Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Що їсте чи їли сьогодні на сніданок? :D

не рахував, скільки то на гроши виходить, но мало не половина, а може й більше - то кава. Каву заменіть чаем, взагалі буде доступне абсолютно всім. Готується за 10 хвлн. Майже кожне утро так. Я не вибагливий, дружина теж не нехтує смаженими яйцями. Едине, в неї замість сала та м'яса якась вівсянка.
Я на завтрак всегда ем яйца в той или иной форме. И всегда дополняю сыром (тоже вариирую) и кефиром или йогуртом. А вот мясное дополнение редко - сосиска или сарделька. Чаще добавляю пару ломтиков семги.. ( та же селедка,  но менее соленая)  )))
   
читаю і плачу  :D

Мужики, Ви їсти вмієте готовити ?
Хто тут відсвітився  !

Дами не вміють готовити

Вибачте, дами, але це правда !
   
Re: Що їсте чи їли сьогодні на сніданок? :D

читаю і плачу

не реви.
давай, здивуй нас.  :D
   
Re: Що їсте чи їли сьогодні на сніданок? :D

Пару раз на тиждень варене яйце, "всмятку", недоварене, з чимось солоним, на кшталт морської або червоної риби, сьомга дуже рідко, на Нивки не часто доїзжаємо купити окуня або сьомгу. Навіщо саме з солоним - не знаю, смаку солі не відчуваю, мутант, урод генетичний, однак, тим дружина годує, мені смачно, гуаяб не потребую.
   
Re: Що їсте чи їли сьогодні на сніданок? :D

читаю і плачу  :D

Мужики, Ви їсти вмієте готовити ?
Хто тут відсвітився  !

Дами не вміють готовити

Вибачте, дами, але це правда !
:punish:
   
Re: Що їсте чи їли сьогодні на сніданок? :D

не реви.
давай, здивуй нас.  :D
десь, в "вільному спілкуванні", валяється моя тема про їжу. Як хочете рецепт чогось, то як готував, то напишу його там. Чоловіки справді смачніше готують за жинок.
   
десь, в "вільному спілкуванні", валяється моя тема про їжу. Як хочете рецепт чогось, то як готував, то напишу його там. Чоловіки справді смачніше готують за жинок.

200 % мужики краще готовлять !

Чому ? не розкажу ...

Хай тіпу Кароффки пояснять  :)
   
Re: Що їсте чи їли сьогодні на сніданок? :D

Чоловіки справді смачніше готують за жинок.

я не заперечую - готуйте!
я зовсім не проти пожерти приготовлене вами.  :shuffle:
   
Re: Що їсте чи їли сьогодні на сніданок? :D

Буде весна винесу стіл в сад. Я вже запрошував фупчеків до себе, вже двічи, здаеться. Поки доїхав аж один. Нагодую смачним.
   
Буде весна винесу стіл в сад. Я вже запрошував фупчеків до себе, вже двічи, здаеться. Поки доїхав аж один. Нагодую смачним.

ловлю на слові
+ троянди  ОК

а можна при снігу  :)

за мною все
   
Re: Що їсте чи їли сьогодні на сніданок? :D

При снігу все не так. Сніг для лісу. Троянди, то вам зараз фоток трохи знайду, щось фотографував, зараз жинка зайнята, запитаю та в лічку вам кину адресу, де вона той непотріб купує. В десь в квітні-травні, чомусь не зібратися задля смачного скуштувати.

ПС. Це в "Свято, яке завжди з тобою", чи де, про рінг, в саду, столики, офіціанти самі боксери, падає квіт з дерев прямо в рюмку з аперетівом, таким смачним, що треба його повторювати декілька раз...
Так от такого я вам не обещаю. Але смачно буде.
   
Re: Що їсте чи їли сьогодні на сніданок? :D

Це частина тих блядських троянд. Вони всюди. Капець.
   
Re: Що їсте чи їли сьогодні на сніданок? :D

Це частина тих блядських троянд. Вони всюди. Капець.

от ми тишком-нишком приїдемо і розкажемо тій жінці, як беггі її квіти називає.  X(
   
Re: Що їсте чи їли сьогодні на сніданок? :D

Лєса, вона знає. Я ж то здебільшо обслуговую, а чутно в нас добре, навколо тиша.
   
Re: Що їсте чи їли сьогодні на сніданок? :D

Лєса, вона знає.
а ми перевіримо... :shuffle:
   
Re: Що їсте чи їли сьогодні на сніданок? :D

200 % мужики краще готовлять !

Чому ? не розкажу ...

Хай тіпу Кароффки пояснять  :)
Що я тобі повинна пояснити? Так,я умію куховарити, от тільки лише для себе самої це робити - немає особливого сенсу. Навіщо щодня виготовлювати капустняки, печені (жаркоє), голубці, м*ясні та рибні холодці, тушковану рибу, усілякі салати, пиріжки, торти?


Ти хочеш, щоб я тобі цим похвасталася? Ну, хвастаюся. Що далі?  :brunette: 

   
Re: Що їсте чи їли сьогодні на сніданок? :D

Що я тобі повинна пояснити? Так,я умію куховарити, от тільки лише для себе самої це робити - немає особливого сенсу. Навіщо щодня виготовлювати капустняки, печені (жаркоє), голубці, м*ясні та рибні холодці, тушковану рибу, усілякі салати, пиріжки, торти?


Ти хочеш, щоб я тобі цим похвасталася? Ну, хвастаюся. Що далі?  :brunette:
Дело не в количестве пищи и не в ассортименте. А в качестве каждого блюда. Мадамы не только готовят на от..бись. Они также некачественно убирают и моют посуду. И даже в епле мало кто из них отличается креативом и самоотдачей. И это никуя не сексизм.
   
Re: Що їсте чи їли сьогодні на сніданок? :D

Дело не в количестве пищи и не в ассортименте. А в качестве каждого блюда. Мадамы не только готовят на от..бись. Они также некачественно убирают и моют посуду. И даже в епле мало кто из них отличается креативом и самоотдачей. И это никуя не сексизм.
Якщо пан має невдалий шлюб, то це ще не означає, що немає кращих. Бачили очі....

Не варто своїм невдалим особистим прикладом тут розпалювати вселенський срачь. Вам ніхто не заважає поміняти її на таку, що буде і готувати і прибирати, і в ліжку....
   
Re: Що їсте чи їли сьогодні на сніданок? :D

ело не в количестве пищи и не в ассортименте. А в качестве каждого блюда. Мадамы не только готовят на от..бись. Они также некачественно убирают и моют посуду. И даже в епле мало кто из них отличается креативом и самоотдачей. И это никуя не сексизм.

 :lol:

ось якщо вас поставити щоденно з року в рік років двадцять поспіль готувати сніданки, обіди і вечері
на декілька ротів, у тому числі після робочого дня, то бажали б ми подивитися на ваш невпинний креатив і самовідданість.
а ще прибирати за усіма постійно, і зади підтирати, і прасувати, і одягати, і лікувати хворих, і не спати ночами.
зате якісно, з піснею і з посмішкою, блін! у білому фартушку і в кокошніку з бантіком.  :weep:

просто дивуєшся - напишуть чухню якусь і пишаються собою, аж гай гуде...

звичайно, можна креативити разів п'ять-десять на рік на пікніках перед гостями, а весь інший час все звалювати на дружину,
та ще й поливати її абстрактно брудом за відсутність креативу, бачте.

ніякого сексизму, чо...



   
Re: Що їсте чи їли сьогодні на сніданок? :D

Они также некачественно убирают и моют посуду.
так, саме так. Ци баби - злобні відьми, і це ніфіга не сексізм, бо гірше за них тільки чоловіки.
А посуд й справді вони погано миють
   
Re: Що їсте чи їли сьогодні на сніданок? :D

так, саме так. Ци баби - злобні відьми, і це ніфіга не сексізм, бо гірше за них тільки чоловіки.
А посуд й справді вони погано миють
Мы существа разного порядка. Не буду спорить кто лучше или хуже. Замечу одно, - женская психология в массе все же примитивней. Так уж исторически сложилось.
   
Re: Що їсте чи їли сьогодні на сніданок? :D

Повбивав би всіх баб, та спочатку чоловікив, а з баб живих аж три лишив знаю кого.  Сексізму жеж нема?
   
Re: Що їсте чи їли сьогодні на сніданок? :D

срач, срач!  X(
   
Re: Що їсте чи їли сьогодні на сніданок? :D

Мы существа разного порядка. Не буду спорить кто лучше или хуже. Замечу одно, - женская психология в массе все же примитивней. Так уж исторически сложилось.

і нікакова сєксізьма!
   
Re: Що їсте чи їли сьогодні на сніданок? :D

Лесиццо, - я знаю, за что женщин любить, за что кошмарить. Только с вами ни кнут, ни пряник не работают.
   
Re: Що їсте чи їли сьогодні на сніданок? :D

Колись, роки з три тому, написав "оду сухарю", з порівнянням волонтерського та державного, однак, втрачене воно.
   
Re: Що їсте чи їли сьогодні на сніданок? :D

Лесиццо, - я знаю, за что женщин любить, за что кошмарить. Только с вами ни кнут, ни пряник не работают.
все працює. бийте пряником з развороту, вище трохи пащеки.
   
Re: Що їсте чи їли сьогодні на сніданок? :D

Только с вами ни кнут, ни пряник не работают.

було б нецікаво, якби все було передбачувано.  :pleasantr:
   
Re: Що їсте чи їли сьогодні на сніданок? :D

було б нецікаво, якби все було передбачувано.  :pleasantr:
Да уж, куда интересней знать, что толку не будет. Хоть в лоб, хоть по лбу.
   
Re: Що їсте чи їли сьогодні на сніданок? :D

Да уж, куда интересней знать, что толку не будет. Хоть в лоб, хоть по лбу.
почекай. А чого ти так зневірився? Може ти не з того починаєш розмови?

   
Re: Що їсте чи їли сьогодні на сніданок? :D

Да уж, куда интересней знать, что толку не будет. Хоть в лоб, хоть по лбу.

ну якщо так, то, виходить, Кароффка правильно вам написала.
не екстраполюйте свої проблеми на половину людства.   :pleasantr:
   
Re: Що їсте чи їли сьогодні на сніданок? :D

Зібралися дами, та ножаки гострять з Макарія знімати хутро. Зачекайте, він ще на зиму не поліняв!
   
Сніданок:
Відварене м*ясо качки смажив на сковордці з синьою цибулею та солодким перцем.
До м*яса додав кілька яєць. Вийшов такий недієтичний, висококалорійний, смачний сніданок.
Зазвичай, уліблений сніданок - гречка або перловка із оливковою олією.
   
Re: Що їсте чи їли сьогодні на сніданок? :D

Лис фарбований майже як я снідає. Таких людей багато, то не надто дорого та смачно й поживно.
   
Re: Що їсте чи їли сьогодні на сніданок? :D

Зібралися дами, та ножаки гострять з Макарія знімати хутро.

ми не оминемо й беггі.
начувайтеся, шовєнізди нечемні!  X(
   
Re: Що їсте чи їли сьогодні на сніданок? :D

ми не оминемо й беггі.
начувайтеся, шовєнізди нечемні!  X(
беггі розумний, тому мало не лисій, хутра з нього - хіба що з грудей. Не буде вам щастя з манто із беггі.
А брехню не приймаю. Я чемний шовєнізд. Я однаково бажаю здохнути обом статтям.
   
Re: Що їсте чи їли сьогодні на сніданок? :D

беггі розумний, тому мало не лисій, хутра з нього - хіба що з грудей. Не буде вам щастя з манто із беггі.

бггг... ми пошиємо черевички.


А брехню не приймаю. Я чемний шовєнізд. Я однаково бажаю здохнути обом статтям.

подвійне "т" вказує, що ви пишете про якісь статті, чи то газетні, чи то з кодексу якогось.
але це не виправдує шовінізьму, так і знайте, черевички.
   
Re: Що їсте чи їли сьогодні на сніданок? :D

бггг... ми пошиємо черевички.


подвійне "т" вказує, що ви пишете про якісь статті, чи то газетні, чи то з кодексу якогось.
але це не виправдує шовінізьму, так і знайте, черевички.
все ви зрозуміли. Я вже казав, що є орфографічний кретін.
   
Re: Що їсте чи їли сьогодні на сніданок? :D

все ви зрозуміли.

а пагаваріть? ©
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія