Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

А ось цьому антиваксеру я довіряю (tu) (вже жалкую, що вакцинувалась)

мовою оригіналу

Друзья, в ближайшее время разномастные мошенники и официальные власти начнут призывать вас сменить летнюю шину на зимнюю. Алчные производители шин, псевдоинженеры, продажные журналисты и блогеры со всех щелей будут уговаривать вас заплатить космические деньги за абсолютно ненужный и даже опасный продукт. Не поддавайтесь и не становитесь рабами мирового шинного закулисья. Зимняя шина-фейк.

Вот несколько фактов о которых умалчивает современная наука и производители.

В СССР не было зимней шины, но это не мешало великому народу противостоять пин@осам аж до самого развала СССР
Зимние шины придумала финская компания Nokian в 1934 году, но до сих пор не поставляют их на внутренний рынок. Вас это не смущает?

Состав зимних шин неизвестен и до конца не изучен. Шинная мафия продает нам какую-то непонятную смесь.
На зимних шинах разбиваются и гибнут еще больше, чем на летних. Зимняя шина не дает 100% гарантии от ДТП. Тогда зачем нас загоняют на шиномонтаж?

Зимой можно использовать максимум всесезонку и то только после обсуждения с вашим личным шиномонтажником.  Однажды мой дедушка вылетел на жигуле в лоб грузовику, но благодаря летним шинам не удержался на траектории и слетел в кювет. Вторая удача - он не был  пристегнут и вылетел через лобовое в стог сена. В итоге, у деда ни царапины! Думайте!

Еще 70 лет назад они говорили, что достаточно двух зимних шин, позавчера, что нужно четыре, вчера советовали четыре с шипами, а завтра заставят покупать сразу шесть шин. Не будьте покорной биомассой!

Все мои друзья гонщики используют зимой исключительно летнюю десятилетнюю лысую шину, и никто ни разу не попадал в аварию, а некоторые даже побеждали в престижных соревнованиях.

У моего приятеля есть знакомый владелец шиномонтажа, он меняет зимние шины клиентам, но сам ездит исключительно на сликах и категорически против зимних шин.

В последнее время умные люди задают важный вопрос: зачем нужно было придумывать зимнюю шину, если можно было сразу изменить климат?

В Конституции ничего не написано про обязательное использование зимних шин.

автор Рауль Чиличава
   
Re: А ось цьому антиваксеру я довіряю  (tu)

Однажды мой дедушка вылетел на жигуле в лоб грузовику, но благодаря летним шинам не удержался на траектории и слетел в кювет. Вторая удача - он не был  пристегнут и вылетел через лобовое в стог сена. В итоге, у деда ни царапины! Думайте!

 :super:
   
В СССР не было зимней шины, но это не мешало великому народу противостоять пин@осам аж до самого развала СССР
(tu)
   
давайте про шини в контексті, скажімо, сусідньої гілки про Латвію. Ми поміняли шини на зимові - кількість аварій подвоїлася.

Будемо дивитися правді в очі? Чи підмінювати поняття казочками про шини?
   
Будемо дивитися правді в очі? Чи підмінювати поняття казочками про шини?
а тут не поймеш - це стьоб нащот ваксерівчи антиваксерів.
   
Цитувати
На зимних шинах разбиваются и гибнут еще больше, чем на летних. Зимняя шина не дает 100% гарантии от ДТП. Тогда зачем нас загоняют на шиномонтаж?

Супер :gigi:

ну і чекаємо гілку від Вії "Де купити зимові шини з правильним протектором для українського снігу?"
   
Супер :gigi:

ну і чекаємо гілку від Вії "Де купити зимові шини з правильним протектором для українського снігу?"
Саме так, можу й спитати, бо я нічогісінько не тямлю у шинах, блондинка. А ті, хто запевняє, що це варто робити, повинні аргументувати для мене користь шин. Так працює правильний маркетинг.
   
КГ/АМ


Литва поміняла шини , але зараз в топі вакцинації і спалаху одночасно.

66 ℅ вакцинованих, 14 ℅ перехворівших.


В топі спалаху абсолютно різні країни з різним рівнем вакцинації.

   
давайте про шини в контексті, скажімо, сусідньої гілки про Латвію. Ми поміняли шини на зимові - кількість аварій подвоїлася.

Будемо дивитися правді в очі? Чи підмінювати поняття казочками про шини?
пістьож

Цитувати
Кабмине признали, что кампания по вакцинации в стране была провалена
Мало хто поміняв - а зима прийшла з дикою ожеледецею, якої сто років не було.
От латвійськи уряд вирішив перестрахуватися і заборонив усім виїзджати на дороги
Якось так. ІМНО
   

В Конституции ничего не написано про обязательное использование зимних шин.


Вот уже много-много лет я езжу только и исключительно на зимних шинах (точнее на mud&snow) круглый год )

Что хочу сказать - это хорошо.
   
а тут не поймеш - це стьоб нащот ваксерівчи антиваксерів.
все предельно ясно :D
   
Вот уже много-много лет я езжу только и исключительно на зимних шинах (точнее на mud&snow) круглый год )

Что хочу сказать - это хорошо.
І це добре, і ми тобі віримо. Але ж ти не закликаєш розстрілювати блондинок на літній гумі?
   
все предельно ясно :D
ну я не поняв
   
І це добре, і ми тобі віримо. Але ж ти не закликаєш розстрілювати блондинок на літній гумі?

це було б доцільно!
одна така дурепа може накоъти чимало шкоди для інших!

п.с. мад енд сноу це не сертифікований напис
   
Вот уже много-много лет я езжу только и исключительно на зимних шинах (точнее на mud&snow) круглый год )

Что хочу сказать - это хорошо.
і як часто ти їх міняєш з південною спекою?
   
тыдыщ  (tu)  :D
   
ТС вирішила потролити антиваксерських їпаньків тоді, коли по них вже всі відтоптались, ще й купу зверхи наклали.)))
   
Хорошая зимняя липучка на жаре плохо тормозит, дольше чем на летней.
   
це було б доцільно!
одна така дурепа може накоъти чимало шкоди для інших!

п.с. мад енд сноу це не сертифікований напис
Може. Але варто їй пояснювати наслідки, а не розстрілювати.
   
Хорошая зимняя липучка на жаре плохо тормозит, дольше чем на летней.

хороша - ні
а тим більше з врахуванням зносу
фактично, якщо купуєте якісну зимову резину, то будете у виграші цілий рік серед оточуючих споживачів резини бюджетного класу, яка хоч літня, хоч зимова - ніяка
   
Може. Але варто їй пояснювати наслідки, а не розстрілювати.

швидше за все, розмова відбудеться вже після того, як вона скоїть дтп
   
швидше за все, розмова відбудеться вже після того, як вона скоїть дтп
І це неправильно. Має працювати просвіта.
А примуси без толку.
   
мовою оригіналу
Друзья, в ближайшее время разномастные мошенники и официальные власти начнут призывать вас сменить летнюю шину на зимнюю. Алчные производители шин, псевдоинженеры, продажные журналисты и блогеры со всех щелей будут уговаривать вас заплатить космические деньги за абсолютно ненужный и даже опасный продукт. Не поддавайтесь и не становитесь рабами мирового шинного закулисья. Зимняя шина-фейк.

Вот несколько фактов о которых умалчивает современная наука и производители.

В СССР не было зимней шины, но это не мешало великому народу противостоять пин@осам аж до самого развала СССР
Зимние шины придумала финская компания Nokian в 1934 году, но до сих пор не поставляют их на внутренний рынок. Вас это не смущает?

Состав зимних шин неизвестен и до конца не изучен. Шинная мафия продает нам какую-то непонятную смесь.
На зимних шинах разбиваются и гибнут еще больше, чем на летних. Зимняя шина не дает 100% гарантии от ДТП. Тогда зачем нас загоняют на шиномонтаж?

Зимой можно использовать максимум всесезонку и то только после обсуждения с вашим личным шиномонтажником.  Однажды мой дедушка вылетел на жигуле в лоб грузовику, но благодаря летним шинам не удержался на траектории и слетел в кювет. Вторая удача - он не был  пристегнут и вылетел через лобовое в стог сена. В итоге, у деда ни царапины! Думайте!

Еще 70 лет назад они говорили, что достаточно двух зимних шин, позавчера, что нужно четыре, вчера советовали четыре с шипами, а завтра заставят покупать сразу шесть шин. Не будьте покорной биомассой!

Все мои друзья гонщики используют зимой исключительно летнюю десятилетнюю лысую шину, и никто ни разу не попадал в аварию, а некоторые даже побеждали в престижных соревнованиях.

У моего приятеля есть знакомый владелец шиномонтажа, он меняет зимние шины клиентам, но сам ездит исключительно на сликах и категорически против зимних шин.

В последнее время умные люди задают важный вопрос: зачем нужно было придумывать зимнюю шину, если можно было сразу изменить климат?

В Конституции ничего не написано про обязательное использование зимних шин.

автор Рауль Чиличава

Розкажи про цитокіновий шторм.  :-)o
   
І це неправильно. Має працювати просвіта.
А примуси без толку.

я кожну зиму увертаюсь від тазиків, які не здатні загальмувати
а якщо в людини нема досвіду?
і вона зробить усе правильно, а в неї однаково вїдуть?
і нафіга ця просвіта серед загальмованих?
   
І це неправильно. Має працювати просвіта.
А примуси без толку.
Просвіта була на курсах водіїв
   
І це добре, і ми тобі віримо. Але ж ти не закликаєш розстрілювати блондинок на літній гумі?

Нет, конечно ) Просто стараюсь держаться подальше от блондинок.

И это не только про дорогу )
   
і як часто ти їх міняєш з південною спекою?

Примерно каждые 3-4 года.

Протектора еще хватает, просто сама резина начинает сохнуть и трескаться со временем.
   
Вапрос не закрит науковцями. Молодим чи відносно здоровим краще ризикнути і переболіти чи колотись хз чим і навіщо? Ну це ж не бубонна чума. Таке враження що полігон для чогось з цим ковідом. А у вакцинованих вже йде осложнєніє на мізки, вже деяким здається що до вищої сєкти свідєтєлєй їх приєднали.
   
Просвіта була на курсах водіїв
Ок, курси і є просвіта, кілька місяців.
   
А у вакцинованих вже йде осложнєніє на мізки
+1
   
   
https://twitter.com/view/status/1450448535405662208
у мене тут навкруги десяток вакцинутих померло. Все ширялися і ширялися, а потім хлоп - і подохли.
   
люди їздили якось раніше. Смертність була доволі висока. 481 смертельний випадок на день.
прийшли розумники, які все знають (насправді тупі як пробки), почали міняти шини. На сто вишукалися черги. Люди думають що їм дають зимову шину.

І який результат?

538 померлих з тенденцією вгору. Щось йде не плану? Будемо з'ясовувати?
Та куди там. Тупа пробка вже все з'ясувала - не треба нічого міняти, треба продовжувати.

А чого ви хотіли від тупої пробки? Якогось аналізу ситуації? Ну, спитай в неї чого в нас стало багато трупів. Дізнаєшся, що крім того що вона тупа, вона ще й агресивна.
   
Не заважайте не вакцинуватися.
Виживе більшість розумніших.
   
Розкажи про цитокіновий шторм.  :-)o

Розсказую спеціяльно для дідуся: пішов наxyй  :K
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія