Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

SKovalev :S и прочие пропавшие фупчеги ...

Re: SKovalev  :S и прочие пропавшие фупчеги ...

З Сковальовим дуже цікава "історія" :
Його зустріли "у реалі" та трохи поговорили "па ліцу".
невже знов sportsman?)
   
Re: SKovalev  :S и прочие пропавшие фупчеги ...

дописує інкогніто під псевдонимами Аеліт, він же Вовчик :pooh_lol:
но-но
Аеліт наш невизнаний пророк який шляхом кривляння і гіперболізації голосить неприємні істини.

його не плутати з Вовчиком!
   
Re: SKovalev  :S и прочие пропавшие фупчеги ...

Можно представить сколько бабла рубанул налоговик  что решил на пенсии заняться строительством . 
Я даже подозрєваю, що він хоче збудувати! Це на 80% буде овощєхраніліще... бабла коштує прилічно, але існує один нюанс на якому те все бабло можна пустити на вітер... Чірвяк! Єслі цікаво- кидай
   
Re: SKovalev  :S и прочие пропавшие фупчеги ...

в лічку парамєтри- прорахую за бєзплатно ( але не все)..
   
Re: SKovalev  :S и прочие пропавшие фупчеги ...
LSD

Скучаю за фото отчетами Слава по капитальному строительсту ))
Вот скоро сам начинаю строить обьект и нет ведь на кого равняться  :D
А ведь это очень важно с точки зрения пропаганды, показывать, что манюпас свои скромные нищебродские гроши вкладыывает в свою страну.
Да и вообще скучновато здесь стало.  B-)
(tu)
   
SKovalev уже много лет как в Дании живет и растит детей. Нафик ему ФУП?

Думаешь не заходит сюда по старой памяти ?
   
Re: SKovalev  :S и прочие пропавшие фупчеги ...
LSD

вас 8%, петрушка, не приписуй собі зайвих людей.
Хворих збоченців, які толерують мародерство та крадіжки у воюючої армії та тотальну корупцію з державними коштами.
А це говорить що українське суспільство у принципі "здорове", бо не толерує корупцію.
7-8% - це процент звичайних "божевільних" у будь-якому суспільстві, так що тут все у рамках похибки.
Не звизди, що ви боретесь з корупцією, хіба що з тією, що була колись, при попередніках. І закриваєте очі на те що робиться сьогодні.
   
Дуже багато.
Бо "податківець" який став "латіфундістом" - це тільки в Україні таке можливе.
В будь-якій іншій країні - податківець - це мілкий "клерк" який йде працювати на подібну роботу без "великих незрозумілих заощаджень", які взялися раптом з повітря.
Вся Україна потерпає від таких "хробачків" - мусарів, митарів, прокурорів, податківців, суддів тощо.

Я уже 4 года как зарабатываю в адвокатуре, что позволяет мне заработанные деньги вкладывать в с/х.
И 15-30-50 га земли (причем часть в аренде) - это ты назывншь громким словом латифундист ?  :laugh:  :weep:
Когда в стране 70% с/х земли находится в управлении 5 человек ... :eyes:

С/х пока для меня это хобби, оно убыточно.
Нормальное бабло пока зарабатывается только в Киеве/Вене и то в последнее время клиенты помельчали... как и гонорары  :(
   
Re: SKovalev  :S и прочие пропавшие фупчеги ...
LSD

Я уже 4 года как зарабатываю в адвокатуре, что позволяет мне заработанные деньги вкладывать в с/х.
И 15-30-50 га земли (причем часть в аренде) - это ты назывншь громким словом латифундист ?  :laugh:  :weep:
Когда в стране 70% с/х земли находится в управлении 5 человек ... :eyes:

С/х пока для меня это хобби, оно убыточно.
Нормальное бабло пока зарабатывается только в Киеве/Вене и то в последнее время клиенты помельчали... как и гонорары  :(
Саме головне, що ти робиш правильну роботу. Радий за тебе.Удачі.
   
Re: SKovalev  :S и прочие пропавшие фупчеги ...

Я уже 4 года как зарабатываю в адвокатуре, что позволяет мне заработанные деньги вкладывать в с/х.
И 15-30-50 га земли (причем часть в аренде) - это ты назывншь громким словом латифундист ?  :laugh:  :weep:
Когда в стране 70% с/х земли находится в управлении 5 человек ... :eyes:

С/х пока для меня это хобби, оно убыточно.
Нормальное бабло пока зарабатывается только в Киеве/Вене и то в последнее время клиенты помельчали... как и гонорары  :(
Вірю! От саме нашому чєсному червяку й вірю- чеснішої людини я на теренах ні ФУПУ ні України не встрічав...
   
Вопрос ветки в другом господа !!!
Когда вернем нормальных персонажей? (Выборочная амнистия через систему фильтров)
Кто будет банить откровенную вату?
Кто и как будет собирать бабло на поддержание ФУПа?  B-)



   
Когда вернем нормальных персонажей? (Выборочная амнистия через систему фильтров)
Ніколи,  форум деградує, бо дописувачі невпинно перетворюються в старих маразматичних пердунців, а  "свіжої крові" нема.
Відповідно, хто прагне уваги та понту - перебирається до ФБ чи в інстаграм.
Кто будет банить откровенную вату?
Й зараз банять, але не дуже надовго та з великим запізненням. Ти паче "вата" - це погляди, а якшо згадати правила, то там вказано" ми не банимо за погляди, бла-бла-бла".
Кто и как будет собирать бабло на поддержание ФУПа?
Як виявилося, ФУП ніфуйово обходиться й без стороннього бабла )))
   
Re: SKovalev  :S и прочие пропавшие фупчеги ...

по1 сковальов не особливо й анонімізувався.
по2 який він порохобот????
Почитай його дописи на ФБ за 2014-2018 роки.
Що вже перемалювався? ;o
Швидко це у порохоботів відбувається....
   
Re: SKovalev  :S и прочие пропавшие фупчеги ...

Я уже 4 года как зарабатываю в адвокатуре, что позволяет мне заработанные деньги вкладывать в с/х.
И 15-30-50 га земли (причем часть в аренде) - это ты назывншь громким словом латифундист ?  :laugh:  :weep:
Когда в стране 70% с/х земли находится в управлении 5 человек ... :eyes:

С/х пока для меня это хобби, оно убыточно.
Нормальное бабло пока зарабатывается только в Киеве/Вене и то в последнее время клиенты помельчали... как и гонорары  :(
А коли ти працював у податковій, то жив "на одну зарплату"...чесно-чесно.... :lol:
Ми тут всі дорослі люди, не треба хуцпити тут, добре?
Ось серед таких "хробачків" - фанатів мародера Кнурошенко дуже багато :X
   
Re: SKovalev  :S и прочие пропавшие фупчеги ...

Не звизди, що ви боретесь з корупцією, хіба що з тією, що була колись, при попередніках. І закриваєте очі на те що робиться сьогодні.
А що зараз робиться?
Ти бачив який "шмон" провели на митницях?
Все, що 5 років "за Кнура" гнило та розкладалося у корупційних схемах та оборудках під бравурні марші та воплі про "Армовір"? :K
Зараз по бурштину побачимо що буде.
Якщо ще легалізують гральний бізнес та проституцію - вважай, що мусарську мафію в Україні залишили без ресурсів на існування.
Ми це все зрозуміємо по істерикам Сержа_Д та інших "мусаріл" ФУПу.
   
Re: SKovalev  :S и прочие пропавшие фупчеги ...

Когда вернем нормальных персонажей?

Когда нормальных персонажей, вроде меня, (с 2004 года тут) не будут выбрасывать в темные баны навсегда без объяснения причин.

Оно, конечно, грустно... Может и этот ник Сергій SV опять забанят как второй. Не разбанив первый. В этот раз уже не уверен, что буду бороться за восстановление. :(

Все люди, которые реальны и с которыми я хотел бы общаться, я их уже давно знаю лично, и многие наши разговоры не для форума. Особенно в прихильники певної політсили эпоху. :( 
   
Как "освежить кровь" форума?
Какие есть рецепты вообще в мире?
   
Re: SKovalev  :S и прочие пропавшие фупчеги ...

невже знов sportsman?)
Щось подібне.
Прийшлося Сіроже все майно швидко продавати, та "ліняти" дуже швидко з країни до блядської Данії.
   
Re: SKovalev  :S и прочие пропавшие фупчеги ...

Щось подібне.
Прийшлося Сіроже все майно швидко продавати, та "ліняти" дуже швидко з країни до блядської Данії.


Неправда это. Имущества у него не было, жил на съёмной квартире, уезжал он больше года, постепенно. Знаю, так как Сковалев для нашего проекта через субподрядчиков выполнял часть работ. Напрямую не общался, но постановку задачи писал именно я, собственноручно.
   
Начал ловить себя на мысли, что начиная примерно с 2004 года с фупа ушло/забанили много интересных ников. B-)
Сейчас ФУП больше выглядит как тупорылый срач между штабными ботами, а живых и интересных (ярких) людей очень мало.
Последние изгнанаие ежихи и Слава тоже оптимизма не добавило.
И главное, почему не проводятся тематические встречи/пьянки как это было раньше  :S

П'янки і зустрічі мене , наприклад, не дуже цікавлять...  але я ще років 9 тому задавалася тут  питанням , чому наше спілкуванням на ФУПі закінчується порожніми " трьопом" і більш нічим? Багато ж розумних людей,  креативних, з досвідом , з можливостями  - чому б не замутити якийсь корисний для розвитку демократичного суспільства  громадський проект,  тощо,  за кошти фупчан, який би ми і контролювали, вибирали переможців на конкурсній основі.  Багато тринділи з цього приводу,  ну як заажди, а потім hornet сказав річ, яка мене отрезвила і розставила всі кпапки над і:  " нічого тут не буде,  ніяких корисних ініціатив, бо тут зборище ворогів, а не однодумців".  За всі роки на форумі я можу це тільки підтвердити.
   
Re: SKovalev  :S и прочие пропавшие фупчеги ...

чому б не замутити якийсь корисний для розвитку демократичного суспільства  громадський проект
Таких проектів є вагон, і вони рухаються вперед, без ФУПу. ;)

 З 2004 року інтернет змінився, змінилася і функція ФУПу.
 Скочте по блогерам, і буде Вам щастя.
 ФУПу залишився саме агітмайданчик низького штибу.
 Фупчики, які заходять сюди по інерції, ризикують великим розчаруванням.

   
Re: SKovalev  :S и прочие пропавшие фупчеги ...

А что ирландец данко, за янука по прежнему?
   
Re: SKovalev  :S и прочие пропавшие фупчеги ...

Поясню
По штабныи и упоротым ты прав
Есть такое
А нормальные общаются в реале без риска быть битыми несмотря на различное видение ситуации.
Просто не афиишируют



 (tu)
   
Re: SKovalev  :S и прочие пропавшие фупчеги ...

вот вот, и это быдло таких как я в дураках пытается ....  :pooh_lol:
   
Re: SKovalev  :S и прочие пропавшие фупчеги ...

24 % кінчених мародерів... людиш мародерити гнидо?

4%  :blush2:
   
Как "освежить кровь" форума?
Какие есть рецепты вообще в мире?
Ніяких рецептів.
Усі рецепти в даному випадку - це все одно що чергова підтяжка шкіри  Юлі Тимошонки.
Були намагання якось інтегрувати це з соцмережами - але наче не вийшло.
   
Re: SKovalev  :S и прочие пропавшие фупчеги ...

Начал ловить себя на мысли, что начиная примерно с 2004 года с фупа ушло/забанили много интересных ников. B-)
Сейчас ФУП больше выглядит как тупорылый срач между штабными ботами, а живых и интересных (ярких) людей очень мало.
Последние изгнанаие ежихи и Слава тоже оптимизма не добавило.
И главное, почему не проводятся тематические встречи/пьянки как это было раньше  :S

Шрайк влаштовував зустрічі.

Нема Шрайка - нема зустрічей.
   
Re: SKovalev  :S и прочие пропавшие фупчеги ...

А что ирландец данко, за янука по прежнему?

Щось давно його тут не було....
   
Re: SKovalev  :S и прочие пропавшие фупчеги ...

Неправда это. Имущества у него не было, жил на съёмной квартире, уезжал он больше года, постепенно. Знаю, так как Сковалев для нашего проекта через субподрядчиков выполнял часть работ. Напрямую не общался, но постановку задачи писал именно я, собственноручно.
Як його проект у Києві називався?
А ну Павлушка-синяк, свєркні своєю ерудіцією.
   
Re: SKovalev  :S и прочие пропавшие фупчеги ...

Шрайк влаштовував зустрічі.

Нема Шрайка - нема зустрічей.
Да й сам Шрайк спаскудився. Спочатку був "за Юльку", але останні 5 років так топив за Кнура, що є підозра, що його непогано у МінСтеці почали "підгодовувати".
Ну не вірю я що дорослі чоловіки з сталими поглядами, так швидко ці погляди на 180 градусів міняють. Хіба кацапо-даунбасовець Алежка-флюгер.
   
Re: SKovalev  :S и прочие пропавшие фупчеги ...

Як його проект у Києві називався?
А ну Павлушка-синяк, свєркні своєю ерудіцією.

Я не менеджер и не РПГ был на том проекте, даже тогда и не ведущий аналитик, и не старший даже, старший я с 2010, а это было точно раньше. Он был общий с Циклумом, где тогда работал этот идиотик, и я только намного позже, через пару месяцев понял, что Сковалев с ФУПа и этот джуниор (там задача была несложная) - одно и тоже. Ибо sk в джире ни о чем. Я много также с Боженко 86-Б работал с субподрядом, так что все я знаю, 24 года в IT в Киеве.
   
Re: SKovalev  :S и прочие пропавшие фупчеги ...

Я не менеджер и не РПГ был на том проекте, даже тогда и не ведущий аналитик, и не старший даже, старший я с 2010, а это было точно раньше. Он был общий с Циклумом, где тогда работал этот идиотик, и я только намного позже, через пару месяцев понял, что Сковалев с ФУПа и этот джуниор (там задача была несложная) - одно и тоже. Ибо sk в джире ни о чем. Я много также с Боженко 86-Б работал с субподрядом, так что все я знаю, 24 года в IT в Киеве.
Ciklum це просто "дах" для багатьох незалежних проектів.
По-нашому "галера" для веслувальників.
Так що ти хочеш сказати що Скотовальов паралельно працював на своїх датчан з Аgnitio та ще й з тобою "підпрацьовував"? ;o
Некрасива ділова практика, ой некрасива. Його данці мабуть не знали.
   
Re: SKovalev  :S и прочие пропавшие фупчеги ...

Он был общий с Циклумом, где тогда работал этот идиотик
Ой, Павлуша, хто б гнув пальці. Ковальов пройшов співбесіду і успішно працює закордоном, а дехто не може в іншу кантору перейти, бо нікому такі аналітики не потрібні.

Боженко 86-Б це взагалі унікальне місце. Я там працював у трьох різних канторах.
   
Re: SKovalev  :S и прочие пропавшие фупчеги ...

Ой, Павлуша, хто б гнув пальці. Ковальов пройшов співбесіду і успішно працює закордоном, а дехто не може в іншу кантору перейти, бо нікому такі аналітики не потрібні.

Боженко 86-Б це взагалі унікальне місце. Я там працював у трьох різних канторах.

Я в 2-х лише, вистачало, щоб купити нерухомість в 2009 без іпотеки на здачу, що нічого не заробив, ще в 0 не вийшов навіть, то інша справа, вийду через рік, рівненько, в вересні, тоді від неї позбудусь миттєво. Але я киянин, мені не треба переробляти, нерухомість є, і ще буде. Я - єдиний онук з 2-х сторін.
   
Re: SKovalev  :S и прочие пропавшие фупчеги ...

Ciklum це просто "дах" для багатьох незалежних проектів.
По-нашому "галера" для веслувальників.
Так що ти хочеш сказати що Скотовальов паралельно працював на своїх датчан з Аgnitio та ще й з тобою "підпрацьовував"? ;o
Некрасива ділова практика, ой некрасива. Його данці мабуть не знали.

Не зі мною, а на проекті, де я був задіяний.  Як тоді, 12 років тому, так і зараз, я не маю прямих підлеглих, лише РПГ на проектах. Власні проекти у мене окремі, а там ламерів типу сковальових і близько не було. Там Delphi, яким я користуюсь і зараз, навіть просто ЗАРАЗ. Зараз їх можна вважати легасі, але я там щось роблю, з 1996 року...
   
Re: SKovalev  :S и прочие пропавшие фупчеги ...

Я в 2-х лише, вистачало, щоб купити нерухомість в 2009 без іпотеки на здачу, що нічого не заробив, ще в 0 не вийшов навіть, то інша справа, вийду через рік, рівненько, в вересні, тоді від неї позбудусь миттєво. Але я киянин, мені не треба переробляти, нерухомість є, і ще буде. Я - єдиний онук з 2-х сторін.
Я б не радів цьому, Павлуша. Сенсу від квартир - нуль.
   
Re: SKovalev  :S и прочие пропавшие фупчеги ...

Я б не радів цьому, Павлуша. Сенсу від квартир - нуль.

Не думаю. Мій друг дитинства, який дуже хоче мою на Пироговського, має гостинку на Златопільскій 3. Заливає мене періодично пивом, перший раз запропонував 10к різницю  :facepalm1:, в червні при забухалові вже трошки зрозумів, що до чого, 20к озвучив. Я стою на 30к. На днях, точніше через тиждень, бо я тільки з Червоної Калини приїхав кілька годин тому, буде наступний раунд. 30к не виходить, але я з Навігатором ще цей момент обговорю, но на 27к різниці погоджусь. Звичайно, з продажем гостинки. Я возитися з нею не хочу, і не маю часу. За 2 неліквіда хочу біля на Деміївській чи Голосіївській себе купити ліквід, щоб здавати, і не за 9 тис. грн. за 3к  :facepalm: думаю, що, виключаючи притони наркош, я здаю 3к дешевше всіх в Києві.
   
Re: SKovalev  :S и прочие пропавшие фупчеги ...

Мій друг дитинства, який дуже хоче мою на Пироговського, має гостинку на Златопільскій 3. Заливає мене періодично пивом
Будь обережний, може він того, по хлопцям!

купити ліквід, щоб здавати
Нерухомість в Україні під здачу - це в свої ворота гол.
   
Re: SKovalev  :S и прочие пропавшие фупчеги ...

Будь обережний, може він того, по хлопцям!

Нерухомість в Україні під здачу - це в свої ворота гол.
Україна - найкраща країна в світі! У нас є Крим, а природа там - неперевершена. Такого клімату немає ніде. Це перлина України! Я там з 1984 по 2013 року відпочивав 42 рази, і краще нашого Криму може лише Болгарія, але то інша країна, а Крим - мій, я там кожен камінець ЮБК знав.
   
Re: SKovalev  :S и прочие пропавшие фупчеги ...

Україна - найкраща країна в світі! У нас є Крим, а природа там - неперевершена. Такого клімату немає ніде. Це перлина України! Я там з 1984 по 2013 року відпочивав 42 рази, і краще нашого Криму може лише Болгарія, але то інша країна, а Крим - мій, я там кожен камінець ЮБК знав.
Павлуша, Криму у нас нема і хз коли він знову буде. Клімат там гівно і природа засрана. Просто треба не в готелі з тарганами їздити на 2 тижні за 700 баксів, а поїхати хоч в банальний Олюденіз за пару сотень баксів на добу. Я вже не кажу про більш дорогі місця в Європі.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія