Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Зелений "бєспрєдєл"

Зелений "бєспрєдєл"

Злетіли з катушок.
Слухаю ТБ:  очі лізуть на лоба, що вони витворяють.
Позабирали закордонні паспорти, обшуковували по повній  програмі депутатів (УДО), що були присутні на ТСК.
я слухала одним вухом, тому інфа невелика, але думаю, що хтось в темі більше і доповнить: кому відбирали паспорти і чому.
Куди ми котимося?
   
Re: Зелений "бєспрєдєл"

Очільниця ТСК, депутатка від "Слуги народу" Мар'яна Безугла на брифінгу за підсумками засідання комісії відмовилася пояснити, чому свідчення Бурби були перервані, але наголосила, що заслуховування його свідчень тривають, і протоколи даних слухань будуть в обов'язковому порядку додані до матеріалів справи.

"Всі матеріали, пов'язані із заслуховуванням показань Бурби наразі носять закритий характер", – наголосила Безугла.
   
Re: Зелений "бєспрєдєл"

вата сраная ...
   
Re: Зелений "бєспрєдєл"

Отлавливают московских агентов и предателей с западной Украины ?
   
Re: Зелений "бєспрєдєл"

Злетіли з катушок.
Слухаю ТБ:  очі лізуть на лоба, що вони витворяють.
Позабирали закордонні паспорти, обшуковували по повній  програмі депутатів (УДО), що були присутні на ТСК.
я слухала одним вухом, тому інфа невелика, але думаю, що хтось в темі більше і доповнить: кому відбирали паспорти і чому.
Куди ми котимося?

 :facepalm1:  :weep:

Ну, так і далі слухала б своє улюблене хуйлосвинінфо. Накой те лайно сюди тягнути?  :bueee:

П.С. Цікаво, а які версії у сектантів відносно наявності у депутатiв закордонних паспортів у ВР.  :gigi:
   
Re: Зелений "бєспрєдєл"

Очільниця ТСК, депутатка від "Слуги народу" Мар'яна Безугла на брифінгу за підсумками засідання комісії відмовилася пояснити, чому свідчення Бурби були перервані, але наголосила, що заслуховування його свідчень тривають, і протоколи даних слухань будуть в обов'язковому порядку додані до матеріалів справи.

"Всі матеріали, пов'язані із заслуховуванням показань Бурби наразі носять закритий характер", – наголосила Безугла.

А коли відкриють ?  :D
Була я проти оприлюднення матеріалів вагнергейту але ..
Це єдина терапія від зеленої пошесті , нажаль ..
Хоча під роздачу потрапить і Україна :-(
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія