Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

заплатила 223 тисячі гривень штрафу за нелегальних працівників

Просто іди (x), учітєль й-й.

То що, так не хочете виконувати закони і правила? Чому?
   
Поясню для дибілів : фоп 2 група з найманими працівниками.
Річний дозід (не прибуток а оборот) 1.5 мільйона гривень.
Штраф за недопуск інспектора на фірму - 370 тисяч гривен.
Ви сука дибіли соізмєряєте суму доходу якшо він є і суму сука штрафу ?
Це бля те саме шо зробити штраф за перевищення швидкості в сумі 35% від вартості автомобіля... нахуй
   
Просто іди (x), учітєль й-й.

Нет, ты давай рассказывай, как у тебя может возникнуть "спорная ситуация" ???  Ты пользуешься трудом неоформленных сотрудников?
   
Ви сука дибіли соізмєряєте суму доходу якшо він є і суму сука штрафу ?Це бля те саме шо зробити штраф за перевищення швидкості в сумі 35% від вартості автомобіля...

Так і має бути...  (tu)

З якого бодуна ти не допускав інспектора???  Я б за це тупо закривав без права 5 років бізнесом займатись.

   
То що, так не хочете виконувати закони і правила? Чому?

Та тому що податки із своїх доходів не платить чорний працівник бля!!! Він не платить нічого...
Не фоп а чорноробочий, це його бажання прохання і мета.
Не фопа курва
Фоп бля платить...
   
Штраф за недопуск інспектора на фірму - 370 тисяч гривен

 :facepalm:

А что тебя, по голове гладить за это. Какие причины инспектора не пускать.

Вы, "предприниматели", да, на 80% в кавычках, привыкли, что штрафы - это вид взятки. теперь так не будет. Пару штрафов и нахрен с бизнеса. Или работай честно. Вы второй вариант не рассматриваете???

С водилами тоже все будет жестоко. Наберет баллов на отъем прав - и будет их два года возвращать, и не факт, что вернет. Проклянет тот день, когда купил машину. 
   
Так і має бути...  (tu)

З якого бодуна ти не допускав інспектора???  Я б за це тупо закривав без права 5 років бізнесом займатись.

Хто не допускав ідіте ?
Бажаю тобі з наступного місяця хлєбанути біржу праці.
Або як каже твій гецьман поїхати чорноробом в польщу.
Амено...
   
Та тому що податки із своїх доходів не платить чорний працівник бля!!! Він не платить нічого...Не фоп а чорноробочий, це його бажання прохання і мета.

А нахріна ти його забаганки виконуєш??? Не бери. :weep: В чому взагалі проблема?

   
:facepalm:

А что тебя, по голове гладить за это. Какие причины инспектора не пускать.

Вы, "предприниматели", да, на 80% в кавычках, привыкли, что штрафы - это вид взятки. теперь так не будет. Пару штрафов и нахрен с бизнеса. Или работай честно. Вы второй вариант не рассматриваете???

С водилами тоже все будет жестоко. Наберет баллов на отъем прав - и будет их два года возвращать, и не факт, что вернет. Проклянет тот день, когда купил машину. 

Соси хуй підарас.
   
А нахріна ти його забаганки виконуєш??? Не бери. :weep: В чому взагалі проблема?

Та при чому тут я ?
У мене 1 група,
Даун.
Таких як ти підарів годувати треба шоб у тебе гроші на інтернет були сука
   
Хто не допускав ідіте ?
Бажаю тобі з наступного місяця хлєбанути біржу праці.
Або як каже твій гецьман поїхати чорноробом в польщу.
Амено...

Ну ти ж пишеш - штраф за недопуск інспектора завеликий??? Чому це тебе хвилює??? Ти збираєшся недопускати інспектора???

Чи інспектор складе фіктивний ает про недопуск???

Ну тоді поліція, суд, інспектора в СІЗО.

   
У мене 1 група,Даун

То ти всі закони виконуєш??? Ніхто тебе штрафувати не буде, чого так завівся  8-)
   
Соси (x) підарас.

Ось обличчя "дрібного бізнесу" - який "нагодує країну"... Таким дай волю - Гаїті забезпечено.
   
Короче, заврались товарищи. Оказывается, чернорабочие их слезно уговаривают брать без оформления.  :weep:

А вот зачем предприниматель идет навстречу - непонятно - наверное, из любви к ближнему  :weep: 
   
:facepalm:

А что тебя, по голове гладить за это. Какие причины инспектора не пускать.

Вы, "предприниматели", да, на 80% в кавычках, привыкли, что штрафы - это вид взятки. теперь так не будет. Пару штрафов и нахрен с бизнеса. Или работай честно. Вы второй вариант не рассматриваете???

С водилами тоже все будет жестоко. Наберет баллов на отъем прав - и будет их два года возвращать, и не факт, что вернет. Проклянет тот день, когда купил машину. 
Сергей,  несколько лет тому или Вы, или человек который пишет под Вашим ником искал на ФУПе дополнительный заработок.Думаю ветераны ФУПа помнят.Он предлагал автоперевозки из Киева в Борисполь своей легковой машиной (кажется это была Таврия или Славута).Потом выкладывал информацию,что доставка  произведена,  услуга оказана и деньги получены-вероятно расчитывая на очередные заказы.Интересно, этот человек получивший дополнительный доход зарегистрировался ФОПом, внес доход в декларацию и заплатил соответствующие налоги?И какова дальнейшая история  данного  бизнеса?
   
Так і має бути...  (tu)

З якого бодуна ти не допускав інспектора???  Я б за це тупо закривав без права 5 років бізнесом займатись.

А хто його недопускатиме?
Нехай йде але ноги переламати там штраф всього лиш 17 тисяч ;)
   
Какая разница, какой размер штрафа. Принцип прост - не нарушаем - не платим. Логично поставить миллионов десять.

Чтоб даже мыслей не возникало взять кого то без оформления.

Или вы продолжаете рассматривать штраф как узаконенную взятку  (td) и можно нарушать дальше???  ;o
Ну тоді приймаєм закон за використання офшорних рахунків 112 млн баксів в казну за кожен виявлений випадок. Принцип простий- не порушуєм - не платим.
   
Бо в США бізнес не знищують,а вони просто не витримують конкуренції. Я не проти конкуренції! А у нас просто знищують,щоб не було конкурентів у розенблядів.

В розрізі даного топіку ти брехун, бо тут мова не про знищення бізнесу. Підприємець вирішив використовувати найману працю в темну, без сплати податків і отримав штраф. Чого він так зробив то невідомо - чи з хитрожопості, то має платити за свою дурість, чи з того, що не міг собі дозволити сплачувати за працю найманих працівників з усіма податками, а це і є "не витримав конкуренції", бо податки то складова бізнес-діяльності. Так що тут навіть натяку на знищення бізнесу немає.
   
в ЕС все платят, укробизнес должен жить по законам Украины. не нравятся законы. пусть ВР меняет их.

А то получается, что Украина самая бедная страна, так как бизнес работает по черному.. :-G 
   
У нас нужно только чисто вчерную работать. Рисков гораздо меньше.
   
У нас нужно только чисто вчерную работать. Рисков гораздо меньше.
..до першого серйозного кідка
   
У нас нужно только чисто вчерную работать. Рисков гораздо меньше.

Герой цього топіку теж так думала, довелося заплатити 223 тис грн за свою позицію.
Як на мене то досить адекватна ціна за навчання.
   
Герой цього топіку теж так думала, довелося заплатити 223 тис грн за свою позицію.
Як на мене то досить адекватна ціна за навчання.

Вы не поняли. Она была зарегистрирована (насколько я понимаю). Там фигурирует "підприємницю".
Если бы она полностью вчерную работала, ей бы не грозил такой штраф вообще...

Поэтому такие законы стимулируют ТЕНЬ.

Останнє редагування: 1 листопада 2018 09:35:28 від Spin
   
Вы не поняли. Она была зарегистрирована (насколько я понимаю). Там фигурирует "підприємницю".
Если бы она полностью вчерную работала, ей бы не грозил такой штраф вообще...

Вона була, а от ЇЇ наймані працівники ні, тобто вона вела свій бізнес з порушенням законодавства, ухилялась від сплати податків. Хоча вашу думку я зрозумів, але коли сам був перед вибором працювати повністю в чорну чи все ж таки працювати за правилами, то з усіма працівниками уклав контракти і зареєстрував їх у центрі зайнятості, чи де там, не пам'ятаю вже. Зробив так бо так спокійніше і при плануванні бізнесу розумний підприємець намагається мінімізувати ризики. Якщо він ризикує, як героїня цього топіку, то відбувається або від дурості, або від хитрожопості, або від не конкурентності її бізнесу, що не може існувати з дотриманням всіх вимог законодавства. Ось тому мені її зовсім не шкода і покарання я вважаю справедливим.
   
размер штрафа конечно совершенно неадекватный  тяжести нарушения.


бизнесс для этой власти - это классовый враг , которого надо уничтожать.

Слегка дали волю бизнессу во время чучмы, ну тогда совсем жопа была, надо было страну спасать, както полки магазинов заполнять,  а сейчас снова за старое как в совке

   
размер штрафа конечно совершенно неадекватный  тяжести нарушения.


бизнесс для этой власти - это классовый враг , которого надо уничтожать.

Слегка дали волю бизнессу во время чучмы, ну тогда совсем жопа была, надо было страну спасать, както полки магазинов заполнять,  а сейчас снова за старое как в совке
в яком совке? Скрізь в світі бізнес платить всі податки і боїться податкову більше ніж рекет у нас в 90-х. А ви хочете анархію. Не буде такого
   
Скрізь в світі бізнес платить всі податки і боїться податкову більше ніж рекет у нас в 90-х. А ви хочете анархію. Не буде такого

Навіть Аль Капоне був засуджений за ухиляння від сплати податків. А те що штраф великий, та виглядає неадекватним, то теж зрозуміло чому - працівники, що працюють в чорну то є велика проблема до країни і відповідно до величини проблеми і розмір штрафу, може хоч інший раз будуть думати перж ніж "забувати" оформлювати працівників. А працівники такому мають лише радіти, бо офіційне працевлаштування то і соціальні гарантії і захищеність.
   
Вы живете в какой-то параллельной реальности.
Не знаю как там в Киеве, а в регионах люди, прежде чем открывать официальный бизнес, идут и консультируются у знакомых налоговиков и т.д.
Так вот налоговики сейчас настоятельно не рекомендуют открывать мелкий официальный бизнес.
   
в яком совке? Скрізь в світі бізнес платить всі податки і боїться податкову більше ніж рекет у нас в 90-х. А ви хочете анархію. Не буде такого
ми хочемо адекватні закони , які не повинні змінюватися з приходом чергової влади.І не хочемо годувати чинуш, колишніх ментів та ін., а вони волають- бо їм не буде грошей на пенсії у 40 років .А сами на себе заробити вони не вміють.
   
Так вот налоговики сейчас настоятельно не рекомендуют открывать мелкий официальный бизнес.

Я знаю наскільки "високий" професійний рівень у податківців, а в бізнесі вони не рідко більш ніж повні довбні, до рівня побутового ідіотизму. Хто буде слухати поради таких по бізнесу? Нехай вони самі закони вчать і нічого від себе не вигадують.
   
ми хочемо адекватні закони , які не повинні змінюватися з приходом чергової влади.І не хочемо годувати чинуш, колишніх ментів та ін., а вони волають- бо їм не буде грошей на пенсії у 40 років .А сами на себе заробити вони не вміють.
подивіться статистику - в основному пенсії за сумами в загальнодержавному вимірі не для ментів, а для звичайних пенсів. Мало хто в ментовке до пенсії доробляє . в масштабах країни - це копійки. Ви намагаєтесь копійками для ментів виправдати небажання платити пенсії на мільярди.
На таке є одна відповідь - пороть скот. І пороть будуть. Не подобається - ідіть у наймити, а не в бариги
   
Навіть Аль Капоне був засуджений за ухиляння від сплати податків. А те що штраф великий, та виглядає неадекватним, то теж зрозуміло чому - працівники, що працюють в чорну то є велика проблема до країни і відповідно до величини проблеми і розмір штрафу, може хоч інший раз будуть думати перж ніж "забувати" оформлювати працівників. А працівники такому мають лише радіти, бо офіційне працевлаштування то і соціальні гарантії і захищеність.
проблема не тільки в податках, а ще й в дурнуватому адмініструванні. Вже писав тут, не хочу повторюватися.
   
17 тисяч грн. штрафу загрожує тим, хто займається підприємницькою діяльністю без державної реєстрації. Судова практика...
https://blog.liga.net/user/epoddubko/article/27403

Значить якщо не реєструєшся, то ніхто не прийде на перевірку найму працівників

Та довести факт незареєстрованої підпр діяльності важко, але якщо доведуть то всього навсього 17 тис штраф ТАК?

То дешевше не реєструватися?


   
проблема не тільки в податках, а ще й в дурнуватому адмініструванні. Вже писав тут, не хочу повторюватися.
це питання з іншої опери. Дурня є скрізь в Україні. Таке враження, що шпигуни стимулюють бюрократизацію державного механізму для його знищення в усіх сферах.
   
17 тисяч грн. штрафу загрожує тим, хто займається підприємницькою діяльністю без державної реєстрації. Судова практика...
https://blog.liga.net/user/epoddubko/article/27403

Значить якщо не реєструєшся, то ніхто не прийде на перевірку найму працівників

Та довести факт незареєстрованої підпр діяльності важко, але якщо доведуть то всього навсього 17 тис штраф ТАК?

То дешевше не реєструватися?

О чем я тут постоянно и пишу.
С незарегистрированны ми воевать на порядок сложнее. И рисков там на порядок меньше.
А вот зарегистрированных стричь гораздо легче.
И вся наша система на это заточена... (
   
Стаття 164-1. Порушення порядку подання декларації про доходи та ведення обліку доходів і витрат
Стаття 164-2. Порушення законодавства з фінансових питань
Стаття 164-3. Недобросовісна конкуренція
Стаття 164-4. Несвоєчасне здавання виторгу
Детальніше: http://kodeksy.com.ua/kodeks_ukraini_pro_administrativni_pravoporushennya.htm

Ви ще хочете щось робити???
Тоді ми йдемо до Вас - Державна Фіскальна служба Міністерства відкатів і поборів У
   
17 тисяч грн. штрафу загрожує тим, хто займається підприємницькою діяльністю без державної реєстрації. Судова практика...
https://blog.liga.net/user/epoddubko/article/27403

Значить якщо не реєструєшся, то ніхто не прийде на перевірку найму працівників

Та довести факт незареєстрованої підпр діяльності важко, але якщо доведуть то всього навсього 17 тис штраф ТАК?

То дешевше не реєструватися?
звісно. Потім, коли проблема нереєстрації стане головнішою, то тоді там штраф піднімуть. Санкції - це завжди відповідь на проблему. Так само як і штрафи за перевищення швидкості підвищують, бо смертність велика. Штраф не може бути вигідним для бюджету, тому що його оформлення, суди і стягування коштує державного ресурсу. Штраф - це лякалка. Основна функція - це не припуск4ати порушень , а не суми штрафів набирати. Просто по сумах оцінюють діяльність контролерів. Мало штрафів - значить нік.я не робить і таких звільняють і замінюють більш успішними і жорсткішими контролерами . Це такі очевидні дитячі речі, що шкода часу свого на їх пояснення
   
в яком совке? Скрізь в світі бізнес платить всі податки і боїться податкову більше ніж рекет у нас в 90-х. А ви хочете анархію. Не буде такого

понимаете , в цивилизованом мире перед налоговыми не стоят мерседесы последних моделей .
народ всё таки не идиот и понимает, что эти налоги просто разворовываются при дележе бюджета, отдачи никакой в виде дорог, медицины, школ
   
понимаете , в цивилизованом мире перед налоговыми не стоят мерседесы последних моделей .
народ всё таки не идиот и понимает, что эти налоги просто разворовываются при дележе бюджета, отдачи никакой в виде дорог, медицины, школ
мерси саме перед податковою - це від того, що бариги , які називають себе бізнесменами, крадуть і частину краденого віддають відкатами податківцям.

Але оцей підхід "я розбив вікно, бо Вася теж розбив" - це дитячі відмазки.
   
17 тисяч грн. штрафу загрожує тим, хто займається підприємницькою діяльністю без державної реєстрації. Судова практика...
https://blog.liga.net/user/epoddubko/article/27403

Значить якщо не реєструєшся, то ніхто не прийде на перевірку найму працівників

Та довести факт незареєстрованої підпр діяльності важко, але якщо доведуть то всього навсього 17 тис штраф ТАК?

То дешевше не реєструватися?
дешевше.Так вже давно було.Більш того, юристи підказують- якщо більш 3-х неоформлених вигідніше не пустити перевіряючих :lol:  :facepalm:
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 2 гостей
 
Повна версія