Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Порошенко. Повернення. Зворотнiй вiдлiк... :love: [ua]

Re: Порошенко. Повернення. Зворотнiй вiдлiк...  :love:  [ua]
Via

А, осьо ще й Фаріон пише:
“Якщо ти такий чесний, Порошенко, і ти не ганяв вугіллям разом з Медведчуком, то прийди у суд і розкажи правду” – Фаріон (відео)

А я то думаю, що за гвалт.
   
Не називайте себе більше націоналістами. Це неправда.
Біля Порошенка Свобода виглядає як моська біля слона. Так український націоналізм не повинен виглядати.
Треба щось вміти і могти, а не просто людей під кулі кидати.
Они социал-националисты, т.е. национал-социалисты, и в их учении обе части играют важную роль. Потому и кажутся жовтоблакитнымы комисарами. Это их право, и точно не вам указывать кому кем быть.
   
Re: Порошенко. Повернення. Зворотнiй вiдлiк...  :love:  [ua]
Via

А оце ось так, шановна пана Вія, президент Порошенко об'єднує опозицію до президента Зе :)
Просльозилася.
   
B-)

прихильники певної політсили не знають що біля стіни плачу всі чоловіки прикривають голову кіпою?
   
прихильники певної політсили не знають що біля стіни плачу всі чоловіки прикривають голову кіпою?

це ж Свєтка, вона ТП :lol: 
   
прихильники певної політсили не знають що біля стіни плачу всі чоловіки прикривають голову кіпою?
це якби якийсь єврей зайшов до церкви і не зняв капелюха
   
А, осьо ще й Фаріон пише:
“Якщо ти такий чесний, Порошенко, і ти не ганяв вугіллям разом з Медведчуком, то прийди у суд і розкажи правду” – Фаріон (відео)

А я то думаю, що за гвалт.
Фаріон - це така собі секретна комуністка часів розвалу совка?
   
Re: Порошенко. Повернення. Зворотнiй вiдлiк...  :love:  [ua]

Ну, свободівци хочь воювали і гарно воювали.  Пані Вія має право людей спитати, як чогось ій незрозуміло. А чого зелепні скавучать та ниють, ото не ясно.
   
Ну, свободівци хочь воювали і гарно воювали.  Пані Вія має право людей спитати, як чогось ій незрозуміло. А чого зелепні скавучать та ниють, ото не ясно.
пані Вія питає в людей не для того, щоб знати, а виключно для срачу.
   
прихильники певної політсили не знають що біля стіни плачу всі чоловіки прикривають голову кіпою?
Та ты, тупэ, хоть на фото глянь. Где там "вси одяглы кипы"??? :lol:
   
Re: Порошенко. Повернення. Зворотнiй вiдлiк...  :love:  [ua]
Via

пані Вія питає в людей не для того, щоб знати, а виключно для срачу.
Отакої  :D
Пані Вія спитала, бо зранку не в темі була, вчора другу сина день народження організовувала, торт триповерховий робила, на лазер-таг дітей водила, хлопчик сирота.
А пояснень так і не дочекалася, сама розібралася під ваш гвалт.
   
У Фейсбуці якийсь рейвах, кидаються, плюються, відфренджують. А чого раптом - не пояснюють.
Скорее всего провокатор какой-то был, а не просто порохобот. 
   
Re: Порошенко. Повернення. Зворотнiй вiдлiк...  :love:  [ua]

А, осьо ще й Фаріон пише:
“Якщо ти такий чесний, Порошенко, і ти не ганяв вугіллям разом з Медведчуком, то прийди у суд і розкажи правду” – Фаріон (відео)

блть  :facepalm1:
   
Та ты, тупэ, хоть на фото глянь. Где там "вси одяглы кипы"??? :lol:

Вона таке написала ?  :lol:  Агнешка очам своїм не вірить ))) валить методички  :weep:
   
Порохоботам это необязательно.Главн ое любить Петю и ты автоматически майдановец-ветеран-волонтёр,а кто не согласен,тот агент Кремля.

 :laugh:

   
Та ты, тупэ, хоть на фото глянь. Где там "вси одяглы кипы"??? :lol:
В церкву теж дехто заходить у капелюсі, це привід брати з них приклад?
   
це якби якийсь єврей зайшов до церкви і не зняв капелюха

І тобі до окуліста варто сходити )) або до психолога )
   
В церкву теж дехто заходить у капелюсі, це привід брати з них приклад?
В церкви и пердят некоторые, может и тебе не стоит брать с них прыклад. B-)
   
Осьо )) приперла головна форумна бійциця  :lol:  вся хрудь в ордєнах  8-)  всі Майдани пройшла  :weep:

Шо такоє?

Свєта миттєво зробила стійку і приревнувала.

Та не істери ти так, на ФУПі вже всі давно зрозуміли, що ти у нас сама крута Майданщиця, сама волонтериста Волонтерка, сама патріотична Патріотка, сама смілива Бійциця  і сама крута Мандрівниця.

Не колотись так. Ніхто в тебе твою паперову корону не віднімає.
   
В церкви и пердят некоторые, может и тебе не стоит брать с них прыклад. B-)
Це ви про себе?
   
І тобі до окуліста варто сходити )) або до психолога )
"До речі, що знаходяться на території Ізраїлю не євреям дозволяється носіння стоси. Це навіть вітається, як вияв поваги до нації."
Баба Свєта, вам ше вчитися
   
Шо такоє?

Свєта миттєво зробила стійку і приревнувала.

Та не істери ти так, на ФУПі вже всі давно зрозуміли, що ти у нас сама крута Майданщиця, сама волонтериста Волонтерка, сама патріотична Патріотка, сама смілива Бійциця  і сама крута Мандрівниця.

Не колотись так. Ніхто в тебе твою паперову корону не віднімає.

Ти не зливайся з своїми фантазіями  )) давай по суті ) хто ти така щоб витикати війці чи кому іншому ? )
З якого окопу ?)
   
Це ви про себе?
Цэ я про тебя на ФУПе. Ты ж заявила шо "вси повынни", на фото видно - не все. Это называется - перднула в лужу.
   
"До речі, що знаходяться на території Ізраїлю не євреям дозволяється носіння стоси. Це навіть вітається, як вияв поваги до нації."
Баба Свєта, вам ше вчитися

Тобто кнурь з великої поваги її натягнув, а поряд на фотці якесь бидло типу Ларти що поваги не має і тому щемить Війку за те ?  8-)

Там Агнешка ще про всі щось шрайбала ) ну то такоє ))
   
Тобто кнурь з великої поваги її натягнув, а поряд на фотці якесь бидло типу Ларти що поваги не має і тому щемить Війку за те ?  8-)

Там Агнешка ще про всі щось шрайбала ) ну то такоє ))
ти таки реально дурне
   
Не називайте себе більше націоналістами. Це неправда.
Біля Порошенка Свобода виглядає як моська біля слона. Так український націоналізм не повинен виглядати.
Треба щось вміти і могти, а не просто людей під кулі кидати.
Свиня розміром зі слона?
ЛАРТО, прибери свого язика від українських націоналістів - твій Свин-україножер настільки ж має стосунок до цього поняття як і його корєш Мудачук.
   
Ну, свободівци хочь воювали і гарно воювали.  Пані Вія має право людей спитати, як чогось ій незрозуміло. А чого зелепні скавучать та ниють, ото не ясно.

Пані Вія не має абсолютно ніякого права писатим тут про війну. Бо в 2014 відверто сама написала, що її син і чоловіе НІКОЛИ НЕ ПІДУТЬ ВОЮВАТИ - бо не та влада в Україні. Ніби вони б побігли у воєнкомат, якби Тягнибок став президентом?!
   
ти таки реально дурне

Та да ) от з Ларти розум аж пре  :laugh:  і з вас з агнешкою ))





   
"До речі, що знаходяться на території Ізраїлю не євреям дозволяється носіння стоси. Це навіть вітається, як вияв поваги до нації."
Баба Свєта, вам ше вчитися
а коли Свиня на весь світ верещала про якісь злочини Українців проти євреїв - це до якої нації була повага з боку Свині?
   
О, комарик  X(  бойова подруга Шуші ))  що сиділа в  [KA]  під час Майдану )
Весь зоопарк в зборі )
   
Ти не зливайся з своїми фантазіями  )) давай по суті ) хто ти така щоб витикати війці чи кому іншому ? )
З якого окопу ?)

О, знову почалося!

Ти себе уже і прокурором уявила?  :facepalm1:  Ти бач, питання вона тут задає та ніжкою нєрвно дригає "по суті"

Ти за себе відповідай, Свєта, і не лізь своїм рилом до інших.  А з Вією я якось і без соплівих  тебе порозуміюсь. B-)
   
Сцуко,я тоже одевал кипу возле Стены.Так шо,я лох?Кстати ,была белая.В чем различие между белой и черной кто знает?
   
О, комарик  X(  бойова подруга Шуші ))  що сиділа в  [KA]  під час Майдану )

Випий заспокійливе. Другий день колотишся, як в лихоманці.
   
Та ты, тупэ, хоть на фото глянь. Где там "вси одяглы кипы"??? :lol:
https://theculturetrip.com/middle-east/israel/articles/how-to-make-the-most-of-your-day-at-the-western-wall/
What you should wear and how you should behave when visiting the Western Wall

Whether you wish to pray at the Western Wall or simply get a closer look, visitors to the Western Wall are obliged to adhere to a modest dress code.

Men approaching the prayer section are required to keep their head covered, either by wearing a kippa (skull cap) or a simple hat without decorations or a cap. Simple paper skull caps are also available at the entrance to the prayer section.

Women wishing to approach the wall must dress modestly and preferably wear a shirt with sleeves and long skirts or trousers. Bare shoulders, short skirts and shorts are not permitted. Shawls in dark colours and a form of a wraparound skirt are available at the entrance to the prayer section.

There are also strict codes of behaviour during Shabbat and Jewish festivals, including a ban on smoking, eating, writing, taking photographs and using any form of digital equipment, especially smartphones.


 В той же статье потешающейся над израильскими традициями https://www.volynnews.com/news/all/khto-vy-pane-poroshenko-prezydentu-doriknuly-za-kipu-odiahnenu-pid-chas-vizytu-v-yerusalym/ есть фото

т.е. он был обязан быть с покрытой головой.


   
О, комарик  X(  бойова подруга Шуші ))  що сиділа в  [KA]  під час Майдану )
Весь зоопарк в зборі )

Я вивозила з раші свою хвору 90-річну маму і ви це знаєте, бо я сама це і написала тут - інших причин не було.
ВИ ЗНАЄТЕ ЦЕ І КИДАЄТЕСЬ  ЛАЙНОМ - для штабної чорноротої пропагандонші нема країв, за які не можна заходити нормальним людям (td)
   
О, знову почалося!

Ти себе уже і прокурором уявила?  :facepalm1:  Ти бач, питання вона тут задає та ніжкою нєрвно дригає "по суті"

Ти за себе відповідай, Свєта, і не лізь своїм рилом до інших.  А з Вією я якось і без соплівих  тебе порозуміюсь. B-)


Наша традиційна рубрика "мінязашто"  :super:
Ти ж лізеш з питаннями про окопи ? Отримала що заслужила  8-)
Хочеш розбиратися з Війкою окремо, тули в приват, тут ти в загальному чатіку  ;)
   
Сцуко,я тоже одевал кипу возле Стены.Так шо,я лох?Кстати ,была белая.В чем различие между белой и черной кто знает?

Та роби що хочеш, але дивно звинувачувати когось в тому що робиш сам, нє ?
   
Наша традиційна рубрика "мінязашто"  :super:
Ти ж лізеш з питаннями про окопи ? Отримала що заслужила  8-)
Хочеш розбиратися з Війкою окремо, тули в приват, тут ти в загальному чатіку  ;)

Ще раз. Для тих, хто в танкє.

Свої команди, кому куди тулити,  куди бігти та як присідати, ти можеш тільки домашнім роздавати, окопниця ти наша.

Решті пофіг на твої корчі.
   
прихильники певної політсили не знають що біля стіни плачу всі чоловіки прикривають голову кіпою?

А к Зеленскому есть вопросы??




   
Я вивозила з раші свою хвору 90-річну маму і ви це знаєте, бо я сама це і написала тут - інших причин не було.
ВИ ЗНАЄТЕ ЦЕ І КИДАЄТЕСЬ  ЛАЙНОМ - для штабної чорноротої пропагандонші нема країв, за які не можна заходити нормальним людям (td)

Я знаю що ти там була, тому певно не тобі розказувати про права Війки  B-)  почни з своїх родичів, хто б мовчав про нормальність  :dirol:
Хоча тут Війці реально теж бумеранг прилітає ))) що є то є )
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія