Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Потрібна пропаганда мобілізації більш активна і ефективніша ,

а того ніхто не знає ?

ну я от дізнався нещодавно, коли друг з фронту приїхав і розказав, а так я і не питав у нього
   
Та фігня це все. Пусті лозунги. Як наприклад оце реалізувати "вимагати" ?  Писати на форумах ? :D

Це така ж сама фігня, як закликати боротися з корупцією в інших державних сферах.



Можна писати петиції президенту, різні звернення до різних політиків і депутатів, влаштовувати мітинги тощо

Вже тут на форумі ми можемо обговорити, якими методами можна боротися з такою корупцією у сфері мобілізації, використовуючи brainstorming. Може в когось появляється якісь цікаві ідеї.

Останнє редагування: 1 лютого 2023 19:24:14 від Slawv
   
нескладні? ну ти і сказав.

- для кого ця Україна за яку солдати проливать кров?
- якою вона буде після війни?
- чому головні фінансові бенефіціари держави україна (олігархи, податківці, чиновники,...) не знімають ост. сорочку для успіху і перемоги проекту "україна", щоб солдати в окопах мали одяг-тепло-звязок а не купували за свої багато чого, чи волонтери збирали. А навпаки, показово займаються своїми справами і збагаченням.

Краще з твоїх питань вибрати прості і відповідь влади на них має бути проста:

Чому доброволець і патріот Blackout , якого треба цінувати як десятьох загнаних в армію, купує за свої гроші набої ?

Чому пошуком /виловом кандидатів на мобілізацію займаються здорові професійні військові і поліцейські?

Чому з людей насміхаються Кошові?

Чи державі справді важливо зберегти економіку?

Таких простих питань не може бути безмежно , і відповісти на них насправді не складно
   
Це така ж сама фігня, як закликати боротися з корупцією в інших державних сферах

Так. Така ж. Ніякими закликами корупцію побороти неможливо.
   
Дети Данилова зв границей "воют". У остальных тоже наверное, а пересичного гребут как в ордло над которым тут потешались. Куча примеров когда берут инвалидов, отцов у которых малолетние дети воспитываются без матери и прочее.
Мобилизованные сами себя экиперуют - в военкомате говорят что дадим только автомат. От момента мобилизации до даты гибели у многих мобиков около месяца - значит максимум две недели подготовки и бой.

Сначала нужно навести порядок и законность.

це і є кацапська пропаганда
   
Так. Така ж. Ніякими закликами корупцію побороти неможливо.

Можна писати петиції президенту, різні звернення до різних політиків і депутатів, влаштовувати мітинги тощо

Вже тут на форумі ми можемо обговорити, якими методами можна боротися з такою корупцією у сфері мобілізації, використовуючи brainstorming. Може в когось появляється якісь цікаві ідеї.

Останнє редагування: 1 лютого 2023 19:18:56 від Slawv
   
ну я от дізнався нещодавно, коли друг з фронту приїхав і розказав, а так я і не питав у нього
Нагадаємо, наприкінці лютого торік Кабмін призначив 100 тис. грн виплат усім військовим та співробітникам інших правоохоронних органів, які несуть службу у зоні бойових дій. На початку березня уряд призначив щомісячні виплати всім військовим на період воєнного стану.
   
це і є кацапська пропаганда

Маєш рацію. Але складно заперечити, що, м'яко кажучи, не всі прошарки суспільства воюють, нє?
   
Нагадаємо, наприкінці лютого торік Кабмін призначив 100 тис. грн виплат усім військовим та співробітникам інших правоохоронних органів, які несуть службу у зоні бойових дій. На початку березня уряд призначив щомісячні виплати всім військовим на період воєнного стану.

ти можеш написати ще більшим шрифтом і навіть виділити таким червоним кольором щоб у мене лопнули обидва ока

але це не змінить той факт що я реально не знав яка у вояків платня, як не знаю скільки зарплатня у депутатів
   
і хто їх вчити буде ?  :gigi: самосвіта по методичкам чи ЧатуГПТ

Вчити кого? Ти про студентів? Ну знаєш на період війни можна було б і припинити набір в аспірантурі. Все решта бронь як і на інших підприємствах критичного значення. Ніяк інституту без вчителя філософії мужика,ок бронюйте. Те саме школи. Але бронювання на підприємстві і корупційні схеми то є трохи інше. Саме більше корупції було там де раптом бородаті хлопи ставали аспірантами і мужики раптом згадували що є одна бабулька без якої їм ніяк. У мене мінімум 5 знайомих з мого оточення ухилянтів які саме так скосили,і не встидаються це прямо казати.  І ніфіга їм не пред'являють. Бо скосили законно, бабця є,є на аспірантів вчаться,вчаться. Ніякого криміналу
   
Вчити кого? Ти про студентів? Ну знаєш на період війни можна було б і припинити набір в аспірантурі. Все решта бронь як і на інших підприємствах критичного значення. Ніяк інституту без вчителя філософії мужика,ок бронюйте. Те саме школи. Але бронювання на підприємстві і корупційні схеми то є трохи інше. Саме більше корупції було там де раптом бородаті хлопи ставали аспірантами і мужики раптом згадували що є одна бабулька без якої їм ніяк. У мене мінімум 5 знайомих з мого оточення ухилянтів які саме так скосили,і не встидаються це прямо казати.  І ніфіга їм не пред'являють. Бо скосили законно, бабця є,є на аспірантів вчаться,вчаться. Ніякого криміналу

На бабцю ще не так легко оформитися, у мене знайомий досі шукає можливість, але там черга ближчих родичів  :gigi:
   
не всі прошарки суспільства воюють, нє?

а хто не воює ?

я от знаю що купа закарпатських селюків в Венгрію(с) втекла в автомобільних покришках і ці селюки до богачєй відношення не мали ніякого

так що поцев всюди вистачає
   
На бабцю ще не так легко оформитися, у мене знайомий досі шукає можливість, але там черга ближчих родичів  :gigi:
:weep:  :lol:
   
а хто не воює ?

я от знаю що купа закарпатських селюків в Венгрію(с) втекла в автомобільних покришках і ці селюки до богачєй відношення не мали ніякого

так що поцев всюди вистачає

Мова тільки про тих, хто зараз в Україні
   
Правильно пишеш, але це все абстракції для манюпаса. Мало хто так далеко планує.

Якщо припустити, що в нас більшість українців -- манюпаси ( наскільки я зрозумів з інтернету, це совки і люди, які не вміють думати, тобто б...о ), то тоді можна взагалі робити дуже погані прогнози.
   
Якщо припустити, що в нас більшість українців -- манюпаси ( наскільки я зрозумів з інтернету, це совки і люди, які не вміють думати, тобто б...о ), то тоді можна взагалі робити дуже погані прогнози.

Переважна більшість цілком непогано пристосовується до окопів і війни, це чоловіча природа. Звісно, якщо здоров'я дозволяє. Просто не треба зловживань під час мобілізації та менше нерівності в підходах. І все буде добре. Усіх чоловіків усе одно не треба забирати.
   
Переважна більшість цілком непогано пристосовується до окопів і війни, це чоловіча природа. Звісно, якщо здоров'я дозволяє. Просто не треба зловживань під час мобілізації та менше нерівності в підходах. І все буде добре. Усіх чоловіків усе одно не треба забирати.

Вже тут на форумі ми можемо обговорити, якими методами можна боротися з такою корупцією у сфері мобілізації, використовуючи brainstorming. Може в когось появляється якісь цікаві ідеї.

Можна писати петиції президенту, різні звернення до різних політиків і депутатів, влаштовувати мітинги ( чи їх тепер дозволять? ) тощо

   
Вже тут на форумі ми можемо обговорити, якими методами можна боротися з такою корупцією у сфері мобілізації, використовуючи brainstorming. Може в когось появляється якісь цікаві ідеї.

Можна писати петиції президенту, різні звернення до різних політиків і депутатів, влаштовувати мітинги ( чи їх тепер дозволять? ) тощо

Заблоковати банківські рахунки всім, у кого немає документів із військкомату  :gigi:
   
це і є кацапська пропаганда

Это не пропаганда. Это люди из моего окружения. Отец трех детей на днях комиссовался после контузии и то что он рассказывает вообще ни в какие рамки не лезет.
   
Это не пропаганда. Это люди из моего окружения. Отец трех детей на днях комиссовался после контузии и то что он рассказывает вообще ни в какие рамки не лезет.
він захищений законом, його не могли призвати. хіба пішов у тероборону і там підписав контракт, або відразу він був у нього підписаний якщо військовослужбовець, якщо діти не повнолітні
   
Заблоковати банківські рахунки всім, у кого немає документів із військкомату  :gigi:

Всі розуміють, що справді існують проблеми з мобілізацією,  і ці проблеми використовує ворог ( срассіюшка-єблівушка) у підривній діяльності проти України. Тому до цієї теми з проблемами мобілізації треба віднестися дуже серйозно всім: і пересічним громадянам, і високим політикам.

Останнє редагування: 1 лютого 2023 20:03:43 від Slawv
   
Это не пропаганда. Это люди из моего окружения. Отец трех детей на днях комиссовался после контузии и то что он рассказывает вообще ни в какие рамки не лезет.

Розкажіть те, що він розказував.
   
Виходячи з того факту, як відбувається мобілізація, як українці в більшості не рвуться на фронт, я вважаю, що Україні не потрібно буде відвойовувати крем і дамбасс, які населені в основному безмежно тупим і зомбованим моцкальським бидлом, яке вічно буде шкодити Україні. Якби не це бидло в складі України, то Україна давно була би в Європі і дуже ймовірно взагалі не було би тепер війни.

Останнє редагування: 1 лютого 2023 20:56:38 від Slawv
   
Виходячи з того факту, як відбувається мобілізація, як українці в більшості не рвуться на фронт, я вважаю, що Україні не потрібно буде відвойовувати крем і дамбасс.
твоє рвення відбудовувати Україну після совка, навіть не бойових дій, занесло тебе в Гамерику  :gigi:
   
твоє рвення відбудовувати Україну після совка, навіть не бойових дій, занесло тебе в Гамерику  :gigi:

Мене так само занесло, як занесло мільйони інших українців...
Ти їм виставляєш претензії?

Ви можете знати про моє рвення? Я багато років прожив в Україні після проголошення нею незалежності. Я і тепер допомагаю ЗСУ.

Ви вважаєте, що треба відвойовувати крем і дамбасс у срассіюшки-єблівушки?

крем і дамбасс населені в основному безмежно тупим і зомбованим моцкальським бидлом, яке вічно буде шкодити Україні. Якби не це бидло в складі України, то Україна давно була би в Європі і дуже ймовірно взагалі не було би тепер війни.

Останнє редагування: 1 лютого 2023 21:13:24 від Slawv
   
Як провів 2022 рік племінник заступника голови ДМСУ Руслана Черкасського, якого сьогодні звільнили.

Без проблем виїзджає закордон, де просуває власний бізнес. Закінчення та початок року проводить на Мальдівах.

   
Дети Данилова зв границей "воют". У остальных тоже наверное, а пересичного гребут как в ордло над которым тут потешались. Куча примеров когда берут инвалидов, отцов у которых малолетние дети воспитываются без матери и прочее.
Мобилизованные сами себя экиперуют - в военкомате говорят что дадим только автомат. От момента мобилизации до даты гибели у многих мобиков около месяца - значит максимум две недели подготовки и бой.

Сначала нужно навести порядок и законность.

Кацапський киздьож, який розповсюджують прапогандонські кацзмі. А ти накуя це тут поширюєш? Корисний ідіот?

Данилов кілька днів тому заявляв, що його син та онука перебувають в Україні. З початку війни кордон не перетинали.

А ось діти патріотичного Гагаріна справді за кордоном, сподіваюся, що хоч онуки не в кацапії.
   
Мене так само занесло, як занесло мільйони інших українців...
Ти їм виставляєш претензії?

Ви можете знати про моє рвення? Я багато років прожив в Україні після проголошення нею незалежності. Я і тепер допомагаю ЗСУ.

Ви вважаєте, що треба відвойовувати крем і дамбасс у срассіюшки-єблівушки?

крем і дамбасс населені в основному безмежно тупим і зомбованим моцкальським бидлом, яке вічно буде шкодити Україні. Якби не це бидло в складі України, то Україна давно була би в Європі і дуже ймовірно взагалі не було би тепер війни.

Интересно, это бан или нет?
   
 :gigi: фотка з Пікашки, яке закрите роки 3

   
Кацапський киздьож, який розповсюджують прапогандонські кацзмі. А ти накуя це тут поширюєш? Корисний ідіот?

Данилов кілька днів тому заявляв, що його син та онука перебувають в Україні. З початку війни кордон не перетинали.

А ось діти патріотичного Гагаріна справді за кордоном, сподіваюся, що хоч онуки не в кацапії.
Хотів його спитати хоч один приклад висилання на фронт після двох тижнів підготовки з одним автоматом, але вже пізно :)
   
Броня потрібна. Багато броні, ще більше ніж дають, кожен взвод повинен мати як мінімум дві , а краще 3 на кожне відділення  що найменше м113, бредлі, ав90.
На передку повинно бути безпечніше ніж у маршрутці пірятин ягодин.
   
Слав. Тебе почули і знизили ЗП для військовиків у 2 рази :beach:
   
Мене демотивує ситуація з наданням зброї. І не тільки мене.
   
Слав! Дивись сюди: найкраща пропаганда - коли дітки так званої еліти з окопів(!) під обстрілами закликають до боротьби, а не по заплрєбріком шорохаються. Коли т. Зв. Еліта поповнює не Монакський, Дубайський, Куршавельський та ін. Батальйони, а стоїть в черзі в воєнкомат; коли нардепи купують не персональні мерседеси, а абрамси та іншу броню, і т.д. Ти - готовий пропагувати таким чином? То - вперед!
   
Слав. Тебе почули і знизили ЗП для військовиків у 2 рази :beach:

все правильно зробили

всі військовослужбовці, включно зі строковиками та курсантами, отримували додаткову грошову винагороду 30 тис. грн, а військовослужбовці, які беруть безпосередню участь у бойових діях — 100 тис. грн.

З 1 лютого 30-тисячну надбавку більше не отримуватимуть військовослужбовці, які перебувають поза зоною бойових дій у різних регіонах України, строковики і курсанти ВВНЗ.

Було 40, стане 20

але 40 000 за оборону Коломиї це було якось задохуя

   
все правильно зробили

всі військовослужбовці, включно зі строковиками та курсантами, отримували додаткову грошову винагороду 30 тис. грн, а військовослужбовці, які беруть безпосередню участь у бойових діях — 100 тис. грн.

З 1 лютого 30-тисячну надбавку більше не отримуватимуть військовослужбовці, які перебувають поза зоною бойових дій у різних регіонах України, строковики і курсанти ВВНЗ.

Було 40, стане 20

але 40 000 за оборону Коломиї це було якось задохуя

розкажи про Коломию тим хто зараз на кордоні з бульбашками і кацапами
   
Я думаю багатьом сподобається "оптимізація" виплат військовим, тим більше на фоні поповнення автопарку "слуґамі народа".

Особливо круто виглядає нардепка Василевська-Смаглюк, яка тільки минулого тижня вимагала від Великобританії відбудовувати Бучу, а сама виявляється в розгар бойових дій пересіла на елітне авто, ну мама ж любіт скорость, в конюшні бабушкі Бєні інших не тримають.

Так що шоу "хулі тут думать" (тм) триває, солдатам - кримінал без права на захист і урізані виплати, "слуґам" - Таіланди і тачкі по 3 мільйони.

Зато народу - шоу "Квартала" на "єдиному" ще за більші мільйони.

Вас любят

©
   
Я думаю багатьом сподобається "оптимізація" виплат військовим, тим більше на фоні поповнення автопарку "слуґамі народа".

Особливо круто виглядає нардепка Василевська-Смаглюк, яка тільки минулого тижня вимагала від Великобританії відбудовувати Бучу, а сама виявляється в розгар бойових дій пересіла на елітне авто, ну мама ж любіт скорость, в конюшні бабушкі Бєні інших не тримають.

Так що шоу "хулі тут думать" (тм) триває, солдатам - кримінал без права на захист і урізані виплати, "слуґам" - Таіланди і тачкі по 3 мільйони.

Зато народу - шоу "Квартала" на "єдиному" ще за більші мільйони.

Вас любят

©

Ти часом не комуніст? Хочешь уравніловки знову?
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія