Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Педерастия и толерастия как рецепт самоуничтожения

Скажімо так . Є малий процент популяції який має  гомосексуальні схильності . Це факт . Я не припускаю дискримінацію цих " відсотків " , тим більш насильницькі дії щодо цих осіб , лише на підставі цих схильностей .
Я категорично проти концепції"  позитивної дискрімінаціі" , " квотування " і " п ідорського лобі " . Останнє складається не тільки з гомосексуалістів , лівацьких дегенератів і відп ідорасених в юнацькому віці гетеросексуалів .
Пропаганда гомосексуалізму існує . Допоки гомосексуалізм був лише орієнтацією це пропагувати було неможливо . За останні 10 років теорія " гендерної флюідності " набула поширення і ось в цьому випадку можна говорити про " набутий  гомосексуалізм " , як форми соціальної поведінки .
Якщо в Україні цього ще не видно, то гарантую що це стане очевидним дуже швидко .

більшість жертв католицьких попів-педофілів так і не стали гомосексуалами. хоча мусять жити з тим, що авторитетні дорослі - в данному випадку католицькі попи - розказували їм, що в цьому нічого нема такого надприроднього, так хоче бог, тільки діти про це нікому з інших дорослих не сміють розказувати. то мусить бути тайною! священною!
   
диспут перешёл в финальную стадию, все собрались по домам

   
Re: Педерастия и толерастия как рецепт самоуничтожения

Жизнь признана в цивилизованном обществе высшей ценностью.
Бог дал, Богу и забирать. Да, да, именно Бог.
Ребенок это не только плод траха двоих, там есть третья компонента,
о которой человеки, возомнившие себя царями природы не упоминают.
Не бери на себе роль тої третьї сторони, а саме бога. Якщо і брати релігію, то вона вчить зовсім протилежному по відношенню до людей з вадами ніж ви тут з аліксом пропогуєте. То все чистий фашизм. Тобі як людині освідченій має бути стидно ( хоча про що я?) за те що ти тут писав.
   
І так і ні . Є досить великий прошарок населення який піддається елементарним двохходовим маніпуляціям.

повернемося до жертв католицьких попів-педофілів: невзираючі на маніпуляції з дитячою свідомістю, примушенням до сексу і згвалтуванням, переважна більшість хлопчиків так і не стали гомосексуалами.
   
Майже всі хлопчики підлітки на початку полового дозрівання мали гомосексуальні стосунки з ровесниками. Але гомосексуалістами вони не стали.
;o
   
Конечно, собственный опыт. Тебе 3 годика? Не определился ещё с собственной ориентацией ? Или ты колебался в детстве/юношестве кому хочешь присунуть ? Вы ребята-гомофобы извините, но я не представляю, как меня в детстве/юношестве кто-то смог бы "запропагандировать" на гомосятину. Я все детство видел мужские половые хyи (в общественных банях, раздевалках), но почему-то хотел видеть и трогать женские письки/сиськи. Как же так, сцуко, вышло ? А у вас какой-то совершенно другой опыт - вы боитесь гей-парадов - что с вами не так ?

вони бояться піддатися. все життя тримаються з останніх сил, а тут виходять гомосексуали на паради і нагло їх зваблюють. і це в той час, як вони усе своє свідоме життя противляться гомосексуальним контактам. ну а підсвідомо це виливається у гомофобію.
   
повернемося до жертв католицьких попів-педофілів: невзираючі на маніпуляції з дитячою свідомістю, примушенням до сексу і згвалтуванням, переважна більшість хлопчиків так і не стали гомосексуалами.

В те времена это каралось, поэтому никакой реальной статистики на эту тему быть не может.
   
В те времена это каралось, поэтому никакой реальной статистики на эту тему быть не может.

в які - в тє? процеси ще подекуди навіть не розпочалися.
   
Як добре, що більшість підо..ків таки у ігнорі.  B-)


вже сам факт, шо ти фокусуєшся на сідницях, багато про тебе говорить. скажи, ти практикуєш анальний секс?
   
:facepalm1:

тобі не про статеві уйхи розповідають - що за фокусація на членах така дивна?

мова йде про СТИЛЬ життя, що бути ЛГБТ це модно, круто і так далі і дає купу переваг перед тими хто не є ЛГБТ

там не стільки про процес як такий як про цю суб-культуру з котрої роблять мейнстрім - по типу шо використовувати помаду хлопцям це типу норма і так далі

коли суб-культура дуже і дуже невеликої частини населення нормалізується і стає мейнстрімом то починаються проблеми в цьому суспільстві бо виникає елемент примусу сприймати щось що не є мейнстрімом як норму

да. таке життя настало - всюди соблазни. раніше ще чоловіків панчохи примушували носити і перуки і всякими бантиками і мереживами себе прикрашати.
а тепер жеж косметичній індустрії теж якось виживати потрібно - жінки все менше красяться. зато чоловіки відкрили для себе різні крема, помади, тощо. мій коханий друг вчора скористався моєю гігієнічною після душу і пішов зустрічатися зі своїми друзями. ми ж поцілувалися на прощання, і я собі думаю - шото в нього губки так гарно пахнуть полуничкою!  :laugh:
   
аналогічно. з підліткового віку бачила лесбійок в порнухах і з дівчатами в сауну ходила регулярно. навіть не знаю, що б могло мене сподвигнути на гомосексуальний контакт?

наприклад, неможливість мати чоловіка для сексу, або розчарування в чоловічому коханні, або ще цікавість.
   
Проблеми наркоманії і геїв(чол, у жінок діють інші фізіологічні механізми) дуже схожі.
 Ніхто не починає з важких наркотиків.
 НІХТО.
 Не усі, що "вживають травку", скочуються до ширєва.
 Але УСІ, хто ширяється, починали з "легких" наркотиків.
 Проблема у самій людині, наскільки здатна вона обмежити у "ейфорії" заради інших чинників.
 І багато хто незрілий, тобто не здатний на самообмеження.
 Тому довіряти вибір незрілим, а ще гірше - незрілим з причин віку є злочином проти суспільства.

а навіщо себе самообмежувати в сексі з коханим, чи коханою? секс навпаки доставляє радість, тренує тіло і укріплює імунітет на відміну від вживання наркотиків, які руйнують здоров'я людини і її особистість.
є хвороби, які передаються статевим шляхом, але їм можна запобігти, використовуючи презервативи.
   
  Неправда. Усі бі-чоловіки "дрейфують" до пасиву.

так а хто ж тоді гвалтує чоловіків в тюрмах, в армії, ті ж католицькі попи теж всі поголовно - чоловічої статі. жінки?  :laugh:
   
В те времена это каралось, поэтому никакой реальной статистики на эту тему быть не может.
В які часи? Скандали були не давно, і люди які є жертвами відомі.


   
Дурня це, Римляни не самознищились їх перемогли варвари, коли вона стали неженками а подібні речі вони практикували весь час і на піку своєї могутності ))))
   
ну от я категорично проти права усиновлення/удочеріння. І причина не збірки казок, а біологія
Да похер на усыновление, детей и так не хватает, до гомиков очередь никогда не дойдет. Я писал про их собственных детей, лесбиянки от донора рожают, а гомики с помощью суррогатных матерей.
   
Шуша, ты тупа, безнадёжно. Если человек ещё в себе, он может как-то самоубиться или сдать себя в хоспис. Если уже не в себе, то какие могут быть соображения? Уже их нету, вегетативное состояние.
Например в Америке есть отдельная массовая категория самоубийц - это белые старики старше 70.

доповідь.
   
а потім в туніс)))

а шо в тунісі зараз?
   
Ну что тут? Сколько еще потенциальных нобелевских лауреатов отметилось с продвижением кремлевско-гундяевских скрепов? :)

Да похер на усыновление, детей и так не хватает, до гомиков очередь никогда не дойдет. Я писал про их собственных детей, лесбиянки от донора рожают, а гомики с помощью суррогатных матерей.

Да плодятся обычным естественным путем и гомики и лесбиянки. Для того, что бы плодиться и размножаться удовольствие совсем не обязательно получать. :) К суррогатным методам прибегают принципиальные представители сексуальных меньшинств.

По поводу усыновления - в Украине полно детских домов, что есть вообще катастрофой для общества. Но усыновителей что-то не особо видно. По крайней мере тех, кто подходит для высокой моральности властей, устанавливающих ценз для них.

Я никак не пойму другого. Вот вышел Мосейчук с друзяками на антимарш против марша равенства, как показал телевизор. Говорит, что, мол, за тардиционные ценности, и против того, что бы геи колонами ходили. Никак в голову не возьму, а что товарищ Мосейчук хочет от геев? Он хочет, что бы геи приходили в традиционные семьи и защищали там традиционные ценности вместо самого Мосейчука, которому некогда, ибо тарифы на депутаские запросы мешают?
   
більшість жертв католицьких попів-педофілів так і не стали гомосексуалами. хоча мусять жити з тим, що авторитетні дорослі - в данному випадку католицькі попи - розказували їм, що в цьому нічого нема такого надприроднього, так хоче бог, тільки діти про це нікому з інших дорослих не сміють розказувати. то мусить бути тайною! священною!

Ти адресу монастиря давай , а не зуби заговорюєш , звіздунщиця  :gigi:
   
На развітом западє геї не йшли на барікади, тєльняшкі не рвали за права, просто керівний олігархат так рєшил, що пора геїв та більш секскуально збочених а то і хворих на голову як то трансгендери та квіри вводити в мейнстрім. манюпаса нагнули і анально згвалтували, наплювали на всі демократії і взагалі на все. Реально відбулась масова прошивка мізків зверху, набралась критична маса і зараз вже можна в демократії грати. А що і хто буде наступними? Механізм нормалізації отработано.

неправда. якраз прийшлося їм йти на барикади, і саме в місяці червні в 1969 році в нью-йорку, масово і організовано, тому шо їх хапала поліція і їх судили за "непристойну поведінку".
   
Дурня це, Римляни не самознищились їх перемогли варвари, коли вона стали неженками а подібні речі вони практикували весь час і на піку своєї могутності ))))
Є версія, що римляни просто перестали народжувати й тому їх тупо стало не вистачати для Римської Імперії.
Й тому вони були змушені залучати на незаповнені посади варварів, які почали поступово переселятися до Римоімперії.
Як зараз араби до Європи.
Таким чином імперія розмилася цінністно та ідеологічно й тому була легко розвалена додатковим зовнішнім тиском диких племен, яких радо зустрічали й відчинали брами внутрішні варвари, що законно жили в имперських містах.
   
Ти адресу монастиря давай , а не зуби заговорюєш , звіздунщиця  :gigi:

доповідь.
   
а шо в тунісі зараз?
Головний альфа самець фупу відпочиває.
   
На месте этого ребёнка я бы сделал всё, чтобы меня никто никогда не видел и вёл бы всё общение через компьютер.
Для этого необязательно сидеть взаперти, можно как-то скрытно выезжать куда-нибудь в глушь, периодически. Или время от времени.
Если очень хочется кого-то потрогать, то можно иногда это организовывать с избранными отдельными личностями, не привлекая внимания остальных.
Это, на мой взгляд нормальная линия поведения порядочного человека.

може це тебе так заховали від людей, і тому в тебе така ненависть виработалася?
   
Ну хорошо, ну вот гонщик, всю жизнь ходил в шапочке, поскольку обгорел в аварии. Страшные шрамы. Он что, был неправ?

він і до аварії в ній ходив.
   
Ну почему, положим у меня есть выбор - пердеть или не предеть.
А у них есть выбор - соваться к остальным или нет.
Если бы я пердел непрерывно и неостановимо - тоже не совался бы к людям.

це ж неправда. ти ж тут. і шо цікаво - і досі ще не забанений.
   
Они не должны соваться, поскольку их внешний вид вызывает такое же естественное отвращение, как и мой пердёж.
Вся механика психо-физиологической реакции та же.
Человек запрограммирован избегать убогих, например чтобы не подхватить заразу и по ряду других причин.

Но вы лично, в соответствии с вашими догматами, можете попробовать подавлять естетственную реакцию - и я тогда смогу спокойно попердеть, лично для вас.

доповідь.
   
аналогія ніяка, і історично абсолютно не вірна. Нормалізація тої чи іншої поведінки яка в минулому була табу, а то і небуло як 36 гендерів, не має відношення до кріпацтва . А збочень дуже багато, втомитись нормалізувати можна, хоча технології отработани. На рахунок развітого запада, тут не геї головне, питання масової маніпуляції та управління манюпасом на прикладі нормалізації геїв та окремих видів психічних відхилень, і саме смішне ларчік тільки ледве відкрили, і момент наростає. 

правильне порівняння. читай про повстання Stonewall.
   
Ще раз, (x) пішов фашист.

А я не піду, бо ти навіть не можеш написати щоб літери було видно, і шо ти будеш робити? Дрочити чи пхатись в дупу? :lol:
   
Ух тыж как далеко ты решил пойти. Не суди по себе гомик. Статистику из вики можешь не приводить.
Если таковая есть, то это не более чем ваша гейская постная фуйня в стиле сам ты латентный гей.
ЗЫ. А потом они удивляются почему их бьют во время парадов. А вот за эти утверждения про майже все.

ну ти не входиш в це число, і навіщо ж тобі битися з чоловіками? тим більше, якщо їх більшість?
навіщо це насильство?
   
Re: Педерастия и толерастия как рецепт самоуничтожения

А я не піду, бо ти навіть не можеш написати щоб літери було видно, і шо ти будеш робити? Дрочити чи пхатись в дупу? :lol:
Так бачиш, все нормально? Тепер як господар слова маєш піти.
   
вже сам факт, шо ти фокусуєшся на сідницях, багато про тебе говорить. скажи, ти практикуєш анальний секс?
:facepalm:


 А у Вас ні сідничок ні цицьок?
 Тому ви така зла?

Останнє редагування: 23 червня 2019 23:05:51 від Топа
   
:facepalm:

А у Вас ні сідничок ні цицьок?
 Тому ви така зла?

все в мене є, і я ними всіма задоволена і ті, кого я люблю.
таку фоту з таким ракурсом, ясна річ, шо я не виставлятиму.
   
 А чого така зла?
 Чоловік не грає?
   
А чого така зла?
 Чоловік не грає?

шо це за запитання? ми всі вміємо грати на музичних інструментах в моєму оточенні. і навіть не на одному.
це задовільняє наші культурні запроси і доставляє всім нам естетичне задоволення.

Останнє редагування: 23 червня 2019 23:45:11 від Vera
   
шо це за запитання? ми всі вміємо грати на музичних інструментах в моєму оточенні. і навіть не на одному.
в один чи в два смичка? :laugh:
   
в один чи в два смичка? :laugh:

ми представляємо собою цілий ансамбль. чи оркестр. як тобі буде краще нас уявити.
   
ми представляємо собою цілий ансамбль. чи оркестр. як тобі буде краще нас уявити.
оргії  :S
   
ми представляємо собою цілий ансамбль. чи оркестр. як тобі буде краще нас уявити.

Раніше це називалось груповуха , а зараз ансамбєль . Пойняв .
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія