Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Педерастия и толерастия как рецепт самоуничтожения

Re: Педерастия и толерастия как рецепт самоуничтожения

оргії  :S
Свінгери Гонта. Цеж німетчина Австрія. :D
   
шо це за запитання? ми всі вміємо грати на музичних інструментах в моєму оточенні. і навіть не на одному.
це задовільняє наші культурні запроси і доставляє всім нам естетичне задоволення.

 Ви  нерозумна ще й хамовита.
 Мабуть, полюбляєте збочений анал. B-)
 Я ж можу робити висновки за допомогою ВАШОЇ "логіки", егеж?

Останнє редагування: 24 червня 2019 00:07:36 від Топа
   
оргії  :S

 :facepalm:

ми реально граємо ( музиціруємо ) і ще й хором співаємо.
   
Ви  нерозумна ще й хамовита.
 Мабуть, полюбляєте збочений анал. B-)

доповідь.
   
доповідь.
  Хто перший почав?
 
скажи, ти практикуєш анальний секс?

 Я лиш відтворюю Ваше ставлення до оточуючих.  ;)
   
:facepalm:

ми реально граємо ( музиціруємо ) і ще й хором співаємо.

Значить не тільки анал ? " співати " це в рот ?
   
   
Значить не тільки анал ? " співати " це в рот ?

ти маєш на увазі оральний секс.
я написала про гру на музичних інструментах і хорові співи.
   
 Бидло з цицьками.
 Трапляється і таке. :(
 
   

Ви  нерозумна ще й хамовита.
 Мабуть, полюбляєте збочений анал.
B-)


ти ще й маніпулятор.
доповідь.
   
Бидло з цицьками.
 Трапляється і таке. :(

ще одна доповідь.
   
ти маєш на увазі оральний секс.
я написала про гру на музичних інструментах і хорові співи.

Про музичні інструменти я зрозумів , флейти там різні  :lol:  свистки . от з хоровим не зовсім ясно . Це по черзі ?
   
ще одна доповідь.
  Та хоч задоповідайся.
  Почала з хамства, вибачатися, коли прямо на те було вказано, не стала.
  Я практикую симетричніні стосунки.
  Тобто до ввічливих ввічливо.
  А у хамки не виростуть ні дупця, ні цицьки, і маритеме вона виключно збоченствами, бо кльопку нікому вставить. ;)
 
   
  Та хоч задоповідайся.
  Почала з хамства, вибачатися, коли прямо на те було вказано, не стала.
  Я практикую симетричніні стосунки.
  Тобто до ввічливих ввічливо.
  А у хамки не виростуть ні дупця, ні цицьки, і маритеме вона виключно збоченствами, бо кльопку нікому вставить. ;)
 

попустись . На Вєрку ображатись гріх . воно блаженне .
   
Про музичні інструменти я зрозумів , флейти там різні  :lol:  свистки . от з хоровим не зовсім ясно . Це по черзі ?

ти погано зрозумів, тому що зафіксований виключно на сексуальних діях і уявах. і при цьому виступаєш гомофобом. це якраз вказує на твою латентну тягу до представників твоєї статі.
   
попустись . На Вєрку ображатись гріх . воно блаженне .

доповідь.
   
  Та хоч задоповідайся.
  Почала з хамства, вибачатися, коли прямо на те було вказано, не стала.
  Я практикую симетричніні стосунки.
  Тобто до ввічливих ввічливо.
  А у хамки не виростуть ні дупця, ні цицьки, і маритеме вона виключно збоченствами, бо кльопку нікому вставить. ;)
 

доповідь.
   
ти погано зрозумів, тому що зафіксований виключно на сексуальних діях і уявах. і при цьому виступаєш гомофобом. це якраз вказує на твою латентну тягу до представників твоєї статі.

 :lol:
   
доповідь.

За шо ?  ;o
   
попустись . На Вєрку ображатись гріх . воно блаженне .
Дякую за стримування. Попустився. :-B
   
   
За шо ?  ;o

за образи.
   
Раніше це називалось груповуха , а зараз ансамбєль . Пойняв .
кружок умєлиє рукі :laugh:
   
за образи.

Які образи ? В тебе ж реально мізків як у курки  :laugh: . Блимай очима і релаксіруй  :laugh:
   
:facepalm:

ми реально граємо ( музиціруємо ) і ще й хором співаємо.
   
ти погано зрозумів, тому що зафіксований виключно на сексуальних діях і уявах. і при цьому виступаєш гомофобом. це якраз вказує на твою латентну тягу до представників твоєї статі.
-----------------------------------------------
Та прямо там! Це байки п...дорасів. Латентні п...ораси... Та усі ще й латентно божевільні,латентно багаті, латентно маємо "Бентлі".... латентність взагалі то повна дурня. Якась прихована потенція,яка буцім-то є... Потенційно у будь якогої людини є якісь елементи жіночого і чоловічого ... А коли собаки іпуться,то ми ще іноді відчуваємо збудження... то ми ще й латентні зоофіли...звісно. Але ж повна більшість людей гетеросексуальні,а ще меньше іпуть собак... B-)  Бо вони нормальні. А усілякі п...дорасти-толерасти вигадують таку херню,як та ж Вера. (Пиши,доповідь,курка). :fool:  :facepalm1:  :D
   
Які образи ? В тебе ж реально мізків як у курки  :laugh: . Блимай очима і релаксіруй  :laugh:

доповідь.
   
пустили вєрку хором :laugh:
   
-----------------------------------------------
Та прямо там! Це байки п...дорасів. Латентні п...ораси... Та усі ще й латентно божевільні,латентно багаті, латентно маємо "Бентлі".... латентність взагалі то повна дурня. Якась прихована потенція,яка буцім-то є... Потенційно у будь якогої людини є якісь елементи жіночого і чоловічого ... А коли собаки іпуться,то ми ще іноді відчуваємо збудження... то ми ще й латентні зоофіли...звісно. Але ж повна більшість людей гетеросексуальні,а ще меньше іпуть собак... B-)  Бо вони нормальні. А усілякі п...дорасти-толерасти вигадують таку херню,як та ж Вера. (Пиши,доповідь,курка). :fool:  :facepalm1:  :D

доповідь.
   
пустили вєрку хором :laugh:

доповідь.
   
-----------------------------------------------
Та прямо там! Це байки п...дорасів. Латентні п...ораси... Та усі ще й латентно божевільні,латентно багаті, латентно маємо "Бентлі".... латентність взагалі то повна дурня. Якась прихована потенція,яка буцім-то є... Потенційно у будь якогої людини є якісь елементи жіночого і чоловічого ... А коли собаки іпуться,то ми ще іноді відчуваємо збудження... то ми ще й латентні зоофіли...звісно. Але ж повна більшість людей гетеросексуальні,а ще меньше іпуть собак... B-)  Бо вони нормальні. А усілякі п...дорасти-толерасти вигадують таку херню,як та ж Вера. (Пиши,доповідь,курка). :fool:  :facepalm1:  :D
вольтер ,з місця про собак пжалуста поподробнєє :lol:
   
доповідь.
тю
та сама ж писала що хором :weep:
   
А як же бути з елтоном джонам квін там і так далі а вдруг там скрита пропаганда гейства і всякого неподобства??
   
А як же бути з елтоном джонам квін там і так далі а вдруг там скрита пропаганда гейства і всякого неподобства??

Очень просто. Каждый, кто пишет словосочетание "пропаганда гомосексуализма" однозначно считать распространителем кремлевских скрепов (с одновременным назначением "агентом кремля" - по агентам у нас есть отличный специалист Птеро) :)

Ничего более глупого, нежели "пропаганда гомосексуализма", в россиянской педерации взять в оборот не придумал мизулино-милоновские идиоты.  :)
   
Очень просто. Каждый, кто пишет словосочетание "пропаганда гомосексуализма" однозначно считать распространителем кремлевских скрепов (с одновременным назначением "агентом кремля" - по агентам у нас есть отличный специалист Птеро) :)

Ничего более глупого, нежели "пропаганда гомосексуализма", в россиянской педерации взять в оборот не придумал мизулино-милоновские идиоты.  :)
:facepalm: Срали-мазали.
   
ну ти не входиш в це число, і навіщо ж тобі битися з чоловіками? тим більше, якщо їх більшість?
навіщо це насильство?

Тю, а чого чоловіки зараз на сході бьються? Мабуть порушени базові принципи співіснування.
Так і тут, мабуть зачіпає коли тебе називають гомофобом.
Не лізьте в моє життя своїми парадами і робіть між собой що завгодно.
Але ж вони між собой мовчки не хочуть. Їм бачите якесь визнання потрібно, права якісь.
В стоперший раз кажу, а що ви робитимете, якщо завтра вийдуть на парад  педофіли або
зоофіли і потребують визнання і якихось прав? Я це питання ставлю регулярно, але всі апологети
гомачества старанно його уникають. Значить мабуть виколоткою отримувати відповіді треба,
може вони геї-мазохісти два в одном тільки встидаються про це сказати? Бог зна які там ще
збочення в них є.
   
коли собаки іпуться,то ми ще іноді відчуваємо збудження
:facepalm1:
   
Re: Педерастия и толерастия как рецепт самоуничтожения

Тю, а чого чоловіки зараз на сході бьються? Мабуть порушени базові принципи співіснування.
Так і тут, мабуть зачіпає коли тебе називають гомофобом.
Не лізьте в моє життя своїми парадами і робіть між собой що завгодно.
Але ж вони між собой мовчки не хочуть. Їм бачите якесь визнання потрібно, права якісь.
В стоперший раз кажу, а що ви робитимете, якщо завтра вийдуть на парад  педофіли або
зоофіли і потребують визнання і якихось прав? Я це питання ставлю регулярно, але всі апологети
гомачества старанно його уникають. Значить мабуть виколоткою отримувати відповіді треба,
може вони геї-мазохісти два в одном тільки встидаються про це сказати? Бог зна які там ще
збочення в них є.

педофілія - це кримінальний злочин
гомосексуалізм - ні
тому гомосексуалісти мають такі самі права як і ти, я і будь-хто інший
це принципова різниця

твоїм методом можна заборонити будь-які публічні зібрання
"а що як завтра педофіли вийдуть?"
   
А коли собаки іпуться,то ми ще іноді відчуваємо збудження...

О! порутчик-баальшой затейник.

   
Тю, а чого чоловіки зараз на сході бьються? Мабуть порушени базові принципи співіснування.
Так і тут, мабуть зачіпає коли тебе називають гомофобом.
Не лізьте в моє життя своїми парадами і робіть між собой що завгодно.
Але ж вони між собой мовчки не хочуть. Їм бачите якесь визнання потрібно, права якісь.
В стоперший раз кажу, а що ви робитимете, якщо завтра вийдуть на парад  педофіли або
зоофіли і потребують визнання і якихось прав? Я це питання ставлю регулярно, але всі апологети
гомачества старанно його уникають. Значить мабуть виколоткою отримувати відповіді треба,
може вони геї-мазохісти два в одном тільки встидаються про це сказати? Бог зна які там ще
збочення в них є.
ящитаю права педофилов надо защитить.
удалить из мкб.
двойные стандарты такие двойные.
педофилы тоже быле фсегда и такими радились. ;)
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія