Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Дивлюся Право на владу ...

Дивлюся Право на владу ...

Розмовляюча голова Зеленського Дмитро Розумков заявив, що буде розмовляти в студії виключно російською мовою з принципових причин.
Мовляв, допоки не стане держчиновником, українською  - жодного слова.
Попри те, що дуже добре і вільно володіє українською. 

Просто уявіть - до нього ведуча, жінка, звертається українською, а він їй в пику кацапає. 
Переконаний, якби до нього звернулися англійською, він відповів би англійською. А от українською - табу.
Слухати це кацапання найближчого представника майбутнього президента  просто огидно.

Зеленеботи, поясніть, що то за принцип такий?
Його дотримується вся команда Зеленського?

 
   
Re: Дивлюся Право на владу ...

принцып защищать слабых, наверно
   
Re: Дивлюся Право на владу ...

принцып защищать слабых, наверно

З яких пір, носіі російської мови стали «слабими», що їх потрібно захищати? Моя російська, наприклад, набагато краща ніж моя українська, але я не прошу мене захищати. Непотрібно. Дякую, спасібо. Ненадо меня і моїх родних защіщать.
   
Re: Дивлюся Право на владу ...

принцып защищать слабых, наверно
Тіпа як хуйло? Руськоязичних слабих захищати?
   
Re: Дивлюся Право на владу ...

принцып защищать слабых, наверно

Это кто у нас слабый? Русскоязычные?

И да, меня не надо защищать.
   
Re: Дивлюся Право на владу ...

Тіпа як хуйло? Руськоязичних слабих захищати?

Та да. Поставивши попереду жінок і дітей.
   
Re: Дивлюся Право на владу ...

Слухати це кацапання найближчого представника майбутнього президента  просто огидно.

Шо огидно - зрозуміло , але навіщо тоді

Дивлюся Право на владу ...


На мазохізм схоже - дивитись і плюватись , плюватись але уперто дивитись і слухати ...


Руській мір , він однаковий , хоч рафінований та дезодорований , хоч виморожений за сучасними технологіями .., але сировина одна і наслідки вживання теж однакові , як і у випадку із олією .
   
Re: Дивлюся Право на владу ...

принцып защищать слабых, наверно


 Чтобы потом раздать им российские паспорта?
   
Re: Дивлюся Право на владу ...

Через його принциповість в мене склалося враження що він просто не знає укр мови.
   
Re: Дивлюся Право на владу ...

З яких пір, носіі російської мови стали «слабими», що їх потрібно захищати? Моя російська, наприклад, набагато краща ніж моя українська, але я не прошу мене захищати. Непотрібно. Дякую, спасібо. Ненадо меня і моїх родних защіщать.
(tu)  (tu)
   
Re: Дивлюся Право на владу ...

Розмовляюча голова Зеленського Дмитро Розумков заявив, що буде розмовляти в студії виключно російською мовою з принципових причин.
Мовляв, допоки не стане держчиновником, українською  - жодного слова.
Попри те, що дуже добре і вільно володіє українською. 

Просто уявіть - до нього ведуча, жінка, звертається українською, а він їй в пику кацапає. 
Переконаний, якби до нього звернулися англійською, він відповів би англійською. А от українською - табу.
Слухати це кацапання найближчого представника майбутнього президента  просто огидно.

Зеленеботи, поясніть, що то за принцип такий?
Його дотримується вся команда Зеленського?

Он и есть президент страны.
   
Re: Дивлюся Право на владу ...

Мову дістають з шухляди зауважте завжди на зміні влади аби розхитати суспільство і створити проблеми. Фаріон в 14 році, тепер це.
   
Re: Дивлюся Право на владу ...

Через його принциповість в мене склалося враження що він просто не знає укр мови.
на каком-то канале переходил на украинский..достато чно неплохо кстати у него он ...явно лучше чем у зеленского
   
Re: Дивлюся Право на владу ...

Он и есть президент страны.

Не более чем ретранслятор в голову Шлемазла.
   
Re: Дивлюся Право на владу ...

Через його принциповість в мене склалося враження що він просто не знає укр мови.


Понятно… значит будет помогать хуйло своим принципиальным языком.
   
Re: Дивлюся Право на владу ...

Не более чем ретранслятор в голову Шлемазла.
не не скажи..почитай мою веточку сегодняшнюю
   
Re: Дивлюся Право на владу ...

принцып защищать слабых, наверно

Да ти уху єл, навєрноє.
   
Re: Дивлюся Право на владу ...

Мову дістають з шухляди зауважте завжди на зміні влади аби розхитати суспільство і створити проблеми. Фаріон в 14 році, тепер це.


+1
   
Re: Дивлюся Право на владу ...

не не скажи..почитай мою веточку сегодняшнюю

Какую из?
   
Re: Дивлюся Право на владу ...

Тому що зекоманда і сам прихильники певної політсили - кацапи-с.  Для них спілкуватися українською - це самоприниження.
   
Re: Дивлюся Право на владу ...

Зеленеботи, поясніть, що то за принцип такий?
Його дотримується вся команда Зеленського?
Нет, только Разумков.
"Пока у нас российская агрессия, пока у нас есть желание российского государства защищать русскоязычное население, то во время эфиров я использую исключительно русский язык. Потому что я считаю, что не надо приезжать на танках, приходить с пулеметами, автоматами и "зелеными человечками" и защищать меня как русскоязычное население", - объясняет Дмитрий Разумков свою позицию. При этом он подчеркивает, что вопрос языка политики поднимают перед выборами и предлагает вынести эти вопросы за скобки, пока не завершится война.
В общем в его представлении Вы и иже с Вами, со своим недовольством и натравливанием на русскоязычных, явный пособник кацапских оккупантов. Не скажу, что на 100% согласен, но что-то в этом есть.

Останнє редагування: 26 квітня 2019 05:04:27 від Dimka
   
Re: Дивлюся Право на владу ...

Нет, только Разумков.
"Пока у нас российская агрессия, пока у нас есть желание российского государства защищать русскоязычное население, то во время эфиров я использую исключительно русский язык. Потому что я считаю, что не надо приезжать на танках, приходить с пулеметами, автоматами и "зелеными человечками" и защищать меня как русскоязычное население", - объясняет Дмитрий Разумков свою позицию. При этом он подчеркивает, что вопрос языка политики поднимают перед выборами и предлагает вынести эти вопросы за скобки, пока не завершится война.
В общем в его представлении Вы и иже с Вами, со своим недовольством и натравливанием на русскоязычных, явный пособник кацапских оккупантов. Не скажу, что на 100% согласен, но что-то в этом есть.
Это идет на раскол страны.Чем сегодняшее положение не устраивает,хоть убей,не пойму.Порося пошло по стопам Юща или наоборот Ющ шел по подсказкам Поросяты.Тогда прыщавый работал на Овоща а сейчас Свыня подготавливает почву для оправдания вторжения.Яке ж воно мстиве.Жду когда Кондитер  вручит очередную медальку Бандере.
   
Re: Дивлюся Право на владу ...

Это идет на раскол страны.Чем сегодняшее положение не устраивает,хоть убей,не пойму
Тебе може і влаштовує і хуйло влаштовує, а україномовних, які почуваються чужими у власній країні, не влаштовує.
   
Re: Дивлюся Право на владу ...

Тебе може і влаштовує і хуйло влаштовує, а україномовних, які почуваються чужими у власній країні, не влаштовує.
Шо ты ,плять,несешь?Я украиномовный а ты просто тупарь.
   
Re: Дивлюся Право на владу ...

Це його право хоч китайською говорити.
Але український телеканал має перекладати це на українську.
Бо всі громадяни України українську знають, а китайську, російську чи турецьку не зобовязані знати.

Тож це вина телеканалу.
   
Re: Дивлюся Право на владу ...

принцып защищать слабых, наверно
:lol:  :weep:

   
Re: Дивлюся Право на владу ...

Мову дістають з шухляди зауважте завжди на зміні влади аби розхитати суспільство і створити проблеми. Фаріон в 14 році, тепер це.
якщо боти не будуть створювати штучні хвилі, то це пройде непоміченим. більшість населення і знати не буде чи уваги не зверне.
   
Re: Дивлюся Право на владу ...

якщо боти не будуть створювати штучні хвилі, то це пройде непоміченим. більшість населення і знати не буде чи уваги не зверне.
Это принималось не для того чтобы не створювати штучни хвыли а навпаки чтобы это дело постоянно раздувать.Петро с порохоботами своего не упустят.
   
Re: Дивлюся Право на владу ...

А кроме мови в стране все хорошо?
   
Re: Дивлюся Право на владу ...

Це його право хоч китайською говорити.
Але український телеканал має перекладати це на українську.
Бо всі громадяни України українську знають, а китайську, російську чи турецьку не зобовязані знати.

Тож це вина телеканалу.
Чим менше людина мов знає, тим більше вона дебільна
   
Re: Дивлюся Право на владу ...

Нет, только Разумков.
"Пока у нас российская агрессия, пока у нас есть желание российского государства защищать русскоязычное население, то во время эфиров я использую исключительно русский язык. Потому что я считаю, что не надо приезжать на танках, приходить с пулеметами, автоматами и "зелеными человечками" и защищать меня как русскоязычное население", - объясняет Дмитрий Разумков свою позицию. При этом он подчеркивает, что вопрос языка политики поднимают перед выборами и предлагает вынести эти вопросы за скобки, пока не завершится война.
В общем в его представлении Вы и иже с Вами, со своим недовольством и натравливанием на русскоязычных, явный пособник кацапских оккупантов. Не скажу, что на 100% согласен, но что-то в этом есть.
Ага, ось в чому принцип.
Але цю логіку я щось не второпав. Що його кацапомовлення доводить кацапам?
Навпаки, можна інтрепретувати цю позицію діаметратьно: "Всі кажуть, що агресор приходить військами  на захист російськомовних. Але дивіться - я розмовляю росйською і в Київ ніхто з військами не зайшов мене захищати. Тому то все брехня."
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія