Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

я підтримую стерненка. і от чому

я підтримую стерненка. і от чому

1. стерненко на мій погляд прав коли захищаючись проти вже не першого смертоносного  нападу кількох , та ще й будучи з дівчиною , я б на його місці вчинив би так само. але не знімав би відео і не плескав язиком. закони по праві кожного на самооборону тре виписати чіткіше
 це не зважаючи на політуподобання стерненка і його нападників. а чисто по ситуації

2. якщо зважити на особистості - то мені що стерненки що антистерненки -  чужі і огидні. але показушно стерненко україномовний проукраїнський українець - за що і тут йому плюс. в цій ситуації. але лиш за це

3.на фоні масової  безкарності вбивць проукраїнських активістів  - показово покарати стерненка - що вбив захищаючись - демонстрація саджання на пляшку проукраїнськихє активістів. в будь якому іипадку верховенством права тут і не пахне. а смердить бантустанським лайном корупціонерії
   
Re: я підтримую стерненка. і от чому

І я його підтримую.  (tu)
   
Re: я підтримую стерненка. і от чому

все логічно написав
   
Re: я підтримую стерненка. і от чому

Кажуть люди вже вийшов пашинський, отже йому нічого не буде заважати виступили з законодавчою ініціативою щодо закону про самооборону. Та нарешті вирішити питання з законом про зброю.
Одразу після інциденту з засадою бухих кріпаків на пана, він робив заяви що ініціює потрібні зміни в законодавстві.
   
Re: я підтримую стерненка. і от чому

Кажуть люди вже вийшов пашинський, отже йому нічого не буде заважати виступили з законодавчою ініціативою щодо закону про самооборону. Та нарешті вирішити питання з законом про зброю.
Одразу після інциденту з засадою бухих кріпаків на пана, він робив заяви що ініціює потрібні зміни в законодавстві.
-----------------------------------------
Всі вийдуть.а прихильники певної політсили сядуть.
   
Re: я підтримую стерненка. і от чому

-----------------------------------------
Всі вийдуть.а прихильники певної політсили сядуть.
Так буде ротація перевірених кадрів з лавки запасних у владу і нових облич на лавку.
А садити у в'язницю так на це люстрованих органів в Україні немає.
Може треба ще дбр2 чи три створити.
   
Re: я підтримую стерненка. і от чому

я теж за Стерненка, колоритний бандючок навіть для нашого політикуму  (tu)


   
Re: я підтримую стерненка. і от чому

  Тупість де-кого не дозволяє зрозуміти що це вже перетворилося на політичну подію. Бо головне що Стерненко, не дивлячисьна можливі гріхи, позиціонується як патріот. Тепер розбиратися було там перевищення самооборони, чи ні можливо лише після того як сядуть прямі колаборанти, такі як Портнов, Добкін, як російські пропагандисти типа Шарія, бандити типа Труханова. Інакше це не може бути сприйнято як справедливість, і відповідно буде підривати фундамент держави. Взагалі складається враження що це все відбувається з подачі РФ, бо можливі наслідки вигідні саме їй. Підкажіть хто-не будь це нашому не лоху, бо буде погано всім. :beach:
   
Re: я підтримую стерненка. і от чому

я підтримую стерненка. і от чому
Пидтримуй. Кто тебе мешает. Но он нанес смертельный удар и вроде даже не один от которого потерпевший умер. Поэтому полиция должна собрать все материалы, доказательства и передать в суд который установит истину. А так все выглядит что он пытается уйти от ответственности. А это уже не правильно. Виноват сядет, не виноват получит оправдательный приговор. В цивилизованном мире так все и происходит. Что не так?
   
Re: я підтримую стерненка. і от чому

І я його підтримую.  (tu)

+1
   
Re: я підтримую стерненка. і от чому

я теж за Стерненка, колоритний бандючок навіть для нашого політикуму  (tu)


https://www.youtube.com/watch?v=ff-wFAowqC4&feature=emb_logo
он таким лохом выглядит на этих пленках! видно что был правильным мальчиком в школе. попал в плохую компанию случайно ))
   
Re: я підтримую стерненка. і от чому

А Стерненко Аеліта не підтримує.  :D
   
Re: я підтримую стерненка. і от чому

Пидтримуй. Кто тебе мешает. Но он нанес смертельный удар и вроде даже не один от которого потерпевший умер. Поэтому полиция должна собрать все материалы, доказательства и передать в суд который установит истину. А так все выглядит что он пытается уйти от ответственности. А это уже не правильно. Виноват сядет, не виноват получит оправдательный приговор. В цивилизованном мире так все и происходит. Что не так?
Я також за Стерненка. По перше постраждалий скоїів напад з метою убити, або завдати тяжкої шкоди здоров'ю.
В таких випадках яке може бути перевищення саомоборони.
Ти маєш право усіма доступними засобами захищати своє життя і здоров'я.
Оця совкова норма про самооборону, її давно вже треба скасувати.
І те що догнав і добив також правильно.
Тому що треба використовувати перевагу поки ти її маєш.
А якби він дав їм утекти, а потім вони повернулися, догнали і скориставшись більш слушним моментом, завершили задумане?
Такшо в карний кодекс давно пора вносити зміни з приводу самооборони і права захищати своє життя і здоров'я.
   
Re: я підтримую стерненка. і от чому

ні за  кого, хіба  за ветеранів  Азова,  реальних.
На  все  інше  буде  суд. От  саме  той  який  петя  реформував. Тепер  Стерненко  його  оцінить
   
Re: я підтримую стерненка. і от чому

он таким лохом выглядит на этих пленках! видно что был правильным мальчиком в школе. попал в плохую компанию случайно ))


особливо як питають куди в офіс під'їхати, а йому так соромно що офіса нема  :laugh:
   
Re: я підтримую стерненка. і от чому

І те що догнав і добив також правильно.
Тогда Украина будет не государством, а Сомали, если позволит так поступать. Это как раз и есть тест на государственность.
   
Re: я підтримую стерненка. і от чому

Тогда Украина будет не государством, а Сомали, если позволит так поступать. Это как раз и есть тест на государственность.
Яке там сомалі, відбігає пару кварталів, викликає підмогу, і тебе потім добивають.
Знаєш скількох так грохнули? Немірянно.
Шоб не було сомалі, повинно провестися розслідування і відбутися суд.
Якщо буде доведено, що нападаючий намагався вбити, або завдати шкоди здоров'ю, значить всьо невинний і гуляй на всі чотири сторони.
   
Re: я підтримую стерненка. і от чому

У мене ситуація була трохи інша. Було 2 напади, лежав 3 неділі у лікарні зі струсом мозку. Якби поступив як Стерненко – то був би 99% зараз у в’язниці, бо нападник був співробітник поліції (на даний час вже звільнений).

Я подавав заяву в поліцію. Потім стандартна процедура в Україні:

-Не внесення поліцією відомостей про кримінальне порушення в ЕРДР (Внести в  ЕРДР зобов’язав суд)
-Закриття справи поліцією (Знову відновлювання кримінальної справи через суд)
-Справа була передана в ДБР. І її там теж закрили. Знову прийдеться відкривати через суд.
 
  Все це триває більше року.  За цей час я прийшов до такого висновку -  наша держава не забезпечує захист конституційних прав людини, а саме право захищати своє життя і здоров'я, життя і здоров'я інших людей від протиправних посягань (ст.27)
Таке питання – для чого в Україні правоохоронні органи і суди? В європейському суді це питання вирішилось би на протязі місяця максимум. Якщо хтось не згоден, ок, поясніть яким шляхом пересічний українець може себе захистити не попавши при цьому у в’язницю. Захистити так, щоб злочинці чи то класичні чи перевертні у погонах понесли справедливе покарання.

    Я як віруюча людина не заздрю Стерненку, бо вбивство це тяжкий гріх. Але прекрасно його рузумію, бо є моменти в житті де приходиться робити вибір – або ти, або тебе. І не дай Бог комусь зіткнутись з таким вибором.
   
По перше постраждалий скоїів напад з метою убити

По-перше, откуда это известно?
   
Re: я підтримую стерненка. і от чому

я теж за Стерненка, колоритний бандючок навіть для нашого політикуму  (tu)


https://www.youtube.com/watch?v=ff-wFAowqC4&feature=emb_logo

Это тело даже Р не выговаривает. И че сложно понять, что это голос не Стерненко?

Олдбой, мозга нет давай отпишу?

Вон у нашей ГБешной вертолетчицы  и гбешным генералом Рубаном, есть видео, есть оружие и они свободные.....А на Стерненко напали Гебисты он защитился....за это медаль давать... За уничтожение ДРГ.

Останнє редагування: 10 травня 2020 19:25:07 від МирнийКиев
   
Re: я підтримую стерненка. і от чому

я теж за Стерненка, колоритний бандючок навіть для нашого політикуму  (tu)


https://www.youtube.com/watch?v=ff-wFAowqC4&feature=emb_logo

Особисто знайомий з Стерненко, це не його голос. Можете самі порівняти, хочаб у сьогоднішньому його відео, де він сам про це говорить.

https://www.youtube.com/watch?v=RgTTrhCD7mE&feature=youtu.be&fbclid=IwAR1ZsfNalpPbSnMkLbGP1N6klQCUV48Y-Q1pNTzD4vIulbo4AaprLyEtboE
   
Re: я підтримую стерненка. і от чому

Это тело даже Р не выговаривает. И че сложно понять, что это голос не Стерненко?

Олдбой, мозга нет давай отпишу?

Вон у нашей ГБешной вертолетчицы  и гбешным генералом Рубаном, есть видео, есть оружие и они свободные.....А на Стерненко напали Гебисты он защитился....за это медаль давать... За уничтожение ДРГ.


 :laugh:

це стьоб такий?  на Стерненка напали рептілоїди. Треба дати йому медаль за знищення рептилоїдів.

факти такі, що Стерненко напав із ножем на неозброєних людей і одного із них убив. а твої хворі фантазії про гебістів і деерге мають бути цікаві тільки твоєму сімейному лікареві.
   
Re: я підтримую стерненка. і от чому

Для мене питання одне - чому синє бидло ополчилось на Стерненка, да таким чином що сильніше ніж на Петра.. прям справа номер один. Що сі стало?
А прихильники певної політсили прям рвуться допомагать особливо прокурорша.
   
Re: я підтримую стерненка. і от чому

По-перше, откуда это известно?
Ну так, це якраз справа поліції, розслідувати чи був взагалі напад, якщо був, то з якою метою нападав, чим був озброєний, чи були спільники і т.д.
Нічого з цього не розслідцється, замість того, тупо шиють убивство. Щось я сумніваюсь, що Стерненко взяв раптом і напав на якогось перехожого, та ще й перебуваючи на вулиці разом з дівчиною.
   
Re: я підтримую стерненка. і от чому

:laugh:

це стьоб такий?  на Стерненка напали рептілоїди. Треба дати йому медаль за знищення рептилоїдів.

факти такі, що Стерненко напав із ножем на неозброєних людей і одного із них убив. а твої хворі фантазії про гебістів і деерге мають бути цікаві тільки твоєму сімейному лікареві.

І чим погано?

О ні, мене звичайно ніхто так не вбьє, бо я не чекатиму людей під підїздом щоб побити чи залякати... кошмарити одним словом.
   
Ну так, це якраз справа поліції, розслідувати чи був взагалі напад

Вот, золотые слово - чи був взагалi напад. От тут я згоден, еге ж.  :good:
   
Re: я підтримую стерненка. і от чому

Для мене питання одне - чому синє бидло ополчилось на Стерненка, да таким чином що сильніше ніж на Петра.. прям справа номер один. Що сі стало?
А прихильники певної політсили прям рвуться допомагать особливо прокурорша.


так це ж Порошенко на нього ополчився

і справа по наркотикам, і справа про викрадення людини це справи, які порушені і розслідувались іще за минулої влади
зараз просто прийшов час уже вирок виносити. По справі про викрадення там навіть спільник Стерненка уже давно сидить. Справа давно розслідувана і все ясно як божий день
   
Re: я підтримую стерненка. і от чому

Моє бачення справи таке. Аваков тупо зводить рахунки і мститься.
По типу як він розправився з музичком.
Просто деякі з правого сектора подалися в робінгуди, і влізли ногами на територію ментів і прокурорів.
Авакову довелося ці неприємності терміново рішати. щоб показати хто в домі хазяїн, інакше кранти мусорській системі.
   
Re: я підтримую стерненка. і от чому

Особисто знайомий з Стерненко, це не його голос. Можете самі порівняти, хочаб у сьогоднішньому його відео, де він сам про це говорить.

https://www.youtube.com/watch?v=RgTTrhCD7mE&feature=youtu.be&fbclid=IwAR1ZsfNalpPbSnMkLbGP1N6klQCUV48Y-Q1pNTzD4vIulbo4AaprLyEtboE


ці записи зроблені в рамках ОРД, їх оприлюднили іще в 2017 році
   
Re: я підтримую стерненка. і от чому

ці записи зроблені в рамках ОРД, їх оприлюднили іще в 2017 році

Подивіться відео, воно коротеньке, там все є і звідкі ті запісі і про екпертизи голосу.
   
Re: я підтримую стерненка. і от чому

Подивіться відео, воно коротеньке, там все є і звідкі ті запісі і про екпертизи голосу.


то Стерненко в суді розкаже
   
Re: я підтримую стерненка. і от чому

то Стерненко в суді розкаже

Але ж Ви вже до суда визначили його як "колоритного бандючка".
   
Re: я підтримую стерненка. і от чому

Особисто знайомий з Стерненко, це не його голос. Можете самі порівняти, хочаб у сьогоднішньому його відео, де він сам про це говорить.

https://www.youtube.com/watch?v=RgTTrhCD7mE&feature=youtu.be&fbclid=IwAR1ZsfNalpPbSnMkLbGP1N6klQCUV48Y-Q1pNTzD4vIulbo4AaprLyEtboE
конечно же это его картавый голос
   
Re: я підтримую стерненка. і от чому

А Стерненко Аеліта не підтримує.  :D
навіть не так. А чи потрібна Сергієві твоя підтримка, Аеліте? 

Останнє редагування: 10 травня 2020 20:20:49 від iz sela
   
Re: я підтримую стерненка. і от чому

Стерненко - герой  (tu)

 Білецьке - аваківський чьорт і покидьок.  (td)
   
Re: я підтримую стерненка. і от чому Нове

конечно же это его картавый голос

Ви перевершили експерта з другої експертизи - який визначив що "імовірний висновок обумовлений неможливістю провести представницькі інтсрументальні ідентифікаційні дослідженяя та грунтується на результатах перцептивного дослідження", тобто йому здається що там може бути його голос, а може і не бути. Перша визнала що "жоден з голосів учасників розмови не зіставний з голосом С.В. Стерненко".

Останнє редагування: 10 травня 2020 20:45:20 від Vel Ze Vul
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія