Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

5 ранку. Початок Війни. Частина 5

Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 5

У арміїї є багато разпіздяйства, але коли стається вткороткий періуд , така постійна фігня ,то:
Я теж думаю що у них з'явився ( можливо він і був) , кріт який такий дійстно толковий , але питання скільки він ще протримається..
Якось більше ставлю на крота, чим на такі суперові технології, і щоб кацапи гарно їми володіли....мало віриться .
Дуже схоже на крота, район приблизно один для всіх випадків.
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 5

ще десь 2 роки. ще десь 4 частини.

а там воно або завершиться.
або перейде на вищий рівень. гілки "війна на Балтиці" "блокада Мурманська"  чи щось таке.
Маю надію відкрити  таку : Громадянська віна на Росії, бог яка частина, а потім наприклад така: Чому Московія напала на Інгрію ??
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 5

Маю надію відкрити  таку : Громадянська віна на Росії, бог яка частина, а потім наприклад така: Чому Московія напала на Інгрію ??
"збір допомоги для бійців національно-визвольної армії Башкортостану і Татарстану в боротьбі проти московської агресії"

"Руська Республіка Кенігсберг оголосила про незалежність, подала заявки в ЄС і НАТО "

"Новгород і Муром відновлюють демократичні республіки поневолені 600років московською тиранією"

"евакуація уряду московитів в Сиктивкар. французькі війська за прикладом дідіів палять Москву "

Останнє редагування: 13 березня 2024 16:56:23 від T.Blair.
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 5

"збір допомоги для бійців національно-визвольної армії Башкортостану і Татарстану в боротьбі проти московської агресії"

"Руська Республіка Кенігсберг оголосила про незалежність, подала заявки в ЄС і НАТО "

"евакуація уряду московитів в Сиктивкар. французькі війська за прикладом дідіів палять Москву "

Або таке.. (tu)
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 5

Дуже схоже на крота, район приблизно один для всіх випадків.

Як крот може знати міста зупинки настільки різноманітний техніки (хаймарс, Patriot, гвинтокрили)? Ще і у режимі реального часу.

Ні, це суттєве покращання у рашистів розвідки та часу на враження
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 5
N88

Як крот може знати міста зупинки настільки різноманітний техніки (хаймарс, Patriot, гвинтокрили)? Ще і у режимі реального часу.

Ні, це суттєве покращання у рашистів розвідки та часу на враження

Можливо використовували одну точку часто, а ті бпла там тусуються тижнями. От і зробили "засаду".
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 5

Як крот може знати міста зупинки настільки різноманітний техніки (хаймарс, Patriot, гвинтокрили)? Ще і у режимі реального часу.

Ні, це суттєве покращання у рашистів розвідки та часу на враження
Він може знати квадрат в якому все це відбувається, скилує квадрат і каже шуаайте там...
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 5

Як крот може знати міста зупинки настільки різноманітний техніки (хаймарс, Patriot, гвинтокрили)? Ще і у режимі реального часу.

Ні, це суттєве покращання у рашистів розвідки та часу на враження
Якщо кріт десь у військовій адміністрації району, то гадаю зможе.
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 5

Перестаньте чіплятись за стару реальність.
40 років світового достатку скінчились - зріст кількості населення врівноважив досягнення НТП.
Далі або нові вагомя досягнення технологій, або зменшення кількості населення.

Сорі за офтоп.

Якщо кількість населення зменшуватиметься природно - через зменшення народжуваності - то ще норм.

Шкода, коли населення зменшується через війни і катаклізми.

А взагалі я не про це.
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 5

дай Бог щоб ця і з нашою перемогою.

 :love:

Сподіваюсь.

Але мій прогноз два роки тому був - війна триватиме понад 4 роки :(

І поки що він не здається хибним, на жаль.
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 5

   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 5

https://t.me/serhii_flash/2504
Дядьки з великими погонами ФУП не читають, тож писати тут про це – себе драконити.
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 5

зараз прийнято рахувати що у хуйлят почала рости економіка, ввп ітд, тому що русня перевела країну на військові рейки
а у нас чому не росте? чому ми не робим це саме?
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 5

зараз прийнято рахувати що у хуйлят почала рости економіка, ввп ітд, тому що русня перевела країну на військові рейки
а у нас чому не росте? чому ми не робим це саме?
ВВП України зріс більш ніж на 5% у 2023 році - НБУ
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 5

Дуже схоже на крота, район приблизно один для всіх випадків.

   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 5

ВВП України зріс більш ніж на 5% у 2023 році - НБУ
А доляр на скільки зріс? На 35%
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 5

Показати зображення...
Отож.
Тут навіть генієм контррозвідки бути не потрібно.
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 5
TC

https://t.me/serhii_flash/2504




Хай лише підкаже чіт-коди, шоб у гелікоптерів паливо не закінчувалося, а Петріоти з Хаймарсами - їздили швидше, ніж БПЛА-розвідники літають.
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 5
PAL

новина не перевірена, але занадто добра, дуже хочеться сподіватися


але як мінімум друга половина співпадає з іншим джерелом

   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 5

У арміїї є багато разпіздяйства, але коли стається вткороткий періуд , така постійна фігня ,то:
Я теж думаю що у них з'явився ( можливо він і був) , кріт який такий дійстно толковий , але питання скільки він ще протримається..
Якось більше ставлю на крота, чим на такі суперові технології, і щоб кацапи гарно їми володіли....мало віриться .
Це просто через телеграми, українці почали писати про наші втрати. Таке собі откровєніє поперло. Якщо б я навів наші втрати по ПС за два роки, то мабудь більшість трохи би прихуіла
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 5

новина не перевірена, але занадто добра, дуже хочеться сподіватися

https://twitter.com/view/status/1767912568473936229але як мінімум друга половина співпадає з іншим джерелом

https://t.me/mozhemobyasnit/17396

що то за позніхуй такий?
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 5

Це просто через телеграми, українці почали писати про наші втрати. Таке собі откровєніє поперло. Якщо б я навів наші втрати по ПС за два роки, то мабудь більшість трохи би прихуіла

:(
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 5

:(
А що ви думали, якийсь стерненко вирішив попіарити свій канал і заіпашив кацапське відео про знищення наших гвинтокрилів і наіпашив пост про те що нам писда і у нас кроти скрізь?
 Цей довпойоп не розуміє, щоб виявити місце базування гвинтокрилів не потрібно агента з ГШ, досить мати аге6туру з фермерів та пенсів.
 БПЛА літають не те що на 50 кілометрів, а і на сто і більше. Це не секрет, відкритті телеграм канали типу монітор, пише про це. І не всі можуть бути знищенні миттєво. Це теж складна робота відпрацювати по БПЛА .
 Чи тут всі гадають, що ми воюємо без втрат, і у нас така собі весела прогулянка з відосиками як ми палимо кацапів?
 
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 5

Це просто через телеграми, українці почали писати про наші втрати. Таке собі откровєніє поперло. Якщо б я навів наші втрати по ПС за два роки, то мабудь більшість трохи би прихуіла
Не, я вкурсі що хлопці на літаках та гелокоптерах просто мужні люди, я дивився ту документалку  яка заруба була під Київом і скльки загинуло і наших і їхніх.І як наші  таки ще якось нищили переважающі сили під.арів...Слава героям.
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 5

А що ви думали, якийсь стерненко вирішив попіарити свій канал і заіпашив кацапське відео про знищення наших гвинтокрилів і наіпашив пост про те що нам писда і у нас кроти скрізь?
 Цей довпойоп не розуміє, щоб виявити місце базування гвинтокрилів не потрібно агента з ГШ, досить мати аге6туру з фермерів та пенсів.
 БПЛА літають не те що на 50 кілометрів, а і на сто і більше. Це не секрет, відкритті телеграм канали типу монітор, пише про це. І не всі можуть бути знищенні миттєво. Це теж складна робота відпрацювати по БПЛА .
 Чи тут всі гадають, що ми воюємо без втрат, і у нас така собі весела прогулянка з відосиками як ми палимо кацапів?
Та нікто так не думає, ну я так думаю.
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 5

Та нікто так не думає, ну я так думаю.
Я про волонтерів, які для здавалось би для потрібної справи, а вона справді потрібна, пишуть реальну х.й.ю. Навіть якщо це і підніме збір коштів, то це не зовсім чесно ((
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 5

А що ви думали, якийсь стерненко вирішив попіарити свій канал і заіпашив кацапське відео про знищення наших гвинтокрилів і наіпашив пост про те що нам писда і у нас кроти скрізь?
 Цей довпойоп не розуміє, щоб виявити місце базування гвинтокрилів не потрібно агента з ГШ, досить мати аге6туру з фермерів та пенсів.
 БПЛА літають не те що на 50 кілометрів, а і на сто і більше. Це не секрет, відкритті телеграм канали типу монітор, пише про це. І не всі можуть бути знищенні миттєво. Це теж складна робота відпрацювати по БПЛА .
 Чи тут всі гадають, що ми воюємо без втрат, і у нас така собі весела прогулянка з відосиками як ми палимо кацапів?

 Дякую за ваше пояснення.
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 5

А що ви думали, якийсь стерненко вирішив попіарити свій канал і заіпашив кацапське відео про знищення наших гвинтокрилів і наіпашив пост про те що нам писда і у нас кроти скрізь?
 Цей довпойоп не розуміє, щоб виявити місце базування гвинтокрилів не потрібно агента з ГШ, досить мати аге6туру з фермерів та пенсів.
 БПЛА літають не те що на 50 кілометрів, а і на сто і більше. Це не секрет, відкритті телеграм канали типу монітор, пише про це. І не всі можуть бути знищенні миттєво. Це теж складна робота відпрацювати по БПЛА .
 Чи тут всі гадають, що ми воюємо без втрат, і у нас така собі весела прогулянка з відосиками як ми палимо кацапів?
на фупе серьезный перекос. Люди в какой то виртуальной реальности.
Какие то кроты в 50 км от фронта внезапно появились....
Нахер им кроты, если у них просто в 100500 раз больше беспилотников
А стерненко да..... Просто мудак. Мнение свое я не изменила
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 5

   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 5
Ale

зараз прийнято рахувати що у хуйлят почала рости економіка, ввп ітд, тому що русня перевела країну на військові рейки
а у нас чому не росте? чому ми не робим це саме?
Мабуть тому що танковий завод у нас в 40 км від кацапів а не за уралом? Чи тому що нема в нас далекобійних крилатих ракет які можуть кацапські підприємства КПК помножити на нуль?)
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 5

на фупе серьезный перекос. Люди в какой то виртуальной реальности.
Какие то кроты в 50 км от фронта внезапно появились....
Нахер им кроты, если у них просто в 100500 раз больше беспилотников
А стерненко да..... Просто мудак. Мнение свое я не изменила

так Зеленський сам визнав що плани хтось зливав... тому про кротів і пишуть як варіант....

"Зеленський щодо контрнаступу: «плани України були на столі у Кремля ще до початку дій»"
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 5
Ale

так Зеленський сам визнав що плани хтось зливав... тому про кротів і пишуть як варіант....

"Зеленський щодо контрнаступу: «плани України були на столі у Кремля ще до початку дій»"
Ну ці плани були очевидні
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 5

   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 5

Дефіцит боєприпасів та військового обладнання, який спричинили затримки допомоги з США, може зробити нинішню лінію фронту дуже вразливою. Цим можуть скористатися російські війська для раптового прориву.

Джерело: Інститут вивчення війни (ISW)

Деталі: На думку військових аналітиків, те, що Україна надає пріоритет секторам, де найбільше загрожують інтенсивні російські наступальні операції, може створити вразливі ділянки в інших місцях.

https://www.pravda.com.ua/news/2024/03/14/7446382/
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 5

   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 5

   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 5

барига одним словом
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 5

барига одним словом
https://t.me/voynareal/85482

З початку повномасштабного вторгнення Фонд Порошенка витратив
на забезпечення ЗСУ 4,5 млрд грн. А з 2014 року — вже більше 8 млрд гривень.


памєдлєнєє Пєтья!
так можна і без штанів залишитися!
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 5

Петро  [ua]
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 5

   

Цю тему переглядають:

Olga Nikolaenko, Came Tak (+ 1 прихованих) і 16 гостей
 
Повна версія