Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

А Кіра Рудик таки угробить Голос

А Кіра Рудик таки угробить Голос

Шкода буде - гарних людей Вакарчук у Раду привів.
В понеділок потрапила на виступ Кіри на СС на ICTV. Щось молола, молола - ніяк не могла я втямити, про що мова.
Потік слів "бєз чувства, толку, расстановкі".  Ні природньої харизми, ні набутого ораторства. Виглядає, що або не вчилася, або не здібна вчитися.
Знаю, що львівська команда Голосу вишкіл риторики пройшла.
От як можна було із 17 достойних людей зупинитися на її кандидатурі? Хіба що сама ліктями, ліктями. Всі решта - люди інтелігентні, не спротивилися.
Вчора на Експрессо ще одного від Голосу почула  :facepalm:  - вже від Київради. Так виглядає, що київську команду власне Кіра підбирала і робила то зовсім не за тими принципами, що Вакарчук.

Шкода Голосу. Мислю собі, що Вакарчуку і Притулі таки треба рятувати свою політсилу від розвалу і від Кіри.

P.S. Я, до речі, за Голос голосувала і мені на цій політсилі залежить.



Останнє редагування: 17 лютого 2021 10:56:41 від ЛАРТА
   
Re: А Кіра Рудик таки угробить Голос

Гарні чоботи, треба брати.
   
Re: А Кіра Рудик таки угробить Голос

Кіра - то креатура Сороса. Її перед зміщенням Славка спецом в Давос на оглядини возили. Не за її гроші.
Вона планувалася як вожак соросят в Раді. Но шо то не зростається.

Славку та політика до сраки. Він співак ротом.
Притула може ще побрикається, але без спонсорів і партії - то беззмістовно.
   
Re: А Кіра Рудик таки угробить Голос

  :laugh:
   
Re: А Кіра Рудик таки угробить Голос

Маючи Свободу думати про Голос чи інші одноразові проекти - це якось тупо
   
Re: А Кіра Рудик таки угробить Голос

Голос Пінчука? Крута партія, так.
   
Re: А Кіра Рудик таки угробить Голос

Маючи Свободу думати про Голос чи інші одноразові проекти - це якось тупо

зовсім тупо порівнювати Свободу з Голосом в такому контексті
   
Re: А Кіра Рудик таки угробить Голос

А мені цікаво, що зможе "Голос".

Перший номер після фактичного відходу Вакарчука - молода жінка-технократ.

Перша п'ятірка - три жінки, у першій десятці половина жінок.

Перша десятка - половина молоді (до 40 років) технократи, активісти, громадські діячі, активно впроваджували антикорупційні ініціативи.

Ось молодим прогресивним технократам дали порулити. Спостерігаю.
   
Re: А Кіра Рудик таки угробить Голос

Кіра - то креатура Сороса. Її перед зміщенням Славка спецом в Давос на оглядини возили. Не за її гроші.
Вона планувалася як вожак соросят в Раді. Но шо то не зростається.

Славку та політика до сраки. Він співак ротом.
Притула може ще побрикається, але без спонсорів і партії - то беззмістовно.

Капеееець...прямо сам старий тестував ? :))
І що поганого в соросятах ? поясніть, будь ласка, а то я не можу осягнути величину загрози.
   
Re: А Кіра Рудик таки угробить Голос

Шкода буде - гарних людей Вакарчук у Раду привів.
В понеділок потрапила на виступ Кіри на СС на ICTV. Щось молола, молола - ніяк не могла я втямити, про що мова.
Потік слів "бєз чувства, толку, расстановкі".  Ні природньої харизми, ні набутого ораторства. Виглядає, що або не вчилася, або не здібна вчитися.
Знаю, що львівська команда Голосу вишкіл риторики пройшла.
От як можна було із 17 достойних людей зупинитися на її кандидатурі? Хіба що сама ліктями, ліктями. Всі решта - люди інтелігентні, не спротивилися.
Вчора на Експрессо ще одного від Голосу почула  :facepalm:  - вже від Київради. Так виглядає, що київську команду власне Кіра підбирала і робила то зовсім не за тими принципами, що Вакарчук.

Шкода Голосу. Мислю собі, що Вакарчуку і Притулі таки треба рятувати свою політсилу від розвалу і від Кіри.

P.S. Я, до речі, за Голос голосувала і мені на цій політсилі залежить.
+=========================+
Які керівники - така і партія...
   
Re: А Кіра Рудик таки угробить Голос

А мені цікаво, що зможе "Голос".
Перший номер після фактичного відходу Вакарчука - молода жінка-технократ.
Перша п'ятірка - три жінки, у першій десятці половина жінок.
Перша десятка - половина молоді (до 40 років) технократи, активісти, громадські діячі, активно впроваджували антикорупційні ініціативи.
Ось молодим прогресивним технократам дали порулити. Спостерігаю.

І що там видно? Чим вони керують?
   
Re: А Кіра Рудик таки угробить Голос

А знаю, чому ЛАРТА вз"їлася на Кіру Рудик ))) :lol:
   
Re: А Кіра Рудик таки угробить Голос

Очередная самонемич
   
Re: А Кіра Рудик таки угробить Голос

А знаю, чому ЛАРТА вз"їлася на Кіру Рудик ))) :lol:

кажи
   
Re: А Кіра Рудик таки угробить Голос

А знаю, чому ЛАРТА вз"їлася на Кіру Рудик ))) :lol:

Вона їй налаштування в комп'ютері поміняла, після того як стала головою партії. 
   
Re: А Кіра Рудик таки угробить Голос

Вона їй налаштування в комп'ютері поміняла, після того як стала головою партії. 

а може улюблену червону ікру кацапську потруїла...
   
Re: А Кіра Рудик таки угробить Голос

Голос - сборище политических слюнтяев.
Они закончат политической проституцией, торгуя своими маленькими голосишками в Раде. В принципе, с чего начали - тем и закончат
   
Re: А Кіра Рудик таки угробить Голос

Ось молодим прогресивним технократам дали порулити. Спостерігаю.
Я обома руками за цих молодих і розумних, але не на чолі з Кірою.
Як вже так комусь треба, щоб керувала вона, то хай хоч навчать її говорити і тримати увагу слухача, а не гудіти як фон. Політик має за собою вести і бути цікавим та харизматичним. Без цього провал, навіть при колишній особистій успішності і розумових здібностях.
   
Re: А Кіра Рудик таки угробить Голос

Голос - сборище политических слюнтяев.
Они закончат политической проституцией, торгуя своими маленькими голосишками в Раде. В принципе, с чего начали - тем и закончат
Це ви з Кацапстану віщаєте?  :shuffle:
   
Re: А Кіра Рудик таки угробить Голос

"гарних"???  :weep:  кіра - дурепа
   
Re: А Кіра Рудик таки угробить Голос

Капеееець...прямо сам старий тестував ? :))
І що поганого в соросятах ? поясніть, будь ласка, а то я не можу осягнути величину загрози.
:gigi: Сам Со. сказав - Кіра і ніхто більше.  :lol:  Бо заведе у Київраду кого-попало.
   
Re: А Кіра Рудик таки угробить Голос

:gigi: Сам Со. сказав - Кіра і ніхто більше.  :lol:  Бо заведе у Київраду кого-попало.

 :lol:   :weep:
Мощній старік ! (с)
   
Re: А Кіра Рудик таки угробить Голос

Маючи Свободу думати про Голос чи інші одноразові проекти - це якось тупо
Свобода і Голос - "двє большиє разніци", не до порівняння. Проте обидві сили українські і дві мають бути.
   
Re: А Кіра Рудик таки угробить Голос

Голос Пінчука? Крута партія, так.
Вам не пасує таку дурню писати.  8-)
   
Re: А Кіра Рудик таки угробить Голос

Вона їй налаштування в комп'ютері поміняла, після того як стала головою партії. 

Тю...у порівнянні з тим, що кнуряяяяя (с) вживив Мирці в мозок чіп, що опромінює пломби у миркиних зубах після чого ті пломби транслюють їй у мозок радіо сигнали : "жидоромбаро, кнуряяяя, футбоока міші" - це така дрібниця !  :pooh_lol:
   
Re: А Кіра Рудик таки угробить Голос

кажи
Вона без належної шани на останній СС на ІСТВ поставилася до мутні яку несла Іруся Г.
А Іруся Г. - як загальновідомо - стала майже святою коли перейшла на роботу в якості облуги інтересів петро
   
Re: А Кіра Рудик таки угробить Голос

Вона без належної шани на останній СС на ІСТВ поставилася до мутні яку несла Іруся Г.
А Іруся Г. - як загальновідомо - стала майже святою коли перейшла на роботу в якості облуги інтересів петро

Пипець... :facepalm1:  Я Ірусю слухала останнього разу в 2004-му році  :facepalm1:  Зєбіли, ви реально ото скачите за нею, конспектуєте, слідкуєте ??
РОзумію - партія сказала.... :(  Собача у вас робота, мирки-свєтки  :gigi:
   
Re: А Кіра Рудик таки угробить Голос

Тю...у порівнянні з тим, що кнуряяяяя (с) вживив Мирці в мозок чіп, що опромінює пломби у миркиних зубах після чого ті пломби транслюють їй у мозок радіо сигнали : "жидоромбаро, кнуряяяя, футбоока міші" - це така дрібниця !  :pooh_lol:

я теж не вважаю це великою бідою
просто версія така виникла
   
Re: А Кіра Рудик таки угробить Голос

Пипець... :facepalm1:  Я Ірусю слухала останнього разу в 2004-му році  :facepalm1:  Зєбіли, ви реально ото скачите за нею, конспектуєте, слідкуєте ??
РОзумію - партія сказала.... :(  Собача у вас робота, мирки-свєтки  :gigi:
Опануй себе
Звісно, ніхто не витрачатиме час на Ірусю як таку, особливо після її нескінченних скакань "Президент парашЭнка, президент парашЭнка".
Але СС подеколи народ все таки дивиться, як би ти не скаженіла з цього приводу
Я наприклад отримала задоволення, коли ще декілька днів тому чисто ПЄСдяцький Арестович на останній СС занурив Ірусю у лайно яке нестримно продукує ПЄС  :gigi:
   
Re: А Кіра Рудик таки угробить Голос

Опануй себе
Звісно, ніхто не витрачатиме час на Ірусю як таку, особливо після її нескінченних скакань "Президент парашЭнка, президент парашЭнка".
Але СС подеколи народ все таки дивиться, як би ти не скаженіла з цього приводу
Я наприклад отримала задоволення, коли ще декілька днів тому чисто ПЄСдяцький Арестович на останній СС занурив Ірусю у лайно яке нестримно продукує ПЄС  :gigi:

Значить поцілила   :weep:

Ото ж я кажу: Ющенка давно немає, а ви все дрочите на Іруську автоматично. Як ті Ватсони, що без трубки Холмса вже не можуть  :pooh_lol:
А курва арєстович вже ваш, чисто зебуїнячий. Так шо цьомайте його віздє - ах, такого кадра оторвалі  :D
   
Re: А Кіра Рудик таки угробить Голос

Капеееець...прямо сам старий тестував ? :))
І що поганого в соросятах ? поясніть, будь ласка, а то я не можу осягнути величину загрози.
Пипець... :facepalm1:
Та нехай фантазує. З Турівської ще цидули нема, то самій доводиться слова у речення складати. А воно таке і виходить.

Мирослава, давайте ліпше рекламуйте кацапську ікру. Ой, як це було...ага - кацікру.  :laugh:
   
Re: А Кіра Рудик таки угробить Голос

Шкода буде - гарних людей Вакарчук у Раду привів.
  :facepalm:   особливо супрунчина тупорила шістка  :bueee:
   
Re: А Кіра Рудик таки угробить Голос

Шкода буде - гарних людей Вакарчук у Раду привів.
В понеділок потрапила на виступ Кіри на СС на ICTV. Щось молола, молола - ніяк не могла я втямити, про що мова.
Потік слів "бєз чувства, толку, расстановкі".  Ні природньої харизми, ні набутого ораторства. Виглядає, що або не вчилася, або не здібна вчитися.
Знаю, що львівська команда Голосу вишкіл риторики пройшла.
От як можна було із 17 достойних людей зупинитися на її кандидатурі? Хіба що сама ліктями, ліктями. Всі решта - люди інтелігентні, не спротивилися.
Вчора на Експрессо ще одного від Голосу почула  :facepalm:  - вже від Київради. Так виглядає, що київську команду власне Кіра підбирала і робила то зовсім не за тими принципами, що Вакарчук.

Шкода Голосу. Мислю собі, що Вакарчуку і Притулі таки треба рятувати свою політсилу від розвалу і від Кіри.

P.S. Я, до речі, за Голос голосувала і мені на цій політсилі залежить.

Так як його угробив Сракарчук, його вже ніхто не угробить...  :fool:   
   
Re: А Кіра Рудик таки угробить Голос

Так як його угробив Сракарчук, його вже ніхто не угробить...  :fool: 
його мерзота найняла аби забрав голоси у Юлі,
він своє завдання виконав, а далі пішов своєю дорогою
а ви там мов розбирайтесь хто кому сестра в третіх.
   
Re: А Кіра Рудик таки угробить Голос

Значить поцілила   :weep:

Ото ж я кажу: Ющенка давно немає, а ви все дрочите на Іруську автоматично. Як ті Ватсони, що без трубки Холмса вже не можуть  :pooh_lol:
А курва арєстович вже ваш, чисто зебуїнячий. Так шо цьомайте його віздє - ах, такого кадра оторвалі  :D
В сенсі - "поцілила"?  ;o
До чого тут твій Дрищ взагалі?
Натякаєш, що він був першим кого вилизувала (в прямому сенсі слова) Іруська ?
Я хз...цілком може бути що й не першим - якось же треба було продертися нагору?
Але це наразі не має жодного значення - після того нескінченного іруськіного "Президент парашЭнка, президент парашЭнка".
І який стосунок має до зебуїнства поточна гілка?
Ти мариш, Бякусю?  :(

До речі, тоді, за колонами сесійної зали ВР, Ірусьці вдалося вибрати собі підходящого браслетика, чи ні з чим повернулася на робоче місце?
   
Re: А Кіра Рудик таки угробить Голос

Та нехай фантазує. З Турівської ще цидули нема, то самій доводиться слова у речення складати. А воно таке і виходить.

Мирослава, давайте ліпше рекламуйте кацапську ікру. Ой, як це було...ага - кацікру.  :laugh:
Ну ти ще про Турівську розкажи  :lol:
До речі, як у тебе вирішилося питання з кацікрою на Новий рік?
А прикольно було, коли тобі з усіх боків торочили, що не купують кацікру через відразу до кацтоварів, а ти - як остання дятлиха (чи правильно дятлиця?  :S ) - бубоніла : "та я просто боюся, що коцапи - не знаючи що ту банку куплю саме я - взяли і напхали до неї новічька... :weep::lol:
   
Re: А Кіра Рудик таки угробить Голос

Вона без належної шани на останній СС на ІСТВ поставилася до мутні яку несла Іруся Г.
А Іруся Г. - як загальновідомо - стала майже святою коли перейшла на роботу в якості облуги інтересів петро
Разве что источником святости является песюн дьяка РПЦ Порошенка Пеци.
   
Re: А Кіра Рудик таки угробить Голос

В сенсі - "поцілила"?  ;o
До чого тут твій Дрищ взагалі?
Натякаєш, що він був першим кого вилизувала (в прямому сенсі слова) Іруська ?
Я хз...цілком може бути що й не першим - якось же треба було продертися нагору?
Але це наразі не має жодного значення - після того нескінченного іруськіного "Президент парашЭнка, президент парашЭнка".
І який стосунок має до зебуїнства поточна гілка?
Ти мариш, Бякусю?  :(

До речі, тоді, за колонами сесійної зали ВР, Ірусьці вдалося вибрати собі підходящого браслетика, чи ні з чим повернулася на робоче місце?

Просто в останній раз я слухала Іруську за Юща  :lol:
Але ти бігай за нею та конспектуй - мо розуму додасться  :laugh:  А про стосунок - чия б корова мичала: про що б не була гілка - ти все рівно все до ПОрошенка зведеш  :weep:
   
Re: А Кіра Рудик таки угробить Голос
MAG

Шкода буде - гарних людей Вакарчук у Раду привів.
В понеділок потрапила на виступ Кіри на СС на ICTV. Щось молола, молола - ніяк не могла я втямити, про що мова.
Потік слів "бєз чувства, толку, расстановкі".  Ні природньої харизми, ні набутого ораторства. Виглядає, що або не вчилася, або не здібна вчитися.
Знаю, що львівська команда Голосу вишкіл риторики пройшла.
От як можна було із 17 достойних людей зупинитися на її кандидатурі? Хіба що сама ліктями, ліктями. Всі решта - люди інтелігентні, не спротивилися.
Вчора на Експрессо ще одного від Голосу почула  :facepalm:  - вже від Київради. Так виглядає, що київську команду власне Кіра підбирала і робила то зовсім не за тими принципами, що Вакарчук.

Шкода Голосу. Мислю собі, що Вакарчуку і Притулі таки треба рятувати свою політсилу від розвалу і від Кіри.

P.S. Я, до речі, за Голос голосувала і мені на цій політсилі залежить.
Пізно! Одна голова сама одвалилась (Вакарук), а другу(Притулу) соратники відрубали!
Ніде тепер голосу жити. B-)
   
Re: А Кіра Рудик таки угробить Голос

Пізно! Одна голова сама одвалилась (Вакарук), а другу(Притулу) соратники відрубали!
Ніде тепер голосу жити. B-)
Та разом їх багато (Вакарчук і Притула, мається на увазі).  [A]  :)
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія