Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Похоже закон про мову разрушает обороноспособность и разрывает Украину :(

В Днепре военные отказались разговаривать с выпускниками на украинском языке. Военные пришли приглашать выпускников вступать в военные заведения и тут один из школьников начал требовать разговаривать по закону.
Не слабую бомбу заложи в Украине во время войны ... :(

Об этом всей Украине рассказал канал Прямой.  :(

..а то что это закон укрепил позиции днеэрии и опзж и говорить думаю не надо ...
   
Тебе єто из резетки голос сказал?
   
Об этом всей Украине рассказал канал Прямой.
це прямий руйнує а не закон
   
Сметана,йди нах,довбень шизанутий. :fuck:
   
Обороноздатність руйнує порушення Статуту ЗСУ. Ти не знаєш якою мовою писаний Статут?
   
Тебе єто из резетки голос сказал?

Сейчас найду видео !
   
Сметана,йди нах,довбень шизанутий. :fuck:

а почему так, шо вам не нравится, я , закон про мову или канал Прямой ?
   
Сейчас найду видео !

Тут уже обсуждали фэйсбучный пост в какой-то из 100 языкрвых тем

Обсуждали, этому молодому человеку будет трындец, когда пойдет в армию, или не полный трындец
   
Боже, ну який ти ідіот  :facepalm:
Проект закону 3822, у разі прийняття, зруйнує оборону країни.
Проект закону знайдеш сам.
https://defence-ua.com/minds_and_ideas/blitskrig_3822_ukroboronprom_duzhe_pospishaje_z_uhvalennjam_zakonu_pro_dolju_pidprijemstv_oboronki_chomu-1194.html
   
Тут уже обсуждали фэйсбучный пост в какой-то из 100 языкрвых тем

Обсуждали, этому молодому человеку будет трындец, когда пойдет в армию, или не полный трындец

не брыши, этой новости 12 часов !!
   
я так понял шо украиноязычные ватные патриоты хуже днровской ваты, не меньше враги Украины и радость Москвы  :(
   
сметана скажи, ти готовий зруйнувати державу, чи перейти на українську? дай чітку відповідь без всяких але.
   
сметана скажи, ти готовий зруйнувати державу, чи перейти на українську? дай чітку відповідь без всяких але.

я б вас мудаков врагов Украины за разрушение Украины и подмахиванию Москве за это .....!!!
   
Как было на самом деле:
[ Invalid Facebook URL ]
   
не брыши, этой новости 12 часов !!

я не знаю, когда на том сайте разместили, а фэйсбучный пост с подробным описанием событий был несколько дней назад. ну правда, лень в языковых темах копаться
   
"Днями, 18 лютого 2021-го, з моїм сином Михайлом, учнем 11 школи в м. Дніпро сталася дуже неприємна ситуація. До школи під час уроку з математики завітала група у складі семи представників військових вищих навчальних закладів з усієї України. Всі одягнені по формі, згідно з уставом, зірочки блищать. Агітували учнів вступати до лав своїх закладів.
Першим виступив представник Львова. Чоловік українською мовою (ламаною, наче сам не зі Львова, але шлях до гарної української мови лежить через погану українську: ото ж все добре).
Наступний військовий з Києва каже: якщо ви не проти, то я перейду на російську. Клас мовчить, два вчителя, що були присутні на цій презентації мовчать, а Михайло каже: "Я проти, продовжуйте, будь ласка, українською". Той скривився, продовжив українською (дуже поганою, але все ж таки українською).
Наступний - харків'янин. Та ж сама пісня: "Я хотів би виступити російською бо мені так зручніше". В класі тиша. Лиш Михайло каже: "Ні, українською, будь ласка". Той питає, чому син такий принциповий. Син дістає телефон і збирається знімати. Бачачи це, харків'янин каже наступне: "А вот я прінціпіально буду па руські патаму что ти дастал тєлєфон". "Так принциповий, - каже син. - А ви зараз дієте згідно з вашим статутомта Конституцією України чи може ви представляєте збройні сили рф?" Той перейшов на дуже коряву українську.
Наступний дніпрянин виступив українською та надав слово своєму учневі (кадету). Той знов те саме: "Чи ви не будете проти, якщо я виступлю російською?" Тиша. Михайло: "Авжеж проти. Тільки українською".
І тут почалось! Вистрибує представник самарського військомату, який організував цей патріотичний захід, та вдвох з харків'янином починають, м'яко кажучи на підвищених тонах сварити мого сина, підлітають до нього та намагаються морально з'їсти: "Ти хто такий? Самий умний? Ми в гостях нармально папрасілі по руські а ти бикуєш, ідьош на дібільниє принципи, упоратий свідомий. Можєт с тобой провєсті бєсєду щоб поважав старших та помалківал?!!!"
Клас мовчить, вчителі мовчать...
Тут маленька ремарочка: Михайло - кмс з боксу сидить в клубній спортивній кофтині Дніпробокс.
Михась встає та підходить до ватажка зі словами: "Дядьку, я зараз таку бесіду з тобою проведу, що тебе звідси винесуть". Той п'ятиться назад, харків'янин уже кричить так, що вся школа чує. До вчительки: "Что ето за бєзабразіє, ви же не протів чтоб я по рюські?" Вона каже: "Особисто я не проти. Але розбирайтесь з учнем самі".
   :lol:
Ось тут уже всі перейшли на емоції так ,що вся школа чула. Михасик пояснює: "Ви прийшли до української школи, ви представники українських вищів, ви презентуєте Збройні сили України!!! Не росії!!! Ви не маєте поваги ані до мови, ані до України. Ото ж або ви спілкуєтесь українською, або кіна не буде!".
Наступний делегуючий виступив українською. Урок скінчився. Всі виступити не встигли, бо забагато дискутували.
Військові незадоволені та бубнячі щось собі під ніс пішли з класу. Вже наступного дня син прийшов до директорки за даними цих  "військових".
Директорка повідомила, що вона дізналася за цю ситуацію, провела виховну роботу з вчителями, бесіду з військовими та повністю підтримує позицію сина.
Зателефонувавши до військомату я дізнався, що поводир цього як у них записано "патріотичного заходу" є представником самарського районного військомату старший офіцер Кравець Юрій Олексійович (заради справедливості повідомлю, що сам він спілкувався українською, але аж з пантелесів вистрибував аби його колеги в школі під час уроку виступали російською бо "ані же гості"). В військоматі мене вислухали, взяли мої дані та пообіцяли, що Кравець зателефонує мені. На момент публікації ніхто не телефонував".
   
с 10 м 5 с камера специально направлена на нашивку Зброени сылы Украины !!  :(  :(
   
Клятий Порошенко! Прічьом тут Зєлєнский? Порохоскот!
   
Ну зачем было об этом смаковать по ТВ на всю Украину ? Кому это выгодно ?  ;o
   
Мне уже все пофиг, набрал попкорна и ржу с происходящего
   
Мне уже все пофиг, набрал попкорна и ржу с происходящего
Смотри, шоб запора не было.
   
У нас ніхто незнає про цей закон, як він може когось задіти? Престань вигадувати дурниці.
   
я б вас мудаков врагов Украины за разрушение Украины и подмахиванию Москве за это .....!!!

стули пельку, сонечко
ніхто, крім тебе, у питаннях мови на догоду москві не працює
 
   
Теперь по примеру Миши Паномаренко в половине Украины найдутся дети говорящие на украинском которые начнут называть русскоязычных украинцев врагами которые разговаривают на языке врага.   ;o

..провокационная не хорошая новость, тем более показать конфликт на национальной почве между военными и школьниками  :bomb:
   
Теперь по примеру Миши Паномаренко в половине Украины найдутся дети говорящие на украинском которые начнут называть русскоязычных украинцев врагами которые разговаривают на языке врага.   ;o

..провокационная не хорошая новость, тем более показать конфликт на национальной почве между военными и школьниками  :bomb:

 дурбелику, навіть в синячому мовному законі Ківалова/Каліснічєнкі єдиною мовою у ЗСУ була українська мова, без будь яких виключень.

 

Останнє редагування: 24 лютого 2021 11:59:16 від Чжан
   
В Криму було під 100% кацапоязиких військових ЗСУ. Розумному досить.
   
Теперь по примеру Миши Паномаренко в половине Украины найдутся дети говорящие на украинском которые начнут называть русскоязычных украинцев врагами которые разговаривают на языке врага.   ;o

..провокационная не хорошая новость, тем более показать конфликт на национальной почве между военными и школьниками  :bomb:


Пропало фсьо! Міша-боксер буде товкти пики розіп*ятим хлопчикам у російськомовних трусиках.  :weep:
   
В Днепре военные отказались разговаривать с выпускниками на украинском языке. Военные пришли приглашать выпускников вступать в военные заведения и тут один из школьников начал требовать разговаривать по закону.
Не слабую бомбу заложи в Украине во время войны ... :(

Об этом всей Украине рассказал канал Прямой.  :(

..а то что это закон укрепил позиции днеэрии и опзж и говорить думаю не надо ...
+===========================================+
Це не військові з передка, це - типові тилові пацюки!
   
а почему так, шо вам не нравится, я , закон про мову или канал Прямой ?
+============================================================+
Українцям не подобається дебільна шиза антиукраїнських узькочелюсних!
   
+===========================================+
Це не військові з передка, це - типові тилові пацюки!

А камера специально крупным планом была наведена на нашивку Зброенни сылы Украины , 10 м 5 с
   
я б вас мудаков врагов Украины за разрушение Украины и подмахиванию Москве за это .....!!!
+==================================================+
Шметана вважає себе єдиним правильним хохлом-малоросом.
   
Ну зачем было об этом смаковать по ТВ на всю Украину ? Кому это выгодно ?  ;o
+=================================================================+
Узькочелюсних треба вчити прикладом в цурло, а при потребі - й кулею між роги!
   
Теперь по примеру Миши Паномаренко в половине Украины найдутся дети говорящие на украинском которые начнут называть русскоязычных украинцев врагами которые разговаривают на языке врага.   ;o

..провокационная не хорошая новость, тем более показать конфликт на национальной почве между военными и школьниками  :bomb:
+===================================================================================+
Дебільне! Якщо військовий за 30 років не вивчив українську - то нах нам таких дебілів тримати в ЗСУ?
   
А камера специально крупным планом была наведена на нашивку Зброенни сылы Украины , 10 м 5 с
+====================================================================================+
А ти, дебільне, теж за 30 років не вивчив українську? Бо без 15 помилок на слово й написати не здатен!
   
+=================================================================+
Узькочелюсних треба вчити прикладом в цурло, а при потребі - й кулею між роги!

Москва тебе аплодирует, ты сраный украиноязычный ватник, враг Украины !
   
Сметана,йди нах,довбень шизанутий. :fuck:
+1
   
В Днепре военные отказались разговаривать с выпускниками на украинском языке. Военные пришли приглашать выпускников вступать в военные заведения и тут один из школьников начал требовать разговаривать по закону.
Не слабую бомбу заложи в Украине во время войны ... :(

Об этом всей Украине рассказал канал Прямой.  :(

..а то что это закон укрепил позиции днеэрии и опзж и говорить думаю не надо ...
перестань бухати я тебе прошу
   
На самом деле то, что сейчас развивается - это банальная пещерная ксенофобия. Но Украина уникальна тем, что основанием для ненависти сделали не расу, национальность, религию и т.д., а язык. Тут я даже аналогов не могу припомнить
   
На самом деле то, что сейчас развивается - это банальная пещерная ксенофобия. Но Украина уникальна тем, что основанием для ненависти сделали не расу, национальность, религию и т.д., а язык. Тут я даже аналогов не могу припомнить

Не мову, а громадян РФ і їх посіпак.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія