Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

#ТРАМП (тут живе інформація про його черговий рух-чих-бздьох-тощо)

их фейки  легко разоблачать
например
проверяем
https://www.factcheck.org/2017/07/trump-wrong-campaign-donations/
Показати зображення...
итого - очередная брехня трампа, примитивная манипуляция
 :rotate:

Чего же брехня, ты хоть потрудись почитать на что ссылаешся:

Jill McCabe’s campaign received $467,500 from McAuliffe’s PAC and another $207,788 from the Virginia Democratic Party for the November 2015 election.
   
Чего же брехня, ты хоть потрудись почитать на что ссылаешся:

Jill McCabe’s campaign received $467,500 from McAuliffe’s PAC and another $207,788 from the Virginia Democratic Party for the November 2015 election.

Ну респы ввалили в кампанию Сакконе в Пенсильвании $10 миллионов...
Что это значит?
   
фейкометчики активизировались
а вот факты:
https://www.snopes.com/fact-check/hillary-bill-clinton-russia-sanctions-speech/
 :weep:

 

Опять же, ты хоть почитай на что ссылаешся. Там ни кто не оспаривает что он получил $ 500 тыс. за лекцию. Более того :
On 30 December 2015, the Wall Street Journal reported that more than two dozen companies and one foreign government (Abu Dhabi) paid Bill Clinton a combined $8 million in speaking fees while they had matters before the State Department

Тщательнее товарищ.  Премии лишат.
   
Хорошо сволочь форумная визжит, дружно. Видно, на себя ситуацию примерили.  Ведь за ту злостную клевету, что они распространяют здесь в свое рабочее время , их могут с этой работы вот так же взять и вышвырнуть. Если они, конечно, вообще работают.

Откуда работа, пенсионеры да тунеядцы. Если конечно не считать за работу писание пасквилей на форуме.
   
Чего же брехня, ты хоть потрудись почитать на что ссылаешся:

Jill McCabe’s campaign received $467,500 from McAuliffe’s PAC and another $207,788 from the Virginia Democratic Party for the November 2015 election.
это и то что ты написал - разные вещи
итого, брехня 1
там даже значек есть, неплохо бы иина фупе такой иметь



Опять же, ты хоть почитай на что ссылаешся. Там ни кто не оспаривает что он получил $ 500 тыс. за лекцию.
там четко написано, что никаких фактов подтверждающих связь этого гонорара 2010ого года за лекцию и действиями клинтон на должности гос.секретаря нет
мало того, указывается, что хуйло ее ненавидел
итого, брехня 2

фейки и брехня - кроме этого ничего  за додиком и кацапами нет
 B-)
   
Откуда работа, пенсионеры да тунеядцы. Если конечно не считать за работу писание пасквилей на форуме.

Кацапські, так звані "інтернет аґенціі" вікрили більше тисячі позицій у Шаттах. Куди бідному ґуманітарію із хорошим знанням анґлійськоі податися? Можна памперси бабулькам/дідулькам за 15 доларів у ґодину міняти а можна і на форумах строчити по 50 постів на день за ті самі ґроші. Мені з моєю технічною анґлійською то не світить. Якось перебюся із свою компютерною роботою. Можу тут тільки пару постів написати після роботи. Працювати і сидіти цілий день на форумі в Америці НЕ РЕАЛьНО. Видно у пацанів то основна робота.
   
Кацапські, так звані "інтернет аґенціі" вікрили більше тисячі позицій у Шаттах. Куди бідному ґуманітарію із хорошим знанням анґлійськоі податися? Можна памперси бабулькам/дідулькам за 15 доларів у ґодину міняти а можна і на форумах строчити по 50 постів на день за ті самі ґроші. Мені з моєю технічною анґлійською то не світить. Якось перебюся із свою компютерною роботою. Можу тут тільки пару постів написати після роботи. Працювати і сидіти цілий день на форумі в Америці НЕ РЕАЛьНО. Видно у пацанів то основна робота.
сачкуешь
давай про ураниум ван
или какой у вас там еще "компромат" на клинтон и обаму остался?  :lol:
   

Великий гуманітарій, колекціонер картин, повелитель труб великого і малохо діаметру, вождь квартирооптимістів, спонсор анти-украінських публікацій у головних всесвініх медіа Пінчук являється найбільшим персональним донором фонду Клінтонів із сумою у 25 мільйонів доларів. Думаєте він із своєі кишені давав? Малоймовірно. Просто ще одна із баратьох транзакцій від хуйло до клінтонів. Там у загальному рахунок іде на мільярд якшо не на мільярди доларів. 145 мільйонів там, 25 сям... і т.д.
   
Ну респы ввалили в кампанию Сакконе в Пенсильвании $10 миллионов...
Что это значит?
кацапоботы плохо понимают, как работает финансирование политических партий и компаний кандидатов в сша
 :laugh:
   
Хорошо сволочь форумная визжит, дружно. Видно, на себя ситуацию примерили.  Ведь за ту злостную клевету, что они распространяют здесь в свое рабочее время , их могут с этой работы вот так же взять и вышвырнуть. Если они, конечно, вообще работают.

Дядя, а ты хочешь чтобы тебя депортировали из США? Смотри доугрожаешься
   
Кацапські, так звані "інтернет аґенціі" вікрили більше тисячі позицій у Шаттах. Куди бідному ґуманітарію із хорошим знанням анґлійськоі податися? Можна памперси бабулькам/дідулькам за 15 доларів у ґодину міняти а можна і на форумах строчити по 50 постів на день за ті самі ґроші. Мені з моєю технічною анґлійською то не світить. Якось перебюся із свою компютерною роботою. Можу тут тільки пару постів написати після роботи. Працювати і сидіти цілий день на форумі в Америці НЕ РЕАЛьНО. Видно у пацанів то основна робота.

Та ти ж казав що ти такий крутий хлопака в IT в Нью-Йорку і що зараз податки зменшили - і тепер ти плачешся?  :lol:
   

Великий гуманітарій, колекціонер картин, повелитель труб великого і малохо діаметру, вождь квартирооптимістів, спонсор анти-украінських публікацій у головних всесвініх медіа Пінчук являється найбільшим персональним донором фонду Клінтонів із сумою у 25 мільйонів доларів. Думаєте він із своєі кишені давав? Малоймовірно. Просто ще одна із баратьох транзакцій від хуйло до клінтонів. Там у загальному рахунок іде на мільярд якшо не на мільярди доларів. 145 мільйонів там, 25 сям... і т.д.

А тупі бидло-хохли (не українці) підтримують Трампа, і шо?   B-)
   
Та ти ж казав що ти такий крутий хлопака в IT в Нью-Йорку і що зараз податки зменшили - і тепер ти плачешся?  :lol:

Зовсім не плячуся. отримую в пей чеку на 975 доларів кожні два тижні більше тепер ніж то було на початку року. Ну і бонус був 60%, так, жити можна. Мені Америка подобається :)
Один хлоп з Молдови років вісім назад мені плакався яка та Америка погана, які ті американці дурні... ну все по задорнову, ви знаєте, мабуть. Так я його спитав: "-чи ти будеш казати те саме, якшо будеш заробляти більше 100000 на рік?" Він так подумав і відповів: "ні".
   

Великий гуманітарій, колекціонер картин, повелитель труб великого і малохо діаметру, вождь квартирооптимістів, спонсор анти-украінських публікацій у головних всесвініх медіа Пінчук являється найбільшим персональним донором фонду Клінтонів із сумою у 25 мільйонів доларів. Думаєте він із своєі кишені давав? Малоймовірно. Просто ще одна із баратьох транзакцій від хуйло до клінтонів. Там у загальному рахунок іде на мільярд якшо не на мільярди доларів. 145 мільйонів там, 25 сям... і т.д.
манафорту кацапы не стеснялись напрямую на оффшорные счета, додику через его недвижимость и дойчебанк
а тут, понимаешь, "покупали" через пинчука и прозрачный благотворительных фонд клинтонов, где любой может зайти на их страничку и посмотреть списки доноров
 :lol:
   
А тупі бидло-хохли (не українці) підтримують Трампа, і шо?   B-)

Все якраз навпаки: украінці в Америці традиційно являються респами уже баґато поколінь. То совкодрочери, що прїхали у 90-х підтримують лівих лібералів.
   
манафорту кацапы не стеснялись напрямую на оффшорные счета, додику через его недвижимость и дойчебанк
а тут, понимаешь, "покупали" через пинчука и прозрачный благотворительных фонд клинтонов, где любой может зайти на их страничку и посмотреть списки доноров
 :lol:

Манафорт працював на фірму Подести, члена конгломерату Клінтонів.

As detailed in the NBC News report, the Podesta link came via Paul Manafort, the former Trump campaign executive whose indictment was revealed Monday for various charges, including conspiracy to launder money and making false statements related to his work for interests in Ukraine. Manafort was working the PR beat for a nonprofit called the European Centre for a Modern Ukraine, which Carlson called a “sham.” The Podesta Group performed some work as part of this effort.

Останнє редагування: 17 березня 2018 18:01:53 від Islander
   
Все якраз навпаки: украінці в Америці традиційно являються респами уже баґато поколінь. То совкодрочери, що прїхали у 90-х підтримують лівих лібералів.
ситуация один в один с кацапстаном
есть вата и либералы (либерасты по-русски)
и за респов как-раз вата
   
Манафорт працював на фірму Подести, члена конгломерату Клінтонів.
манафорт руководил кампаниями януковича и трампа
к компании клинтон он не имел отношения  :K
   
As detailed in the NBC News report, the Podesta link came via Paul Manafort, the former Trump campaign executive whose indictment was revealed Monday for various charges, including conspiracy to launder money and making false statements related to his work for interests in Ukraine. Manafort was working the PR beat for a nonprofit called the European Centre for a Modern Ukraine, which Carlson called a “sham.” The Podesta Group performed some work as part of this effort.

As detailed in the NBC News report, the Podesta link came via Paul Manafort, the former Trump campaign executive whose indictment was revealed Monday for various charges, including conspiracy to launder money and making false statements related to his work for interests in Ukraine. Manafort was working the PR beat for a nonprofit called the European Centre for a Modern Ukraine, which Carlson called a “sham.” The Podesta Group performed some work as part of this effort.
   
ситуация один в один с кацапстаном
есть вата и либералы (либерасты по-русски)
и за респов как-раз вата

брешеш, кацап
   
это и то что ты написал - разные вещи
итого, брехня 1
там даже значек есть, неплохо бы иина фупе такой иметь
Показати зображення...
там четко написано, что никаких фактов подтверждающих связь этого гонорара 2010ого года за лекцию и действиями клинтон на должности гос.секретаря нет
мало того, указывается, что хуйло ее ненавидел
итого, брехня 2

фейки и брехня - кроме этого ничего  за додиком и кацапами нет
 B-)

У вас проблемы с пониманием печатного текста? Где я писал о какой либо связи. Я написал о том что жена Мккейба получила от демократов около $700 тыс.
Что как минимум вызывает удивление. Муж расследует преступления лидера партии, которая дает деньги на выборы его жене.
Может у вас в кацапстане это нормально, но в приличном обществе это называется коррупция .
   
As detailed in the NBC News report, the Podesta link came via Paul Manafort
там какой-то link, и  это учитывая, что все лоббисты пасуться на одном политическом поле, не удивительно
а с другой стороны руководитель избирательной компании  :lol:

брешеш, кацап
пока что тут только твоя брехня разоблачется простой проверкой фактов

великороссия и вставание с колен и america great again
православие головного мозга и американский  библейский пояс
отношение к "черномазым" и латиносам
отношение к либеральным идеям, к геям и пр.

респы - это аналог кацапской ваты
один в один
 B-)

Останнє редагування: 17 березня 2018 18:16:27 від h2o
   
Я написал о том что жена Мккейба получила от демократов около $700 тыс.
брехло
средства получила ее предвыборная компания, которую сами демократы и организовавали
 :K
   
Все якраз навпаки: украінці в Америці традиційно являються респами уже баґато поколінь. То совкодрочери, що прїхали у 90-х підтримують лівих лібералів.


:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Яке відношення Трамп має до класичного консерватизму? А те що хохли-любителі шарового бабла (не українці) будуть підтримувати будь-кого хто їм обіцятиме шару - факт  B-)
Бидло, що з них взяти  :(
   
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Яке відношення Трамп має до класичного консерватизму? А те що хохли-любителі шарового бабла (не українці) будуть підтримувати будь-кого хто їм обіцятиме шару - факт  B-)
Бидло, що з них взяти  :(

Ти заслуговуєш 4.6, кацапський мудозвон. За образу украінства підеш у вічний бан, козлятина.
   
Зовсім не плячуся. отримую в пей чеку на 975 доларів кожні два тижні більше тепер ніж то було на початку року. Ну і бонус був 60%, так, жити можна. Мені Америка подобається :)
Один хлоп з Молдови років вісім назад мені плакався яка та Америка погана, які ті американці дурні... ну все по задорнову, ви знаєте, мабуть. Так я його спитав: "-чи ти будеш казати те саме, якшо будеш заробляти більше 100000 на рік?" Він так подумав і відповів: "ні".

Ось вона - мрія "українця, проживаючого в Нью Йорку" - на 975 доларів більше (хоча і тут прогнав). А як там state income tax? Не більше 10000 можна тепер задедактити з федеральних :gigi:
Українці штату Вашингтон (no state income tax) ржуть з хохлів у штаті Нью-Йорк  :gigi:
   
Ти заслуговуєш 4.6, кацапський мудозвон. За образу украінства підеш у вічний бан, козлятина.

Що, бидло, тобі правда очі колить? Як там поживає Bloomber IT Department? На роботу вчасно приходиш? Дивись, бо запізнишся (а начальник стоїть з секундоміром) - випруть нафіг  :D
   
Ось вона - мрія "українця, проживаючого в Нью Йорку" - на 975 доларів більше (хоча і тут прогнав). А як там state income tax? Не більше 10000 можна тепер задедактити з федеральних :gigi:
Українці штату Вашингтон (no state income tax) ржуть з хохлів у штаті Нью-Йорк  :gigi:

на 1950 у місяць, це більше ніж ти можеж мріяти у сумі.
   
на 1950 у місяць, це більше ніж ти можеж мріяти у сумі.

Такого непотрібного алконавта як ти з любоі роботи виженуть :)
   
на 1950 у місяць, це більше ніж ти можеж мріяти у сумі.

 :weep: :weep: :weep: :weep: :weep: якийсь замухришка з IT Department of finance company in NY стверджує що він получає більше ніж Principal Software Engineer в великій IT компанії на West Coast?  :lol:
До речі це пояснює що замухришка топить за Трампа - подяки за додаткових "1950" (збрехав) в місяць  :lol:
Що там потолок у Bloomberg? 120 тисяч в рік?  :weep:
   
Такого непотрібного алконавта як ти з любоі роботи виженуть :)

В суботу і неділю не працюю  :gigi:  А що, Bloomber IT Dept працює в суботу?  ;o  Ах, я забув - ви ж "on-call support"  :gigi:
   
В суботу і неділю не працюю  :gigi:  А що, Bloomber IT Dept працює в суботу?  ;o  Ах, я забув - ви ж "on-call support"  :gigi:

Алкаш, я з домашнього АйПі :)
   
:weep: :weep: :weep: :weep: :weep: якийсь замухришка з IT Department of finance company in NY стверджує що він получає більше ніж Principal Software Engineer в великій IT компанії на West Coast?  :lol:
До речі це пояснює що замухришка топить за Трампа - подяки за додаткових "1950" (збрехав) в місяць  :lol:
Що там потолок у Bloomberg? 120 тисяч в рік?  :weep:

Капец які ми грозні :) Не сміши моі капці :)
   
Алкаш, я з домашнього АйПі :)

"Алкаш" - це більшість прихильників Трампа. А що, самокритично  :gigi:
   
Капец які ми грозні :) Не сміши моі капці :)

На, лови, пошлеш ім своє резюме:

Quant Developer for Elite Algo Trading Firm, $200k to $400k

A globally recognized quantitative hedge fund we're working with in Stamford is looking for exceptionally talented quantitative developers to work with portfolio managers, build libraries and research tools, and also evaluate new technologies that could help to improve the performance of production trading systems.

Advanced degrees are preferred, but a Bachelors in Computer Science, Physics, or Applied Mathematics from a top university is required. Financial knowledge and excellent coding ability with Python, C++, or C# are also required. This is a highly sought after position, as this firm is widely known as an excellent place to work and has the industry's best technology and talent. Compensation is no issue, with generous bonuses and relocation benefits too. If you've thought about making a change, submit your resume for immediate consideration and we'll give you a call if it looks like a fit.
   
Капец які ми грозні :) Не сміши моі капці :)

Ну так я ж знаю, що класні IT специ працюють в крутих IT компаніях, а замухришки-прихильники Трампа - максимум в IT department of non-IT firm  :weep:
   
На, лови, пошлеш ім своє резюме:

Quant Developer for Elite Algo Trading Firm, $200k to $400k
A globally recognized quantitative hedge fund we're working with in Stamford is looking for exceptionally talented quantitative developers to work with portfolio managers, build libraries and research tools, and also evaluate new technologies that could help to improve the performance of production trading systems.

Advanced degrees are preferred, but a Bachelors in Computer Science, Physics, or Applied Mathematics from a top university is required. Financial knowledge and excellent coding ability with Python, C++, or C# are also required. This is a highly sought after position, as this firm is widely known as an excellent place to work and has the industry's best technology and talent. Compensation is no issue, with generous bonuses and relocation benefits too. If you've thought about making a change, submit your resume for immediate consideration and we'll give you a call if it looks like a fit.

Довго шукав? "Quant Developer for Elite Algo Trading Firm"  :lol: :lol:
Я розумію що твоя тонка трамполюбна натура була вражена жорсткою правдою, але це життя  :shuffle: 
   
"Алкаш" - це більшість прихильників Трампа. А що, самокритично  :gigi:

Ніколи в житті не куштивав горілки, можеш у таке повірити? Зате тепер із великим задоволенням взуваю на роботі молодих :) Память у мене така сама добра а досвіду набаґато більше.
   
Довго шукав? "Quant Developer for Elite Algo Trading Firm"  :lol: :lol:
Я розумію що твоя тонка трамполюбна натура була вражена жорсткою правдою, але це життя  :shuffle: 

Атіла, ти примітивний :)
   
Атіла, ти примітивний :)

Ось з моєі поштовоі скриньки, я ім уже не відповідаю, наскучили:

Sr. Engineers and Architects for Next Generation Trading Systems, 150+/hr, Long Term Contract

Hi -------,

Are you able to speak on Wednesday or Thursday at 11:30am or 3:30pm ET?  Otherwise, let me know what might work for you and I will make myself available. Senior Management from our client’s high frequency, low latency algorithmic trading division is targeting candidates to work on their high profile buy-side team.  The team is hosting an exclusive interview day the week ........... to hire Sr. Developers and Architects interested in working on long term contracts. Our client provides excellent rates of 150+/hr,.....
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія