Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Конституційний суд R.I.P.

Конституційний суд R.I.P.



Сергей Комлев is with Леон Комлеоне at Страна404.
Works at Національна асоціація адвокатів України /Ukrainian National Bar Association · 1,040 followers · 8 год · Київ
Как думаете, суд он в чьих интересах должен судить???

Гражданина, государства или верховенства права вне зависимости от того кто обратился???

Думаете последнее? :)

Ржу!! Вы сильно ошибаетесь, друзья мои!!! Очень сильно!!!
   
Re: Конституційний суд R.I.P.

Что же нам делать, что мы можем предпринять немедленно?
   
Re: Конституційний суд R.I.P.

Что же нам делать, что мы можем предпринять немедленно?

Імпічмєнт!

Что ж ещё можно предпринять?  :laugh:
   
Re: Конституційний суд R.I.P.

Цікаво, на кого той суд раніше працював?  :)
Воно родилося мертвим. Я про КС.
   
Re: Конституційний суд R.I.P.

Кс чіпати не можна. Я не визнаю такі поползновенія.
   
Re: Конституційний суд R.I.P.

Більшість дій зе стосовно кс я розцінюю як безпредєл.
   
Re: Конституційний суд R.I.P.

Передайте Сіргєю Комлєву, шо він далбайоб, бо Конституційний Суд вирішує лише ОДНЕ питання: відповідає, чи не відповідає новостворений нормативно-правовий акт Основному закону. А оскільки гарантом і виконавцем задекларованих в Конституції прав людини і громадянина є Держава, то і в своїх рішеннях КС повинен відстоювати позицію саме ДЕРЖАВИ, а не окремої політичної сили, не окремої фізичної чи юридичної особи, оскільки рішення КС не є актами індивідуальної дії.

Як то кажуть, якщо дурень, то надовго.  :facepalm:
   
Re: Конституційний суд R.I.P.

Без спадкоємності в конституційному суді Україна зникне а на її місці буде якесь творення яке не буде мати легітимності.
   
Re: Конституційний суд R.I.P.

Імпічмєнт!

Что ж ещё можно предпринять?  :laugh:

Шановний Алєкс, Ви ще забули додати фразу про клятого Пороха і трохи пострибати.

Пи. Си. Невже Ви так сильно полюбляєте гроші? (С)

Бо інакше я не можу зрозуміти таку Вашу "внєзапну" та палку любов до того шапіто, яке відбувається в країні під мудрим рукоблудством та рукосуйством  одного кловуна...
   
Re: Конституційний суд R.I.P.

Більшість дій зе стосовно кс я розцінюю як безпредєл.
а можна лаконічніше:
Більшість дій зе - бєспрєдєл!
   
Re: Конституційний суд R.I.P.

Більшість дій зе стосовно кс я розцінюю як безпредєл.

А уничтожить незаконное обогащение - это не безпрєдєл?  ;o
   
Re: Конституційний суд R.I.P.

А уничтожить незаконное обогащение - это не безпрєдєл?  ;o
є кримінальний кодекс. На його підставі унічтожай
   
Re: Конституційний суд R.I.P.

а можна лаконічніше:
Більшість дій зе - бєспрєдєл!
твій педро не кращий.
   
Re: Конституційний суд R.I.P.

давііхзільонавічь  :super:
   
Re: Конституційний суд R.I.P.

Шановний Алєкс, Ви ще забули додати фразу про клятого Пороха і трохи пострибати.

Пи. Си. Невже Ви так сильно полюбляєте гроші? (С)

Бо інакше я не можу зрозуміти таку Вашу "внєзапну" та палку любов до того шапіто, яке відбувається в країні під мудрим рукоблудством та рукосуйством  одного кловуна...

А шо такоє?  :laugh:

Нормально жучит олігархів та їхніх посіпак. Насолоджуємося. Скоро всіх викосить і шоу зупиниться... :(
   
Re: Конституційний суд R.I.P.

А шо такоє?  :laugh:

Нормально жучит олігархів та їхніх посіпак. Насолоджуємося. Скоро всіх викосить і шоу зупиниться... :(

безпредельщик?  ----- в сад
   
Re: Конституційний суд R.I.P.

твій педро не кращий.
можливо, але є один нюанс - він не при владі.
А зе - поточна, обрана  Вами! влада.
   
Re: Конституційний суд R.I.P.

твій педро не кращий.

Та до чого тут педро взагалі?

Кловун йшов у владу з месседжем, що, якщо він порушить бодай ОДИН закон, то піде знову грати не скажду чим у 95 Квартал.

А зараз він вже десятки разів порушував закон по принципу "Побєдітєлєй нє судять", і вочевидь, це починає йому ну дуу-уже подобатись.

Тож, виходить, вибрали знову того ж самого Педро?
   
Re: Конституційний суд R.I.P.

Та до чого тут педро взагалі?

Кловун йшов у владу з месседжем, що, якщо він порушить бодай ОДИН закон, то піде знову грати не скажду чим у 95 Квартал.

А зараз він вже десятки разів порушував закон по принципу "Побєдітєлєй нє судять", і вочевидь, це починає йому ну дуу-уже подобатись.

Тож, виходить, вибрали знову того ж самого Педро?

жидоукри якісь..і нема на то ради...
а почав той весь безпредел педро з турчиновим і парубієм. показали що так можна а посполиті будуть тільки підстрибувати від захоплення
   
Re: Конституційний суд R.I.P.

А шо такоє?  :laugh:

Нормально жучит олігархів та їхніх посіпак. Насолоджуємося. Скоро всіх викосить і шоу зупиниться... :(

Не зупиниться.

просто його жваві хлопчики рано чи пізно прийдуть до Вас. Тільки не репетуйте потім про бєспрєдєл.

Адже так було цікаво спостерігати, як крошка Цахєс жучив олігархів.

Ви ж насолоджуєтесь?  Тільки моя Вам порада - не розслабляйте булки. Ну, Ви зрозуміли. B-)

Останнє редагування: 19 жовтня 2021 17:37:32 від шуша
   
Re: Конституційний суд R.I.P.

Передайте Сіргєю Комлєву, шо він далбайоб, бо Конституційний Суд вирішує лише ОДНЕ питання: відповідає, чи не відповідає новостворений нормативно-правовий акт Основному закону. А оскільки гарантом і виконавцем задекларованих в Конституції прав людини і громадянина є Держава, то і в своїх рішеннях КС повинен відстоювати позицію саме ДЕРЖАВИ, а не окремої політичної сили, не окремої фізичної чи юридичної особи, оскільки рішення КС не є актами індивідуальної дії.

Як то кажуть, якщо дурень, то надовго.  :facepalm:
От тут ні. Категорично. Ви припускаєтеся серйозної помилки.
Гарантом дотримання Конституції є конкретно Президент.
А суд має судити в інтересах ПРАВА, а не держави.
Нацистська держава теж була держава, чи не так? І сталінська.
між іншим, саме це: право громадянина позиватися проти держави і було тим, що закладувалося до Заг. декларації прав людини.
Держава не є і не можу бути гарантом, інакше то тоталітаризм.
   
Re: Конституційний суд R.I.P.

Більшість дій зе стосовно кс я розцінюю як безпредєл.
беспредел - це коли судді боялися отримати від януковича по яйцям і незаконно змінили конституцію. Бееспредел в России, до речі там хоч одне рішення хуйло за 20 років відмінили? Так шо поц, будеш цю туфту лохам втірать.
   
Re: Конституційний суд R.I.P.

жидоукри якісь..і нема на то ради...
а почав той весь безпредел педро з турчиновим і парубієм. показали що так можна а посполиті будуть тільки підстрибувати від захоплення

О! Бачите, шановна пані Шуша, хто саме винен у цьому безпрєдєле?  ;o 

Петро породив Зе і тепер вигрібає по повній!  :laugh:
   
Re: Конституційний суд R.I.P.

жидоукри якісь..і нема на то ради...
а почав той весь безпредел педро з турчиновим і парубієм. показали що так можна а посполиті будуть тільки підстрибувати від захоплення

Ви ще про Луценко забули - як його через коліно ставили генпрокурором. Вони, всі ці Лученки с дружинами і поховали політично Пороха.

Зараз кловун так само через коліно ламає закон.

Але тепер зелібобам це дуже подобається.
   
Re: Конституційний суд R.I.P.

А шо такоє?  :laugh:

Нормально жучит олігархів та їхніх посіпак. Насолоджуємося. Скоро всіх викосить і шоу зупиниться... :(
Нє, нє, земляк.
Такі шоу НІКОЛИ не зупиняються.
За 6000 років історії цивілізації ще ніколи такого не було.
І цей раз не буде.
   
Re: Конституційний суд R.I.P.

Не зупиниться.

просто його жваві хлопчики рано чи пізно прийдуть до Вас. Тільки не репетуйте потім про бєспрєдєл.

Адже так біло цікаво спостерігати, як крошка Цахєс жучив олігархів.

Ви ж насолоджуєтесь?  Тільки моя Вам порада - не розслабляйте булки. Ну, Ви зрозуміли. B-)

Окей, я не порушую Законів і плачу податки.
   
Re: Конституційний суд R.I.P.

беспредел - це коли судді боялися отримати від януковича по яйцям і незаконно змінили конституцію. Бееспредел в России, до речі там хоч одне рішення хуйло за 20 років відмінили? Так шо поц, будеш цю туфту лохам втірать.

янек хоч свою жопу прикривав... а ці змістивши янека побеспредєлу вирішили той безпредєл чинити з народом.
   
Re: Конституційний суд R.I.P.

Беспредел - це відміна рішення уряду Юлі про обмеження максимальних пенсій під час світової кризи.
   
Re: Конституційний суд R.I.P.

Окей, я не порушую Законів і плачу податки.

Думаєте, це якось звільнить Вас від жвавих кловунських хлопчиків?  :lol:

Розкажіть мені бодай один випадок, коли "бєспрєдєл" раптом зупинявся?
   
Re: Конституційний суд R.I.P.

Цікаво, на кого той суд раніше працював?  :)
Воно родилося мертвим. Я про КС.
Це правда.
   
Re: Конституційний суд R.I.P.

От тут ні. Категорично. Ви припускаєтеся серйозної помилки.
Гарантом дотримання Конституції є конкретно Президент.
А суд має судити в інтересах ПРАВА, а не держави.
Нацистська держава теж була держава, чи не так? І сталінська.
між іншим, саме це: право громадянина позиватися проти держави і було тим, що закладувалося до Заг. декларації прав людини.
Держава не є і не можу бути гарантом, інакше то тоталітаризм.
стопе. Держава в особі Президента, адже президент не в своїх особистих інтересах і не за рахунок власного сімейного бюджету то все гарантує. Так що, мимо. А що стосується судових тяжб громадянина з Державою, іншою фізичною особою, юридичною особою, то для того ж суди загальної та спеціальної юрисдикції - загальні суди від районного/міського до Верховного, а спеціальні - від окружного до Касаційного. Адміністративний і Господарський. Ви щось трішки плутаєте. В Конституційному суді громадянин не судиться ні з ким і ніколи не судився.
   
Re: Конституційний суд R.I.P.

янек хоч свою жопу прикривав... а ці змістивши янека побеспредєлу вирішили той безпредєл чинити з народом.
Тих що змістили яника вже нема. Коли суд відміняє кримінальну відповідальність за злочинні рішення судів - це бєспрєдєл. Коли відміняє покарання за незаконне збагачення - це беспредел. Недаремно в середні віка шкуру живцем здирали.
   
Re: Конституційний суд R.I.P.

Думаєте, це якось звільнить Вас від жвавих кловунських хлопчиків?  :lol:

Розкажіть мені бодай один випадок, коли "бєспрєдєл" раптом зупинявся?

Виберіть інших на наступних виборах. Зупиніть цей безпрєдєл, будь-ласка!
   
Re: Конституційний суд R.I.P.

Виберіть інших на наступних виборах. Зупиніть цей безпрєдєл, будь-ласка!

Та кого ж тут вже вибереш, коли 73 процента радо голосують за пляцький цирк та говносеріали на Г+Г!

Заждіть, скоро вас всіх нагодують черговим говносеріалом про бубочку, але вже  спасітєля Всесвіту, і ви знову за нього проголосуєте.
   
Re: Конституційний суд R.I.P.

А уничтожить незаконное обогащение - это не безпрєдєл?  ;o

А сам зе законно збагатився?

Разом з усім своїм шапіто?

Останнє редагування: 19 жовтня 2021 17:47:44 від авжеж
   
Re: Конституційний суд R.I.P.

А уничтожить незаконное обогащение - это не безпрєдєл?  ;o

Шо, кловун вже  свої офшори позакривав?

Чи це - другоє і взагалі, як він прогнусавив - "творчєство"?
   
Re: Конституційний суд R.I.P.

Та кого ж тут вже вибереш, коли 73 процента радо голосують за пляцький цирк та говносеріали на Г+Г!

Заждіть, скоро вас всіх нагодують черговим говносеріалом про бубочку, але вже  спасітєля Всесвіту, і ви знову за нього проголосуєте.
натепер рейтинг 20-25%. Так шо справа за достойними кандидатами від опозиції.
   
Re: Конституційний суд R.I.P.
U2

Передайте Сіргєю Комлєву, шо він далбайоб, бо Конституційний Суд вирішує лише ОДНЕ питання: відповідає, чи не відповідає новостворений нормативно-правовий акт Основному закону. А оскільки гарантом і виконавцем задекларованих в Конституції прав людини і громадянина є Держава, то і в своїх рішеннях КС повинен відстоювати позицію саме ДЕРЖАВИ, а не окремої політичної сили, не окремої фізичної чи юридичної особи, оскільки рішення КС не є актами індивідуальної дії.

Як то кажуть, якщо дурень, то надовго.  :facepalm:

Країни.
   
Re: Конституційний суд R.I.P.

Тих що змістили яника вже нема. Коли суд відміняє кримінальну відповідальність за злочинні рішення судів - це бєспрєдєл. Коли відміняє покарання за незаконне збагачення - це беспредел. Недаремно в середні віка шкуру живцем здирали.

Суд діє в порядку процедури і маючи при тому відповідні обгрунтування. він діє в рамках своєї компетенції. а зеля --ні. тому і безпредел
   
Re: Конституційний суд R.I.P.

натепер рейтинг 20-25%. Так шо справа за достойними кандидатами від опозиції.

Якщо опозиція вчергове розісрецця між собою - я маю на увазі опозицію без бувших регіоналів, і повиставляє кожен свого, то знову програє.

Але, боюсь, вони навіть будуть неспроможні вибрати того єдиного кандидата, на жаль.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія