Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Корабль РФ таранил наш буксир ВМС Украины который сопровождали малые бронированные катера

https://www.facebook.com/navy.mil.gov.ua/posts/1075560699313866

кацапи теж виють про вогонь на ураження і поранених українців  :butcher:
   
ОНОВЛЕНО
Корабельна група ВМС ЗС України продовжує перехід до порту Маріуполь, незважаючи на на протидію РФ. Свобода судноплавства гарантована міжнародним законодавством. Дотримуючись норм міжнародного морського права малі броньовані артилерійські катери ВМС ЗС України «Бердянськ» і «Нікополь», рейдовий буксир «Яни Капу» продовжують виконання поставлених завдань у морі.

ОНОВЛЕНО станом на 20.28

Після виходу з 12-мильної зони катери ПС ФСБ РФ відкрили вогонь по корабельній групі Військово-Морських Сил ЗС України. Пошкоджено малий броньований артилерійський катер “Бердянськ”. Катер втратив хід, є поранений. Зброя застосовується на ураження.

Прес-центр Командування
ВМС ЗС Україн
   
Це - відкрита війна. Це не якась там не зрозуміла анексія чи підтримка сепаратистів. Це війна та ще й на морі.

Ну шо ж, ви 5 років мріяли про вєнний стан, ви його напевне отримаєте.

Петро оголосить військовий стан й зірве вибори, як казала Тиошенко ще півроку тому? B-)
   
https://www.facebook.com/navy.mil.gov.ua/posts/1075560699313866
Як мінімум потрібно розривати діпвідносини з РФ, що треба було робити ще в 2014, плюс вводити конкретні санкції та арештовувати в Україні майно російського бізнесу, плюс призначити службове розслідування та відсторонити від посади командувача ВМС України
Зараз прибіжить Комарік і скаже, що Ви агент Кремля.
   
Петя ще на Банковій? Чи може вже втік, "облачившись в женскую одєжду", наче Керенскький ?   :S
   
те що мене хвилює найбільше я висловив постом вище, на що мені порохоботи порадили завалити єбало

у даному випадку я приєднуюсь до них.
   
ну шо...если правда...то это казус белли. шо дальше? помощь там некому оказать...на встречу никакие загайдачные не вышли...самолеты, вертолеты тож.  я уже писал, после первого случая...когда лохабаны даже пулемет не расчехлили и снимали на телефон кацапов...шо если не готовы стрелять то некуй соваться. я предупреждал, что отожмут катера и срачами выгонят с моря. Приехали короче. Планирование операции на отлично. их шо...даже никто не страховал?  Ну и вот...сейчас наши самолеты должны уепать по первому попавшемуся военному кораблю кацапов. хотя бы.

Фінікс. Мета операції - в іншому. Дати привід для військового стану. От поясніть мені - нащо вони туди плили в такому складі, в такий час і в такий спосіб?
   
Петро оголосить військовий стан й зірве вибори, як казала Тиошенко ще півроку тому? B-)
Ніби для "фішок" явно зарано...
   
ну шо...если правда...то это казус белли. шо дальше? помощь там некому оказать...на встречу никакие загайдачные не вышли...самолеты, вертолеты тож.  я уже писал, после первого случая...когда лохабаны даже пулемет не расчехлили и снимали на телефон кацапов...шо если не готовы стрелять то некуй соваться. я предупреждал, что отожмут катера и срачами выгонят с моря. Приехали короче. Планирование операции на отлично. их шо...даже никто не страховал?  Ну и вот...сейчас наши самолеты должны уепать по первому попавшемуся военному кораблю кацапов. хотя бы.

Так, якщо дістав зброю, стріляй... План був м'яко кажучи сумнівний

Але питання тепер не втому... Питання, життя і смерті у тих, хто тепер там.
   
у даному випадку я приєднуюсь до них.
ясно, я не сумнівався що мою стурбованість щодо життя людей і катерів ви не розділите
   
якщо завтра буде спалене посольство московії ... я не здивуюсь

... наразі що це як не оголошення війни?

це називається по морді сцяними ганчірками, кацапи не жартують,
а оголошення війни було коли Крим забирали
шкода, що це досі не всі помітили
   
Оновлення 20:40

Український мілітарний портал з посиланням на власні джерела у ВМС ЗС України повідомляє про застосування українськими моряками вогню на ураження

 
   
Фінікс. Мета операції - в іншому. Дати привід для військового стану. От поясніть мені - нащо вони туди плили в такому складі, в такий час і в такий спосіб?
Та ну. Зарано як для ВС (якщо керуватись логікою, що його планують для зриву виборів).
   
І знову таки... Ні слова співчуття і підтримки хлопцям, котрі зараз на тих катерах.
Там не тільки залізо, там люди, і не найгірші, якщо вони служать в нашому флоті, а не переприсягнули кацапам ,як більшість.
   
основні  мокшанськи сайти поки мовчать
   
ну шо...если правда...то это казус белли. шо дальше? помощь там некому оказать...на встречу никакие загайдачные не вышли...самолеты, вертолеты тож.  я уже писал, после первого случая...когда лохабаны даже пулемет не расчехлили и снимали на телефон кацапов...шо если не готовы стрелять то некуй соваться. я предупреждал, что отожмут катера и срачами выгонят с моря. Приехали короче. Планирование операции на отлично. их шо...даже никто не страховал?  Ну и вот...сейчас наши самолеты должны уепать по первому попавшемуся военному кораблю кацапов. хотя бы.
Погоджуюсь...
Якщо не буде адекватної реакції, то кацапам і Одесу забрати, як два пальці...
   
Сподіваюся хоч зараз розірвуть дипвідносини з тією мразотою і кордони закрити теж не завадить
   
Новини на 1+1 щойно -параша відкрила вогонь.
катер пошкоджений.
один з екіпажу поранений.
параша стріляла на урадження.

ну? це що? це не військовая агресія?

ДЕ НАША ВІДПОВІДЬ?

наші політики, аналітики не розуміли що з кацапами може бути загострення аж до вогню?

що це за іпучий план такий???

спостерігать, співать сумних пісень і всі сили на боротьбу з бляхарами ...

а по суті якого куя було робити ті маневри ....  а як робили то чому не прорахували всі можливі варіанти
   
Оновлення 20:40

Український мілітарний портал з посиланням на власні джерела у ВМС ЗС України повідомляє про застосування українськими моряками вогню на ураження

наші стріляють у відповідь?
   
це називається по морді сцяними ганчірками, кацапи не жартують,
а оголошення війни було коли Крим забирали
шкода, що це досі не всі помітили

Я давно помітив, що ти отримуєш якесь задоволення разом з рвзними сороками. Зроби добру справу. Завались з капітану очевидності маштабу висновками
   
основні  мокшанськи сайти поки мовчать

Може не очікували, що наші не здадуться, а будуть захищатись навіть в програшній ситуації?
   
Сподіваюся хоч зараз розірвуть дипвідносини з тією мразотою і кордони закрити теж не завадить
я сподіваюся що шоколадний ... хоча б спробує пояснити шо то було
   
Сподіваюся хоч зараз розірвуть дипвідносини з тією мразотою і кордони закрити теж не завадить

неможна , хуйловський куп мальдівському не велів таке робити
   
наші стріляють у відповідь?

Пишуть, що так - стріляють на ураження по рашистам
   
наші стріляють у відповідь?

 :facepalm1:  хто у Вас "наші"
   
Якщо завтра, крім чергової балаканини ще щось буде, я здивуюсь.
нічого не буде, бо ще є що вкрасти, щоб Куйлу не дісталось
   
   
Боже, бережи наших хлопців...
   
ну шо Пастор - запускай Нептуни!
   
Але питання тепер не втому... Питання, життя і смерті у тих, хто тепер там.
Це вже вирішувати тим військовим морякам, гинути чи ні
   
наші стріляють у відповідь?

Да, конечно. Я же для вас выкладываю сообщения пресс-центра ВМС України. Наши открыли огонь на поражение. Подошли ешо два наших катера из Бердянска. Авиация на подлёте.
   
Петро оголосить військовий стан й зірве вибори, як казала Тиошенко ще півроку тому?

а що вона скаже тепер, знову стане на бік хуйла і хіхікатиме?
   
ну шо...если правда...то это казус белли. шо дальше? помощь там некому оказать...на встречу никакие загайдачные не вышли...самолеты, вертолеты тож.  я уже писал, после первого случая...когда лохабаны даже пулемет не расчехлили и снимали на телефон кацапов...шо если не готовы стрелять то некуй соваться. я предупреждал, что отожмут катера и срачами выгонят с моря. Приехали короче. Планирование операции на отлично. их шо...даже никто не страховал?  Ну и вот...сейчас наши самолеты должны уепать по первому попавшемуся военному кораблю кацапов. хотя бы.

 (tu)
   
Бляхарі притиснули пєтіні яйця, і тут же хуйло активує режим "я нападаю". Співпадіння?
   
"Наразі збройні сили держави-агресора здійснюють захоплення катерів ВМС України", - додав згодом за кілька хвилин Бабін.
   
неможна , хуйловський куп мальдівському не велів таке робити

З чого ти взяв, що думка лайна тут когось зацікавить?
Ми тут в Україні самі якось розберемось, а ти ж на валізах сидиш та готуєшся "рядуйте" своєму мадярському послу кричати
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія