Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Тарифный геноцид в Европушке

Тарифный геноцид в Европушке

Середня ціна в країнах ЄС в п'ять разів вище, ніж в Україні

Ціни на електроенергію для побутових споживачів в Європейському союзі (ЄС) у другій половині 2018 року становили 21,1 євро за 100 кВт-год. Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на Євростат.

За даними статистичного відомства ЄС, ціни варіювалися від 10 євро за 100 кВт-год у Болгарії до 30 євро за 100 кВт-г у Данії, Німеччини та Бельгії. Податки і збори в ЄС становили в середньому більше третини (37%) від ціни електроенергії, що справляється з домашніх господарств.

Середні ціни на електроенергію у другій половині 2018 року були найнижчими в Болгарії (10,1 євро) за 100 кВт-год, Литві (11,0 євро) і Угорщині (11,2 євро) і найвища в Данії (31,2 євро), Німеччині (30,0 євро) і Бельгії (29,4 євро).
   
Re: Тарифный геноцид в Европушке

Зараз вазеліни почнуть вити про захмарні зарплати в Європі.
   
Re: Тарифный геноцид в Европушке

Як повідомляло РБК-Україна, за даними Держстату, у другому півріччі 2018 року середня ціна для населення України за 1 кВт-год склала 1,20 грн з ПДВ.

Таким чином, за поточним курсом (близько 30 грн за євро) середня ціна в Україні складає 4 євро за 100 кВт-год, що більш ніж п'ять разів менше, ніж у країнах ЄС.
   
Re: Тарифный геноцид в Европушке

Я деякий час проживаю в Німеччині.
Місячну сплату за електроенергію в стандартній двохкімнатній квартирі я заробляю менше ніж за день.
В Украіні як якщо так порахувати?
пс. Я в Украіні плачу за велику площу, за кондюки та специфічне обладнання——біля 4000 грн.( ну це в мене звичайно не показник——обладнання специфічне)))
   
Re: Тарифный геноцид в Европушке

Місячну сплату за електроенергію в стандартній двохкімнатній квартирі я заробляю менше ніж за день.
В Украіні як якщо так порахувати?

И я за день. Правда, у меня не стандартная квартира, а домик из 4 комнат. Ну то таке...
   
Re: Тарифный геноцид в Европушке

ну в Болгарії 10ц/квт це час пік і для населення(хоча і 10 нема, трохи менше). Промисловість дешевше, ніч в двічі дешевше. Я маю середнє споживання 50% день і 50% ніч(бойлер, посудомийка, пралка, тепла підлога). Середня ціна виходить десь 6-7ц/квт що десь біля 2 грн. Не так і багато в порівнянні з Україною з її річками/водосховищами, 15 блоками АЕС і відсутністю енергоринку. Не кажучи вже що офіціно в Болгарії мінімалка 330 євро проти 100 євро(вже трохи більше) в Україні.


П.С. От з газом то таки геноцид.
   
Re: Тарифный геноцид в Европушке

   
Re: Тарифный геноцид в Европушке

Практично, єдина країна у Європі де населення платить менше за промисловість.
   
Re: Тарифный геноцид в Европушке

Я 500 евро за воду доплачував, жінка не хоче економити  :X
   
Re: Тарифный геноцид в Европушке

И я за день. Правда, у меня не стандартная квартира, а домик из 4 комнат. Ну то таке...
Це тількі електрика, крім неї ще купа всього треба платити,  в Евросоюзі родина може відкласти лише невелику частку за місяць. Якщо живеш сам то взагалі дупа.
   
Re: Тарифный геноцид в Европушке

Я деякий час проживаю в Німеччині.
Місячну сплату за електроенергію в стандартній двохкімнатній квартирі я заробляю менше ніж за день.
Я в Украине зарабатываю столько за полдня
   
Re: Тарифный геноцид в Европушке

потвори ахметівські, в Австарлії електроенергія взагалі має відємну ціну у піки роботи сонячних панелей.
   
Re: Тарифный геноцид в Европушке

Хочу в Європу!  X(
   
Re: Тарифный геноцид в Европушке

Середня ціна в країнах ЄС в п'ять разів вище, ніж в Україні


Задрали вы ыканамызды зреновы, цены сравнивать...

Ты зарплатытоже сравнивай, и процент зарплаты на оплату коммуналки... :facepalm:

Сколько уже можно манипулировать ценами...
   
Re: Тарифный геноцид в Европушке

Але також треба враховувати що середня зарплата в ЄС в 10 разів вища української.
   
Re: Тарифный геноцид в Европушке
den

Але також треба враховувати що середня зарплата в ЄС в 10 разів вища української.

Де це?
Хіба в німців Ліхтенштейн
І то - брутто
В Болгарії - всього в півтора рази вище ( а тарифи там вище)
Чому хтось думає що українці мають жити краще за Болгарію?
   
Re: Тарифный геноцид в Европушке

Де це?
Хіба в німців Ліхтенштейн
І то - брутто
В Болгарії - всього в півтора рази вище ( а тарифи там вище)
Чому хтось думає що українці мають жити краще за Болгарію?
Ти вважаєш, що гірше? Коли вам прийде кінець?
   
Re: Тарифный геноцид в Европушке

Де це?
Хіба в німців Ліхтенштейн
І то - брутто
В Болгарії - всього в півтора рази вище ( а тарифи там вище)
Чому хтось думає що українці мають жити краще за Болгарію?

ну хоча б через те, що в Україні куди більше залишилось ще спадку кровавого совку, у вигляді АЕС і ГЕС, чого немає у Болгарії. І копалин корисних більше. І землі родючої.
   
Re: Тарифный геноцид в Европушке
den

ну хоча б через те, що в Україні куди більше залишилось ще спадку кровавого совку, у вигляді АЕС і ГЕС, чого немає у Болгарії. І копалин корисних більше. І землі родючої.

Тіпа на це не треба працювати і заробляти?
Земля нам винна як колгоспу

   
Re: Тарифный геноцид в Европушке
den

Ти вважаєш, що гірше? Коли вам прийде кінець?

З наявною економічною моделлю ( наприклад відсутність ринку землі) - не може жити краще
Про менталітет ( держ регулювання цін підтримують 75%) - точно не зможе
   
Re: Тарифный геноцид в Европушке

Де це?
Хіба в німців Ліхтенштейн
І то - брутто
В Болгарії - всього в півтора рази вище ( а тарифи там вище)
Чому хтось думає що українці мають жити краще за Болгарію?
І шо, електроенергія там всього в 2.5 рази дорожче, а зима тепліша.
Такшо витрати в цілому співставні.
То мабуть партнеру бариги татрському падлові занадто багато хочеться, щоб ціни на все були як в європі, а своїм наймитам він платив як в папуасії.
Облізе.
   
Re: Тарифный геноцид в Европушке

ну хоча б через те, що в Україні куди більше залишилось ще спадку кровавого совку, у вигляді АЕС і ГЕС, чого немає у Болгарії. І копалин корисних більше. І землі родючої.
як бідні французи і шведи без спадку совка то живуть? просто загадка. А копалин в Венесуелі ще багато є. Допомогло воно їм?

І в Болгарії є АЕС. І ГЕС є. Різні кількості звісно ж, в порівнянні з Україною.

Але суть не в тому. Болгари краще живуть не від кількості АЕС і копалин, а від того що не крутили сракою на 2 стільці, ні про яку багатовекторність не триніли, а пахали жопомиями в голодні роки і йшли в ЄС і нато всіма можливими методами. І ті реформи в медицині, політиці, ринки ее, землі, газу вони впровадили ще за царя гороха. От зараз мають результати. А починали вони з куди більшої жопи, ніж українці.



   
Re: Тарифный геноцид в Европушке

Я читав, що найбільше в Європі за комунальні послуги платять німці-200 з копійками євро за 90 кв.квартиру. Або один робочий день. По аналогії - український роботяга повинен платити 400грн за квартиру(одноденний заробіток)
   
Re: Тарифный геноцид в Европушке

П.С. А якщо я вам скажу, що і румуни вже далеко попереду? Мало який гоноровий українець, з чорноземами і спадком совку витримає таку наругу над історичною памяттю, що там одні цигани і все прашиво, голодно і холодно.

   
Re: Тарифный геноцид в Европушке

Я читав, що найбільше в Європі за комунальні послуги платять німці-200 з копійками євро за 90 кв.квартиру. Або один робочий день. По аналогії - український роботяга повинен платити 400грн за квартиру(одноденний заробіток)
Ну це хіба що десь читав. Більше платять і меньше заробляють, крім цього ще наем або іпотека, ще купа всього. І потім бачиш фріців в маркеті с порожніми кошиками їздять і вибирають що е в акції.
   
Re: Тарифный геноцид в Европушке
den

Я читав, що найбільше в Європі за комунальні послуги платять німці-200 з копійками євро за 90 кв.квартиру. Або один робочий день. По аналогії - український роботяга повинен платити 400грн за квартиру(одноденний заробіток)

Середня нетто зп в німців 2300 євро
Тобіш за комуналку треба віддати заробіток за 2 дні

На наші гроші - 800 грн було б

В нас звичайно це не так
Приблизно 2000 грн буде середня комуналка на 90 метрів
Тобіш всього в 2.5 рази гірше

І в нас не виробляють мільйони бмв Фольксваген Опель мерседес
   
Re: Тарифный геноцид в Европушке

Я читав, що найбільше в Європі за комунальні послуги платять німці-200 з копійками євро за 90 кв.квартиру. Або один робочий день. По аналогії - український роботяга повинен платити 400грн за квартиру(одноденний заробіток)
А ти спитай скільки років треба працювати німцю щоб купити 90кв квартиру  :laugh:
   
Re: Тарифный геноцид в Европушке

Я читав, що найбільше в Європі за комунальні послуги платять німці-200 з копійками євро за 90 кв.квартиру. Або один робочий день. По аналогії - український роботяга повинен платити 400грн за квартиру(одноденний заробіток)

Теж трошки маніпуляція.
Касирша в магазині на повний день заробляє 1200—1400.
Тобто на круг біля 40 евро в день.( грубо порахував—— треба враховувати кількість робочих днів і годин—— але десь так( розподілено на кількість днів))
   
Re: Тарифный геноцид в Европушке

А ти спитай скільки років треба працювати німцю щоб купити 90кв квартиру  :laugh:

Я грубо розраховую що вкладуся років в 5 в квартиру до 60 метрів.
Це в ідеалі.
Рік вже пройшов з початку накопичень)))
   
Re: Тарифный геноцид в Европушке

Я грубо розраховую що вкладуся років в 5 в квартиру до 60 метрів.
:laugh: А ти податки платиш у німців чи працюєш на чорний нал? Маєш родину чи знімаєш койку/кімнату?
   
Re: Тарифный геноцид в Европушке

В Празі метр в новобудові коштуе вже 5-6 к баксів, зняти  трьошку від штуки евро. Всі в шоці. Навіть маючи зарплатню в два рази вище середньої та з 0% іпотеки придбати житло з нуля не реально. Ціни ростуть на продукти та інше.
   
Re: Тарифный геноцид в Европушке
PAL

Де це?
Хіба в німців Ліхтенштейн
І то - брутто
В Болгарії - всього в півтора рази вище ( а тарифи там вище)
Чому хтось думає що українці мають жити краще за Болгарію?

так й електрика там "всього в півтора рази вище"  :lol:

Давай рахувать
1. Болгарія
http://hochusvalit.com/bolgariya/zarplata-v-bolgarii#ggl-2
По сведениям болгарского Национального статистического института, до уплаты налогов средняя зарплата в Болгарии в 2018 году составляет 1 077 лев в месяц или 550 евро.

2. Україна (офіційні дані ПФУ)
https://www.pfu.gov.ua/32397-pokaznyk-serednoyi-zarobitnoyi-platy-za-2018-rik/
7 810 гривень 88 копійок     Середньомісячна за 2018 рік

3. співвідношення зарплат: 550*29/7810=2.04 рази

4. Ціна на електрику у Болгарії:
9 центів за кіловат (див табличку у гілці). Тобто 0.09*29=2.61 грн

5. співідношення ціни на електрику
2.61/1.20= 2.175


так шо пане, п***а, та не запиздюйтеся  :laugh:
   
Re: Тарифный геноцид в Европушке

В Празі метр в новобудові коштуе вже 5-6 к баксів
Кацапів у вашій Празі забагато.
   
Re: Тарифный геноцид в Европушке

:laugh: А ти податки платиш у німців чи працюєш на чорний нал? Маєш родину чи знімаєш койку/кімнату?

Та ви ж знаєте всі))
Податки не плачу.
Квартиру знімаю .
Живу з Кацапкою)).
Зараз дочку якось буду перевозити.
   
Re: Тарифный геноцид в Европушке

А ти спитай скільки років треба працювати німцю щоб купити 90кв квартиру  :laugh:
Так там 85% німців без квартир. Бомжі по нашому!
   
Re: Тарифный геноцид в Европушке

Та ви ж знаєте всі))
Податки не плачу.
Квартиру знімаю .
Живу з Кацапкою)).
Зараз дочку якось буду перевозити.
Я не знаю.  Але (!) якщо по чесному платити податки,  витрачати бабло на дітей і т д, то 5 років миттєво стануть 10-15 роками.  А якщо обрати житло побільше і з гарною школою поблизу - то і 20-25. 
   
Re: Тарифный геноцид в Европушке

так й електрика там "всього в півтора рази вище"  :lol:

Давай рахувать
1. Болгарія
http://hochusvalit.com/bolgariya/zarplata-v-bolgarii#ggl-2
По сведениям болгарского Национального статистического института, до уплаты налогов средняя зарплата в Болгарии в 2018 году составляет 1 077 лев в месяц или 550 евро.

2. Україна (офіційні дані ПФУ)
https://www.pfu.gov.ua/32397-pokaznyk-serednoyi-zarobitnoyi-platy-za-2018-rik/
7 810 гривень 88 копійок     Середньомісячна за 2018 рік

3. співвідношення зарплат: 550*29/7810=2.04 рази

4. Ціна на електрику у Болгарії:
9 центів за кіловат (див табличку у гілці). Тобто 0.09*29=2.61 грн

5. співідношення ціни на електрику
2.61/1.20= 2.175
так шо пане, п***а, та не запиздюйтеся  :laugh:

А с Португалией можно?

А так же сравнить на какие еще товары, по отношению к зарплате,  Украина близка к Болгарии.  Ну там топливо,  продукты
   
Re: Тарифный геноцид в Европушке

Есть такая хрень: уровень жизни.
Какую страну Европы мы уже обогнали в этом рейтинге???
   
Re: Тарифный геноцид в Европушке

Так там 85% німців без квартир. Бомжі по нашому!
І падли не їдуть в Україну!  От переїхали б, поскупали однушки в хрущобах і зажили, нарешті!
   
Re: Тарифный геноцид в Европушке

Почему продукты в Украине не стоят в 5-10 раз дешевле чем в Германии? В т.ч. украинского производства? Селяне на манюпасе сверхприбыль зарабатывают?
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія