум с 5 разных источников,

 но блин естественный все равно то лучше,
Слюшай, зимой, когда низкая облачность 90% времени, не рассказывай басни про естественный свет в помещении.
   
:weep:

Отце у вас проблема йайобу..

Шизофренічна сцука юлізия..
Якесь чмо проблему вигадало..
У мене нема проблеми. Погоджуюсь на будь-який варіант.
   
А нічого, що природній час - якраз зимовий?

природный это у кого позвольте спросить? у оленей что ли? что-то не видел у них часов

для дневных существ, коим является человек, природный то как раз когда светло
потому когда в 16 уже темно, когда только приходит 2й пик бодрости или в 4-5 утра уже солнце встало и бьет в глаза когда пик сна, это совсем не природно, а я бы даже сказал вредно
   
Зачем на зиму когда сокращается световой рабочий день его еще сокращать ? Зачем свет во всей Украине включать на час больше ? Утром до 8-00 60% население спит !

И какой тут еще может быть спор ?

ИДИОТЫ !!   :laugh:
   
Слюшай, зимой, когда низкая облачность 90% времени, не рассказывай басни про естественный свет в помещении.

 (tu)  так я вот об этом, и так мрачно, а людей лишают и того малого света что есть

зы Вон Сметана опередил, по факту тоже самое написал
   
 Україна розташована у двох часових поясах.
 Тому простіше перенести час початку роботи виробничих і суспільних закладів.
 І усім буде зручно. B-)
   
Зачем на зиму когда сокращается световой рабочий день его еще сокращать ? Зачем свет во всей Украине включать на час больше ? Утром до 8-00 60% население спит !

И какой тут еще может быть спор ?
ИДИОТЫ !!

надо, Фєдя, Віталя,  надо :fuck:
   
Утром до 8-00 60% население спит !

Це недолугі в такий час сплять...

   
А нічого, що природній час - якраз зимовий?
Вони про це не чули...  :(

Вони навіть не зрозуміють що значить природній...


Найдовша тінь від сонця має бути в 12 дня, в зимньому це є а літньому який не вірний цього немає.
   
Україна розташована у двох часових поясах.
 Тому простіше перенести час початку роботи виробничих і суспільних закладів.
І усім буде зручно. B-)
Хіба не 3 поясах?  :facepalm1:
   
как подходит если не успел проснуться покушал, сел работать и уже бац темнеет в 16.00 ? так и света белого не видишь, в 6 часов даже весной уже темень будет если на зимнем

и да, меня реально яркое солнце с утра прямо в глаза будит, даже через светлые шторы и максимально темную пленку на окнах
Темные вешать не хочу совсем мрачно будет и так темнота с этим дурацким зимним временем

жалюзі вчепи, придурку
   
Идиоты природным часом называют то время которое им Москва в СССР установила  ;o

   
А я боюся ходити ввечері, коли темно. Зранку зовсім не так. Тому залишити назавжди літній час і додому вертатися завидна.
зараз ще літній час, а темніє вже о 18. Ви встигаєте додому до цього часу?
   
Утром до 8-00 60% население спит !
у викладачів та студентів перша пара починається о 08.00.
   
В школі уроки починаються о 08.30
   
лікарі в лікарнях починають прийом о 08.00
   
Идиоты природным часом называют то время которое им Москва в СССР установила
ідіоте. при срср ми жили за московським часом, як раз на час раніше ніж нинішній київський
київський час ввели у 1990 чи 1991
   
я ще пам'ятаю як взимку до дитсадка батьки водили ще по темряві вранці за цим московським часом про який так мріє сметанка

Останнє редагування: 19 жовтня 2021 19:36:01 від Solowhoff
   
Хіба не 3 поясах?  :facepalm1:

Третій може і потерпіти.   ;)
   
Якщо залишати, то цей час що зараз, або ще +1 год
   
Идиоты природным часом называют то время которое им Москва в СССР установила  ;o

Південь настає тоді коли тінь у сонячного годинника найдовша.
   
чем же опасность летнего времени ,  рано светает и поздно темнеет а вот в зимой !!


хтось пояснить, що мав на увазі пан Сметана???????
   
Якщо залишати, то цей час що зараз, або ще +1 год

+ миллион

   
Південь настає тоді коли тінь у сонячного годинника найдовша.

может ты хотел сказать найкоротша?  :lol:  :facepalm:

   
Я особисто прокидаюся десь між 8ю і 9ю ранку, в такий час завжди світло за вікном.
А ось темніти починає, навіть зараз, о 18-й (після переведення темнітиме перед 17-ю)
Отож, особисто мені, зимовий час абсолютно не підходить.

З.І. Тим, хто запропонує мені змінювати час пробудження я запропоную пргулятися (х)
З.І.І. Світло більшу частину зими включаю вдень електричне, оскільки природнього один (х) замало, тому про економію прошу не хвилюватися.
   
Я особисто прокидаюся десь між 8ю і 9ю ранку, в такий час завжди світло за вікном.
А ось темніти починає, навіть зараз, о 18-й (після переведення темнітиме перед 17-ю)
Отож, особисто мені, зимовий час абсолютно не підходить.

З.І. Тим, хто запропонує мені змінювати час пробудження я запропоную пргулятися (х)
З.І.І. Світло більшу частину зими включаю вдень електричне, оскільки природнього один (х) замало, тому про економію прошу не хвилюватися.
нахер ти кому нада, щось тобі пропонувати?
   
нахер ти кому нада, щось тобі пропонувати?

=====->
   
Клянусь !! -  чувствовал что после моей очередной атаке на зимнее время бараны отменят не зимнее время а летнее.

..умственно отсталое общество ...

не барани і не общєство а парламент може таке зробити.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія