Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Буду тирити газ :-T

Буду тирити газ :-T


ось вам  :fuck:

Буду компенсувати


Не знаю поки як, але думаю шо шось придумаю.


Спочатку про морально-етичне:
навіть у європі газ коштує хай 250 єврів. Це гривень шість.
Якшо приплюсувати газ укрвидобутку, то він коштує від сили баксів 50. Це 1,2 за куб.
Мені треба на місяць зимою кубів 150 на місяць і літом по пару кубів.
50 кубів візьму європейського, за 6,5, це 325 грн.
І сто кубів нашого по 1,2, це 120. Ітого - 345 грн на місяць. Це зимою, на шість місяців. По мародерським цінам це буде приблизно 2000грн.
По факту за ці шість місяців доведеться платити понад тисячу, а значить гривень 600 щомісяця у мене власть краде.
Що мені зробити, щоб не бути обікраним? У суд подавати смислу нема, бо ще й визнають винним, що так дофуя виплачую за газ.
Остається тільки самовільно компенсувати нанесені мені збитки. І взяти компенсацію натурою.

Відповідно, перейдемо до практики.
Задачка: компенсувативикачати з магістралі по 100 кубів щомісяця в опалювальний сезон.

Які будуть пропозиції?

Дано: приватний будинок, газова труба вилазить із-під землі і пи3дує в хату. Тре якийсь газозбірник, щоб по-бистрому, за хвилин десять, накачати кубів 50-100 газу і відновити магістраль, наче нічо там і не качалось ніколи.
Як це зробити?
Чекаю на ваші пропозиції.  [A]
   
Re: Буду тирити газ :-T

Давай. Коли йопне, так що цеглу по сусідах будеш збирати - відпишешся.
   
Re: Буду тирити газ :-T

Давай. Коли йопне, так що цеглу по сусідах будеш збирати - відпишешся.
не должно B-)
   
Re: Буду тирити газ :-T

незрозуміло
- закачка газу буде після лічильника ?
   
Re: Буду тирити газ :-T

І сто кубів нашого по 1,2,

Таку к-ть проблематично буде напердіти.
   
Re: Буду тирити газ :-T

Якшо приплюсувати газ укрвидобутку, то він коштує від сили баксів 50. Це 1,2 за куб.
Якого він має коштувати менше за європейський?
   
Re: Буду тирити газ :-T

він коштує від сили баксів 50. Це 1,2 за куб.


форгет ебаут
   
Re: Буду тирити газ :-T

Якого він має коштувати менше за європейський?
тому що ціна не береться зі стелі, а елементарно вираховується (витрати, амортизація і т.д.)
   
Re: Буду тирити газ :-T

форгет ебаут
мені пох.
   
Re: Буду тирити газ :-T

незрозуміло
- закачка газу буде після лічильника ?
з магістралі, тобто з того, що йде з землі.

Там ось така штукенция:



якшо віджати пару болтів, попи3дує газ.
Його тре акуратно кудись зібрати.
Питання як це зробити. Причому зробити швидко, за 5-10 хвилин.  B-)
   
Re: Буду тирити газ :-T

а значить гривень 600 щомісяця у мене власть краде

тебе газ "власть" поставляет?

Также удивило про цену газа украинской добычи...  еали добывающие могут продать в европу по 250... какого хрена они тебе за 50 должны продавать?  :laugh:
   
Re: Буду тирити газ :-T

Якшо приплюсувати газ укрвидобутку, то він коштує від сили баксів 50. Це 1,2 за куб.
Я в цій сфері працюю. офіційна собівартість без ПДВ від 1800 до 5000 залежно від родовища, осереднено десь 2800
   
Re: Буду тирити газ :-T

Його тре акуратно кудись зібрати.
У гузно закачуй собі і родині.
   
Re: Буду тирити газ :-T

тебе газ "власть" поставляет?

Также удивило про цену газа украинской добычи...  еали добывающие могут продать в европу по 250... какого хрена они тебе за 50 должны продавать?  :laugh:
ну хоча б тому, що згідно конституції цей газ належить мені також, і я його хочу придбати по собіварності.
   
Re: Буду тирити газ :-T

мені пох.

нехай пан хоч не палить при цьому, бо буде як в Нігерії (правда, там нафту тирять, але вона й вибуха гірше)

   
Re: Буду тирити газ :-T

Задачка: компенсувативикачат и з магістралі по 100 кубів щомісяця в опалювальний сезон.

Які будуть пропозиції?

Дано: приватний будинок, газова труба вилазить із-під землі і пи3дує в хату. Тре якийсь газозбірник, щоб по-бистрому, за хвилин десять, накачати кубів 50-100 газу і відновити магістраль, наче нічо там і не качалось ніколи.
Як це зробити?
Чекаю на ваші пропозиції.


піти на базар, поцупити гаманець і заплатити за газ! це легше ніж городить з магістральної труби і безпечніше.
   
Re: Буду тирити газ :-T

Тре якийсь газозбірник, щоб по-бистрому, за хвилин десять, накачати кубів 50-100 газу
У тебе перед хатою труба низького тиску, заіпешся за 10 хвилин накрасти
   
Re: Буду тирити газ :-T

нехай пан хоч не палить при цьому, бо буде як в Нігерії (правда, там нафту тирять, але вона й вибуха гірше)

https://www.youtube.com/watch?v=MUShej9XohY
якшо раптом навіть загориться, прийдеться викликати 104 і 101. Скажу утєчька, блад, їдьте ремонтуйте.  B-)
   
Re: Буду тирити газ :-T

...
Які будуть пропозиції?

Дано: приватний будинок, газова труба вилазить із-під землі і пи3дує в хату. Тре якийсь газозбірник, щоб по-бистрому, за хвилин десять, накачати кубів 50-100 газу і відновити магістраль, наче нічо там і не качалось ніколи.
Як це зробити?
Чекаю на ваші пропозиції.  [A]
+=========================================+
Копай дірку до найближчого газового родовища...
   
Re: Буду тирити газ :-T

   
Re: Буду тирити газ :-T

якшо раптом навіть загориться,

воно ж вибухає
я пару раз попадала в таке, хоч і на безпечній відстані, але з вухами і досі проблеми

такшо вейп і тильки вейп
   
Re: Буду тирити газ :-T

піти на базар, поцупити гаманець і заплатити за газ! це легше ніж городить з магістральної труби і безпечніше.
моя мета не красти, а компенсувати.
Людина з гаманцем нічим мені не завинила, щоб так з нею поводитись  :punish:
   
Re: Буду тирити газ :-T

якшо раптом навіть загориться, прийдеться викликати 104 і 101. Скажу утєчька, блад, їдьте ремонтуйте.
Явно 73%
   
Re: Буду тирити газ :-T

У тебе перед хатою труба низького тиску, заіпешся за 10 хвилин накрасти
та вроді там високий.
тре буде якось розкрутити подивитися як воно пи3дує
   
Re: Буду тирити газ :-T

тре буде якось розкрутити подивитися як воно пи3дує


штош

бєзврємєнно, бєзврємєнно...
   
Re: Буду тирити газ :-T

Показати зображення...
ось вам  :fuck:

Буду компенсувати


Не знаю поки як, але думаю шо шось придумаю.


Спочатку про морально-етичне:
навіть у європі газ коштує хай 250 єврів. Це гривень шість.
Якшо приплюсувати газ укрвидобутку, то він коштує від сили баксів 50. Це 1,2 за куб.
Мені треба на місяць зимою кубів 150 на місяць і літом по пару кубів.
50 кубів візьму європейського, за 6,5, це 325 грн.
І сто кубів нашого по 1,2, це 120. Ітого - 345 грн на місяць. Це зимою, на шість місяців. По мародерським цінам це буде приблизно 2000грн.
По факту за ці шість місяців доведеться платити понад тисячу, а значить гривень 600 щомісяця у мене власть краде.
Що мені зробити, щоб не бути обікраним? У суд подавати смислу нема, бо ще й визнають винним, що так дофуя виплачую за газ.
Остається тільки самовільно компенсувати нанесені мені збитки. І взяти компенсацію натурою.

Відповідно, перейдемо до практики.
Задачка: компенсувативикачати з магістралі по 100 кубів щомісяця в опалювальний сезон.

Які будуть пропозиції?

Дано: приватний будинок, газова труба вилазить із-під землі і пи3дує в хату. Тре якийсь газозбірник, щоб по-бистрому, за хвилин десять, накачати кубів 50-100 газу і відновити магістраль, наче нічо там і не качалось ніколи.
Як це зробити?
Чекаю на ваші пропозиції.  [A]
Можно тырить газ,то-есть получать от него тепло,но не платить за дополнительный газ.

 Называется это всё- уменьшение потерь тепла.
Не греть улицу теплом от газа.за который платишь.
 По максимуму  грамотно утеплить свой дом,включая не только стены.а и окна и чердачное помещение.Поставить двойные двери.
 Вот  тогда газа на отопление понадобиться меньше.
 Считай разницу в объёме ты украл!
 Следующее мероприятие- рекуперация тепла от топочных газов котла.
 Этим теплом следует нагревать воду для  ванны и кухни. В отдельном нагревательном баке на чердаке.
 Ты эа это тепло уже заплатил.Но когда им дополнительно пользуешься.а не греешь сразу улицу,считай ты ещё сэкономил  ( украл :) ) газ!
 Безопасно для себя- ничего не взорвётся и с уголовным правом тебе знакомиться надобности не будет.
   
Re: Буду тирити газ :-T

та вроді там високий.
тре буде якось розкрутити подивитися як воно пи3дує
З нетерпінням чекаю на результати експерименту. Ще один кандидат на премію Дарвіна
 :fool:
   
Re: Буду тирити газ :-T

Эльф, вы не из Полтавы будете?
   
Re: Буду тирити газ :-T

тому що ціна не береться зі стелі, а елементарно вираховується (витрати, амортизація і т.д.)
Яка там собівартість бензину з української нафти? Чому нікому не болить, що Бєня дере три шкури з українців, які від зубожіння мають їздити на старих бляхах?
   
Re: Буду тирити газ :-T

Этим теплом следует нагревать воду для  ванны и кухни. В отдельном нагревательном баке на чердаке.
Залежить від системи вихлопу. Якщо в комин - не канає, бо відсиріє. Та і пускати угарний газ в розводці по хаті не дуже розумно
   
Re: Буду тирити газ :-T

Яка там собівартість бензину з української нафти? Чому нікому не болить, що Бєня дере три шкури з українців, які від зубожіння мають їздити на старих бляхах?
А собівартість літри спирту 18 гривень. Треба йти красти в магазинах Джек деніелс і Наполеон, бо наживаються на роботягах буржуї :D
   
Re: Буду тирити газ :-T

Можно тырить газ,то-есть получать от него тепло,но не платить за дополнительный газ.

 Называется это всё- уменьшение потерь тепла.


усе вже зроблено.
тому й на будинок у 150 квадратів достатньо 150 кубів на місяць в сезон
   
Re: Буду тирити газ :-T

А собівартість літри спирту 18 гривень. Треба йти красти в магазинах Джек деніелс і Наполеон, бо наживаються на роботягах буржуї :D
От бачите, ТС на Бєню гавкнуть боїться, і солярку з труби медведчука точити не хоче. Дивно! Як думаєте, чому?
   
Re: Буду тирити газ :-T

та вроді там високий.
тре буде якось розкрутити подивитися як воно пи3дує
+============================================================+
Підвод до приватного будинку - середній тиск - до 2 атм. На вході в будинок
стоїть редуктор, а вже після нього - лічільник. Головна проблема - куди і
як качати газ? Хіба що в дірижбомбель... І як потім звідти відкачувати...
   
Re: Буду тирити газ :-T

Ніфіга з труби низького тиску нікуди не накачаєш самотьоком. Від слова взагалі. Треба спеціальну приспособу, яка буде піднімати тиск до рівня, коли вже є смисл газ кудись пакувати. Це раз. А два в мережах газорозподільних є теж лічильники. І якщо раптом виявиться велика різниця між тим що в них зайшло в трубу і тим, що сукупно показали лічильники споживачів - то приїдуть пацани на жовтому бусіку і будуть рити землю поки не нариють де дівається.
   
Re: Буду тирити газ :-T

Залежить від системи вихлопу. Якщо в комин - не канає, бо відсиріє. Та і пускати угарний газ в розводці по хаті не дуже розумно
Ты не разобрался! Никуда выхлопные газы не надо направлять,кроме как в змеевик в нагревательном баке для тёплой воды.а потом в атмосферу.
 Единственно,что надо сделать грамотно- предусмотреть грамотный и надёжный слив конденсата ,образующегося при охлаждении смеси  газов и пара топочных газов на выходе из котла.
 При желании.этим фактически бросовым теплом можно обогревать теплицу с водяным отоплением.
   
Re: Буду тирити газ :-T

Чекаю на ваші пропозиції.  [A]

Авжеж , зараз , з низького старту ...  ))
   
Re: Буду тирити газ :-T

Є багато легших способів вкрасти 600 гривень.
   
Re: Буду тирити газ :-T

Авжеж , зараз , з низького старту ...  ))
скупердяй B-)
   
Re: Буду тирити газ :-T

Є багато легших способів вкрасти 600 гривень.
тут принципове питання, щоб компенсувати газом.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія